Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γλυκο μας κοριτσακι τι ομορφα νεακια ειναι αυτα,,,

Να σου ζησει η κουκλιτσα σου ζωιτσα!!!

Παντα ευτυχισμενη να ειναι και γερη!!!!!

Τα κιλακια της ειναι μια χαρια,,οπως ηταν και η Χρυσοβαλαντουλα μου +120 γραμμαρια η δικια μου,,επιανα μπουτακια απο την πρωτη μερα χα χα χα!!!

Εγω καλιω απο τωρα που θα αφησω την Μικρη για να παω να γεννησω,,σκεφτομαι την μικρη που θα ρθει να με δει κ θα τρεχω να την αγκαλιασω και με παιρνουν τα ζουμια,,δεν την εχω αφησει ποτε,,εκτος απο 1-2 ωρες για κομμωτηρια οδοντιατρο και κανενα καφε!!Καλα αυτη αν εχει τον πατερα της δεν θα μου δωσει κ πολυ σημασια..εγω θα πεθανω παντως!!!

Ζωιτσα καλη αναρρωση φιλη μαε γλυκια..με το καλο να παρετε στο σπιτακι σας το κοριτσακι σας!!!

Να της δωσεις ενα φιλακι στα μπουτακια της!!!!!


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

1572871oclsanq0tw.gif

Ζωίτσα μου γλυκια να σας ζησει η κοριτσάρα σας!!!!!!!!!!!!

πάντα γερη και τυχερη να ειναι στη ζωη της!!!!

ησυχουλα ε??? μπράβο το κοριτσι μας!!!!

καλά κι εσυ απ'οτι καταλαβα σουπερ!

μια χαρα σε κοβω αν και μετα απο καισαρικη!!!!!

2η μερα και κατεβηκες στο κυλικείο? μπράβο!!!

σου λειπει και ο Θοδωράκης...λογικό είναι....

ε σε 2-3 μερούλες θα πάτε σπιτάκι σας και θα βρειτε τους ρυθμους σας!

Καλη αναρρωση Ζωίτσα μου!!!

άντε έγινες κι εσυ διπλομανούλα!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να σας ζησει η μικρη σας Ζωουλα μου!γερη και καλοτυχη να ειναι και παντα ησυχουλα όπως τωρα!

μ'αρεσει που την περιμενα μικροσκοπικη :tongue:. θηριακι και αυτη σαν τον αδερφο της!

ολα καλα ετσι;όσο για το Θοδωρακη σε καταλαβαινω! σιγουρα σου λειπει πολυ αλλα φαντασου ότι και οι ορμονες παιζουν υπουλο παιχνιδι και τα διογκωνουν όλα! καλη δυναμη από εδω και στο εξης, καλο σαραντισμό!

668961bpz5midxod.gif

Link to comment
Share on other sites

3079403o45lln3lh5.gif

ΖΩΙΤΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ.....ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΝΑΖΙΑ ΤΗΣ!!!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ......ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ....ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ!!!:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

634147pybxs3rotb.gif

Ζωιτσα μου τι τελεια νεα ειναι αυτα?

Μου εφτιαξες την μερα!

Να σας ζησει η πριγκιπισσα σας!Να ειναι γερη,ευτυχισμενη και καλοτυχη!

Και ο Θοδωρακος απο διπλα να καμαρωνει για την αδερφουλα του!

Εσενα σου ευχομαι καλη αναρρωση και να σου ερθουν ολα βολικα!

Πολυ χαρηκα!


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites

Εμεις εδω καλα!

Χθες πηρα σαραντισμο και πηγαμε επισκεψη σε 3 σπιτια.

Στις 3 γιαγιαδες μας.Η μικρη ηταν κυρια.Το βραδυ μου εβγαλε λιγο το λαδι.

Την ημερα κοιμαται και το βραδυ ξενυχταει.

Αυτο μου φαινεται ειναι προαγγελος για τα ξενυχτια που θα κανει αργοτερα πανω στα τραπεζια χορευοντας...χαχαχα....και ο μπαμπας να παθαινει απανωτα εμφραγματα...χαχαχα

Σημερα θα παω και τα 2 καμαρια μου βολτα.Τον μεγαλο στο καροτσι και την μικρη στο ring-sling.Επιτελους η στιγμη που περιμενα...εφτασε


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites

εμεισ καλα ειμαστε.ο Αναστασης συνεχιζει τα δικα του αλλα εμεισ πατησαμε πολυ φρενο Σοφακι .αλλαξαμε τακτικη και μπαινουμε τιμωρια.στο παρκο τον βαζω για 2-3 λεπτα και του εξηγω γιατι .εμενα δεν καθεται στο καναπε τιμωρια...σηκωνεται αμεσως...οποτε για την ωρα παρκο.οι παπουδογιαγιαδες μου τα χαλανε ολα:mad:αντε και τα πεθερικα οχι τοσο γιατι δεν εχουμε πολλα πολλα αλλα οι γονεισ μου....αφηστε τα,οτι θελει το παιδι.αλλα δεν εχει πλεον...ΟΡΙΑ, μπηκαν ορια σε πολλα.αντε μπας και δω αποτελεσμα γιατι απελπιζομαι ωρες ωρες.

ελπιζω να ειστε ολεσ καλα και τα ζουζουνια σας:D


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες σας!!!!!

Απο σημερα και εμεις ξεκινησαμε αποκλειστικο θηλασμο.....Αντε να δουμε τι θα γινει.....Η αλξθεια ειναι οτι απο χθες ειχα παρα πολυ γαλα τοσο που την ταιζα και εβγαζ και με το θηλαστρο αλλο τοσο....Σημερα ειμαι καλυτερα.....

Σοφια Νο 2 δεν ειδα τι τραβας με τον Ανασταση αλλα καλα θα κανεις να βαλεις φρενο και στους γονεις σου....Εγω τετοια πραγματα δεν τα αφηνω ποττε....Δεν αφηνω κανενα να πει αποψη για το πως θα μεγαλωσω εγω το παιδι μου....ειδικα οταν θελω να του βαλω ορια και αυτοι μπαινουν στην μεση....

Λοιπον αυτα...Οι υπολοιπες τι κανετε ολες καλα?


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμεις εδω καλα!

Χθες πηρα σαραντισμο και πηγαμε επισκεψη σε 3 σπιτια.

Στις 3 γιαγιαδες μας.Η μικρη ηταν κυρια.Το βραδυ μου εβγαλε λιγο το λαδι.

Την ημερα κοιμαται και το βραδυ ξενυχταει.

Αυτο μου φαινεται ειναι προαγγελος για τα ξενυχτια που θα κανει αργοτερα πανω στα τραπεζια χορευοντας...χαχαχα....και ο μπαμπας να παθαινει απανωτα εμφραγματα...χαχαχα

Σημερα θα παω και τα 2 καμαρια μου βολτα.Τον μεγαλο στο καροτσι και την μικρη στο ring-sling.Επιτελους η στιγμη που περιμενα...εφτασε

Ευμορφουλα μου αντε καλες βολτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Ελευθερια να σαι καλα!!!Σ'ευχαριστω πολυ και εσυ με το καλο να δεχτεις τη κορουλα σου!!!!

Και μια και σε πετυχαινω εδω θα ηθελα λιγο τη γνωμη σου και φυσικα τη γνωμη οποιας αλλης γνωριζει θεματα θηλασμου....

Απο χθες λοιπον που κατεβηκε το γαλα και εχω πολυ ζητησα να κανω αποκλειστικο θηλασμο....(ακομα στην κλινικη ειμαι) μου την φερανε λοιπον ανα 3 ωρες τελοσπαντων και παντα μου λεγανε οταν ξυπνησει θα τη στειλουμε αλλα ποτε τελοσπαντων δεν συνεβαινε αυτο παντα ανα 3 ωρες μου τη στελνανε.Ομως την ταισα στις 4:30 το βραδυ και μετα ενω περιμενα να μου την φερουν λογικα κατα τις 8 ηρθε στις 9 μπανιαρισμενη και μαλλον ταισμενη διοτι με το που την πηρα αγκαλια χεστηκε και εκτος αυτου κοιμοταν κιολας του καλου καιρου....Με χιλια ζορια την ταισα λιγο διοτι και εγω με τοσο γαλα υποφερω και ηθελα να γλτωσω το θηλαστρο το οποιο τελικα ειναι ο μονος συντροφος μου.....τελοσπαντων μετα το πρωινο περιστατικο τους ξαναλεω για αποκλειστικο θηλασμο και μου λενε ενταξει οταν ξυπνησει θα σου την φερουμε.....Λοιπον παει 13:30 η ωρα και μου λενε επειδη γινονται κατι εξετασεις και τετοια δεν θα ερθει τωρα αλλα μετα τις 14:00 σιγουρα...και τους ρωταω καλα και δεν πειναει...νμου λενε θα σου την στειλουμε μολις την εξετασουν...Λεω ενταξει ομως εγω πονουσα φρικτα και δεν αντεχα αλλο και ετσι παταω κατι κλαματα με βλεπει μια μαια τελοσπαντων γινεται ενα σκηνικο και τσακ αμεσως μου την ανεβαζουν επανω και μαλιστα μου λενε κρατησε την εδω και ταισε την....και αμα κοιμηθει αστην εδω και οταν ξυπνησει ταισε την ξανα....την ταιζω στις 14 νομιζω και μετα ξανα 15:30 οπου και χεστηκε και τους φωναζω να την παρουν....ερχονται μου λενε θελετε να την ξαναφερουμε και τους λεω οχι οταν ξυπνησει φερτε την παλι....ομως παιδια περναι η ωρα και η μικρη δεν ερχαιτε παει 19:30 πηγαινω ρωταω...τι γινεται με την μικρη? μου λενε κοιμαται....το αφηνω εγω......πηγαινει 8 η ωρα ξαναπηγαινω....λεω τι γινεται με την μικρη μου λενε κοιμαται....τους λεω καλα ειναι φυσιολογικο τοσες ωρες να κοιμαται?δεν υπαρχει καποιος γιατρος εκει να δει?μου λενε τωρα ετσι κι αλλιως θα την ξυπνησουν να την φερουν μαζι με τα υπολοιπα μωρα οποτε μην ανησυχειτε.....Και αυτο που θελω νασ ρωτησω εειναι:ΕΙναι δυνατον να κοιμαται τοσες ωρες?μηπωςε τις δωσανε παλι γαλα?εγω εντωμεταξυ να εχω φουσκωσει παλι να μην ξερω τι να κανω και να με εχει φαει και το αγχος γιατι να κοιμαται τοσες ωρες....Το μυστηριο δεν λυθηκε....μου την φερανε εδω εφαγε κανενα τεταρτο χεστηκε και κοιμηθηκε....ΕΥτυχως αυριο παω στο σπιτακι μου να βγαλω μια ακρη γιατι εδω μεσα σημερα μου βγαλανε το λαδι.....τι να πω.....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...