Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ευμορφουλα ειναι πανεμορφη η μπουμπου σου,απο τα λιγα μωρα νεογεννητα που εχω δει κ ειναι τοσο ομορφα,,να σου ζησει φιλη μου,να ναι γερο,,ειναι κουκλα λεμε!!

καλα για σενα δεν το συζητω...η πιο ομορφη μανουλα του καφε μας,φτου σου...πεσ του αντρα σου να σε χερεται και να μην σ αφηνει απο τα ματια του!!!

Να εισται παντα αγαπημενοι,αυτο ευχομαι....γεροι κ ευτυχισμενοι!!


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημεραααααα!!!τι κανετε????

χρονια πολλα και ευτυχισμενα Κωνσταντινε:D:Dνα εχεις παντα υγεια και χαρα στην ζωη σου!!Μαρακι να τον χαιρεστε:D:Dμια μεγαλη αγκαλια απο εμας:D:D

ευμορφια μου η κορη σου ειναι κουκλιτσα.πολυ ομορφο μωρο:Dετσι οπως ειδα τις φοτο νομιζω οτι σου μοιαζει.και ο Παντελακος μεγαλωσε πολυ:Dνα τα χαιρεστε και τα δυο αγαπη.παντα χαρεσ στο σπιτικο σου και πολυ υγεια ευχομαι.

εμεισ καλα ειμαστε.ο Α ναστασης εχει ξεφυγει τελειως.δεν μασ ακουει καθολου.τον μαλωνουμε οταν κανει κατι που δεν πρεπει και αυτοσ γελαει!!!πραγματικα καποιεσ στιγμεσ δεν ξερω πως να του φερθουμε....εχω απελπιστει....μαλον μπηκα με σε φαση terrible two.

καλημερα:D:D:D


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα.......θα σχολιασω μονο τις φωτο τις Ευμορφιας μας......ειναι ΘΕΑ η μικρη σας.....κουκλιτσα ζωγραφιστη......να σας ζησει φιλεναδιτσα....παντα γερη να ειναι.....και να σας κανει πολλα ναζια.....Ο Παντελακος ειναι πολυ μουργακος....και ολο καμαρι διπλα στην αδερφουλα του!!!!χαιρομαι για σενα ειστε μια πανεμορφη και ευτυχισμενη οικογενεια.....και εσυυυυυυυ.....αψογη!!!!φιλια πολλα στα αστερια σου........

Μαρακι sorry για το λαθος.......

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Ευμορφακι μου τι να πω??????????????

η μπουμπου σου είναι μια κουκλίτσα!!!!μια μικρη πριγκηπισούλα!!!

συγκινηθηκα που το ειδα το μικράκι σου μωρέ.....

πωπω μια σταλίτσα....

1615100eduqqdc4s0.gif

καλά για σένα τι να πω....εσύ φαίνεσαι λες και είχες πάει επίσκεψη να δεις το νεογέννητο!!! κουκλάρα!!!

εγω γιατι ημουν βρε παιδιά λες και ειχα τρακαρει με περίπτερο?????????:D:D:D

Ευμορφάκι μου ο Παντελάκος ζηλεύει....κι αυτός είναι ο τρόπος του να στο δείξει....έχει συμβει μεγάλη αλλαγη στη ζωη του αυτό το διάστημα και θέλει χρόνο να συνηθισει...ειχε 2 γονεις που ασχολούνταν μόνο μαζί του και τωρα εμφανιστηκε κι ένα μωρό....καλό χρυσό το μωρό αλλά οι γονείς ΤΟΥ, δίνουν και στο μωρό προσοχή....δεν εχει πια την αποκλειστικότητα....

όσο περνάει ο καιρός θα το συνηθιζει....

Λιάκι εμενα μου εχει δωσει ρουχα και η αδερφη μου και η νυφη της!!!

η κουνιαδα μου που όλο έλεγε μεγάλα λόγια θα σου δωσω το ένα θα σου δωσω το άλλο.....τίποτα!!!!

για τη νυφη σου....εγω θα της έκανα ένα χουνεράκι....μπροστα σε όλους θα έλεγα στη βαφτιστηρα:

"Μαρακι(τυχαιο ονομα) θες να δωσεις τα παλια σου ρουχαλάκια στη Χρυσοβαλαντούλα μας??? που είναι τόσο ωραια και θέλει και η Χρυσ. να σου μοιάσει???";)

το κοριτσάκι στανταρ θα πει ναι και η νυφη σου θα ξεφτιλιστεί....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

καλά για τα μάγια αρνούμαι να σχολιάσω!!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά στραβομαρα έχω μου φαίνεται....

έγραψα τα δικα μου και δεν ειχα δει οτι ειχατε ηδη γραψει εσεις!!!

χαχαχαχαχα!!!

καλημεραααααα!!!τι κανετε????

εμεισ καλα ειμαστε.ο Α ναστασης εχει ξεφυγει τελειως.δεν μασ ακουει καθολου.τον μαλωνουμε οταν κανει κατι που δεν πρεπει και αυτοσ γελαει!!!πραγματικα καποιεσ στιγμεσ δεν ξερω πως να του φερθουμε....εχω απελπιστει....μαλον μπηκα με σε φαση terrible two.

καλημερα:D:D:D

Σοφάκι θα σου πω το χαρακτηριστικό: υπομονή!!!

μήπως πρέπει να εισαι λίγο πιο αυστηρη μαζί του???

το οτι γελάει με τις παρατηρησεις σας δειχνει οτι σας αγνοεί τελείως...

καλημερα.......θα σχολιασω μονο τις φωτο τις Ευμορφιας μας......ειναι ΘΕΑ η μικρη σας.....κουκλιτσα ζωγραφιστη......να σας ζησει φιλεναδιτσα....παντα γερη να ειναι.....και να σας κανει πολλα ναζια.....Ο Παντελακος ειναι πολυ μουργακος....και ολο καμαρι διπλα στην αδερφουλα του!!!!χαιρομαι για σενα ειστε μια πανεμορφη και ευτυχισμενη οικογενεια.....και εσυυυυυυυ.....αψογη!!!!φιλια πολλα στα αστερια σου........

Μαρακι sorry για το λαθος.......

εσυ Λενιώ μου τι κάνεις????

τι κάνουν τα καμαρια σου???


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααααααα!

ξεκιναω με τη θεά Ευμορφία και την πενταμορφη πριγκιπισσα! δεν ειναι καθολου κλισε αυτο που θα πω: ειστε ΚΟΥΚΛΙΑ και τα δυο! καλα με την μικρά έπαθα πλακα, φτερουγιζει η καρδια μου (διοτι μην ξεχναμε ότι εχω φαει κολλημα παλι με τα μπεμπε :tongue:). ο δε Παντελακος τρελό ζουζουνι φαινεται... αχ να ειστε καλα μου φτιαξατε την ημερα μανα και κορη :P

Συμπι εγω να δεις πως ημουν όταν γεννησα (και για κανα χρονο μετα απα πα)!

Λια ουτε καν να στεναχωριεσαι για βλακειες... ποτέ να μην στα δωσει τα ρουχα, δεν εχεις την αναγκη της! η νυφη ειναι κομπλεξικη διοτι δεν υπαρχει ούτε μια πριπτωση στο δις να ειναι τοσο ομορφη σαν και σενα αλλά ούτε και οι κορες της παιζει να ειναι πιο ομορφες από το κοριτσακι μας! ζηλευει αυτη ειναι η ουσια! γραψ'την (όπου θες εσυ) και περιορισε λιγο τα δωρακια προς την βαφτηστηρα για να μαθει η καργια. με συγχισες και εχω και πονοκεφαλο:cool:

ξεχασα εχθες να σχολιασω και τα του Τεο μας! 1 μετρο και 28 νουμερο παπουτσι; εμ πως να μην τρωει βρε Ζωή; και εσενα θα φαει ετσι οπως αναπτυσσεται το παιδι χα χα χα χα! να τον χαιρεστε τον παιδαρο φτου φτου φτου

εμεις ακομα συναχι εχουμε και τρελό βηχα. να δω πως θα παει μεχρι τη δευτερα (γιατι ειναι να κανει και εμβολιο) για να τον ξαναπω στο γιατρο.

επίσης η μαμακιτιδα συνεχιζεται αμειωτη!:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημεραααααα!!!τι κανετε????

χρονια πολλα και ευτυχισμενα Κωνσταντινε:D:Dνα εχεις παντα υγεια και χαρα στην ζωη σου!!Μαρακι να τον χαιρεστε:D:Dμια μεγαλη αγκαλια απο εμας:D:D

ευμορφια μου η κορη σου ειναι κουκλιτσα.πολυ ομορφο μωρο:Dετσι οπως ειδα τις φοτο νομιζω οτι σου μοιαζει.και ο Παντελακος μεγαλωσε πολυ:Dνα τα χαιρεστε και τα δυο αγαπη.παντα χαρεσ στο σπιτικο σου και πολυ υγεια ευχομαι.

εμεισ καλα ειμαστε.ο Α ναστασης εχει ξεφυγει τελειως.δεν μασ ακουει καθολου.τον μαλωνουμε οταν κανει κατι που δεν πρεπει και αυτοσ γελαει!!!πραγματικα καποιεσ στιγμεσ δεν ξερω πως να του φερθουμε....εχω απελπιστει....μαλον μπηκα με σε φαση terrible two.

καλημερα:D:D:D

μανα κουραγιο και πατα φρενα! στον Ανασταση εννοω :) σιγουρα περναει φαση αλλα θα συμφωνησω απολυτα με τη συμπι μου!

Link to comment
Share on other sites

Σοφακι μου δεν ειμαι καλα...δεν ξερω τι φταιει.....τα παιδια εκτος του Μαρινου που μας εχει γεμισει σαλια απ τα παλιοδοντα τα αλλα ειναι λιγο αρρωστουλια.....πονολαιμος,πονοκεφαλος, ο Ανδρεας μιλαει σαν ξωτικο....και η Ευη βηχει σαν κατι παλιογριες.....για τον Κωστα δεν θα πω καθως ειναι αρρωστος 365 μερες το χρονο εκτος τις μερες που εχει ποδοσφαιρο......

Ζωιτσα η αναπτυξη του Τεο μου θυμιζει την Ευη.....μεσα σε ενα χρονο ειχε μεγαλωσει το ποδι της 3 νουμερα και επερνε πολυ υψος.....μην σκας για τα κιλα θα παρει μποΪ το παιδι.......εχει αναλογιες για 3 με 4 χρονων παιδι....εμενα η Ευη ειναι 1.20 με 24 κιλα και φοραει 32 νουμερο παπουτσι......θα μοιασει της μαμας στο ποδι και ανησυχω στο υψος θα παει πιο πανω.....ας ειναι καλα τα παιδακια και να γινουν και 2 μετρα.........η μπουμπου τι λεει θα βγει?:tongue:

Μαρααααααααααααακιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!!!μωρε δεν θελω να σας τρελαινω με τα δικα μου......

Link to comment
Share on other sites

Σοφακι μου δεν ειμαι καλα...δεν ξερω τι φταιει.....τα παιδια εκτος του Μαρινου που μας εχει γεμισει σαλια απ τα παλιοδοντα τα αλλα ειναι λιγο αρρωστουλια.....πονολαιμος,πονοκεφαλος, ο Ανδρεας μιλαει σαν ξωτικο....και η Ευη βηχει σαν κατι παλιογριες.....για τον Κωστα δεν θα πω καθως ειναι αρρωστος 365 μερες το χρονο εκτος τις μερες που εχει ποδοσφαιρο......

Ζωιτσα η αναπτυξη του Τεο μου θυμιζει την Ευη.....μεσα σε ενα χρονο ειχε μεγαλωσει το ποδι της 3 νουμερα και επερνε πολυ υψος.....μην σκας για τα κιλα θα παρει μποΪ το παιδι.......εχει αναλογιες για 3 με 4 χρονων παιδι....εμενα η Ευη ειναι 1.20 με 24 κιλα και φοραει 32 νουμερο παπουτσι......θα μοιασει της μαμας στο ποδι και ανησυχω στο υψος θα παει πιο πανω.....ας ειναι καλα τα παιδακια και να γινουν και 2 μετρα.........η μπουμπου τι λεει θα βγει?:tongue:

Μαρααααααααααααακιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!!!μωρε δεν θελω να σας τρελαινω με τα δικα μου......

δεν μας τρελαινεις καλε! ασε που εσυ με τοσα παιδια και συζυγο εχεις πολλα να μας πεις! καλα μου αρεσε αυτο που ειπες με τον Κωστα! αν ειναι ετσι βαλ'τον να παιζει συνεχεια μπαλα :tongue::P

και ο Κων/νος παντως τρελο βηχα εχει! τους δινεις αντιβιωση;

Link to comment
Share on other sites

Ελενάκι το έχω ξαναπει....

εδω είμαστε για να λέμε αυτα που μας βαραίνουν....

σε καμια περίπτωση δε μας τρελαίνεις....

την ψιλιαστηκα οτι δεν είσαι καλά γιατί τωρα τελευταία μπαίνεις, δινεις ευχες και λούης....:(

για το βηχα εμας μας είχε δωσει ο γιατρός ένα φυτικό σιροπάκι....το Prospan, με εκχυλισμα κισσού...καλά βεβαια έκανε και μασκες η Βαλ. τότε όμως!!!

κάτσε να σας φτιάξω τη διάθεση με το νούμερο την κορη μου....

ξυπνάει πριν λίγο....

"μαμά μουουουουουου!!!! γάλια!!!!!"

της πάω το ποτηρι με το γάλα στην κούνια και το πίνει....

"μαμά μουουουουουουου!!!! νεό!!!"

της πάω το ποτηρι με το νερό και πίνει.....

"μαμά μουουουουουουου!!! γάλια!!!"

"βρε πριν λίγο δεν ήπιες γάλα???"

"όχιιιιιιιιι!!!! μπυζίιιιιιιιιι"

χαχαχαχαχαχαχα!!!:D:D:D:D:D:D:D:D


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...