Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Νοεμβρίου 2015


kaity

Recommended Posts

Δε με κουραζεις καθολου!Βιωσες διπλη απωλεια και σε νιωθω λλα να δεις που θα ερθει το ενα μετα το αλλο .. Καπως ετσι ειναι και η δικη μου ιστορια.. Ο πρωτος γιατρος που πηγαινα ηελε να μιυ δωσει χαπακι γιατι νομιζε οτι ητν εξωμητριο.. πηγα σε 2-3 γιατροτς και μιυ ελεγαν οτι δεν ειναι εξωμητριο γιατι φαινοταν φουσκωμενη η μητρα και οι μοναδες ηταν λιγες γα να φανει. Τελικα κατεληξα σε αλλον ο οποιος οαν αιμρραγουσα μου λεγε οτι τα ουρα μιυ ειχαν αιμα κσι δεν εβλεπε τιπιτα κακο, μεχρι που πηγα Μ.Τριτη βραδυ με πολυ πονο και αιμα και ουτε μπηκε στον κοπο να ερθει να με δει μεχρι Μ.Τεταρτγ πρωι κΑι ηθελε αρων αρων να με κανει απξεση. Και κει αποδεικτηκε χασαπης γιατι με εξυσε τοσο πολυ πυ περιοδο βλεπω μονο 2 μερες.Μετα απο αυτο αλλαξα γιατρο και η συνεχεια ειναι το κοριτσακι κου που ειναι 5 χρονων και ο γιοκας 3.

ευχαριστω παρα πολυ για την κατανοηση.. η αληθεια ειναι οτι επειδη ειμαι ακομη στην πολυ αρχη εγω δεν το εχουμε πει σε φιλους και χαιρομαι που εχω σε καποιον να μιλησω... αληθεια εσεις ποτε το ανακοινωσατε σε ατομα εκτος της αμεσης οικογενειας?? Ααααα και να χαιρεσαι να παιδακια σου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια και ευχαριστώ για τις θετικές σας σκέψεις. μου φαίνεται όλες την Πέμπτη πάμε στο γιατρό άρα θα έχουμε τα ευχάριστα όλες μαζί. Kaity εκτος από μένα και τον άντρα μου δεν το ξέρει κανείς. Και στους δικούς μας λέμε να το πούμε μετα την 8 εβδομάδα, πρώτα ο Θεός. Όσο για φίλους και πιο "μακρινούς" συγγενείς σκέφτομαι μετα τον 3ο μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και ευχαριστώ για τις θετικές σας σκέψεις. μου φαίνεται όλες την Πέμπτη πάμε στο γιατρό άρα θα έχουμε τα ευχάριστα όλες μαζί. Kaity εκτος από μένα και τον άντρα μου δεν το ξέρει κανείς. Και στους δικούς μας λέμε να το πούμε μετα την 8 εβδομάδα, πρώτα ο Θεός. Όσο για φίλους και πιο "μακρινούς" συγγενείς σκέφτομαι μετα τον 3ο μήνα.

αν μπορεις και θελεις κρατηστε το μονο για σας στην αρχη!! εγω σε γονεις, πεθερικα και αδελφια το ειπα μολις πηρα τα αποτελεσματα της χοριακης... ηθελα να μοιραστω την χαρα μας... οι φιλοι θελουμε δεν θελουμε θα το υποψιαστουν και θα αρχισουν να ρωτανε... οποτε οταν δουμε οτι δεν μας παιρνει αλλο να κρυβομαστε θα τους το πουμε. απο την μια θα ηρεμησω και λιγο απο ερωτησεις του τυπου... θα πιουμε κρασακι? δεν θα πιεις καφε παλι? κτλ χαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

Gremlin καλως όρισες!! Με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου και να σου ζησει η μπεμπα συ !!

Kaity ευχατιστω για τα λογια σου !! Και εγω παντως στην οικογενεια μου το ανακοινωσα, στην πεθερα μου το ειπαμε χθες, μενει Ελλαδα οποταν φανταχομαι θ διαρρευσει κσι στο σοι απ εκει. Οσο για φιλους σιγουρα μετα την αυχενικη !!

Link to comment
Share on other sites

εγώ σε γονείς κ αδέρφια μετά το γιατρό την Πέμπτη που θα ακούσουμε καρδιά... και σε φίλους κ πολύ κοντινούς μας μετά την αυχενική... και απο εκεί κ μετά σιγά σιγά κ όπως θα μας βγαίνει με το καθένα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια!!! μιας και σχεδον ολες περιμενουμε αυριο να παμε στον γιατρο και να εχουμε νεα, θελετε να πουμε για συμπτωματα??

αληθεια ρε κοριτσια με αυτη την δυσκοιλιοτητα τι γινεται??? και δεν εχω αρχισει ακομη να παιρνω σιδηρο που εχω ακουσει οτι χειροτερευει το θεμα!!! εκτος απο αυτο εχω ελαφριους πονοκεφαλους που ευτυχως περνανε γρηγορα, τρελη νυστα, και μερικα τσιμπιματακια που και που στην κοιλια... αλλα γενικα καλα!!!

εσεις??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω δεν εχω συμπτωματα, δυσκολιοτητα ειχα ανα καιρους οποταν δε μπιρω να πω οτι με επθσκεφθηκε, το μονο που θυμαμαι με ειχε πιασει κσι στη δευτερη νιωθωμια απεχθεια προς το νερο.προτιμω ν πινω λεμοναδα, ετσι βαζω λιγες σταγονες λεμονι στο νερο για να πηγσινει κατω.

Αντε καλα αποτελεσματα αυριο σε οσες θα πανε!!!

Link to comment
Share on other sites

Και γω δεν έω ιδιαίτερα συμπτώματα. Αν εξαιρέσεις το ότι όλα τα παντελόνια είναι ξεκούμπτωτα και λίγη ευαισθησία στο στήθος τπ άλλο. Μερικες τσιμπίες στην κοιλιά και γω τις έχω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Όλα καλά για μένα. 7 εβδμάδων ο σάκος αν και είμαι 6w και 3d οπότε αυτό είναι καλό. Ακούσαμε και καρδούλα και έχουμε και εμβυάκι 1 εκατοστό. Άντε να χουμε καλή συνέχεια. Οι υπόλοιπες;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!! ολα καλα και απο εμενα!! βεβαια εγω χθες που πηγα στον γιατρο ημουν μολις 5w οποτε ειδαμε σακο και λεκιθικο ασκο!! για καρδουλα θα παω παλι στις 30/3... εσυ gremlin29 ολα καλα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...