Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μαρακι τι παιδαρος ειναι αυτος!!!Ελεγα τον δικο μου μεγαλο αλλα και εσεις δεν πατε πισω.Τι μαγουληθρες για τσιμπημα ε?Ας μην μιλησω για το ζηλευτο μαλλι που εμεις ουτε στα πιο τρελλα μας ονειρα δεν εχουμε τετοιο....

Μακ μαρακι εισαι σκετη απολαυση...Απλα εγω δεν καταλαβαινω γιατι να μην το ελεγαν στα ισια....

Οσο για τον υπνο μην ανησυχεις η παιδιατρος μας μας ειπε οτι τα παιδια κοιμουνται πολυ οταν ψηλωνουν...

Εντω μεταξυ τωρα κοιμισα τον μκρο που σε λιγο θα ξυπνησει για να φαει...Παλι αυπνο θα μεινει το μωρο μου


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κ απο μενα!

μαρακι μεγαλωσε το ροκομωρο κ ομορφυνε κ αλλο φτου φτου!

εμας μας εκανε καψονι καλο χτες η μικρη.τη ταισα στις 12 την αλλαξα τη κοιμησα τη βαζω στο λικνο κ πεφτουμε να κοιμηθουμε.κατα τις 2 παρα ξυπνησε κ γκρινιαζε της δινω πιπιλα με το που πεφτω ξανα γ υπνο τη βγαζει κ παλι τα ιδια.τη σηκωνω, κανει κακακια την αλλαζω την ξανακοιμηζω-αγκαλια παντα-την αφημω στο λικνο ξαναξυπναει.4 φορες το εκανε αυτο.τελικα κοιμηθηκε στις 3.ξυπνησε το πρωι 8μιση τη ταισε ο αντρας μου κ ξυπνησστις 10.ελα ομως που εγω νυσταζα κ δεν ηθελα να σηκωθω την παιρνω στο κρεβατι μας κ ξανακοιμηθηκε.τωρα θα παω να την ταισω.

οσο για το βαρος μας ειμαστε σταθερα κατω απ τα 5...4650 ζυγιστηκαμε πριν 2 μερες.


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και από εμενα! Μαράκι έχει ομορφύνει τρελά το αγόρι! Αν είχα κορίτσι στον εδινα ευχαρίστως! Εσύ δε ούτε που φαίνεται ότι εχεις γεννησει. Κομψή κομψη μου είσαι :)

Αχ ακουω που λετε για κιλα και ζηλευω... ήθελα και το δικο μου να ειναι χοντρουλη αλλα δεν. μαγουλάκια μονο εχουμε και λίγη κυτταρίτιδα στο κωλαράκι. κατα τα άλλα ποδαρακια λεπτουλια και χερακια το ιδιο. ούτε δίπλες ούτε τιποτα για ρουφηγμα. δεν πρεπει να είμαστε 5 κιλα ακομα. πριν μια εβδομαδα ηταν 4800.

Τατιανα εισαι πολυ τυχερη με την μικρη. κοβει τρελούς ύπνους ε? εμενα εχθες μονο κοιμοταν ολη την ημερα. αφου ανησυχησα. τελικα οκ ειναι αν εξαιρεσεις τις μυξες. αλήθεια Μαρακι με την αντιβιωση τι εγινε? καθαρισε ο Νικολάκης?

Ζωή, δεν είναι οτι δεν μας ήθελαν τα κοριτσια του Αυγούστου. Το καφέ ήταν λιγα τετραγωνικα, είμασταν στριμωγμένες, κυκλοφορούν και αρρώστιες... όσο να πεις ενιωσαν μια δυσφορια , πήραν βράδυ το καράβι και πήγαν κατα τη Σάμο που έχει καθαρο αέρα :P

Πως τα λες, πως τα λες :)

Λοιπόν αν το δεύτερο το κάνεις κόρη, σας κλείνουμε από τώρα!

Συνέχισε να μπουκώνεις βυζί τον μπέμπαρο τώρα που θα περάσουν οι κολικοί και θα δεις πόσες δίπλες θα κάνει.

Την αντιβίωση την τελειώσαμε, επιτύχαμε το στόχο μας λέει ο γιατρός να μην δημιουργηθεί επιμόλυνση και έχουμε ανοσοποιήσει τον μικρό για περαιτέρω. Μυξούλες (διάφανες σαν νεράκι) θα έχει όσο δεν μπορεί από μόνος του να τις αποβάλλει, οπότε συνεχίζω με ορό και otrisalin. Αν και νομίζω ότι τον κρύωσα πάλι αυτές τις μέρες μέσα-έξω :confused:

Ναι στρογγύλεψε ο μπεμπουλίξ είδες; Όσο για μένα, με κόβει το μαύρο (εκτός και αν κοιτάς τη νουνά του πρίγκηπα που είναι όντως θεϊκά αδύνατη!)...

Link to comment
Share on other sites

ζωη μου δεν υπεγραψε συμβαση ακομα κατι σαν δοκιμαστικα τον εχουν χθες το εμαθε κ στεναχωρηθηκαμε...αν δεν υπογραψει μεχρι 1η του δεκεμβρη θα παει αλλου που εχει βρει.να δουμε.σ ευχαριστω για το ενδιαφερον σου.


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!!!

Καταρχην χρονια πολλα στην Dafy(κατερινα)που γιορταζει σημερα...υγεια και ευτυχια στην οικογενεια σου κατερινακι!!!

Μαρια φοβερος ο Νικολας,,,μια χαρα ειναι στα κοιλακια του..γερο να ναι το παιδακι σου και φαγανο!!Παρεπιπτοντως ωραιο χρωμα στα νυχακια σου εχεις :)!!!

Μα καλα,οντως δεν μας θελανε οι αλλες κοπελες??Χαμπαρι δεν πηρα,,αν και καταλαβα καποια στιγμη κατι γιατι οι μονες που μας μιλουσαν(απαντουσαν) ηταν μετρημενες!!Τεσπα,,καλη καρδια!!!

εχω ενα σπιτι ανω κατω,,σαν να βομβαρδιστηκε,,δεν προλαβαινω να κανω τπτ,,ισα να αλλαξω σεντονια και να βαλω μια σκουπα...τι θα κανουμε οταν αρχισουν να μπουσουλανε-περπατανε???

Εγω λεω να κανω Facebook σημερα και να ανεβασω φωτογραφιες εκει,,θα σας ενοιμερωσω με πμ για να με κανετε add,...Αυτααααααααααααααα...φιλακια στα μπεμπακια σας!!!:D


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

ζωη μου δεν υπεγραψε συμβαση ακομα κατι σαν δοκιμαστικα τον εχουν χθες το εμαθε κ στεναχωρηθηκαμε...αν δεν υπογραψει μεχρι 1η του δεκεμβρη θα παει αλλου που εχει βρει.να δουμε.σ ευχαριστω για το ενδιαφερον σου.

Δοκιμαστικο αλλα θα τον πληρωσουν ετσι?Τουλαχιστον του αρεσει εκει ή ειναι λυση αναγκης?


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!

Καταρχην χρονια πολλα στην Dafy(κατερινα)που γιορταζει σημερα...υγεια και ευτυχια στην οικογενεια σου κατερινακι!!!

Μαρια φοβερος ο Νικολας,,,μια χαρα ειναι στα κοιλακια του..γερο να ναι το παιδακι σου και φαγανο!!Παρεπιπτοντως ωραιο χρωμα στα νυχακια σου εχεις :)!!!

Μα καλα,οντως δεν μας θελανε οι αλλες κοπελες??Χαμπαρι δεν πηρα,,αν και καταλαβα καποια στιγμη κατι γιατι οι μονες που μας μιλουσαν(απαντουσαν) ηταν μετρημενες!!Τεσπα,,καλη καρδια!!!

εχω ενα σπιτι ανω κατω,,σαν να βομβαρδιστηκε,,δεν προλαβαινω να κανω τπτ,,ισα να αλλαξω σεντονια και να βαλω μια σκουπα...τι θα κανουμε οταν αρχισουν να μπουσουλανε-περπατανε???

Εγω λεω να κανω Facebook σημερα και να ανεβασω φωτογραφιες εκει,,θα σας ενοιμερωσω με πμ για να με κανετε add,...Αυτααααααααααααααα...φιλακια στα μπεμπακια σας!!!:D

Ναι γιορτάζει το dafaki σήμερα :) Περίμενα να μπει να της τα πω live!

Κλασσικό κόκκινο είναι το νύχι της essie.

Άντε μπες στο φατσοβιβλίο...σου στέλνω πμ για να με βρεις :)

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμαστικο αλλα θα τον πληρωσουν ετσι?Τουλαχιστον του αρεσει εκει ή ειναι λυση αναγκης?

δε νομιζω να τον πληρωσουν για το δοκιμαστικο.δεν ειναι ακριβως λυση αναγκης αν τελικα τον παρουν τα χρηματα ειναι καλα.οψομεθα.

ο μπεμπακος τι κανει?περασε καθολου το κρυωμα?

κατερινα χρονια σου πολλα!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μολις τελειωσα απο το μπανακι του.Εριξε ενα χεσιμο μεχρι πανω βγηκε οποτε τον εκανα μπανιο.Το χρωματακι απο α κακκακια του φαινεται καλυτερα οποτε Ειμαστε σε καλο δρομο..


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες...Εδω και γω. Ειμαστε στη μαμα μου σημερα γιατι ειχα δουλειες το πρωι στην αγορα. Πηγα και στη διαιτολογο και σε 3 βδομαδες εχασα μονο 800 γρ ρε γαμωτο. Πολυ απογοητευτηκα. Μου φαινεται θα χτυπησω καμια μπογατσα...Μαριανθη καλα ειμαι. Εσεις;; Μπαινω εγω και σας διαβαζω συνεχεια αλλα δεν προλαβαινω να γραψω. Μακ μια χαρα ο μπεμπης καλε, σχεδον 5 κιλα. Μαρια καλα το ροκ μωρο σε λιγο δε θα μπορει να ροκαρει εχει στρογγυλεψει...Εμεις εχουμε το Σαββατο ζυγιση, εξεταση και εμβολιο και οχι την Παρασκευη, γιατι εφημερευει η γιατρος και μας ειπε να μην παμε στον νοσοκομειο γιατι ειναι φουλ στη γριπη. Και μου προτεινε να κανω και το εμβολιο το καινουργιο. Θα το συζητησω μαζι της διεξοδικα το σαβ που θα ερθει και θα σας πω. Αυτη παντως το εκανε μου ειπε και ολα μια χαρα. Εσεις τι λετε;;; Μαλλον θα το κανω.


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

Ενώ χθες λέγαμε να το κάνουμε όλοι (παππουδογιαγάδες, γονείς, θείοι του πρίγκηπα), μετά ψάξαμε και διαβάσαμε πολλά για παρενέργειες κλπ.

Μάλλον θα κάνουμε του πνευμονιόκοκκου, ο Γιώργος θα τηρεί και ευλαβικά τους κανόνες υγιεινής που θα έρχεται από έξω, εγώ και το ροκ μωρό θα κόψουμε τις πολλές βόλτες και όλες τις επισκέψεις σε κλειστούς χώρους, τα παππούδια ήδη εμβολιάστηκαν όλα και βλέπουμε πως θα έχει η κατάσταση όταν γυρίσω στη δουλειά και εμβολιάζομαι τότε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...