Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Cafe Αυγουστος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Θέλω το τικεράκι μου!! Τωρα!!

Ερώτηση, βλέπω τα ποστ ανάποδα, θέλω να τα βλέπω κανονικά, το πρώτο πρώτο κ το τελευταίο τελευταίο!

Στον πίνακα ελεγχου, επεξεργασία θεμάτων ,επιλογη προβολής θεμάτων.


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    6365

  • mikio

    5355

  • JimDin

    4874

  • honey

    4571

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    female 6.365 δημοσιεύσεις

  • mikio

    mikio 5.355 δημοσιεύσεις

  • JimDin

    JimDin 4.874 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 4.571 δημοσιεύσεις

Posted Images

μια χαρα κακομαθαινουν κ καταλαβαινουν τα παντα! Ζωη μη μασας παρτου τον αερα..! Κ μενα τωρα κανει τετοια... Οταν ξυπνησει κ ψιλογουργουρηζει, αν δεν εχει περασει 3ωρο δεν τον ταιζω.. Οτι σε βολευει κανε. Εγω οπως εχω ξαναπει κ υποστηριζω, οταν τηρω το 3ωρο με 4ωρο -απ την ωρα εναξης παντα κ με διαρκεια 1 με 1,5 ωρα πανω στο στηθος- παρατηρω πως τρωει καλυτερα κ ειναι πιο χορτατος, κοιματε καλυτερα κ περισσοτερο, κ γκρινιαζει κ λιγοτερο.. Αυτο μου ειπε ο γιατρος να κανω, κ αυτο λειτουργησε πιο σωστα για μενα κ τον μπεμπη μου...


[sIGPIC][/sIGPIC]v3aiwuyck.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το πρωί κατα τις 12 θα έρθει ο γιατρός για τα εμβόλια!!!Αύριο έχουμε 10 Νοεμβρίου και ο μπέμπης μου θα γίνει 3 μηνών αντράκι και πρίν ακριβώς 1 χρόνο σαν αύριο αδιαθέτησα τελευταία φορά !!!

Αλήθεια αδιαθετήσατε γιατί εγώ ακόμα όχι!!!

νόμισα ότι αδιαθέτησα χθες, αλλά όχι τελικά...

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα,nuk λοιπον!

Θα πάω αυριο να πάρω θηλες καουτσουκ γιατι αυτο που εχω εχει σιλικόνης.

Αντε να δουμε μπας και γινει το θαύμα!!!!!!!

Το χοντρο ομως... χωστην στο στομα κ κουνα την περα δωθε... παιξ την ετσι κ θα την παρει... ευχομαι!


[sIGPIC][/sIGPIC]v3aiwuyck.png

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα κάτι στις μανούλες Απριλιού 2010 και φρίκαρα!!!Ο άντρας στα Γρεβενά που πνιγηκε

ήταν ο άντρας μιάς εγκυούλας!!!Τι να πείς!!!Κρίμα και κουράγιο στην κοπέλα!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αν ισχύει αυτό που λές Μαριάνθη, τότε ο δικός μου είναι το πιο κακομαθημένο βρεφάκι που υπάρχει :)

Αφου βρε καταλαβαινουν τα παντα!!! Εχουν μια ιδιαιτερη νοημοσυνη τα μπεμπακια!!! Ειληκρινα καταλαβαινουν κ εκμεταλευονται τα παντα! Την Πεμπτη που εφυγα για να ταξιδεψω κ γυρισα το βραδυ, αφησα το μωρο με τον Θοδωρη,, Ολη μερα οι 2 τους, καποια στιγμη πεταχτηκε η μανα μου που ειχα φτιαξει φαγητο για τον Θοδωρη.. Ε την αλλη μερα μου ελεγαν ο Θοδ κ επιβεβαιωσε κ η μανα μου οτι ηταν αλλο μωρο... Ουτε γκρινιαξε για το φαγητο, η για αγκαλια, ετρωγε γερα καθε 4-5 ωρες, κ δεν ακουστηκε καθολου!!! Ξερει ποια ειναι η μαμα, ο μπαμπας, τσαντιζετε, καταλαβαινει τα παντα!!!! Η αδερφη μου νεογεννητο οταν κοιμοταν στο κρεβατι με τη μανα μου, κ αλλαζαμε κ ξαπλωνα εγω, το καταλαβαινε η ατιμη κ ξυπναγε!!!! Αλλωστε δεν ειπε κανεις οτι ειναι κακο, απλα οτι εχουν πληρη συνειδηση κ καταλαβαινουν τα παντα κ μας εκμεταλευονται τα σκ@το*λ!@ μας!!! χιχιχι


[sIGPIC][/sIGPIC]v3aiwuyck.png

Link to comment
Share on other sites

Αφου βρε καταλαβαινουν τα παντα!!! Εχουν μια ιδιαιτερη νοημοσυνη τα μπεμπακια!!! Ειληκρινα καταλαβαινουν κ εκμεταλευονται τα παντα! Την Πεμπτη που εφυγα για να ταξιδεψω κ γυρισα το βραδυ, αφησα το μωρο με τον Θοδωρη,, Ολη μερα οι 2 τους, καποια στιγμη πεταχτηκε η μανα μου που ειχα φτιαξει φαγητο για τον Θοδωρη.. Ε την αλλη μερα μου ελεγαν ο Θοδ κ επιβεβαιωσε κ η μανα μου οτι ηταν αλλο μωρο... Ουτε γκρινιαξε για το φαγητο, η για αγκαλια, ετρωγε γερα καθε 4-5 ωρες, κ δεν ακουστηκε καθολου!!! Ξερει ποια ειναι η μαμα, ο μπαμπας, τσαντιζετε, καταλαβαινει τα παντα!!!! Η αδερφη μου νεογεννητο οταν κοιμοταν στο κρεβατι με τη μανα μου, κ αλλαζαμε κ ξαπλωνα εγω, το καταλαβαινε η ατιμη κ ξυπναγε!!!! Αλλωστε δεν ειπε κανεις οτι ειναι κακο, απλα οτι εχουν πληρη συνειδηση κ καταλαβαινουν τα παντα κ μας εκμεταλευονται τα σκ@το*λ!@ μας!!! χιχιχι

Βρε δε νομίζω! Απλά τη μαμά την καταλαβαίνουν από τη μυρωδιά και από ένστικτο νιώθουν ότι το φαγητό τους είναι κοντά :)

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλορίζικο το νέο καφέ, ελπίζω να μπορώ να γράψω και να μη χρειάζεται να ξαναφτιάξω λογαριασμό, είμαι λίγο λυπημένη γιατί σήμερα που πήγα στη δουλειά μου μου ανακοίνωσαν ότι δεν έχουν έργα και θα είμαι η πρώτη που θα πάρουν αν χρειαστούν άλλον άνθρωπο, κοινώς με έδιωξαν ως εύκολη λύση, αφού είχε λήξει η σύμβασή μου και για να μη διώξουν κάτι άλλους τεμπέληδες που είναι στο ίκα και θα έπρεπε να τους δώσουν αποζημίωση, άντε φτου κι από την αρχή βιογραφικά και συνεντεύξεις, μάλλον θα ψάξω να κάνω κάτι από το σπίτι ή part time, θα δω, πάντως τα πράγματα στενεύουν πολύ οικονομικά και ευτυχώς που δεν αλλάξαμε σπίτι να πάμε σε ένα που θέλαμε με διπλάσιο ενοίκιο σχεδόν, ωραίοι μηχανικοί είμαστε, τέσπα θα δείξει, απλά στεναχωρήθηκα γιατί όλες ξέρετε μέχρι πότε δούλευα, μπήκα στον 9ο, έκανα υπερωρίες χωρίς να πληρώνομαι, όπως και οι άλλοι μηχανικοί και ορίστε το ευχαριστώ, οκ είναι δύσκολα τα πράγματα αλλά δεν περίμενα και κάτι τέτοιο βρε κορίτσια, είναι άδικο

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλορίζικο το νέο καφέ, ελπίζω να μπορώ να γράψω και να μη χρειάζεται να ξαναφτιάξω λογαριασμό, είμαι λίγο λυπημένη γιατί σήμερα που πήγα στη δουλειά μου μου ανακοίνωσαν ότι δεν έχουν έργα και θα είμαι η πρώτη που θα πάρουν αν χρειαστούν άλλον άνθρωπο, κοινώς με έδιωξαν ως εύκολη λύση, αφού είχε λήξει η σύμβασή μου και για να μη διώξουν κάτι άλλους τεμπέληδες που είναι στο ίκα και θα έπρεπε να τους δώσουν αποζημίωση, άντε φτου κι από την αρχή βιογραφικά και συνεντεύξεις, μάλλον θα ψάξω να κάνω κάτι από το σπίτι ή part time, θα δω, πάντως τα πράγματα στενεύουν πολύ οικονομικά και ευτυχώς που δεν αλλάξαμε σπίτι να πάμε σε ένα που θέλαμε με διπλάσιο ενοίκιο σχεδόν, ωραίοι μηχανικοί είμαστε, τέσπα θα δείξει, απλά στεναχωρήθηκα γιατί όλες ξέρετε μέχρι πότε δούλευα, μπήκα στον 9ο, έκανα υπερωρίες χωρίς να πληρώνομαι, όπως και οι άλλοι μηχανικοί και ορίστε το ευχαριστώ, οκ είναι δύσκολα τα πράγματα αλλά δεν περίμενα και κάτι τέτοιο βρε κορίτσια, είναι άδικο

Γεια σου Ελενάκι, είναι όντως γαιδούρια! Θυμάμαι που δούλευες μέχρι τελευταία στιγμή :( Θα στριμωχτείτε λίγο, αλλά τουλάχιστον θα έχεις την ευκαιρία να ψάξεις κάτι με νέα δεδομένα και να περάσεις περισσότερο χρόνο με το παιδάκι σου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...