Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

Μανούλες Νοεμβρίου 2015


kaity

Recommended Posts

- Linaki2012 - ΠΗΤ 4/11

- AthKos - ΠΗΤ 4/11 - ΙΑΣΩ

- ΚΥΡΙΑΚΗ_ - ΠΗΤ 4/11 - ΜΗΤΕΡΑ ΚΡΗΤΗΣ

- ladyinred - ΠΗΤ 5/11

- Ankhesenamun - ΠΗΤ 9/11

- kyriakoula - ΠΗΤ 9/11

- ζωη π. - ΠΗΤ 13/11 - ΜΗΤΕΡΑ

- annete - ΠΗΤ 17/11

- kaity - ΠΗΤ 19/11

- katerina_77 - ΠΗΤ 24/11 MHTEΡΑ

- balou81 - ΠΗΤ 26/11

- peply - ΠΗΤ 27/11

Ωραιο το πινακακι AthKos...

ας συμπληρωσει η καθε μια κ το μαιευτηριο..

Ζωη, περαστικουλια.. ο πονος στα δοντια ειναι απο τους χειροτερους.. δυστυχως!

Ankhessenamun καλως ηρ8ες!

Εμενα με εχει πιασει ενας πονος τις τελευταιες 2 μερες στην μεση..πισω χαμηλα.. σημερα δεν πηγα δουλεια... κ το απογευμα 8α παω στον γιατρο:(

Ειδομεν!

Καποια αλλη κοπελα με παρομοιο συμπτωμα...???


cMVup2.png?t=1&Lz53LAzd

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Linaki2012 Σ ευχαριστώ πολύ! ! Πήγαινε κι εσύ μετά την γέννα να τους βγάλεις να ηρεμήσεις!! Και μην το σκέφτεσαι καθόλου! ! Δεν θα σε πιάσει. .όλα θα ναι καλά ;) . ..άτιμα δόντια οι φρονιμίτες! !!!

Katerina_77 ευχαριστω πολυ!!!!μήπως πονάς από κουραση;! Εγώ λέω να ξεκουραστείς όσο Οοο μπορείς! ! είναι πάντως φυσιολογικόΣ ο πονος στην μέση! ! Μεγαλώνουμε και βαραίνουμε μαζί με το μπεμπέ! ! ;) ;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

My life is a real dream!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!! Είχα μέρες να μπω!! Ψάχνουμε για σπίτι να μετακομισουμε και είχα λιγο τρέξιμο!!! Την Δευτέρα το είδαμε και εμείς πάλι το νινακι μας!! Μεγάλωσε πολυ!! 3,2εκ και καρδούλα μια χαρά! Εχουμε ξεπεράσει την πητ κατα 5 μέρες.. Νεα πητ 14/11!! Εγώ μένω Θεσσαλονικη και θα γεννήσω,πρώτα ο Θεός, στον Άγιο Λουκά!!! 07/05 έχω κανονίσει την αυχενικη και ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες.. Να μπω στο δεύτερο τρίμηνο μπας και περάσουν οι αναγουλες.. Αν και η αλήθεια ειναι οτι ήδη σιγά σιγά νιώθω καλύτερα!! Καμία άλλη Θεσσαλονικιά δεν εχουμε στην παρέα;;

Link to comment
Share on other sites

- Linaki2012 - ΠΗΤ 4/11

- AthKos - ΠΗΤ 4/11 - ΙΑΣΩ

- ΚΥΡΙΑΚΗ_ - ΠΗΤ 4/11 - ΜΗΤΕΡΑ ΚΡΗΤΗΣ

- ladyinred - ΠΗΤ 5/11

- Ankhesenamun - ΠΗΤ 9/11

- kyriakoula - ΠΗΤ 9/11

- ζωη π. - ΠΗΤ 13/11 - ΜΗΤΕΡΑ

- annete - ΠΗΤ 17/11

- kaity - ΠΗΤ 19/11

- katerina_77 - ΠΗΤ 24/11 MHTEΡΑ

- balou81 - ΠΗΤ 26/11

- peply - ΠΗΤ 27/11

Ωραιο το πινακακι AthKos...

ας συμπληρωσει η καθε μια κ το μαιευτηριο..

Ζωη, περαστικουλια.. ο πονος στα δοντια ειναι απο τους χειροτερους.. δυστυχως!

Ankhessenamun καλως ηρ8ες!

Εμενα με εχει πιασει ενας πονος τις τελευταιες 2 μερες στην μεση..πισω χαμηλα.. σημερα δεν πηγα δουλεια... κ το απογευμα 8α παω στον γιατρο:(

Ειδομεν!

Καποια αλλη κοπελα με παρομοιο συμπτωμα...???

Και εμένα με πιάνει τέτοιος πονος οταν κουράζομαι ειδικά!! Αλλα απ ποτό μου είπαν ειναι και η λεκάνη που ανοίγει... Ελπίζω να ειςαι καλύτερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!! Μπορώ να μπώ και εγώ στην παρέα σας?? Είμαι η Τίνα 28 χρονών απο γλυφάδα είμαι στην 12η εβδομάδα και 3 ημέρες και περιμένω το τρίτο μου μωράκι!!!! Πητ έχω 3/11 αν θέλετε βάλτε και εμένα στην λίστα! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!!! Με το καλό να κρατήσουμε τα μπεμπέ μας αγκαλιά!!!!! Φιλάκια πολλά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kaity είμαστε κοντά δηλαδή στην ΠΗΤ αλλά μακριά στην πόλη! ! Δεν πειράζει! ! Συγχαρητήρια για το μωράκι σου!!!!κι εμένα 3.3 εκατοστά ηταν το μπεμπεδακι! !Καλή μετακόμιση σου εύχομαι να έχετε! ! Και καλή αρχή! ! ;)

Tinami Καλώς ήρθες! !!!! Με το καλό το νινακι σου!!!!!!! Μπράβο σου πάντως είσαι μικρή και με τρία παιδάκια! ! Μπράβο σου πραγματικά! !!!! :) :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

My life is a real dream!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ ζωή μου για το καλωσόρισμα! Με το καλό και σε εσένα! Ποσων εβδομάδων είσαι?? Ναι ναι παντρεύτηκα μικρή έρωτας απο το σχολείο με τον αντρούλη μου!!!!! Το τρίτο ήταν λίγο εκτός σχεδίων ένα μήνα κάναμε ελεύθερα και τσούπ τσούπ τρύπωσε το σποράκι μας το γλυκό!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

tinami καλωσηρθες στη παρεα του Νοεμβριου με το καλο και το 3ο σου παιδακι! τι ηλικιες εχουν τα αλλα 2 σου ζουζουνακια?

kaity με το καλο το νεο σας σπιτι και προσεκτικα με τι μετακομιση 😊 και εμεις τελειωνουμε επιτελους το σπιτι μας το οποιο το φτιαχνουμε εδω και 3 χρονια σιγαα σιγααα και θα εχουμε μετακομισεις!

katerina_77 ισως ειναι καποια ισχυαλγια που τωρα με τις αλλαγες στο σωμα σου εκανε την εμφανιση της...

Εγω σημερα ξεκινησα σιδηρο γιατι θελουμε να προλαβουμε αναιμια κυησης που ειχα στη προηγουμενη μου εγκυμοσυνη αλλα ειχα πολλες αναγουλες ολη μερα ελπιζω να το συνηθισω... :(


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Linaki2012 σε ευχαριστώ πολύ! Ο γιός μου είναι 6 χρονών και η κόρη μου 2! Απ΄οτι βλέπω είμαστε ίδιες εβδομάδες ε?? Έκανες αυχενική?? Συγνώμη αν ρωτάω κάτι που έχετε γράψει ήδη αλλά δεν έχω προλάβει να διαβάσω! Τώρα βρήκα χρόνο γιατί είμαι δουλειά!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ ζωή μου για το καλωσόρισμα! Με το καλό και σε εσένα! Ποσων εβδομάδων είσαι?? Ναι ναι παντρεύτηκα μικρή έρωτας απο το σχολείο με τον αντρούλη μου!!!!! Το τρίτο ήταν λίγο εκτός σχεδίων ένα μήνα κάναμε ελεύθερα και τσούπ τσούπ τρύπωσε το σποράκι μας το γλυκό!!!!

Tinami μου τι καλαααα! !! Ωραίο πράγμα να παντρεύεσαι τον έρωτα της ζωής σου από το σχολείο Χιχι χι! !! Να τα χαίρεσαι τα μωράκια σου !!!! Τα απρόοπτα ειναι τα καλύτερα να ξέρεις! !!! ;) ;) ότι θες εννοείται ρωτάς! !!! Εγώ αγαπητή μου είμαι 11 w και 4d την Δευτέρα μπαίνω στην 12 βδομάδα !! :) είναι το πρώτο μου κι έχω αγχωθει !! :) :) ειμαι 26 χρονών! !


[sIGPIC][/sIGPIC]

My life is a real dream!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εμάς είναι τυχερό το μωράκι! ! Εμείς συ ζούσαμε δεν είχαμε παντρευτεί. ..Τώρα θα παντρευτούμε φαντάσου. ..πρώτα με πολιτικό και όταν μπορούμε με το καλό θρησκευτικό! ! Για μένα το μωράκι που μας ήρθε είναι θαυματακι!!!! Κάθε αρχή και δύσκολη!!!! ;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

My life is a real dream!!

Link to comment
Share on other sites

- tinamι ΠΗΤ 3/11

- Linaki2012 - ΠΗΤ 4/11

- AthKos - ΠΗΤ 4/11 - ΙΑΣΩ

- ΚΥΡΙΑΚΗ_ - ΠΗΤ 4/11 - ΜΗΤΕΡΑ ΚΡΗΤΗΣ

- ladyinred - ΠΗΤ 5/11

- Ankhesenamun - ΠΗΤ 9/11

- kyriakoula - ΠΗΤ 9/11

- ζωη π. - ΠΗΤ 13/11 - ΜΗΤΕΡΑ

- annete - ΠΗΤ 17/11

- kaity - ΠΗΤ 19/11 Θεσσαλονικη-Αγιος Λουκας

- katerina_77 - ΠΗΤ 24/11 MHTEΡΑ

- balou81 - ΠΗΤ 26/11

- peply - ΠΗΤ 27/11

Προστεθηκε κ η Τινα.... Καλως ηρθες!

Ζωη.. ακριβως τα ιδια κ εμεις...:) Το εστειλε ο θεουλης για να μας ενωσει για παντα!!!Κατι ξερει αυτος...

Το προβληματακι με την μεση που ειχα..με ειδε ο γιατρος.. μου εγραψε 10 μερες αδεια-ξεκουραση και μου εδωσε και προγεστερονη(Utrogestan):mad:

Πειρα 2-3 αλλα μετα απο αυτα που διαβασα εδω μεσα...τα σταματησα... αλλωστε περασε κ ο πονος..

Εσεις κοριτσια... ? περνετε προγεστερονη? Σας την συστησε ο γιατρος?


cMVup2.png?t=1&Lz53LAzd

Link to comment
Share on other sites

Κατερίνακι ο θεός όπως λες κάτι ξέρει! ! Όλα για έναν λόγο γίνονται! ! Και τα μωράκια μας είναι ένα πολύ υυυυ καλός λόγος! ! ;) όσο για προγεστερονη δεν μου χει πει κάτι εμένα... τα σταμάτησες από μόνη η σου είπε ο γιατρός; !;!


[sIGPIC][/sIGPIC]

My life is a real dream!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Linaki2012 σε ευχαριστώ πολύ! Ο γιός μου είναι 6 χρονών και η κόρη μου 2! Απ΄οτι βλέπω είμαστε ίδιες εβδομάδες ε?? Έκανες αυχενική?? Συγνώμη αν ρωτάω κάτι που έχετε γράψει ήδη αλλά δεν έχω προλάβει να διαβάσω! Τώρα βρήκα χρόνο γιατί είμαι δουλειά!

εκανα ληψη τροφοβλαστη γιατι μ το συζυγο εχουμε το στιγμα της Μεσογ. Αναιμιας και ανυσηχουσαμε μηπως επασχε το μωρακι μας, ευτυχως ειναι ολα καλα! Και εκει στις 11 εβδομαδες καναμε και αυχενικη για να ελεγξουμε χερακια ποδαρακια κλπ.. ολα καλα περιμενουμ το 2ο μας αγορακι :)

Και εμεις το γιο τον πιασαμε οταν συζουσαμε και μετα οταν γεννηθηκε το παιδι καναμε και θρησκευτικο γαμο.. δεν καναμε πολιτικο... ειναι τα απολυτα θαυματακια τα παιδια μας και ερχονται παντα την καταλληλη στιγμη :) εγω ειμαι 27 το γιο μου τον εκανα μολις εκλεισα 25...


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

γειά σας κορίτσια. Γειά σας και εσάς καινούρια μέλη!!! Ήθελα να πω για την προγεστερόνη ότι δεν μου την έδωσε ο γιατρός μου. Μόνο το φιλισιν μου είπε να παίρνω. Τον ρώτησα αν χρειάζεται να πάρω εκτός από το φιλισίν και κάτι ακόμα, γιατί φοβόμουν λόγω της προηγούμενης κακής εμπειρίας μου λίγο πριν τα Χριστούγεννα. Ήταν κατηγορηματικός πως όταν δεν συντρέχει λόγος δεν δίνουμε τίποτα. Αυτό να πω την αλήθεια μου άρεσε, γιατί έχω βαρεθεί να ακούω για γιατρούς που την δίνουν προληπτικά σαν καραμέλες με το που θα τους πάρεις τηλ να τους πεις ότι είσαι έγγυος πριν καν σε εξετάσουν. Πιστεύω πως όταν κάτι πάρει το δρόμο του, ότι είναι να γίνει θα γίνει. Έτσι και με μένα που την προηγούμενη φορά είχε σχηματιστεί μόνο ο σάκος και ποτέ δεν έγινε το έμβριο, και κουβάδες προγεστερόνη να είχα πάρει δεν θα είχα αντιστρέψει το αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...