Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , Kate89 είπε:

      Καλημέρα κορίτσια και καλή Κυριακή να έχουμε ♥️ 

      7η μέρα εμβρυομεταφορας 2 εμβρύων τριών ημερών και από εχθές έχω πόνους περιόδου και ημικρανίες σάν αυτές λίγο πριν έρθει η περίοδος.

      Χάθηκαν όλα;

      Καλημέρα καλή Κυριακή 🩷 

      μην σε ανησυχεί μπορεί να είναι από τα φάρμακα και μπορεί αν είναι επειδή είσαι έγκυος !!! Να σκεφτεσαι θετικά!!!

Μανούλες Νοεμβρίου 2015


kaity

Recommended Posts

Κορίτσια κάτι άσχετο. ..Μην γελάσετε. ..στο κυπελλάκι που είπατε για να δεις το φυλο βάζουμε πρώτα σόδα και μετά ουρα η το αναποδο;!;!;!:D:D χαχαχαχα! !


[sIGPIC][/sIGPIC]

My life is a real dream!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Koριτσια γυρισαμε απο γιατρο!! τα μωρα τα πανε περιφημα, πολυ ικανοποιημενη η μαια! Το ενα ειναι αγορακι σιγουρα!!! με πουλακι και με τα ολα του!! το αλλο κρυβοταν ηταν σκυφτουλι οποτε δεν μας το δινει για αγορακι γιατι δεν της φαινεται να εχει κατι στα ποδαρακια του αναμεσα. Θελω το κολπο με το κυπελλακι και τη σοδα μονο για το ενα μωρο :D θα περιμενω ισως σε 3 εβδομαδες κουνηθει γιατι σημερα δενμας εκανε τη χαρη! εχει βεβαια λιγο χαμηλο πλακουντα αυτο το μωρακι αλλα αφου δεν εχουμε επαφες κ προσεχουμε δεν ανησυχει. Ελπιζω να ανεβει μεχρι το αλλο ραντεβου..

Μου εκοψαν τις αντιπηκτικες και μου εδωσαν και βιταμινες pregnacare απο εδω και περα.

Και μπανια στη θαλασσα και διακοπες ειπε μπορουμε να παμε, οτι θα καναμε κανονικα αλλα με την ησυχια μας!

Κοριτσια εχω μεγαλη χαρα!!! βασικα εχουμε μεγαλη χαρα!!


b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Koριτσια γυρισαμε απο γιατρο!! τα μωρα τα πανε περιφημα, πολυ ικανοποιημενη η μαια! Το ενα ειναι αγορακι σιγουρα!!! με πουλακι και με τα ολα του!! το αλλο κρυβοταν ηταν σκυφτουλι οποτε δεν μας το δινει για αγορακι γιατι δεν της φαινεται να εχει κατι στα ποδαρακια του αναμεσα. Θελω το κολπο με το κυπελλακι και τη σοδα μονο για το ενα μωρο :D θα περιμενω ισως σε 3 εβδομαδες κουνηθει γιατι σημερα δενμας εκανε τη χαρη! εχει βεβαια λιγο χαμηλο πλακουντα αυτο το μωρακι αλλα αφου δεν εχουμε επαφες κ προσεχουμε δεν ανησυχει. Ελπιζω να ανεβει μεχρι το αλλο ραντεβου..

Μου εκοψαν τις αντιπηκτικες και μου εδωσαν και βιταμινες pregnacare απο εδω και περα.

Και μπανια στη θαλασσα και διακοπες ειπε μπορουμε να παμε, οτι θα καναμε κανονικα αλλα με την ησυχια μας!

Κοριτσια εχω μεγαλη χαρα!!! βασικα εχουμε μεγαλη χαρα!!

Μπραβο! Τι ωραια τα διδυμακια! Διπλη χαρα!! Εχω μια φιλη που γεννησε διδυμακια πριν 3,5 μηνες κ ολα πηγαν μια χαρα!! Στη β επιπεδου θ σας δειξει κ το αλλο το φυλο του....

Ζωη οντως το τμημα μας ειναι πολυ καλο, οχι ν το παινευτω..κ βγαζει τους καλυτερους χημικους... Αν δουλευα κ σαν χημικος, θ ημουν ευχαριστημενη...

Η αληθεια ειναι οτι ειμαστε ωραια εδω στην Πατρα, οπου θελουμε ν παμε τσουπ! πεταγομαστε.. Κ εχουμε σχεδον τα παντα.. Κ καλους γιατρους ευτυχως!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια γυρισαμε απο γιατρο!! τα μωρα τα πανε περιφημα, πολυ ικανοποιημενη η μαια! Το ενα ειναι αγορακι σιγουρα!!! με πουλακι και με τα ολα του!! το αλλο κρυβοταν ηταν σκυφτουλι οποτε δεν μας το δινει για αγορακι γιατι δεν της φαινεται να εχει κατι στα ποδαρακια του αναμεσα. Θελω το κολπο με το κυπελλακι και τη σοδα μονο για το ενα μωρο :D θα περιμενω ισως σε 3 εβδομαδες κουνηθει γιατι σημερα δενμας εκανε τη χαρη! εχει βεβαια λιγο χαμηλο πλακουντα αυτο το μωρακι αλλα αφου δεν εχουμε επαφες κ προσεχουμε δεν ανησυχει. Ελπιζω να ανεβει μεχρι το αλλο ραντεβου..

Μου εκοψαν τις αντιπηκτικες και μου εδωσαν και βιταμινες pregnacare απο εδω και περα.

Και μπανια στη θαλασσα και διακοπες ειπε μπορουμε να παμε, οτι θα καναμε κανονικα αλλα με την ησυχια μας!

Κοριτσια εχω μεγαλη χαρα!!! βασικα εχουμε μεγαλη χαρα!!

Μπράβο Maoam !!!τι υπέροχα νέα! !! Αντέ με το καλό! ! Κρυβόταν μωρέ. ...δεν πειράζει θα το δεις την επόμενη φορά! !!!! Όλα καλά πάντως ....μπράβο σας. ..χάρηκα πάρα πολύ! !!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

My life is a real dream!!

Link to comment
Share on other sites

Anath μου ισχύει η πατρα είναι κοντά όπου κι αν θες να πας...Η καλύτερη τοποθεσία! !! Και θαλασσιτσα και βουνό δίπλα. .και καλοί άνθρωποι. ..και όντως πολύ υυυυ καλοί γιατροί! ! Δεν δουλεύεις σαν χημικος δλδ;;:cry: Σ αρεσει όμως αν σου δινόταν η ευκαιρία θα το κανες (να δουλέψεις κάπου σαν χημικος!!) Κρίμα γιατί είναι πολύ όμορφη δουλειά σε όποιον τομέα κι αν είσαι. .. είναι μωρέ που είναι η πατρα πολύ μικρή. ..αν ήσουν πχ αθηνα όλο και κάπου θα δούλευες σαν χημικος!!!! Αλλά μην αγχώνεσαι ..πότε δεν ξέρεις! !!! ;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

My life is a real dream!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα μανουλες, τι κανετε?

Νεφελη σε ευχαριστουμε με το καλο να υποδεχτειτε και εσεις πολυ συντομα το αστερακι σας! Εγω εχω ηδη ενα σκορπιουδακι γεννημενο 15 Νοεμβριου και ξερω καλα τη γλυκα :) ειναι πολυ τρυφερος και αγαπησιαρης αλλα οταν ειναι με τις στραβες του και εχει νευρα πω πω πω... θελω να πηδηχτω απ το παραθυρο :) και η παιδικη μου φιλη ειναι σκορπιος και εκεινη τα ιδια.. ομως δεν μπορεις να μην αγαπας ενα σκορπιουδακι εχετε απιστευτη γοητεια :rolleyes:

Πατρα λετε ε? εκει σπουδαζει η αδερφη μου χημικος χιχι! λεω να παω καποια στιγμη αλλα με 2 πιτσιρικια να δω πως θα γινει! Εγω σπουδασα στη Καλαματα επομενως λατρευω Πελοπονησο...

Maoam καλωσηρθες διδυμομανουλα μας! ευχομαι να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη και να ξερεις πως διπλα βασανα = διπλη ευτυχια :rolleyes: Και η κουμπαρα μου περιμενει διδυμακια αλλα μονοαμνιακα !

Sassa καλωσηρθες και εσυ! τι ωραια που μεγαλωνει η παρεουλα μας, με το καλο να δεχτειτε το κοριτσακι σας!

Ανκ μου τι εγινε πηγες στο γιατρο ειδατε φυλο?

Φραουλιτσα μου ειπαμε, θα πατε σιγα σιγα χωρις να βιαζεστε, φανταζομαι δεν θα οδηγεις εσυ ε?

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε?μ


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλη επιτυχια το Χημικο της Πατρας!!!

Εγω εχω δουλεψει για λιγους μηνες σε σχολειο (ενισχ. Διδασκαλια) αλλα δεν ειναι κ το καλυτερο μου η εκπαιδευση.. Προς το παρον ειμαι σε ενα ιατρειο (δουλεια γραφειου). Οταν με το καλο ξεπεταχτει κ το δευτερο παιδακι, θα σκεφτουμε κ το ενδεχομενο της μετακομισης σε αλλη πολη.. (Ειμαστε ζευγαρι χημικων... οποτε δυσκολα τα πραγματα... :( )


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Καλώς ήρθατε οι νεοφερμένες. Με το καλό να υποδεχτούμε όλες τα μικράκια μας.

Φραουλίτσα: Και μένα η γιατρός μου με αφήνει να ταξιδέψω αλλά με στάσεις, όπω είπαν και τα κορίτσια.

Sassa87: Και γω στην 18η εβδομάδα είμαι και ακόμη δεν το νιώθω το νινί. Ποιος ξέρει. Μπορεί να είναι χαλαρααααααα τα μικράκια μας :D:D:D:D:D

anath: και εγώ τέλος του μήνα θα ξαναπάω στη γιατρό και αρχές Ιούλη θα κάνω τη Β Επιπέδου. Για καμπύλη δε μου έγραψε ακόμη ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!!!!!! και εγω στις 10/7 εχω β επιπεδου. στις 25 θα παω να ξανα στο γιατρο να δουμε την μπεμπα μας και 26 φευγω για κρητη διακοπες!!!! θα με παει βολτα ο συζυγος χιχιχι!!!!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Ζωη π. Και εμεις στα χανια θα παμε, για 5 μερες μονο :(. Τοσο μπόρεσα να ξεκλέψω απο τη δουλεια. Δεν πειραζει ομως να ημαστε καλα κ να μην εχουμε αλλα προβληματα κ εχουμε ενα ολοκληρο καλοκαιρι μπροστα μας!!!! Κορίτσια δεν ξερω για εςας αλλα εγω εχω αρχίσει τα μπάνια μου εδω και ενα μηνα. Ο γιατρος απο τη στιγμη που:rolleyes: δεν ειχα το παραμικρό προβλημα δεν μου το απαγόρεψε, ισα ισα που μου ειπε οτι καλυτερο μπορω να κανω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μ επιτρεπει μπανακια αλλα με προσοχη (συχνη αλλαγη μαγιω, οχι μακροβουτια κλπ). Ελπιζω αυτη την Κυριακη ν κανουμε το πρωτο!!

οσο γθα διακοπες.. Κανενα 3ημερο το δεκαπενταυγουστο καπου κοντα (ηλεια η Μεσσηνια) ..γιατι τοτε παιρνουμε κ οι δυο μια μικρη αδεια.. Αργουμε ακομα...


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Sassa87 είναι τέλεια στα Χανιά! !! Θα πάτε Αύγουστο κι εσεις;!! Όσο για τα μπάνια πρέπει να κάνουμε. . Καταρχάς μας χαλαρώνουν! !!!! Θα γίνουν καλοί κολυμβητές τα μπεμπακια μας έτσι! !!!! ;);)

Anath κι η Πελοπόννησο Σ τέλεια είναι για διακοπουλες!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

My life is a real dream!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...