Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ''ΓΙΓΑΝΤΑ'' ΜΑΣ :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 402
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θα γεννησω σε οποίο εφημερευει, ελπίζω να ναι το ιπποκράτειο ,έχει και περισσότερες εφημερίδες, θα δουμε

Εφημεριδες???? :tongue::tongue::tongue: χαχα μ εκανες και γελασα βρεε!!!!!! να σαι καλα!!! Ναι μακαρι να πετυχεις το ιπποκρατειο γιατι εχει γιατρους αστερια !!! Για αλλα νοσοκομεια, κριμα δεν μπορω να εκφερω αποψη..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω audete μου με το καλο να κρατησεις στα χερια σου και το νινακι σου !!!! Εχεις ακομα μερικες εβδομαδες για τον Β επιπεδου!!

Να σαι καλα κοπέλα μου! Εχω ακομα κανά μηνα γα τη β επιπέδου! Αλλα που θα παει; Θα περάσει ο καιρος! Να μας εχει ο Θεός καλα κι εμάς και τα μωρακια μας και ολα θα γίνουν οταν και οπως πρεπει!


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν σαν γράφω τοσες μερες γιατί δεν έχουμε καμία εξέλιξη. Ουσιαστικά εχουμε βεβαια αλλα περιμένουμε να φανει ανα μερες. Παιρνουμε βάρος τώρα! ! Διπλασιαμε το βαρος γεννησης που ειναι πολυ σημαντικό.

To headbox το εχουμε αλλα και παλι ειναι θεμα χρονου να βγει και αυτο. Μας ειπαν τον δοκιμαζουν μερα παρα μερα απο λιγες ωρες για να μην τον κουραζουν, ασε που το εχουν στο πολυ ελάχιστο!

Η χαρα του οτι αρχισαμε τα αγγιγματα ειναι απλα απερίγραπτη ! ! ! ! Οπως το πρωτο αγγιγμα μετα την γεννα ×10 θα το λεγα!!!!! Εντάξει το δακρυ κορόμηλο, περιττό να το σχολιασω. .!

επισης πλεον κλαιμε με νευρο γιατι εχουμε και χαρακτηρα και μολις μας ενοχλήσουν λιγο τσουυυυπ, τα μπιγουμε αμεσως :P:P

Οι αυπνιες και ανησυχιες μου κανουν και αυτες την εμφάνιση τους που και που.. ευτυχως τα ονειρα μου γιαυτον ειναι μεγαλύτερα και δεν επισκιαζονται...!!! Καλη σας ημερα!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!! Μαιρη λου και φυσικα και στα υπολοιπα κοριτσια ευχομαι καλη ανασταση και καλο πασχα!!! να περασετε ολες καλα και να ξεκουραστειτε!!!

Μαιρη λου με το καλο να παρετε το αγορακι σας σπιτι και στα υπολοιπα κοριτσια με το καλο να γεννησουμε!!!

φιλακια πολλα!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπραβο σας Μαιρη Λου, αντε με το καλο του χρονου θα κανετε ολοι μαζι ανασταση! Να τα περασεις καλα και να το ευχαριστηθεις! Ξερω πως το μυαλο σου θα ειναι στο μωρο σου, ομως να σαι ησυχη, ολα πανε κατ ευχην!!! :)


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας γεια σας!!!! Χριστός ανέστη κοριτσια μου !! Πως περασατε?? Εμεις πηγαμε ηρθαμε θεσσ και τα υπόλοιπα εδω, οικογενειακα!!

Ο μικρος μας έφτασε τα 1.420 . Αναπτυξιακά παιρνουμε τα πανω μας τωρα. Οσο για το αναπνευστικο δεν μας γυρισε κατι πισω αλλα ειμαστε σταθερα. Θελουμε να τον βγαλουν και απ το headbox πια, αμαν! Το βαρεθηκαμε και αυτό! !

Σημερα επισκεφτηκαμε το Μοναστηρι εδω στα μερη μου.

, πετυχαμε και τον εσπερινο, πολυ Κατανυκτικη η ατμόσφαιρα. Προσευχηθηκαμε παλι για το αγορι μας το ομορφο.

Καθε βδομαδα που περναει ερχόμαστε ολο και πιο κοντα στο να ερθεο σπιτι του.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κ χρόνια πολλά....Εύχομαι η ΑΑνάσταση του Κυρίου μας να φέρει γαλήνη στις ψυχές μας...

Μαίρη Λου μου πολύ χαίρομαι για τα καλά σας νέα...Μακάρι κθ μερα να είστε Κ κακαλύτερα κ να πάτε σπιτάκι όσο πιο σύντομα γίνεται κ χωρίς κανένα πρόβλημα...

Φιλιά....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...