Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ''ΓΙΓΑΝΤΑ'' ΜΑΣ :)


Recommended Posts

Μανουλες μην φοβηθητε την προωροτητα και τα προωρακια ΑΝ σας χτυπησει την πορτα! Αντλυστε δυναμη απο οπουδηποτε μπορειτε, ελπιζω οπως ειπε και η Φραουλιτσα, να δωσω κουραγιο και θαρρος σε μανουλες που ερχονται αντιμετωπες με προωρη γεννα.

Εγω ουτε κατα διανοια δεν επιανα αγκαλια ενα μωρακι τοσο μικρο και ευθραστο οπως φαινεται.. ελεγα στις φιλες μου αν δε γινει 3 μηνων εγω δε το ακουμπαω. Τον μπεμπη μου τον πηρα πρωτη φορα αγκαλια οταν ημασταν περιπου στα 1850. Τοσο μινατουρας, και φαινοταν και σαν ευθραστο μπιμπελο ο καλος μου.. φοβηθηκα στην αρχη, πως θα τον πιασω , πως θα τον αγγιξω, μην τον τραυματισω, μην , μην ,μην αλλα ειναι παιδι μου !!!!!!! το αγορι μου που παλεψε και δεν φοβαται τιποτα, και οταν σε κοιταζει στα ματια λιωνεις !!!!!

Αυτο ειναι ερωτας!!!!

Θα σας ξαναγραψω λιγο πριν περασουμε την πορτα της εξοδου , και με τις αντιστοιχες ευχαριστιες προς ολες σας. Και σε αυτες που μου γραφαν αλλα και σε αυτες που απλα με διαβαζαν. Ξερω οτι ειστε πολλες απλα ισως να μην ειχατε το κουραγιο να πειτε κατι. Μετα την εξοδο μας λοιπον, θα κλεισω αυτο το θεμα και ισως καποια στιγμη ανοιξω ενα αλλο αλλο, σε αλλη κατηγορια πια, που να σας γραφω που και που τα νεα του μπεμπη μου ! Ριχνω και κλεφτες ματιες φυσικα στα νεα σας, ασχετως που δεν σας γραφω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 402
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαιρη Λου θελω να σου πω πως οταν ανοιξες το πρωτο θεμα ειχα στεναχωρηθει τοσο και αγχωθει λες και σε γνωριζα... Ειχα μεγαλη αγωνια... Τωρα πια με εχεις κανει να χαιρομαι παρα πολυ για σενα και την οικογενεια σου! Τα δυσκολα περασαν πια και ολα θαναι μια μακρινη αναμνηση!

Ολα να σου πηγαινουν κατ ευχην κοριτσι μου, να τον χαιρεσαι και να τον δεις οπως επιθυμεις να μεγαλωνει!!! :):):)


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαίρη Λου πολύ χαίρομαι για σένα κ τα μωράκια σου!Παίρνω πολύ θάρρος...Όλα θα πάνε καλά από δω κ περα...Μη το κλείσεις το θεμα...Να γράφεις νέα του γίγαντα μια στο τοσο!Σας φιλώ γλυκά κ σένα κ τα μώρα σας...Μια τεράστια αγκαλιά από μενα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας καλες μου !!!!! Τι κάνετε? ?? Ελπίζω να ειστε ολες καλα γιατι δεν εχω πολυ χρονι να διαβαζω. Μπηκα στα κλεφτα να σας πω οτι .......... ντα ντααααν!! Ο μπέμπης είναι σπιτι του :)

τι ευτυχία θεε μου! Τωρα ξεκιναει ενας νέος αγωνας για μας, να μεγαλωσουμε! !!

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητηρια!!!!! καιρος ηταν!!!! πως νιωθεις;;;;

αχ!!! θα βαλω τα κλαματα!!! επιτελους κοριτσι μου!!! προσαρμοστηκατε;; πως του φαινεται το σπιτι του επιτελους;;;;

θα περιμενω νεα οποτε μπορεις!!!! φιλακια1!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τα πιο υπεροχα νεα που πειμενουμε τοσους μηνες να ακουσουμε!!!Καλη προσαρμογη και στους 3 σας!Απολαυσε το μωρακι σου και μυρισε αυτη την υπεροχη μωρουδιλα!Μεγαλωνουν απιστευτα γρηγορα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ μπράβο Μαίρη λου!!!! νομίζω πως πλέον ήρθε η ώρα να κλείσει αυτό το Θέμα! ένα καινούργιο κεφάλαιο ξεκινάει τώρα στην ζωή σας με πολλές αγκαλιές και φιλιά και και και....!!! μόνο χαρές από εδώ και πέρα κορίτσι μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Μπεμπουληηηηηηη μπραβο Μαρακι.....τα καλυτερα νεα που ακούσαμε...νομιζω ότι ολες αυτή την ανακοινωση περιμεναμε από σενα τοσο καιρο που διαβαζουμε τα νεα σας....να ειστε παντα γεροι κι ευτυχισμένοι αγκαλια με το μωρακι σας...να τον χαρειτε στο σπιτακι σας!!! Σας ευχομαστε τα καλυτεραααααααα...φυσικα περιμενουμε νεα σας από το σπιτι οποτε μπορεις...πολλα χαρούμενα φιλια!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

γεια σας καλες μου !!!!! Τι κάνετε? ?? Ελπίζω να ειστε ολες καλα γιατι δεν εχω πολυ χρονι να διαβαζω. Μπηκα στα κλεφτα να σας πω οτι .......... ντα ντααααν!! Ο μπέμπης είναι σπιτι του :)

τι ευτυχία θεε μου! Τωρα ξεκιναει ενας νέος αγωνας για μας, να μεγαλωσουμε! !!

Καλησπέρα

Τέλεια τα νέα σου να τον χαίρεσαι να είναι πάντα υγιής και ευτυχισμένος!!!:-P:razz::-P:razz::-P:razz::-P:razz::-P:razz::-P


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...