Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 hours ago, Blue Velvet said:

      Καλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποιες βιταμίνες για βελτίωση ποιότητας ωαρίων και σπέρματος? Είδα κάποιες στο ίντερνετ,αλλά ειναι απίστευτα ακριβές..οι πιο οικονομικές νομίζω πως είναι οι fertilovit,αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά.

      Γειά σου κορίτσι μου, εμείς είχαμε πάρε τις lifertil λ είχαμε πολύ καλά αποτελέσματα στις γονιμοποιησεις, βέβαια δεν ξέρω αν αυτό οφείλεται στις βιταμίνες όμως θεωρώ ότι βοήθησαν κ αυτές 

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα!

Ειμαι λιγο σαν ζομπι.Η μπουμπου εχει κολικους και ειμαστε ολη μερα και νυχτα στο ποδι.

Εκοψα τα γαλακτοκομικα.Για να δουμε πως θα παει.

Το βραδυ θελει να τρωει καθε 2 ωρες κι ετσι κοιμομαστε μαζι στο κρεβατι.

Εμενα μ'εχει πιαστει η μεση μου και δεν μπορω να κουνηθω.

Φορεσα εμπλαστρο (κατι εκανε),φοραω ζωνη αλλα ο πονος συνεχιζεται.

Τα αλλα νεα μας ειναι οτι πηγαμε παιδιατρο και βαλαμε 1 κιλο και 3,5 ποντους!!!!

Εχει στοματιτιδα και της βαζω αλοιφουλα daktarin.

Για τον Παντελη που δεν τρωει και φτυνει την τροφη,μου ειπε οτι ζηλευει αλλα δεν το δειχνει.Μου ειπε να του δωσω σιδηρο.

Προχθες με κοπανησε με εκεινο το εργαλειο που καθαριζουμε τα χνουδια απο τα ρουχα,κοντα στο ματι.Θηλαζα την μικρη εκεινη την ωρα.Τα ειδα ολα μιλαμε.


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε....μην τον πιέζετε...

άσε την πεθερά να λέει και δωσε στον Παντελάκο χρόνο....

Λοιπόν για ρούχα ψωνίζω απο εδω:

www.mandco.com

και είναι άλλο ένα (θα το βρω και θα στο βάλω) το οποίο έχει ρουχα για μωρά μέχρι 24 μηνων μόνο!

δεν έχω ψωνίσει προσωπικά αλλά τα κοριτσια στο θέμα με τις αγορές μέσω ιντερνετ έχουν μεινει ευχαριστημενα...και έχει πολύ καλές τιμές!!!

αρκει να το βρω ποιό είναι!

εντιτ:

αυτο:http://www.littleonesclothing.co.uk/index.asp

Παρολαυτά, φέτος θα κανω μια μαζική παραγγελία για τη Βαλ για να ξεχειμωνιάσει με την πέρσοναλ σόπερ!

είναι μια Ελληνίδα στην Αγγλία, που αναλαμβάνει να σου ψωνίσει ακόμα και απο μαγαζιά που δε στέλνουν Ελλάδα και στα στέλνει με μια αμοιβη 10% επι του ποσού των αγορων σου.

εγω θα της ψωνισω απο τα νεξτ της Βαλ και θα βάλω παραγγελία μαζί με την αδερφη μου οπότε θα μας έρθουν και φθηνοτερα τα μεταφορικά...;)

Στο mandco δεν εχει πολυ μεγαλη ποικιλια για τοσο μικρα μωρακια.

Το αλλο δε,καθολου.

Μ'αρεσαν και τα ρουχα στο vertbaudet.Ξερεις μεταφορικα και τι γραμμη εχουν?

Επισης τρελαινομαι με τα ρουχα του ζαρα.Ειναι λιγο τσιμπημενα μερικα.Οταν σαραντισω θα παμε μια βολτα να της ψωνισω.


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω χειμωνιατικα του εχω του Παντελη.Τα πηρα στις εκπτωσεις.

Του εχω και λιγα καλοκαιρινα για του χρονου.

Και της μπουμπους της πηρα λιγα καλοκαιρινα για του χρονου.


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Λιάκι υπομονη κι εσυ κοριτσάκι μου....οι τελευταιες εβδομαδες είναι λίγο δυσκολες....

Περαστικά στο κοριτσι σου!ελπίζω η Χρυσοβαλαντούλα να τη γλιτωσει με απλή καταρροή....πάρε καλού κακού την παιδιατρο!

εμεις χθες πήγαμε να πάρουμε αθλητικά στο κοριτσι μου!

πήραμε κάτι πολύ όμορφα adidas και η Βαλ. ήθελε να τα φορέσει στο μαγαζί για να φυγουμε!

θέλαμε να πάμε και βόλτα μετα αλλά ο καιρός είχε αντίθετη άποψη....:(

Βαριέμαι απίστευτα τις τελευταίες μερες....

και πρέπει οπωσδηποτε να πάω να αγοράσω βιβλία για τη Βαλ. γιατί όλο μου ζητάει να της διαβάζω παραμύθια και έχω βαρεθεί (κι εκεινη νομιζω...) όλο τα ίδια!!!

τα διαβαζουμε καθε μερα τουλάχιστον 3 φορές!!

απέξω τα έχω μαθει!!!

έχετε καμια πρόταση για βιβλία??? τι να της πάρω???

θέλω σιγουρα να έχουν πολλές εικόνες γιατί της αρέσει πριν διαβασω το παραμυθι να βλέπουμε τις εικόνες και να μου λέει τι δειχνουν.

Με γεια τα παπουτσακια σας!

Ενα βιβλιο που εχουμε εμεις και εχει πολλες εικονες ειναι το "τωρα διαβαζω 15 ιστοριες για καληνυχτα" εκδοσεις susaeta.


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω σοφακι για τι ευχουλεσ σου>>>μειναμε στην καταρροη τελικα>>δεν εχουμε αλλα συμπτωματα!!Ευτυχως δεν εκανε ουτε πυρετο!!

Μεγιες τα καινουργια σας παπουτσακια,,και εμεις λεμε απο εβδομαδα να κανουμε ενα ντου για καινουργια παπουτσακια και ρουχαλακια!!

Η δικια μου εχει κολλησει τελευταια μρ το λαπτοπ και το παραμυθι της χιονατης απο τα ζουζουνια,,,μπορει να καθεται στον καναπε και να το ακουει 5-6 φορες συνεχομενα...

Το καλο με την Χρυσοβαλαντου ειναι πως ασχολειται πολυ με τις κουκλες της..καθε μερα 2 ωριτσες το πολυ τις τρωει μοναχουλα με το να παιζει με αυτες..τις σκεπαζει με σεντονακια-πετσετες κ οτι βρει,,τις ταιζει με μπιμπερα..τις μαλωνει..τις χτυπαει την πλατιτσα κπα...χαιρομαι πολυ οταν την βλεπω ετσι!!

Αυτα..αυριο παω γυναικολογο,αργα το βραδυ εχω σχεδον 25 μερες να δω το μπουμπουκακι μου,!!φιλακια σε ολες!

Λια μου περαστικα στην Χρυσοβαλαντουλα!

Κι εμενα του αρεσει πολυ να καθεται στο γραφειο και να βλεπει βιντεακια στο youtube.Τι φανταζεστε οτι μπορει να βλεπει?Γερανους.Ο πεθερος μου πουλαει γερανους και οταν πηγαινει εκει δεν κατεβαινει απο το φορτηγο.


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Ζωίτσα μου κουράγιο!!!

τελευταιες μέρες είναι!!!

έχεις συζητησει με τη γιατρό σου μέχρι πότε θα σε αφησει?

προφανως πάτε για φυσιολογικό οπότε σου έχει πει αν παίζει να σε αφησει μηπως και γεννησεις μεχρι τις 42 εβδομαδες?

ο Θοδωρακης πολύτιμος βοηθος ε?

έτσι θα σε βοηθαει και με τη μπέμπα!:D

κι εγω πρέπει να κοιτάξω το θέμα της αλλεργίας....

όλο λέω να φάω κανενα παγωτακι για να δω πως θα αντιδρασει ο οργανισμος της Βαλέριας τωρα που θηλαζει ακόμα και να μην της δωσω απευθειας αγελαδινό αλλά δε θα το πιστεψετε....νιωθω τυψεις!!!

σχεδον 20 μηνες δεν εχω αγγιξει τιποτα αγελαδινό και τωρα μου φαίνεται κάπως εστω και να δοκιμάσω....

τι να πω....

Κατα τα άλλα μου ερχεται να τη φαω τη Βαλέρια!!!

όλο γλύκες μου κάνει η σκατουλα!

χθες το βραδυ ξαπλώσαμε μαζί στο διπλό και με τραβηξε να είμαστε πρόσωπο με πρόσωπο και με σκέπασε με το σεντόνι και όλο φιλάκια μου έδινε!!!!

το κορυφαιο ειναι που βαζει τον μπαμπα της να της κάνει μασαζ!!!

μπαμπα μου....μασαζζζζ.....

ξαπλωνει μπρουμυτα στον καναπέ και της κανει τσιμπηματακια στην πλατη ο άντρας μου και καμαρωνει η μανταμ!!!:D:D:D:D

Αχ,ειναι πολυ χαδιαρα η Βαλερια!Εμενα ο Παντελης καθολου παλι.Μπορει επειδη ειναι αγορι?Στο κρεβατι μονο χοροπηδαει.Που να ξαπλωσουμε και να κανουμε αγκαλιτσες.Κατευθειαν πεταγεται λες και εχει καρφια στο κωλι του:tongue:Ευχομαι η μπουμπου να ειναι το αντιθετο σαν κοριτσακι που ειναι.


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites

Γιορταζει η Χρυσοβαλαντουλα??????????

Καλημερα!

Ειμαι λιγο σαν ζομπι.Η μπουμπου εχει κολικους και ειμαστε ολη μερα και νυχτα στο ποδι.

Εκοψα τα γαλακτοκομικα.Για να δουμε πως θα παει.

Το βραδυ θελει να τρωει καθε 2 ωρες κι ετσι κοιμομαστε μαζι στο κρεβατι.

Εμενα μ'εχει πιαστει η μεση μου και δεν μπορω να κουνηθω.

Φορεσα εμπλαστρο (κατι εκανε),φοραω ζωνη αλλα ο πονος συνεχιζεται.

Τα αλλα νεα μας ειναι οτι πηγαμε παιδιατρο και βαλαμε 1 κιλο και 3,5 ποντους!!!!

Εχει στοματιτιδα και της βαζω αλοιφουλα daktarin.

Για τον Παντελη που δεν τρωει και φτυνει την τροφη,μου ειπε οτι ζηλευει αλλα δεν το δειχνει.Μου ειπε να του δωσω σιδηρο.

Προχθες με κοπανησε με εκεινο το εργαλειο που καθαριζουμε τα χνουδια απο τα ρουχα,κοντα στο ματι.Θηλαζα την μικρη εκεινη την ωρα.Τα ειδα ολα μιλαμε.

αχ έχει κολικους η μπουμπουκα σου μωρε.....

υπομονη Ευμορφακι μου....ελπίζω να περάσουν συντομα!!!

1 κιλο??????????????? σούπερ η μπεμπα!!!

ε ρε τι καλο γαλα κανει η μαμα!!!!:D:D:D:D

ε καπως έπρεπε να εκφρασει τη ζηλια του ο Παντελάκος....

θα περάσει σιγα σιγα....θα συνηθισει την παρουσια της μικρης....

αφιέρωνε του κι εσυ όσο χρόνο είναι εφικτό....γιατί με το θηλασμό είναι και ζόρικο λίγο....

Στο mandco δεν εχει πολυ μεγαλη ποικιλια για τοσο μικρα μωρακια.

Το αλλο δε,καθολου.

Μ'αρεσαν και τα ρουχα στο vertbaudet.Ξερεις μεταφορικα και τι γραμμη εχουν?

Επισης τρελαινομαι με τα ρουχα του ζαρα.Ειναι λιγο τσιμπημενα μερικα.Οταν σαραντισω θα παμε μια βολτα να της ψωνισω.

ειδες με τα μαντκο παρασυρθηκα γιατι δεν εχω παρατηρησει ηλικιακα για μικροτερα....

τα vertbaudet δε στέλνουν Ελλαδα δυστυχως.....

Αχ,ειναι πολυ χαδιαρα η Βαλερια!Εμενα ο Παντελης καθολου παλι.Μπορει επειδη ειναι αγορι?Στο κρεβατι μονο χοροπηδαει.Που να ξαπλωσουμε και να κανουμε αγκαλιτσες.Κατευθειαν πεταγεται λες και εχει καρφια στο κωλι του:tongue:Ευχομαι η μπουμπου να ειναι το αντιθετο σαν κοριτσακι που ειναι.

η Βαλέρια τωρα εχει γινει χαδιαρα....

παλιότερα δεν ηθελε πολλά πολλά.....δε θυμασαι που παραπονιόμουν πως παραήταν ανεξαρτητη??????

ε τωρα σιγα σιγά έχει αρχισει και γλυκαίνει!!!

ελπίζω η μικρουλα σου να βγει πολύ χαδιαρα!!!!!!!!!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 κιλο σε 18 μερες!!!!

Δεν ξερεις ποσο ανεβηκα ψυχολογικα!

4,5 κιλα και 53,5 ποντους!

Εστειλα τον Σαββα να της παρει μια φορμα απο το zara που ειδα στο σαιτ.

Τωρα που το λες...σαν να το θυμαμαι που παραπονιοσουν οτι ηταν ανεξαρτητη.

Μια χαρα...εκμεταλλευσου το τωρα που μπορεις...

Περιμενω πως και πως να σαραντισω για να παω με τον μεγαλο καμια βολτα με το καροτσι οπως καναμε πριν.Δεν μπορω να τον ευχαριστηθω καθολου.

Πριν ερθει η μπεμπα ειμασταν ολη μερα μαζι,αφου ειχα σταματησει και απο την δουλεια λογω εγκυμοσυνης,και τωρα του κακοφαινεται.

Αυτο που λες...σιγα σιγα θα δεχτει την ολη κατασταση.

Οι παιδοψυχολογοι λενε πως τους παιρνει ενα τριμηνο να δεχτουν το νεο μελος της οικογενειας.

Κριμα που δεν στελνει Ελλαδα.Αυτη η κοπελα απο την Αγγλια ειναι εμπιστη?Το 10% που παιρνει ειναι μαζι με τα μεταφορικα?


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites

1 κιλο σε 18 μερες!!!!

Δεν ξερεις ποσο ανεβηκα ψυχολογικα!

4,5 κιλα και 53,5 ποντους!

Εστειλα τον Σαββα να της παρει μια φορμα απο το zara που ειδα στο σαιτ.

Τωρα που το λες...σαν να το θυμαμαι που παραπονιοσουν οτι ηταν ανεξαρτητη.

Μια χαρα...εκμεταλλευσου το τωρα που μπορεις...

Περιμενω πως και πως να σαραντισω για να παω με τον μεγαλο καμια βολτα με το καροτσι οπως καναμε πριν.Δεν μπορω να τον ευχαριστηθω καθολου.

Πριν ερθει η μπεμπα ειμασταν ολη μερα μαζι,αφου ειχα σταματησει και απο την δουλεια λογω εγκυμοσυνης,και τωρα του κακοφαινεται.

Αυτο που λες...σιγα σιγα θα δεχτει την ολη κατασταση.

Οι παιδοψυχολογοι λενε πως τους παιρνει ενα τριμηνο να δεχτουν το νεο μελος της οικογενειας.

Κριμα που δεν στελνει Ελλαδα.Αυτη η κοπελα απο την Αγγλια ειναι εμπιστη?Το 10% που παιρνει ειναι μαζι με τα μεταφορικα?

1 κιλό σε 18 μερες ε?????????

ε πως να μη σου ανεβει η ψυχολογια μετα!!!:D:D:D

σε καμια 10αρια μερες δε σαραντιζεις?

άντε να πας καμια βολτιτσα με το αγόρι σου!!! του λειπεις μωρε του μικρου...

σιγα σιγα θα μπει και η μπεμπουλα σε προγραμμα και θα οργανωθείτε καλύτερα!

στο πάρεντς την έχουν χρησιμοποιησει αρκετες κοπέλες αυτη την κοπέλα και έχουν μεινει ευχαριστημενες!

όχι 10% είναι η αμοιβη της....τα μεταφορικά είναι χωριστα και μεταβάλλονται αναλογα με το βαρος της παραγγελίας σου...νομίζω για 12 κιλά είναι περίπου 35 λίρες...δεν τα θυμαμαι καλα...

αν έχεις και καμια φιλενάδα που να θέλει να ψωνισει, θα σου έρθει ακομα καλύτερα μια και θα μοιραστειτε τα μεταφορικά....

Η Βαλέρια ευτυχως μου εγινε χαδιαρα γιατι ειχα απελπιστει!!!:D:D:D

καλά μιλάμε για πολύ θεατρο το παιδί μου!!!

πριν ειχε πάρει αγκαλιά έναν φουσκωτο κροκοδειλο που έχουμε και χορευανε "ντουζ"=μπλουζ!!!!

χαχαχα!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα και από την χαμενη του καφε!

με θυμαστε ή με ξεχασατε;

στο γραφειο ειμαι κλασσικα και ετοιμαζομαι να εκδραμω για δουλειες.

κοριτσια εκανα το λαθος προχθες να δω ειδησεις και με επιασε μαυρη απογοητευση. πως θα τα βγαλουμε περα μου λετε; τι καταστροφη ειναι αυτη; σε λιγο θα αρχισω να ζηταω δανεικα. εγω που ημουν τυπος και υπογραμμος μενω πισω στην πληρωμη των λογαριασμων μου καθε μερα και πιο πολύ. όλα μαυρα τα βλεπω απα πα τι να πω. ευελπιστω στο θαυμα και στο σεντουκι της γιαγιας μς τις μετοχες από την Τραπεζα Ανατολης! :rolleyes:

από ότι διαβαζω εσεις ειστε όλες καλα αλλα δεν θυμαμαι να σχολιασω και τιποτα (παει κουρκουτι εγινε το μυαλο μου). Ευμορφακι η μικρα ειναι σουπερ και από αναπτυξη αστο τι να λεμε :). Λιακι μου εσυ υπομονη και παλι υπομονη. συμπι η Βαλερια τι καληηηηηηηηηηηηηηη! γελαω πολύ με αυτα που ζεις χα χα χα χα :P

εγω λεω από αυριο να ξεκινησω εκπαιδευση πανας αλλα προβλεπω να σκουπιζω τσισα και κακα από το πατωμα χωρις αποτελεσμα! δεν το'χει ακομα το παιδι μου αλλα με αγχωσαν οι γυρω γυρω και αισθανομαι αχρηστη μανα :(

αααα συμπι... ο Κων/νος φοραει 25 νουμερο παπουτσι. στα παντοφλακια να παραγγειλω το 24-25 ή το 25-26;:confused:

αντε σας φιλω για τηνωρα και θα τα πουμε μολις επιστρεψω (κατα τις 12 υπολογιστε)

Link to comment
Share on other sites

Bonjour!!!!

τι κανετε???

εγω συμπι μου δεν παρακολουθω καθόλου ειδησεις!!!

μου μεταφερει ο συζυγος καποια πραγματα αλλά αμα βλέπω οτι πάει προς τη μαυριλα το πράγμα, τον κοβω!!!

δε μπορώ....αγχωνομαι....οπότε καλύτερα να μην ακουω!!!

ρε συ αν δεν τον βλέπεις έτοιμο τον μικρο, μην κανεις απόπειρα να κοψεις την πάνα....

γιατί εκτός απο το γεγονός οτι θα εχεις να καθαριζεις συνεχεια, μπορεί να το πάρει και στραβα και να έχεις θεμα μετά....

άσε τους γυρω γυρω να λένε....ξερουν αυτοι καλύτερα απο σενα το παιδι σου????

εμενα η Βαλ. μου ζητάει να καθεται στη λεκάνη να κανει αλλα το παίρνω χαλαρά....τη βλέπω οτι δεν είναι ετοιμη ακομα και δε θέλω να κανω πειράματα...αργοτερα αν μου δειξει οτι ειναι έτοιμη τελειως οκ....

Πάντως κοψαμε την πιπίλα!!!!

κάτι είναι κι αυτό!

την ειχε μονο για βραδυ αλλά πλεόν δε της τη δινω καθόλου και δε γκρινιαξε!

ευκολα το καταφεραμε αυτό!:D:D:D

τωρα για τα παντοφλάκια....τι να σου πω...

δεν ξερω και πόσο γρηγορα μεγαλώνει το ποδαρακι του...

έχεις κοιτάξει μηπως στο size guide αναφερει πόσα εκατοστα ειναι το παντοφλάκι??? για να του μετρησεις το πόδι....έχουν και μεγάλη φόρμα....

Σας έφαγε η Ραφαέλα!!! έφτασε 26 το κοριτσι!!!!

χαχαχαχαχαχαχα!!!

εμεις με το ταπεινο 22 κάνουμε μοκο....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλε τι 22 και 26 μου λετε? εμας το 21 και μας ειναι μεγαλο!!!!!!!!χαχαχαχα

Καλημερα γειτονισσες!!!!!!!!!!!!!

Αγγελικη τωρα μπηκαμε στο 22 εμεις!!!!

αχ τι καλα!!! νιωθω μια ανακουφιση που δεν ειμαστε οι μονες!!!!

δε σε ρωταω και τι υψος εχει το Μαριλιζάκι, μη χασω τη χαρα μου ξαφνικα!!!:rolleyes:

χαχαχαχαχαχαχα!!!!

καλά το κουνελάκι σας φοβερό!!!!!!!!!!!!!!

αγοράκι ή κοριτσάκι είναι???


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

Μαρακι μου μην αγχωνεσαι με την πανα βρε!

Οταν ειναι ετοιμος ο Κων/νος θα στο δειξει.Ασε μην σας παει πισω το πραγμα,οπως λεει και η Σοφια.Ασ'τους αλλους να λενε.Τι παει να πει?Επειδη δεν κοψατε την πανα,εισαι αχρηστη μανα?Τοτε ειμαι κι εγω μια απο αυτες...χαχαχα.Εγω ειμαι και χειροτερη,γιατι δεν κοψαμε ουτε μπιμπερο,ουτε πιπιλα...

Κι εγω δεν ακουω ειδησεις γιατι θα μαυρισει η ψυχη μου.Οτι ειναι να γινει θα γινει.Ουτως η αλλως,εγω πιστευω οτι το μελλον μας το εχουν προγεγραμμενο.

Κατα τ'αλλα ειχαμε ενα παρα πολυ ησυχο βραδυ με την μικρα.Δεν εκλαψε καθολου απο τον πονο.Δεν εφαγα καθολου γαλακτοκομικα.Τυχαιο?Σοφια τι λες κι εσυ που το κατεχεις το αθλημα?


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...