Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

ααα εγω ειμαι χαλια..με κολλησε η μικρη..καταρροη κ φτερνισμα πολυ..ο λαιμος χαλια..πυρετο δεν εκανα ακομη ευτυχως!!

Το στομαχι μου για πρωτη φορα σε ολη την εγκυμοσυνη με ψοφισε..διπλωθηκα στα δυο λεμε..λετε να με πιεζει το μωρο και να ποναω?δεν εφαγα τπτ το βαρυ η περιεργο!

Το στομαχι σου μηπως σε ποναει απο την ιωση?

Περαστικα και στις δυο.


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μια και εχουμε μπει στις 24 του μηνα:

226173n2bg9n9oai.gif

Ελενίτσα μου να τον χαίρεσαι τον Μαρινούλη σου!!!!

Να τα εκατοστησει!!!

Μόνο χαρες να έχει στη ζωη του και πάντα γερός να είναι και αγαπημενος με τα αδερφάκια του!!!

Καλησπερα!!!Σοφια χρονια πολλα να χερεσαι το παιδακι σου!!!Ανασταση να τα εκατοστησεις αγορι μου..το χαμογελο να μην ληψει ποτε απο τα χειλακια σου,,γερος και δυνατος!!!

Πηγαμε στον γιατρο μας χθες!!

Η μπουμπου ειναι πολυ καλα,2300 και η υδρονεφρωση που ειδαμε την προυγουμενη φορα σχεδον εξαφανιστηκε..τι χαρα!!Γυρω στα 3500 θα γεννηθει και αυτη σαν την χρυσοβαλαντουλα μας!!9 κιλα εχω παρει ως τωρα,κολλησα σε αυτα εδω και ενα μηνα,προσεχω τα βραδυα,,,ελπιζω να παρω ακομη 3 μεχρι το τελος,δεν θελω παραπανω γιατι λογω θηλασμου εγω αργω να τα χασω!!

Κοριτσακια ουτε η δικια μου δεν εχει κοψει τπτ,πιπιλες 1 στο στομα μια στο χερι και αν εχει τσεπη βαζει κ εκει μια,,,ακομη κ κομμενες τις θελει..οσο ηταν μικρουλα δεν την πολυεβαζε στο στομα τους τελευταιους 4-5 μηνες δεν κανει χωρις αυτη!!Μια συζητηση που ειχα με την παιδιατρο μου ειπε να μην κανω τπτ για να κοψω πιπιλα-πανα κτλ...αδικα,αφου οταν εερθει με το καλο η μπεμπουλα θα τα ξαναζητησει!!Υπομονη!!

τι αλλα???

τέλεια τα νεα Λιάκι!!!

ειδες το νινάκι σου??? μια χαρα όλα!!!

9 κιλά????????????

καλέ μια χαρα εισαι!!!

εγω τερματισα στα +20!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

καλά τωρα εσέις με τα φρέσκα μπεμπάκια όντως δε γινεται να κανετε κοψιματα σε τιποτα....

θα πέσει πισωγυρισμα...

εδω η ανιψια μου που είναι σχεδόν 4 χρονων και κάνει διάφορα λόγω της Βαλέριας....

φοράει κατι φορές πάμπερς πάνω απο το βρακι της, ζητάει πιπίλα που ούτε ως μωρό δεν τη χρησιμοποιησε,κλπ....

και δε μενουν στο ίδιο σπίτι....με τα αδερφάκια σκεψου τι θα γινεται....

περαστικα για το λαιμο....πιες κανενα τσαγακι με μέλι....

ελπίζω να μην κανεις ουτε εσυ πυρετό....

Ευμορφάκι....περιμενω με αγωνια να δω φωτο μπέμπας!!!!

θέλω να δω νινάκιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!

Ζωίτσαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

που εισαι καλέ????????????

γέννησες?????????????????

το σπιτι μου ειναι σαν βομβαρδισμενο........

ειχε έρθει η ανιψιά και το έκανε.....μην πω πως.....

όλα τα παιχνιδια σκορπισμένα παντου......

ψιχουλα απο ψωμια παντού......

μαρκαδοροι, τουβλακια, ψευτικα χαρτονομισματα, μπαρμπι,κλπ σε όλο το πατωμα.....

και με ποναει το χερι μου και δε μπορω να τα μαζεψω....

ειπε θα τα μαζεψει ο αντρας μου το πρωι....για να δούμε....

θα μαζεψω οτι μπορω τωρα κι ας πονάω γιατί δε θα μπορεσω να κοιμηθω ξεροντας οτι το σπίτι είναι σε τέτοιο χάλι....


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα Μαρινουλη!!!

Να τα εκατοστησεις!!ευτυχισμενο και γερο να εισαι σε ολη σου την ζωη!!

Ελενιτσα να το χερεσαι το γιοκα σου!!Να του δωσεις ενα φιλακι απο εμας!!

Ευμορφουλα ολα καλα ευτυχως..αδικα αγχωθηκα,αλλα ολες οι μανουλες το ιδιο παθαινουμε μεχρι να δουμε με τα ματια μας πως ολα ειναι καλα!!Εσυ δεν εβαλες τπτ απο κιλα,μπραβο!Στον θηλασμο δεν πεινας?Εγω καθε φορα που θηλαζα ανοιγα ψυγειο μετα,,ειχα κολησει στα +5 κιλα μετα την γεννα..τα εχασα οταν σταματησα τον θηλασμο και αρχισα τσιγαρο-καφε..λολ.

Το δικο μου σπιτακι να δεις πως ειναι Σοφακι...το δωματιο της μικρης γνεται χαμος,εχει παρει ολες τις κουκλες και τις εχει βαλει μεσα στο κρεβατι της..μολις πηγα να της βαλω παλι στην θεση τους τρελαθηκε,θελει να τις βλεπει να κοιμουνται εκει,,,δεν μπορω να μαζεψω τπτ τωρα,ειμαι πολυ κουρασμενη,περιμενω τον αντρα μου να γυρισει να τα κανει(οπως τα κανει)!!

Παω να ετοιμασω το τραπεζι να φαμε,,,η μικρη εχει παει για καφε με τον μπαμπα της,οπου να ναι θα φωναξει απο κατω ''μαμα,μαμα' τοτο(και καλα εφαγε παγωτο για να την μαλωσω) χαχαχα

φιλακια,,,καλο μεσημερι!!


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευμορφουλα δεν ξερω αν πονουσε απο την ιωση(σημερα ειμαστε καλυτερα)αλλα χθες παρατηρησα πως την ωρα που εκανα φακες στο τελος δοκιμασα λιγο για να δω αν ειναι καλες στο αλατι κτλ και απο εκει και περα γονατισα απο τον πονο...να τα ταν οι φακες(μα μια κουταλια?)να ταν το κρυωμα?Εγω διπλωθηκα στον πονο..σαν να με μαχιρωνανε ενιωθα,δεν εχω ξανανιωσει τετοιο πονο,,πηρα και ζαντακ αλλα τπτ,,κοιμηθηκα και ξυπνησα καπως καλυτερα το απογευμα!!!Αυτα.,.φιλακια και παλι,,παωωωω


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια και εχουμε μπει στις 24 του μηνα:

226173n2bg9n9oai.gif

Ελενίτσα μου να τον χαίρεσαι τον Μαρινούλη σου!!!!

Να τα εκατοστησει!!!

Μόνο χαρες να έχει στη ζωη του και πάντα γερός να είναι και αγαπημενος με τα αδερφάκια του!!!

τέλεια τα νεα Λιάκι!!!

ειδες το νινάκι σου??? μια χαρα όλα!!!

9 κιλά????????????

καλέ μια χαρα εισαι!!!

εγω τερματισα στα +20!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

καλά τωρα εσέις με τα φρέσκα μπεμπάκια όντως δε γινεται να κανετε κοψιματα σε τιποτα....

θα πέσει πισωγυρισμα...

εδω η ανιψια μου που είναι σχεδόν 4 χρονων και κάνει διάφορα λόγω της Βαλέριας....

φοράει κατι φορές πάμπερς πάνω απο το βρακι της, ζητάει πιπίλα που ούτε ως μωρό δεν τη χρησιμοποιησε,κλπ....

και δε μενουν στο ίδιο σπίτι....με τα αδερφάκια σκεψου τι θα γινεται....

περαστικα για το λαιμο....πιες κανενα τσαγακι με μέλι....

ελπίζω να μην κανεις ουτε εσυ πυρετό....

Ευμορφάκι....περιμενω με αγωνια να δω φωτο μπέμπας!!!!

θέλω να δω νινάκιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!

Ζωίτσαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

που εισαι καλέ????????????

γέννησες?????????????????

το σπιτι μου ειναι σαν βομβαρδισμενο........

ειχε έρθει η ανιψιά και το έκανε.....μην πω πως.....

όλα τα παιχνιδια σκορπισμένα παντου......

ψιχουλα απο ψωμια παντού......

μαρκαδοροι, τουβλακια, ψευτικα χαρτονομισματα, μπαρμπι,κλπ σε όλο το πατωμα.....

και με ποναει το χερι μου και δε μπορω να τα μαζεψω....

ειπε θα τα μαζεψει ο αντρας μου το πρωι....για να δούμε....

θα μαζεψω οτι μπορω τωρα κι ας πονάω γιατί δε θα μπορεσω να κοιμηθω ξεροντας οτι το σπίτι είναι σε τέτοιο χάλι....

Δεν μου τις ανεβαζει στο προφιλ.Δεν ξερω τι εχει παθει.

Θα προσπαθησω αλλιως.


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα Μαρινουλη!!!

Να τα εκατοστησεις!!ευτυχισμενο και γερο να εισαι σε ολη σου την ζωη!!

Ελενιτσα να το χερεσαι το γιοκα σου!!Να του δωσεις ενα φιλακι απο εμας!!

Ευμορφουλα ολα καλα ευτυχως..αδικα αγχωθηκα,αλλα ολες οι μανουλες το ιδιο παθαινουμε μεχρι να δουμε με τα ματια μας πως ολα ειναι καλα!!Εσυ δεν εβαλες τπτ απο κιλα,μπραβο!Στον θηλασμο δεν πεινας?Εγω καθε φορα που θηλαζα ανοιγα ψυγειο μετα,,ειχα κολησει στα +5 κιλα μετα την γεννα..τα εχασα οταν σταματησα τον θηλασμο και αρχισα τσιγαρο-καφε..λολ.

Το δικο μου σπιτακι να δεις πως ειναι Σοφακι...το δωματιο της μικρης γνεται χαμος,εχει παρει ολες τις κουκλες και τις εχει βαλει μεσα στο κρεβατι της..μολις πηγα να της βαλω παλι στην θεση τους τρελαθηκε,θελει να τις βλεπει να κοιμουνται εκει,,,δεν μπορω να μαζεψω τπτ τωρα,ειμαι πολυ κουρασμενη,περιμενω τον αντρα μου να γυρισει να τα κανει(οπως τα κανει)!!

Παω να ετοιμασω το τραπεζι να φαμε,,,η μικρη εχει παει για καφε με τον μπαμπα της,οπου να ναι θα φωναξει απο κατω ''μαμα,μαμα' τοτο(και καλα εφαγε παγωτο για να την μαλωσω) χαχαχα

φιλακια,,,καλο μεσημερι!!

Αν πειναω λεει στον θηλασμο?Σαν λυκος:-P

Οι μαργαριτες με το βουτυρο και τη μερεντα ετσι πανε κι ερχονται.

Τα παγωτα δε...οταν ετρωγα,γιατι τωρα τα σταματησα λογω των κολικων.

Πιτσα,τις προαλλες εφαγα 6 ΚΟΜΜΑΤΙΑ.Ποιος?Εγω...που ετρωγα 4 και φουσκωνα.

Ευτυχως εχω καλο μεταβολισμο γιατι μ'αυτα που τρωω θα επρεπε να ημουν διπλη τωρα.


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites

Ευμορφουλα δεν ξερω αν πονουσε απο την ιωση(σημερα ειμαστε καλυτερα)αλλα χθες παρατηρησα πως την ωρα που εκανα φακες στο τελος δοκιμασα λιγο για να δω αν ειναι καλες στο αλατι κτλ και απο εκει και περα γονατισα απο τον πονο...να τα ταν οι φακες(μα μια κουταλια?)να ταν το κρυωμα?Εγω διπλωθηκα στον πονο..σαν να με μαχιρωνανε ενιωθα,δεν εχω ξανανιωσει τετοιο πονο,,πηρα και ζαντακ αλλα τπτ,,κοιμηθηκα και ξυπνησα καπως καλυτερα το απογευμα!!!Αυτα.,.φιλακια και παλι,,παωωωω

Μηπως ηταν το εντερο σου τελικα?


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites

Αλοοοοοοοο!!!!τι κανετε????ολοι καλα??ευχαριστω για τισ ευχεσ κοριτσια:D:Dκαι εσεισ να χαιρεστε τα παιδακια σας:D:D

Μαρινουλη χιλιοχρονος να εισαι αγορι μου.υγεια και χαρες ευχομαι σε ολη σου την ζωη.ελενιτσα να τον χαιρεστε:D

εμεις καλα ειμαστε....πολυ τρεξιμο με το παρτυ του μικρου...ξεπατωθηκα....αλλα ενθουσιαστηκε ο μικρος:D:D:D


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Λιάκι και μένα για έντερο μου κανει ο πόνος οπως τον περιγραφεις...

Ευμορφάκι πως πάει η μικρη? συνεχίζεις την αποχή? έχει αποτέλεσμα τελικά?

εμεις σε λίγες μέρες θα έχουμε το κρεβατάκι μας οπότε και θα αρχισει η διαδικασία αποθηλασμού...έτσι λέω δηλαδή....γιατί κάθε φορά που το λέω , έχω έναν κόμπο στο στομάχι....:rolleyes:

καλα χθες το βραδυ γελασα πολύ με τη Βαλ.!!!

την έκανα μπάνιο και μετά την έβαλα στον καναπέ....και της λέω:

"περίμενε με εκεί...θα έρθω σε λίγο να σε παρω να πάμε για ύπνο..."

πάω στην κουζίνα να κάνω κάτι δουλίτσες και μάλλον καθυστερησα παραπάνω απ'όσο ήθελε η Βαλέρια....σκύβει απο τον καναπέ για να με δει και μου φωνάζει με τσαντισμένο ύφος:

"εριμένωωωωωωωωωω!!!" (=περιμένω)!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

καλά....τελικά το παιδί μου μου κάνει τρελή οικονομία που δε μεγαλώνει η πατούσα της!!!

της δοκίμασα χθες 3 ζευγαρια παπούτσια που της τα ειχα πάρει το Πάσχα:shock: γιατί νόμιζα οτι τοτε θα ξεκολλήσει απο το 21 και θα πάει στο 22!!!

και μας κανουν και τα 3!!!

βασικά 2 της ειχα πάρει εγω και ενα η νονα της!

οπότε για φθινόπωρο έχουμε παπούτσια!:P:p:p:p

βρε κορίτσια τα παιδάκια σας είναι καθόλου επιθετικά?

η Βαλ. τωρα τελευταία και βασικά μόνο με την ανιψιά το έχω δει να το κάνει, κάνει το εξης:

όταν υποτίθεται οτι παίζουν η ανιψιά συνηθως δεν της δινει τα παιχνιδια, την πειράζει,κλπ....παλιοτερα η Βαλ. την αγνοούσε....τωρα έτσι και την τσιτωσει η ανιψιά, η Βαλ. ορμάει να τη χτυπήσει....βασικά να κάνει οτι προλάβει,...να της τραβηξει το χέρι, να τη σπρώξει...

και δεν ξέρω πως να το χειριστω....

γιατί απο τη μια βλέπω οτι η ανιψιά την προκαλεί και την ενοχλεί αλλά απο την άλλη με τη μια να της ορμάει η δικιά μου?

μου αρέσει που υπερασπίζεται τον εαυτό της αλλά φοβάμαι τι θα κάνει αν καμια φορά δεν προλάβω να επέμβω....

προς το παρόν οποτε επεμβαίνω, δε σχολιάζω τη συμπεριφορά της Βαλ., απλά φροντίζω να τους εξηγησω οτι αν θέλουν να παίζουν μαζί θα πρέπει να μοιράζονται τα παιχνίδια...

γιατι για την ανιψιά σας τα εχω πει....την κακομεταχειριζεται τη Βαλ. και ισως της ορμάει απο αντίδραση μετά το παιδί μου....

δε θέλω να τη διακιολογώ....απλά ψαχνω να βρω ποιό είναι το σωστό....


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα σαααααααααααααααααας!!!!ολα καλα? σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας...περασαμε πολυ ωραια......εφτιαξα καινουργιες συνταγες.....η τουρτα ηταν υπεροχη.....θα σας βαλω φωτο αυριο το πρωι γιατι ξεχασα την ψηφιακη σπιτι.....!!!!

να ευχηθω στην Φροσουλα μας για εχθες...ειχε την γιορτουλα της!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΦΡΟΣΟΥΛΙΝΙ, ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΣΟΥ!!!!Γιωτουλα να την χαιρεστε...δωσ' της πολλα φιλακια!!!

Link to comment
Share on other sites

η γιορτη της Φροσούλας ήταν μαζί με τα γενέθλια της μαμάς της?????????

Γιωτάκι να τη χαίρεσαι τη Φροσουλα σου και να την καμαρωνεις!!!!!!!!!

υγεια και χαμογελα να εχει πάντα!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεεερρρρρρρααααααααααααα!

χρονια πολλά και ευτυχισμενα, χαρουμενα με υγεια και πολλά πολλά χαμογελα στον Ανασταση στον Μαρινουλη και στην Ευφροσύνη μας! να ειστε παντα καλα παιδακια, να ακουτε τις μανουλες σας γιατι σας αγαπανε όσο τιποτε αλλο στον κοσμο

2969565dch2yu9mu1.gif

Link to comment
Share on other sites

τα νεα μας τωρα:

ο Κωνσταντινος μου εχθες το πρωι ξυπνησε με απιστευτες μυξες, φταρνισματα και εναν βηχα απιστευτο :-(. σημερα θα τον παω στον γιατρο να τον ακουσει λιγακι γιατι το Σαββατο θα κανουμε παρτακι για τα γενεθλια του και θελω να ειναι καλα αφενος μεν για να περασει καλα αφετερου δε για να μην κολλησει και αλλα παιδακια. εντωμεταξυ εμαθε να λεει "οχι" και οπως ειναι φυσικο εχει πια μια αρνηση για τα παντα. "ελα να βαλουμε ορο στην μυτουλα" "ΟΧΙ", "ελα να βαλουμε σταγονιτσες " "ΟΧΙ", "ελα να πιουμε σιροπακι" "ΟΟΟΟΟΧΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙΙΙ". τρεμω μην μου δωσει αντιβιωση ο γιατρος γιατι δεν υπαρχει περιπτωση να την πιει. το σιροπι για το βηχα του το βαζω στο γαλα και ευτυχως που ειναι νοστιμο και το ψιλοπινει. στη συριγγα ουτε να το δει!!! το σαββατο εκανα μια αποπειρα να τον βαλω στη λεκανη να κανει κακα του και αυτος εβαλε τα κλαματα. νομιζε ότι θα πεσει μεσα. εγκατελειψα τις προσπαθειες για να μην παθει κανενα ψυχολογικο και λεω να τον δοκιμασω σε κανα μηνα παλι.

την πιπιλα ούτε εμεις την εχουμε κοψει και δεν βλεπω να την κοβουμε αμεσα. εκτος από την πιπιλα εμεις εχουμε απαραιτητως και ενα πανι στο χερι (αυτα που του ειχα μωρο για τις γουλιτσες) το οποιο μασαμε επίσης :P ειναι εξαρτημενο το παιδι μου από αυτα χα χα χα

Λιακι μου περαστικα κοριτσακι μου, ευχομαι ηδη σημερα να εισαι πολυ καλυτερα!

ειδες που το μωρακι σου ειναι μια χαρα; αντε να ηρεμησεις λιγακι :D

Ευμορφακι τι κανουν τα αστερια σου;

Συμπι πολύ γελιο η βαλερια με το "εριμενωωωωωωωω"... χα χα χα χα χα....τωρα οσον αφορα στην επιθετικοτητα τι να πω; ειναι ηλιου φαεινοτερον. δραση - αντιδραση λεγεται, καταλαβαινεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...