Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ''ΓΙΓΑΝΤΑ'' ΜΑΣ :)


Recommended Posts

Μαιρη λου και ακομα σε λιγο καιρο θα διαβαζεις ακομα και αυτα που γραφουμε τωρα και ειναι χαρουμενα νεα και παλι το ιδιο θα νιωθεις!!!!

αντε μετα που θα βγειτε θα ανοιξεις αλλο θεμα με αλλο τιτλο!!!

οπως και να χει ελπιζουμε ολες νομιζω να λεμε τα νεα μας και αργοτερα!!!

φιλακια!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 402
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπραβο κοριτσι μου ειναι υπεροχα τα νεα σου!!!Ειναι οντως μεγαλο κατορθωμα και τεραστιο βημα, γιγαντας ονομα κ πραγμα!Τα ρουχακια π τ ειναι τωρα τεραστια σε λιγο δεν θα του κανουν!Ευχομαι να εχει ο θεος παντα καλα αυτη την ψυχουλα και εσενα παντα ετσι χαρουμενη!!:)

Link to comment
Share on other sites

Ειστε πολυ γλυκιες. μου ζεστενετε την καρδια με τα λογια σας !!! ο θεος να σας εχει καλα εσας και τις οικογενειες σας και ας γινομαι επαναλαμβανομενη ;);)

Link to comment
Share on other sites

Ειστε πολυ γλυκιες. μου ζεστενετε την καρδια με τα λογια σας !!! ο θεος να σας εχει καλα εσας και τις οικογενειες σας και ας γινομαι επαναλαμβανομενη ;);)

καλημερα!!!τελεια τ νεα σας!!χαιρομαι παρα πολυ για σας!!!αντε κ σπιτακι σας γρηγορα ευχομαι!!! φιλακια πολλα!!


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαίρη μ συγχαρητήρια για τον αγώνα σας κ που φτάσατε ως εδώ, γιατί αυτός ο αγώνας ήταν κ ειναι εξίσου κ δικός σ! Το αγόρι σου πήρε δύναμη απο εσένα κ τα κατάφερε! Σε παρακολουθώ απο όταν γέννησες, ειμαι κ εγω απο το καφέ Φεβρουαρίου κ ειμαι παρά πολυ συγκινημένη που οι προσευχές π έκανα καθε μερα για σας έπιασαν τόπο. Μια γλυκιά αγκαλιά κ απο εμένα στο αγόρι σ κ ν του πεις οτι έχεις εδώ κάποιες φίλες που το λατρεύουν κ το σκέφτονται.

Μακάρι ολα τα μωράκια σαν το δικό σ να τα καταφέρουν.

Άντε κ στο σπιτάκι σας τώρα κορίτσι μ!


7qw0p2.pngbIK3p3.png
Link to comment
Share on other sites

Mairy αρχικα να σου ευχηθούμε ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! Χαιρομαι πολύ με τα υπέροχα νεα σας...ευχομαι σε λιγες μερούλες να αδειαζει το μπιμπερο σε χρονο μηδεν το γιγαντακι μας και να ειστε ολη μερα αγκαλια στο σπιτακι σας!!! Φανταζομαι τα συναισθηματα και των 2 σας όταν τον πηρες αγκαλιτσα...το σκέφτομαι κι ανατριχιάζω...νομιζω ολες περιμενουμε αυτή τη στιγμη με ανυπομονησια! Καλη δυναμη...να τελιωσετε γρηγορα με το καλο το σπιτακι σας αλλα μην σπαταλησεις ολη σου την ενεργεια...σε περιμενει χαρουμενο τρεξιμο με τον αγαπημενο μας στο σπιτι....Φιλια από μενα και την κουνιστη μου κοιλιτσα!!:D

Link to comment
Share on other sites

Εηηηηηη , χρόνια πολλα για χτες μανουλες μου καλες!!! Δεν προλαβα να μπω να γραψω γιατι μου τρωει μεγαλο μερος της ημερας το αγορι μου . Οοοοχι, δεν βγηκαμε ακομα, αλλα είμαστε 2 βηματακια πριν το τελος. Σημερα που θα παρεβρεθω στην μοναδα θα μιλησω και με την υπέροχη αυτη διευθυντρια για περισσότερες λεπτομέρειες.

Τρωμε καθε μερα που πηγαινω πολυ καλα φτου μας. Φυσικα πατησαμε και ξεπερασαμε τα 2 κιλα ( ακριβως δεν ξερω πλεον ποσο γιατι τα παιρνουμε γρηγορα και δεν τον προλαβαίνω) και γενικα αυτο το ταξιδι μας σιγα σιγα φτανει στο τελος του κοριτσια μου καλα ! Ελπιζω να ειστρ ολες καλα με τα νινακια και τις κοιλιτσες σας. Σας φιλω γλυκά :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


MairyLou διαβάζω συνέχεια τα νεα σας! Μπράβο σας! Απίστευτη η ιστορία σας και απίστευτο πως ξεκινήσατε και που έχετε φτάσει! Να σου ζήσει ο φαγανουλης σου και λίγη υπομονή ακόμη! Πλέον θα περνάει γρήγορα ο καιρός!

Link to comment
Share on other sites

Εηηηηηη , χρόνια πολλα για χτες μανουλες μου καλες!!! Δεν προλαβα να μπω να γραψω γιατι μου τρωει μεγαλο μερος της ημερας το αγορι μου . Οοοοχι, δεν βγηκαμε ακομα, αλλα είμαστε 2 βηματακια πριν το τελος. Σημερα που θα παρεβρεθω στην μοναδα θα μιλησω και με την υπέροχη αυτη διευθυντρια για περισσότερες λεπτομέρειες.

Τρωμε καθε μερα που πηγαινω πολυ καλα φτου μας. Φυσικα πατησαμε και ξεπερασαμε τα 2 κιλα ( ακριβως δεν ξερω πλεον ποσο γιατι τα παιρνουμε γρηγορα και δεν τον προλαβαίνω) και γενικα αυτο το ταξιδι μας σιγα σιγα φτανει στο τελος του κοριτσια μου καλα ! Ελπιζω να ειστρ ολες καλα με τα νινακια και τις κοιλιτσες σας. Σας φιλω γλυκά :)

Πωπω ολόκληρος άντρας έγινε πια ο μπεμπακος σου! Φτου φτου φτου ειναι και φαγανουλης!!!:D:D:D

Με το καλο να τον πάρετε σπιτάκι σας κορίτσι μου! Μπραβο για το κουραγιο και την υπομονη σου! Τα δύσκολα ευτυχως πέρασαν!;)


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες σας, Mairy lou να ξέρεις με έχει συγκινήσει πολύ η ιστορία του γίγαντα εύχομαι να είστε πάντα καλά και μόνο χαρές να έχεται στην ζωή σας από δω και στο εξής!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!Σε διαβάζω απο την αρχή και χαίρομαι πολύ για όσα καταφέρατε εσύ και ο γίγαντάς σου!!!Να΄στε πάντα έτσι δυνατοί στις δυσκολίες και να βγαίνετε πάντα νικητές!!!Άντε λίγο έμεινε ακόμα και μετά θα είναι ΟΛΟΣ ΔΙΚΟΣ!!!Και να ξέρεις το θέμα σου θα δώσει κουράγιο και σε άλλες μανούλες που ζούν παρόμοιες καταστάσεις!!!!Πόσο δύσκολα ήταν όλα στην αρχή και κοίτα πως είστε σήμερα!!!Μπράβο σας!!! Είστε αισιόδοξο παράδειγμα!!!


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...