Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

δεν μας τρελαινεις καλε! ασε που εσυ με τοσα παιδια και συζυγο εχεις πολλα να μας πεις! καλα μου αρεσε αυτο που ειπες με τον Κωστα! αν ειναι ετσι βαλ'τον να παιζει συνεχεια μπαλα :tongue::P

και ο Κων/νος παντως τρελο βηχα εχει! τους δινεις αντιβιωση;

μακαρι να επαιζε μπαλα....απλα βλεπει την ομαδα του...ειναι και προεδρος των οργανωμενων φιλαθλων του Αστερα.....αστα σου λεω....εβγαλα και εγω διαρκειας να βλεπω ποδοσφαιρο.....χιχιχιχιχιχι αφου λεω να πηγαινω στα 5x5 να παιζω καμια φορα με τους φιλους του......:shock:

τους δινω το clαripen......για τον πονολαιμο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μακαρι να επαιζε μπαλα....απλα βλεπει την ομαδα του...ειναι και προεδρος των οργανωμενων φιλαθλων του Αστερα.....αστα σου λεω....εβγαλα και εγω διαρκειας να βλεπω ποδοσφαιρο.....χιχιχιχιχιχι αφου λεω να πηγαινω στα 5x5 να παιζω καμια φορα με τους φιλους του......:shock:

πληγη αυτη η μπάλα βρε παιδι μου.....

βλέπω και τον άντρα της κουνιάδας μου.....

αυτός βεβαια το έχει παρακάνει....εκτός του οτι παίζει τερματοφύλακας και λείπει καθημερινα σε προπονησεις και ΣΚ σε αγωνες, όταν δεν έχει προπονησεις, πάει και βλεπει άλλους αγωνες, κάνει σεμινάρια για διαιτητης....

και το καλοκαίρι που δεν έχει προπονησεις, πάει για 5χ5!!!

όλα αυτα σε βάρος της οικογενειας του φυσικά ε?

χθες η κορη του ειχε 39,5 πυρετό και αυτός πήγε για καφε γιατί βαριόταν!!!:shock::shock::shock:

οπότε καλά είσαι εσύ που είναι απλά φίλαθλος!!!!;)


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

για το βηχα εμας μας είχε δωσει ο γιατρός ένα φυτικό σιροπάκι....το Prospan, με εκχυλισμα κισσού...καλά βεβαια έκανε και μασκες η Βαλ. τότε όμως!!!

κάτσε να σας φτιάξω τη διάθεση με το νούμερο την κορη μου....

ξυπνάει πριν λίγο....

"μαμά μουουουουουου!!!! γάλια!!!!!"

της πάω το ποτηρι με το γάλα στην κούνια και το πίνει....

"μαμά μουουουουουουου!!!! νεό!!!"

της πάω το ποτηρι με το νερό και πίνει.....

"μαμά μουουουουουουου!!! γάλια!!!"

"βρε πριν λίγο δεν ήπιες γάλα???"

"όχιιιιιιιιι!!!! μπυζίιιιιιιιιι"

χαχαχαχαχαχαχα!!!:D:D:D:D:D:D:D:D

ακου το θεατρο!!!!!!! χα χα χα χα

και εγω προσπαν του δινω αλλα μεσα στο γαλα. κριμα γιατι ειναι πεντανοστιμο αυτο το σιροπι. δεν θελει ουτε να το δει γιατι εχει παθει ταραχη με το σινεκοντ που ηταν φαρμακι σκετο. τεσπα...

μακαρι να επαιζε μπαλα....απλα βλεπει την ομαδα του...ειναι και προεδρος των οργανωμενων φιλαθλων του Αστερα.....αστα σου λεω....εβγαλα και εγω διαρκειας να βλεπω ποδοσφαιρο.....χιχιχιχιχιχι αφου λεω να πηγαινω στα 5x5 να παιζω καμια φορα με τους φιλους του......:shock:

τους δινω το clαripen......για τον πονολαιμο

ααααα αθληταρας ο Κωστας χα χα χα χα... πρωταθλητης στο ξελαρυγγιασμα δηλαδη! και εσυ δεν πας πισω τσουπρα με τα διαρκειας!:P

πληγη αυτη η μπάλα βρε παιδι μου.....

βλέπω και τον άντρα της κουνιάδας μου.....

αυτός βεβαια το έχει παρακάνει....εκτός του οτι παίζει τερματοφύλακας και λείπει καθημερινα σε προπονησεις και ΣΚ σε αγωνες, όταν δεν έχει προπονησεις, πάει και βλεπει άλλους αγωνες, κάνει σεμινάρια για διαιτητης....

και το καλοκαίρι που δεν έχει προπονησεις, πάει για 5χ5!!!

όλα αυτα σε βάρος της οικογενειας του φυσικά ε?

χθες η κορη του ειχε 39,5 πυρετό και αυτός πήγε για καφε γιατί βαριόταν!!!:shock::shock::shock:

οπότε καλά είσαι εσύ που είναι απλά φίλαθλος!!!!;)

τι να πω τωρα! να βρισω πρωι πρωι; αστο....

καλημερα!!!!!

καλημερα ομορφη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα!

Σας ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σας λογια φιλεναδιτσες μου!Κι εσεις να χαιρεστε τα παιδακια σας!Οι γκαστρουλες να γεννησουν γρηγορα και υγιη μωρακια και αυτες που το επιθυμουν να ξαναγινουν γρηγορα μανουλες!

Σοφια απο Κερκυρα κι εμεις περναμε αυτη την φαση αλλα εγω τον βαζω και τιμωρια.

Π.χ.χθες εκει που τον ταιζα τα φρουτα μου σκαει ενα χαστουκι,τα ειδα ολα μιλαμε.

Μου ερχοταν να κλαψω.Τον παιρνω κι εγω και τον βαζω στον καναπε και του εξηγω οτι αυτο που εκανε δεν ητανε σωστο και οτι δεν χτυπαμε την μανουλα.Και οτι πρεπει να κατσει εκει να σκεφτει τι εκανε.

Αυτος εκλαιγε και χτυπιοταν.Τον εβαλα εκει για 2 λεπτα.Μετα πηγα να του πω οτι η μανουλα σε εβαλε εκει γιατι την χτυπησες.Θα με ξαναχτυπησεις?Ναι μου λεει.Τον αφησα παλι για αλλα 2 λεπτα.Αυτο εγινε για κανενα τεταρτο.Ωσπου τελικα μου ειπε οτι δεν θα με ξαναχτυπησει,καναμε αγκαλιτσα και φιλακι και τελειωσε εκει το πραγμα.

Ο Σαββας δεν αντεχε να τον ακουει να κλαιει και ηθελε να τον παρει απο κει.Του τα πα κι αυτου ενα χερακι.Πρεπει να εχουμε και οι 2 την ιδια γραμμη γιατι αλλιως παιρνει διαφορετικα μηνυματα το παιδι και συγχιζεται.

Πρεπει να υπαρχουν ορια για να ειναι ευτυχισμενα τα παιδια.Ετσι λεει τουλαχιστον η νταντα και την ασπαζομαι.Δεν ξερω αν κανω το σωστο αλλα νομιζω πως ετσι πρεπει.


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites

Ευμορφουλα κ η Χρυσοβαλαντουλα μου εχει απομακρυνθει απο εμενα τελευταια,,κατι χαστουκακια τα τρωω(φυσικα την μαλωνω,μετα μου κανει οοοοο και καλα)αλλα ειναι ολοφανερο πως προτιμα τις βολτες με τον πατερα της ασχετα αν της κανω ολα τα χατιρια εγω και ασχολουμαι περισσοτερο εγω μαζι της(καθομαστε και 2 ωρες στο παιδικο και πεζουμε,αυτο δεν το κανει ο αντρας μου)

Πριν γεννησω λεγαμε πως οταν μαλωνει ο ενας δεν θα χωνεται ο αλλος....αλλα δεν το βλεπω να γινεται(και απο την δικη μου πλευρα μερικες φορες)Προχθες του λεω μολις την ντυσεις φωναξε με να της βαλω ορο,,εχουμε ενα θεμα με τον ορο δεν τον θελει καθολου,κλαιει με λιγμους!!Αρχισε να κλαιει καποια στιγμη αφου καταλαβε πως πηρα τον ορο στα χερια,,,και ελεγε 'ντα μαμα,οχι ορο'',,,,,εεε ο αντρας μου την λυπηθηκε και αρχισε να λεει 'ντα μαμα οχι ορο,οχι ορο'' ''ας μην την βαλουμε σημερα μωρε,αστο το παιδι'' λες και εγω θελω να την βλεπω να κλαιει!!Εκει τσατιστηκα,γιατι φανηκε στο παιδι πως εγω θελω και καλα να της κανω κακο ενω ο μπαμπας οχι,,μας ακουσε το τετραγωνο για 2-3 λεπτα κ ηρεμησαμε!!Θελει συννενοηση,διαφορετικα το χανεις το παιχνιδι!!!


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ελενιτσα εσκασα στα γελια,,ακομη γελαω που το σκεφτομαι!!Στο πεντε επι πεντε σε παιρνει οταν θελει να κλεισει ομαδα,εννοω οταν δεν συμπληρωνονται τα ατομα, χαχαχαχα??Σε φανταζομαι...μου θυμιζεις εμενα πριν καμια 5ετια που μου ειχε αγορασει εξαταπα και με κουβαλουσε τα καλοκαιρια στα γηπεδα για προπονησεις,,επρεπε να κρατηθει να μην βαλει κιλα στις διακοπες και καποιος επρεπε να το βοηθησει,,,να δεις κορμι που ειχα κανει με τα σπριντακια ,,χαχαχα!!!

Αφηστε το θεμα του ποδοσφαιρου,,με καιει χρονια!Εμεις οπως ξερετε απο αυτο ζουμε,λογω του οτι ασχολειτε επαγγελματικα ο αντρας μου!!Νοβα ολη μερα,,δεν προλαβαινω να αλλαξω καναλι,,παλια ειχε 2 καναλια σουπερσπορτ ενα και δυο..τωρα εχει 6-7..τελειωνει το ενα ματσ και ξεφυτρωνει το αλλο,,,και το ποιο συγκλονιστικο στο τελος θελουμε να δουμε τις'φασεις' απ ολους τους αγωνες που ειδαμε μηπως και μας ξεφυγε κατι,,60 ευρωπουλα τον μηνα για να μου σπανε τα νευρα!Τεσπα..γερος να ναι...αφου του αρεσει τι να κανω,,αρκει να μην μας παραμελει σε σημειο που περιγρφει η Σοφια για τον γνωστο της,,,εε οχι κ ετσι!!!

Κοριτσακια εγω θα της το πω της νυφης,,αλλα ξερω πως θα χαλασουν οι σχεσεις μου κ με τον αδερφο μου μετα..εκτος αν δεν ξερει τπτ αυτος,γιατι ως συνηθως οι αντρες δεν ασχολουνται με αυτα!!

Θα της πω πως για μενα ειναι απαραδεκτη,,δεν εκτιμα τπτ απ οσα εχω κανει τοσα χρονια γι αυτην κ για τα παιδια της,,,οτι ζητουσαν το ειχαν-εχουν..ετσι φευγανε τα 50αρικα και τα δωρα..τεσπα..δεν θελω να την πληρωσουν τα παιδια..απλα απο δω και περα θα περνω δωρα μονο παιχνιδια,,οτι δλδ δεν θελει αυτη,,και να παει να περνει ρουχα μονη της,,,ξαναμπαινω σε λιγο να συνεχισω γιατι ετοιμαζω να φαει ο αντρουλης,,,μ εκοψε γμτ :P


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Alooooo!!!!

συμφωνω κοριτσια οτι πρέπει να ακολουθούν κοινη γραμμη οι γονείς γιατί αλλιώς χάνεται η μπάλα....μπερδευεται το παιδι, εκνευριζόμαστε κι εμείς....

και μένα ο άντρας μου ξεφευγει κατι φορές αλλά τον μαζευω!!!!:D:D:D

για τη μπάλα....εμένα ο άντρας μου έχει κόλλημα με τον Ολυμπιακό...

το σεβομαι....θέλει την ησυχία του να βλέπει τα παιχνίδια....

αλλά πέρα απο αυτό εγω του λέω συνεχεια:

βγες για ποτό με κανένα φιλο σου, πήγαινε στο γηπεδο, πήγαινε για καφε....

τίποτα όμως!

χαιρομαι βεβαια γιατί δειχνει οτι περνάει καλά μαζί μας!!!

τωρα ψαχνω να του βρω εισιτηριο για τον ολυμπιακο που παίζει με τον ΠΑΟΚ νομιζω την Κυριακή....θα ανέβουμε Αθηνα Κυριακη μεσημέρι και θα του το κάνω έκπληξη αν βρω τελικά!!!:D:D:D

Λιάκι εγω πιστευω οτι πριν της την πεις ευθέως της νυφης και ειπωθούν πράγματα που θα σας στεναχωρησουν, κάνε μια κρούση στον αδερφό σου....

"βρε αδερφε τόσα ρούχα που έχουμε παρει στην κορη σου, δε μας τα δινετε εμας να μην ξοδευόμαστε???κριμα ειναι να τα φυλάτε....σε εμάς τουλάχιστον θα πιάσουν τόπο!!!"

και αν δεις οτι κάνει και ο μπραδερ το παγώνι, χωστα στη νυφη!!!!:tongue::tongue::tongue:

ή καλυτερα καντης το χουνεράκι που σου είπα το πρωί με μια βελτίωση.....

πιάσε την κόρη της-βαφτιστηρα και δασκάλεψε τη να πει απο μονη της στη μαμα της να σας δωσουν τα ρουχα!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θα της την πω αγρια μπροστα στον αδερφο μου,,και αν δω οτι ειναι ενημερος με το θεμα και κανει κ αυτος την παπια τοτε θα ξερω πως θα συμπεριφερομαι,,το μαυρο προβατο δεν θα ξαναγινω!!Λυπαμαι γιατι ειμαστε αγαπημενη οικογενεια ιδιως τα αδερφια εχουμε περασει δυσκολα χρονια κ ποναμε ο ενας τον αλλον,,δεν θελω να χαλαστουμε επειδη μια μ΄λ'νη δεν εχει μυαλο...αλλα απο την αλλη λεω πως αν το προσπερασω θα συνεχισει αυτη να κανει οτι γουσταρει,,καποιος πρεπει να την βαλει στην θεση της(κ για πολλα αλλα)


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ ρωτησα τον ανδρα μου αν μπορει να βρει μηπως και σε βοηθησω,,,δυσκολο λεει αλλα θα μου πει αυριο το μεσημερι,,παλια οταν επεζε Α' εθνικη μπεναμε με την μια χωρις εισητηρια,,ιδιως με Παοκ οταν ερχοταν εδω ολο πρωτη μουρη σε εφημεριδες ημουνα(χαχα δεν θελω σχολια)...θα σου απαντησω αυριο σοφακι μηπως και κανουμε κατι...


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

αυτο με την βαφτιστηρα το χω κανει το καλοκαιρι,,εκανε πως δεν ακουσε οταν της ειπε η μικρη ''μαμα να δωσω τα ρουχακια που δεν μου κανουν στην ξαδερφουλα μου''.....Καλα λεει!!πω πω,,,νιωθω σαν ζητιανα ωρες ωρες,,αλλα επειδη δεν μπορειτε να καταλαβετε τι ακριβως εχουμε κανει..ποσο τους εχουμε βοηθησει(γενικα)φενεται-ακουγετε ασχημα ολη αυτη η ιστορια,,τεσπα...θα σας πω νεα συντομα


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Θα της την πω αγρια μπροστα στον αδερφο μου,,και αν δω οτι ειναι ενημερος με το θεμα και κανει κ αυτος την παπια τοτε θα ξερω πως θα συμπεριφερομαι,,το μαυρο προβατο δεν θα ξαναγινω!!Λυπαμαι γιατι ειμαστε αγαπημενη οικογενεια ιδιως τα αδερφια εχουμε περασει δυσκολα χρονια κ ποναμε ο ενας τον αλλον,,δεν θελω να χαλαστουμε επειδη μια μ΄λ'νη δεν εχει μυαλο...αλλα απο την αλλη λεω πως αν το προσπερασω θα συνεχισει αυτη να κανει οτι γουσταρει,,καποιος πρεπει να την βαλει στην θεση της(κ για πολλα αλλα)

καλα θα κάνεις να της την πεις Λιάκι....

και μπράβο σου που έχεις και το θάρρος....

σε καταλαβαίνω απόλυτα και φανταζομαι περίπου την κατασταση γιατί περνάω κάτι παρόμοιο με την κουνιάδα μου....

κάνω το μ@λ@κ@ πολλά χρόνια....και θα συνεχίσω να τον κανω γιατί δε μου αρέσουν οι αντιπαραθεσεις....

βεβαια τη βάζει στη θεση της ο άντρας μου την αδερφη του αλλά όχι πάντα....βαριέται κι αυτός να ασχολείται μαζί της!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

κι εγω που την κόρη της την είχα σαν παιδί μου (η ανιψιά-τερατάκι που ας έχω περιγράψει) δεν εκτιμουν τιποτα....κομμένα κι απο μένα τα δωρα ρουχα....παιχνίδια και τέλος....αν τους αρέσει....

Αχ ρωτησα τον ανδρα μου αν μπορει να βρει μηπως και σε βοηθησω,,,δυσκολο λεει αλλα θα μου πει αυριο το μεσημερι,,παλια οταν επεζε Α' εθνικη μπεναμε με την μια χωρις εισητηρια,,ιδιως με Παοκ οταν ερχοταν εδω ολο πρωτη μουρη σε εφημεριδες ημουνα(χαχα δεν θελω σχολια)...θα σου απαντησω αυριο σοφακι μηπως και κανουμε κατι...

χιλια ευχαριστω Λιάκι μου που προσφέρθηκες αλλά δε χρειάζεται βρε συ!!!!

έχω βάλει έναν φίλο που θα είναι κι εκείνος στο γηπεδο για να έχει παρέα ο δικός μου και αυτός ο φιλος μου είπε κατα 80% ναι!!!

ποιός τη χάρη του του άντρα μου!!!

μέσα στην 7 θα είναι αν όλα πάνε καλά!!!

κι εγω μέσα στο άγχος γιατί ξερω τι γινεται μέσα στην 7!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ε μα τέτοια κουκλάρα πως να μην τη βάζουν στις εφημερίδες πρώτη μουρη??????

τωρα ο άντρας σου που παίζει?

καλά συμπι.....σου έχω αφιερωση.....

τι παιδιά βγάζει η Ηλεία λέμεεεεε........

αφιερωμένο......:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

προσοχη να μην ειναι παρόντα τα παιδάκια σας!!!!!!!

έχω λιωσει λέμε στα γέλια......:D:D:D:D:D:D:D:D


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες!!!

Κυριακη σημερα,ηθελα να παω την μικρη να την κοινωνησω αλλα παλι το αφησα,την επομενη Κυριακη δεν πειραζει!!

Σοφακι εγω κανω υπομονη πολλα χρονια..δεν εδινα σημασια!!Λεγανε πολλα και ακομη λενε(πεθερα κ,π,αλλοι)παντα εκανα υπομονη για να μην μαλωνω με τον Ν..αλλα απο τοτε που εκανα παιδακι μου κακοφενεται,εχω υποσχεθει πως για κανεναν δεν θα μαι απο δω και περα το μαυρο προβατο!!Τους τα λεω χυμα πλεον για να καταλαβουν πως πια δεν τους παιρνει!!Η πεθερα μου εχει να μου τηλεφωνησει απο 8 εβδομαδων που της ανακοινωσαμε πως ειμαι εγκυος,,περιμενει να ακουσει ονομα τωρα,,,της εστειλα χαιρετισμους κ πως θα παρει τα @@@@@ μου ετσι ακριβως επι λεξη!!Καλα οχι πως τα εχει καλα με τα παιδια της,,με κανενα,με ολα ειναι μαλωμενη(χωρισμενη με τον πεθερο μου)τελος παντων!

Ο Ν παιζει μπαλα Χαλκιδα,40 λ μακρυα απο Αθηνα..το χειμωνα θα λειπει ολη μερα σχεδον,αστα να πανε!!!

Παω να κανω δουλιτσες γιατι μ αφησανε μονη πατερας και κορη..ευκαιρια ειναι..φιλακια!!


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Κοριτσακια!!!!!

Τι κανετε?

Ενεις εδω καλα!!!

ΓΕΝΝΗΣΑ!!!Επιτελους.....

Την Παρασκευη το μεσημερι με καισαρικη ευτυχως γιατι τελικα η μικρη ηταν μπλεγμενη με τον ομφαλιο και δεν μπορουσε να κατεβει και φυσικα η μητρα μου ηταν ετοιμη να ανοιξει!!!!!!!

Ομως ολα πηγαν καλα ευτυχως!!!!!Η μικρη ειναι μια κουκλα 3430 παρακαλω μας βγηκε.....Βεβαια πηρε και ολων τον 9ο.....

ΑΥτα ειμαι στο νοσοκομειο τωρα και σας γραφω μολις την θηλασα και την κοιμησα και ηρθαν και μου την πηραν!!!Με το θηλασμο ειναι τοσο μα τοσο βολικη μεχρι τωρα!!!Ανοιγει κανονικα το στομα της θηλαζει κανονικοτατα καθολου δεν δυσκολευτηκα!!!!Και βεβαια ειναι μεχρι τωρα επισης τοσο μα τοσο ησυχη......Σκεφτειτε οτι δεν εχω ακουσει ακομα πως κλαιει......

Κατα τα αλλα η μεγαλη φρικη που εχω πατησει ειναι ο μικρος.......Μου λειπει τοσο μα τοσο πολυ που δεν μπορω να μην κλαψω οσο τον σκεφτομαι....Πρωτη φορα μενουμε τοσο καιρο χωρια!!!!Χθες μου τον εφερε ο Κοσμας να τον δω στο κυλικειο αλλα ηταν ολα τα σογια εκει και ολοι ηθελαν να τον παρουν αγκαλια ή να τον πανε βολτα....νευριασα και εγω και τον πηρα και πηγαμε μονοι μας εξω να παιξουμε.....Ηταν καλα...Λιγο χαμενα τα εχει ο μικρος....χαμενα τα εχω και εγω....οταν παμε σπιτι θα την βρουμε την ακρη ολοι μαζι πλεον.....

ΑΥτα τα νεα μου!!!Δεν εχω διαβασει τιποτα ελπιζω να ειστε ολοι καλα!!!!!!!

Φιλακια πολλα στα μωρακια σας!!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...