Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Μανούλες Νοεμβρίου 2015


kaity

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έτσι λιβελουλα μου ...στην εγκυμοσύνη πιστεύω δεν μας ενδιαφέρουν τόσο τα κιλά όσο να χαρούμε την εγκυμοσύνη μας και να ναι και καλά τα νινακια μας!!!! Μια χαρά είσαι αφού σου κάνουν ακόμα τα ρουχαλάκια! !!!!

Καλώς ήρθες dedi28!!!!!!με το καλο να δεχτειτε το αγοράκι σας!!! Υγιέστατο και πανέμορφο. ..και σου εύχομαι με έναν πόνο! !!!!!! ;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

My life is a real dream!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εγκυουλες!!!!! Σας εχασα. Ειχα παει 3ήμερο στο Ναύπλιο.ααααχχχχ τι ωραια περασαμε!!! Να σας ρωτησω τωρα. Στις 10/7 εχω β επιπέδου. Αυτη την πληρώνουμε εμεις η την χορηγεί το ταμειο;

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και απο εμένα κορίτσια!! :)

Νέα μανούλα και εγώ, για πρώτη φορά!!

Χθες μάθαμε οτι περιμένουμε αγοράκι και όλα βαίνουν καλώς...Η ΠΗΤ μας είναι 21 Νοέμβρη!!

Καλως όρισες Dedi Με το καλο να το υποδεχτείτε!!

Έτσι λιβελουλα μου ...στην εγκυμοσύνη πιστεύω δεν μας ενδιαφέρουν τόσο τα κιλά όσο να χαρούμε την εγκυμοσύνη μας και να ναι και καλά τα νινακια μας!!!! Μια χαρά είσαι αφού σου κάνουν ακόμα τα ρουχαλάκια! !!!!

Καλώς ήρθες dedi28!!!!!!με το καλο να δεχτειτε το αγοράκι σας!!! Υγιέστατο και πανέμορφο. ..και σου εύχομαι με έναν πόνο! !!!!!! ;)

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Καλησπέρα εγκυουλες!!!!! Σας εχασα. Ειχα παει 3ήμερο στο Ναύπλιο.ααααχχχχ τι ωραια περασαμε!!! Να σας ρωτησω τωρα. Στις 10/7 εχω β επιπέδου. Αυτη την πληρώνουμε εμεις η την χορηγεί το ταμειο;

Sassa αν θυμάμαι καλα την πληρωνουμε και αυτη όπως την αυχενικη! Τι ωραια που πηγατε διακοπουλες!! Ποσο πολυ τις χρειαζομαι τωρα δε λεγεται...


CVOEp3.png

jgkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εγκυουλες!!!!! Σας εχασα. Ειχα παει 3ήμερο στο Ναύπλιο.ααααχχχχ τι ωραια περασαμε!!! Να σας ρωτησω τωρα. Στις 10/7 εχω β επιπέδου. Αυτη την πληρώνουμε εμεις η την χορηγεί το ταμειο;

Καλημέρα Σάσσα!! Δυστυχώς δεν τη διακιολογεί.. Εγώ πχ που θα την κάνω σε δημόσιο νοσοκομείο, σε απογευματινό ιατρείο, θα πληρώσω 120. Κάπου εκεί είναι το κόστος και σε ιδιωτικά. Στα πρωινά του νοσοκομείου ίσως είναι λίγο λιγότερα..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια τι κάνετε? Ελπίζω να περνάτε όλες ωραία..

Εγώ έχω αρχίσει να τρώω αρκετά και σε συνδυασμό με την καθιστική δουλεια που κάνω, σκεφτομαι μήπως πρέπει να αρχίσω γυμναστικούλα.. Επειδή όμως δεν υπάρχει ούτε χρόνος ούτε οικονομική δυνατότητα για γυμναστήρια - κολυμβητήρια κτλ ήθελα να σας ρωτήσω αν έχετε κάτι άλλο να μ προτείνετε. Αν έχετε δοκιμάσει κάποιο dvd, βιβλίο, κτ ήπιο που να σας βοήθησε.. Γενικά έχω κάνει γυμναστική στη ζωή μου κ είμαι αδύνατη, αλλά έχω χρόνια να γυμναστώ, εκτός από λίγο ποδήλατο που έκανα..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνετε? Ελπίζω να περνάτε όλες ωραία..

Εγώ έχω αρχίσει να τρώω αρκετά και σε συνδυασμό με την καθιστική δουλεια που κάνω, σκεφτομαι μήπως πρέπει να αρχίσω γυμναστικούλα.. Επειδή όμως δεν υπάρχει ούτε χρόνος ούτε οικονομική δυνατότητα για γυμναστήρια - κολυμβητήρια κτλ ήθελα να σας ρωτήσω αν έχετε κάτι άλλο να μ προτείνετε. Αν έχετε δοκιμάσει κάποιο dvd, βιβλίο, κτ ήπιο που να σας βοήθησε.. Γενικά έχω κάνει γυμναστική στη ζωή μου κ είμαι αδύνατη, αλλά έχω χρόνια να γυμναστώ, εκτός από λίγο ποδήλατο που έκανα..

Αχ ωραια η γυμναστικουλα! Καλα σκεφτεσαι! Εγω ελεγα ακομη και εγκυος θα κανω οτι μου επιτρεψουν, γιογκα, πιλατες για εγκυους, κατι βρε αδερφε... τωρα με τα διδυμα να το ξεχασω :P

Μωρε νομιζω, αφου ειμαστε εγκυουλες καλυτερα μονο με καθοδηγηση και επιβλεψη η οποιαδηποτε γυμναστικη για να μην κανουμε τιποτα ατσουμπαλο ή καταλαθος και τραυματιστουμε και τρεχουμε. Αλλαζουν ολα μας τωρα, μηπως να τα αποφυγεις τα βιβλια και τα dvd προς το παρον και να βαλεις μπρος μετα το μωρακι?


b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου :):):)

Αααχ κι εγώ ήθελα να κάνω γυμναστική γιατι πάντα εκανα, μου είπαν οχι και εμενα με τα διδυμα, μονο περπάτημα κολύμπι!

Δεν μου άρεσε που μου είπαν ετσι αλλα τ να κανουμε ετσι ειναι, πρεπει να προσέχουμε γι αυτο το διάστημα! Αν και πιστεύω οτι με ενα μωρακι και ποσο μαλλον δυο μωρακια θα εχει πολυ γυμναστική μετα, ωραια γυμναστική ομως!!!


KqAkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εμένα ο γιατρός δεν μου απαγόρευσε τη γυμναστική.δεν κάνω όμως. Όχι γιατί φοβάμαι αλλά γιατί δεν προλαβαίνω λόγω δουλειάς. Μένω σε επαρχία και έχω ένα κατάστημα. Εδώ τα ωράρια είναι σπαστά, πρωί απόγευμα. Όποτε τρέχω όλη μετά στους δρόμους. Άρα κατα κάποιο τροπο την κάνω κ την γυμναστική μου χιχιχι!!! Βέβαια κάποιες φορές πηγαίνω κ με το μηχανάκι μου, προσέχω δίπλα βέβαια. Αλλά δεν γίνεται λόγω δουλειάς να το αποχωριστω.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω θα απεφευγα να αρχισω γυμναστικη... βεβαια υπαρχουν ειδικες ομαδες μονο για εγκυους οι οποιες φανταζομαι ειναι πιο ασφαλεις!

Παρολα αυτα θα προτιμησω να περιμενω να αρχισουμε τα μπανακια!!!!


CVOEp3.png

jgkXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μάλλον έχετε δίκιο. <να αφήσω τους πειραματισμούς ε? Θα κοιτάξω να βάλω ένα πρόγραμμα για περπάτημα.. Εχω και ενα ωραιο αφισάκι με ασκήσεις, από ένα βιβλίο εγκυμοσύνης..

Αυτα, δεν ξέρω τι με έπιασε ξαφνικά... αγχώθηκα για τη σιλουέτα μου... με επηρέασε το καλοκαίρι... χαχα!:cool:


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχετε δίκιο. <να αφήσω τους πειραματισμούς ε? Θα κοιτάξω να βάλω ένα πρόγραμμα για περπάτημα.. Εχω και ενα ωραιο αφισάκι με ασκήσεις, από ένα βιβλίο εγκυμοσύνης..

Αυτα, δεν ξέρω τι με έπιασε ξαφνικά... αγχώθηκα για τη σιλουέτα μου... με επηρέασε το καλοκαίρι... χαχα!:cool:

Bασικα οι ομαδες με τα προγραμματα που λεει και η λιβελουλα σιγουρα ειναι πιο ασφαλεις αλλα αφου δεν θα μπορεσεις για την ωρα τουλαχιστον λογω χρονου, αστο για μετα. Το περπατημα ειναι εξισου καλο και βοηθα ενω δεν το καταλαβαινεις, νομιζεις απλα πας βολτουλα αλλα γινεται δουλεια!

Μην ανησυχεις για τη σιλουετα, εγω λεω στον εαυτο μου οτι το επομενο καλοκαιρι δεν θα πιστευουν οτι εχουμε γεννησει! (ειπε αυτη που σε λιγους μηνες δεν θα χωρα απτις πορτες λογω τεραστιας διδυμοκοιλιας :D )

Αν βαλεις και λιγα κιλακια δεν θα χεις προβλημα αλλα μην σε ταραζουν αυτα, δεν ειναι τα πιοοο σημαντικα.

Πριν λιγο καιρο κοιταχτηκα στον καθρεφτη βεβαια κι ανακαλυψα οτι δεν εχω μεση πια, φουσκωσε η κοιλια και δεν κανω στα πλαινα μεσουλα!! Σοκ! Αλλα ειναι τι ωραιο! Σημερα σε ενα ταμειο μου εδωσαν μαλιστα και την πρωτη θεση στη σειρα, νομιζω φαινετια πια !!


b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή anath βρήκες τον άνθρωπο σου...είμαι γυμνάστρια εγώ. . ;) λοιπόν άκου ...αν είναι το δεύτερο παιδι μπορείς να κάνεις άνετα γυμναστική ... αλλά όχι πολύ βαριά πράγματα. . Καταρχάς μπορείς να κάνεις γιόγκα. .. όχι αερομπικ δεν θα το συνιστούσα. .. γιόγκα όμως βοηθάει πολύ και για την γέννα ... αλλά και το σώμα να σφίξουν καλά οι σύνδεσμοι σου!!! Αν θες οτιδήποτε ρώτα με!! ;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

My life is a real dream!!

Link to comment
Share on other sites

ooooo Ζωη μου σε ευχαριστώ.... έχω ένα βιβλίο γιόγκα στο σπίτι.. το είχα επιχειρήσει μόνη μου αλλά τώρα που είμαι έγκυος δεν νομίζω ότι μπορώ να κάνω τις ίδιες ασκησεις..

Λοιπόν, όταν γεννήσω θα σε χρειαστώ σίγουρα, να με καθοδηγήσεις τι πρέπει να κάνω..

Εσύ τι κάνεις τώρα στην εγκυμοσύνη?


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή anath βρήκες τον άνθρωπο σου...είμαι γυμνάστρια εγώ. . ;) λοιπόν άκου ...αν είναι το δεύτερο παιδι μπορείς να κάνεις άνετα γυμναστική ... αλλά όχι πολύ βαριά πράγματα. . Καταρχάς μπορείς να κάνεις γιόγκα. .. όχι αερομπικ δεν θα το συνιστούσα. .. γιόγκα όμως βοηθάει πολύ και για την γέννα ... αλλά και το σώμα να σφίξουν καλά οι σύνδεσμοι σου!!! Αν θες οτιδήποτε ρώτα με!! ;)

οοοο Ζωη μου σε ευχαριστώ... έχω ένα βιβλίο με γιόγκα, το έχω δοκιμάσει λίγο, αλλά όχι στην εγκυμοσύνη... όταν γεννήσω θα σε χρειαστώ σίγουρα..

Εσύ τι κάνεις τώρα που είσαι έγκυος?

τα έγραψα δύο φορές ε???


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...