Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

πωπω....μόλις συνειδητοποίησα τι γουρουνιά έκανα όση ώρα δούλευα και δεν το πήρα χαμπάρι!

έφαγα 3/4 της φόρμας, κέικ!

και απορούσα γιατί δεν έχω πεινάσει ακόμα για να φάω βραδυνό!

ΧΑχΑχαχα!ΚΑι εγω καθε μερα που ζυγιζομαι και δεν χανω κιλο ολο απορω γιατι αφου δεν τρωω τιποτα!!!!!!!!!!!!

Φαιρυ πως παει η δουλεια?Τελειωνεις?


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ΧΑχΑχαχα!ΚΑι εγω καθε μερα που ζυγιζομαι και δεν χανω κιλο ολο απορω γιατι αφου δεν τρωω τιποτα!!!!!!!!!!!!

Φαιρυ πως παει η δουλεια?Τελειωνεις?

Καλημέρα!!!

άστα Ζωίτσα...όλο με εκκρεμότητες μου τα φέρνουν και ενώ εγώ τελειώνω τα σχέδια πάντα προκύπτει κάτι που ξέχασαν!

Και είμαι στο 50% της δουλειάς...περιμένω να μου φέρουν και τα υπόλοιπα να δω τι θα γίνει!

Και τα βιάζονται κιόλας! τα νεύρα μου!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά το graco που είχα πάρει για Κέρκυρα είναι κλάσεις ανώτερο! Με αλλαξιέρα, μόμπιλε, 2 επίπεδα κλπ. Το Λητώ το έχει 201 ευρώ.

179 την έχει τώρα το bimbo:

http://www.bimbomarket.it/gb/en/cot-contour-electra-deluxe-gustav-P16249.htm

μαρακι σε ευχαριστω πολυ!μαλλον καταληγω σε αυτο που πηρες τωρα γιατι αυτο της graco αν και ειναι φανταστικο το δευτερο επιπεδο δεν θα το χρησιμοποιησουμε γιατι ειμαστε ηδη πανω απο 7 κιλα (νομιζω μεχρι τοσο λεει)και στην αλλαξιερα νομιζω δεν θα χωραμε....οποτε μαλλον θα παρω το απλο.


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα λοιπον και απο εμενα!εμεις κοιμηθηκαμε 9 ξυπνησαμε 8.15 φαγαμε 8.40 κοιμηθηκαμε 9.30-10.15 και τωρα την εβαλα για πρωτη φορα στο γυμναστηριο γιατι πιστευα οτι δεν θα της αρεσει....εχει ξετρελλαθει ομως!της τρεχουν τα σαλια απο τη χαρα κ τα γελια που κανει!αχ αυτες οι φουσκιτσες που κανει με τρελλαινουν.τωρα θα φαμε παλι κατα τις 12 κ μετα νανι...εκτος κ αν ενδιαμεσα παρει κανεναν υπνακο....


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Τατιάνα!

καλά φοβερό πρόγραμμα η μπέμπα σου!

αν είχε και μένα τέτοιο πρόγραμμα θα έκανα όλες μου τις δουλειές αλλά επειδή δεν έχει ο σωρός με τα ασιδέρωτα μου αγγίζει το ταβάνι!

εγώ όπως σας είπα την κοίμισα χθες στις 22:15 αντί για τις 23:30-00:00 που την κοιμιζα συνήθως...

ε δεν άλλαξε τίποτα! αντί για τις 5 που ξυπνούσε για φαγητό, ξύπνησε στις 4 ! σιγά τη διαφορά!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σας! Για τρίτη συνεχόμενη νύχτα, έφαγε τελευταία φορά στις 12 και ξύπνησε 5 και 8...πολύ καλά πάμε! :)

Πότε το έφτασες χριστιανή μου 7 και το παιδί;;; :) 4 μέρες είναι μεγαλύτερη! Ο Νικόλας είναι 6300 και στην 97η καμπύλη ανάπτυξης, δηλ. 3 παιδιά είναι πιο βαριά...το ένα είστε εσείς; :) :) :)

Ισχύει αυτό που λες για το 2ο επίπεδο; Αν ναι, την πατήσαμε :(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας! Για τρίτη συνεχόμενη νύχτα, έφαγε τελευταία φορά στις 12 και ξύπνησε 5 και 8...πολύ καλά πάμε! :)

Πότε το έφτασες χριστιανή μου 7 και το παιδί;;; :) 4 μέρες είναι μεγαλύτερη! Ο Νικόλας είναι 6300 και στην 97η καμπύλη ανάπτυξης, δηλ. 3 παιδιά είναι πιο βαριά...το ένα είστε εσείς; :) :) :)

Ισχύει αυτό που λες για το 2ο επίπεδο; Αν ναι, την πατήσαμε :(

καλημερα μαρακι!!η μπεμπιτσα απο νεογεννητο ετρωγε παρα πολυ!αν δεν κανω λαθος οι καμπυλες αναπτυξης στα παιδακια που τρωνε ξενο γαλα ειναι διαφορετικες αλλα κ παλι οταν ειχαμε παει 5/11 στο γιατρο ηταν στην ψηλοτερη καμπυλη κ σε βαρος κ σε υψος!τι να την κανω?αφου ειναι φαγανουλα!ααα κ να σκεφτεις οτι τις τελευταιες 3 βδομαδες πηρε συνολικα μονο 500 γραμμαρια....αλλιως ασε θα κοντευαμε τα 8...οχι ενταξει πλακα κανω.το σαββατο που την ζυγισα ηταν 6970.οποτε τωρα ειναι πανω απο 7.τωρα πια εχει σταματησει το πολυ φαι.τρωει οσο θα πρεπε να τρωει για το βαρος της κ εχει κοψει κ ενα γευμα...

οσον αφορα το δευτερο επιπεδο λενε κ καλα μεχρι 7 κιλα περιπου 6 μηνων....ελα μου ομως που ο δικος σου κ η δικια μου μας βγηκαν ζουμεροι!!!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας! Για τρίτη συνεχόμενη νύχτα, έφαγε τελευταία φορά στις 12 και ξύπνησε 5 και 8...πολύ καλά πάμε! :)

Πότε το έφτασες χριστιανή μου 7 και το παιδί;;; :) 4 μέρες είναι μεγαλύτερη! Ο Νικόλας είναι 6300 και στην 97η καμπύλη ανάπτυξης, δηλ. 3 παιδιά είναι πιο βαριά...το ένα είστε εσείς; :) :) :)

Ισχύει αυτό που λες για το 2ο επίπεδο; Αν ναι, την πατήσαμε :(

αν κρίνω απο τον ενθουσιασμό σου Μαράκι για το πρόγραμμα του Νικόλα, τότε μάλλον εγώ είμαι ανικανοποίητη μάνα! Εμένα εδώ και ένα μήνα έχει περίπου αυτό το πρόγραμμα και θεωρώ οτι ξυπνάει συχνά!

Πότε επιτέλους θα κοιμηθεί όλο το βράδυ???

Καλέ η δικιά μου δηλαδή έχει μείνει πίσω σε ανάπτυξη ή τα δικά σας βιάζονται να μεγαλώσουν?????

την προηγούμενη εβδομάδα ήμασταν 5220 γρμ. και η γιατρός μας βρήκε μια χαρά! να αγχωθώ ΚΑΙ γιαυτό τώρα??????????


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και ναι κάτσαμε 5 ολόκληρα λεπτά στο γυμναστήριο!!!

Έλεος, το γυμναστήριο δεν το θέλει, το ρηλάξ το μισεί, στο καρότσι κάθεται μόνο αν κινείται, πως στο καλό θα κάνω τις δουλειές μου όταν κοιμάται 2 μισάωρα όλη μερα;;;;

Link to comment
Share on other sites

Και ναι κάτσαμε 5 ολόκληρα λεπτά στο γυμναστήριο!!!

Έλεος, το γυμναστήριο δεν το θέλει, το ρηλάξ το μισεί, στο καρότσι κάθεται μόνο αν κινείται, πως στο καλό θα κάνω τις δουλειές μου όταν κοιμάται 2 μισάωρα όλη μερα;;;;

ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ Μαράκι!

Και ακόμα κι όταν κάθεται στο ριλάξ ή στο γυμναστήριο, πρέπει να είμαι οπωσδήποτε εκεί να κάνω τον καραγκιόζη!!!

Είναι ανασφαλής η μπεμπίτσα μου και θέλει συνέχεια τη μαμά της δίπλα!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Εμείς κοιμηθήκαμε 22:15 και ξυπνήσαμε 06:45… παίξαμε λίγο με τον μπαμπά παρέα και μετά τον στείλαμε για δουλειά!

Από εκείνη την ώρα φυσικά δεν έχουμε κλείσει μάτι… παίζουμε παιζουμε και παίζουμε… Εμένα κάθεται στο ριλαξ το λατρεύει… στο κρεβάτι του δεν κάθεται με τίποτα κατά τη διάρκεια της ημέρας ούτε για 1ʼ…

Ένα ωραίο παιχνιδάκι που κάνουμε είναι να του κάνω αστείες γκριμάτσες και προσπαθεί να με μιμηθεί (βγάζω γλώσσα, κουνάω μύτη, ανοιγοκλείνω μάτια … αυτό που καταφέρνει καλά είναι όταν του βγάζω τη γλώσσα…

Επίσης ένα άλλο καλό είναι όταν είμαστε απέναντι από καθρέφτη… και κοιτάει τον εαυτό του… τότε του δείχνω χεράκια, ποδαράκια, μύτη, στόμα κλπ.. και του τα ακουμπάω για να καταλάβει ότι είναι εκείνος… ενθουσιάζεται και με αυτό….

Σήμερα λέω να τον πάω βόλτα με το αυτοκίνητο γιατί ο καιρός δεν μου κάνει για καροτσάδα…. Με ψιλοαγχώνει όμως γιατί εάν γίνει κάτι ή θέλει κάτι δεν μπορώ νʼ αντιδράσω άμεσα ενώ οδηγώ… παθαίνεται και εσείς το ίδιο??? Μέχρι τώρα, 2 φορές που πήγαμε βόλτα με το αυτοκίνητο και ήμουν μόνη, ευτυχώς δεν έχει συμβεί κάτι για την ακρίβεια κοιμάται με το που κάθεται στο καρεκλάκι….

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και από εμενα! Μαράκι έχει ομορφύνει τρελά το αγόρι! Αν είχα κορίτσι στον εδινα ευχαρίστως! Εσύ δε ούτε που φαίνεται ότι εχεις γεννησει. Κομψή κομψη μου είσαι :)

Αχ ακουω που λετε για κιλα και ζηλευω... ήθελα και το δικο μου να ειναι χοντρουλη αλλα δεν. μαγουλάκια μονο εχουμε και λίγη κυτταρίτιδα στο κωλαράκι. κατα τα άλλα ποδαρακια λεπτουλια και χερακια το ιδιο. ούτε δίπλες ούτε τιποτα για ρουφηγμα. δεν πρεπει να είμαστε 5 κιλα ακομα. πριν μια εβδομαδα ηταν 4800.

Τατιανα εισαι πολυ τυχερη με την μικρη. κοβει τρελούς ύπνους ε? εμενα εχθες μονο κοιμοταν ολη την ημερα. αφου ανησυχησα. τελικα οκ ειναι αν εξαιρεσεις τις μυξες. αλήθεια Μαρακι με την αντιβιωση τι εγινε? καθαρισε ο Νικολάκης?

Ζωή, δεν είναι οτι δεν μας ήθελαν τα κοριτσια του Αυγούστου. Το καφέ ήταν λιγα τετραγωνικα, είμασταν στριμωγμένες, κυκλοφορούν και αρρώστιες... όσο να πεις ενιωσαν μια δυσφορια , πήραν βράδυ το καράβι και πήγαν κατα τη Σάμο που έχει καθαρο αέρα :P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Εμείς κοιμηθήκαμε 22:15 και ξυπνήσαμε 06:45… παίξαμε λίγο με τον μπαμπά παρέα και μετά τον στείλαμε για δουλειά!

Από εκείνη την ώρα φυσικά δεν έχουμε κλείσει μάτι… παίζουμε παιζουμε και παίζουμε… Εμένα κάθεται στο ριλαξ το λατρεύει… στο κρεβάτι του δεν κάθεται με τίποτα κατά τη διάρκεια της ημέρας ούτε για 1ʼ…

Ένα ωραίο παιχνιδάκι που κάνουμε είναι να του κάνω αστείες γκριμάτσες και προσπαθεί να με μιμηθεί (βγάζω γλώσσα, κουνάω μύτη, ανοιγοκλείνω μάτια … αυτό που καταφέρνει καλά είναι όταν του βγάζω τη γλώσσα…

Επίσης ένα άλλο καλό είναι όταν είμαστε απέναντι από καθρέφτη… και κοιτάει τον εαυτό του… τότε του δείχνω χεράκια, ποδαράκια, μύτη, στόμα κλπ.. και του τα ακουμπάω για να καταλάβει ότι είναι εκείνος… ενθουσιάζεται και με αυτό….

Σήμερα λέω να τον πάω βόλτα με το αυτοκίνητο γιατί ο καιρός δεν μου κάνει για καροτσάδα…. Με ψιλοαγχώνει όμως γιατί εάν γίνει κάτι ή θέλει κάτι δεν μπορώ νʼ αντιδράσω άμεσα ενώ οδηγώ… παθαίνεται και εσείς το ίδιο??? Μέχρι τώρα, 2 φορές που πήγαμε βόλτα με το αυτοκίνητο και ήμουν μόνη, ευτυχώς δεν έχει συμβεί κάτι για την ακρίβεια κοιμάται με το που κάθεται στο καρεκλάκι….

Καλημέρα Ελευθερίτσα! Πως το κάνετε και κοιμάστε σερί; Θηλάζεις ή όχι;

Επίσης ποιο ρηλάξ έχετε που λατρεύετε; Ρίξτε ιδέες να πάω να του το πάρω μπας και κάνω και κάνα φαί της προκοπής!

Αυτό με τον καθρέφτη το κάνουμε και μεις και έχει καταλάβει ότι βλέπει εμένα και αυτόν και ξεκαρδίζεται :)

Για το αυτοκίνητο έχω πάρει αυτό:

http://www.mothercare.com/Mothercare-Easy-View-mirror/dp/B000MFSGLS/sr=1-1/qid=1259144373/ref=sr_1_1/275-1623620-7501757?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42764041&mcb=core

και με έχει βολέψει γιατί τον βλέπω συνέχεια οπότε αν δω ότι δυσφορεί να σταματήσω στην άκρη. Άλλα όπως λές κοιμάται συνέχεια στο αυτοκίνητο.

Εμείς δεν πάμε βόλτα σήμερα. Άλλαξε ο καιρός και τις τελευταίες μέρες όλο μέσα έξω τον έχω και θα τον κρυώσω. Ακόμα και με το αυτοκίνητο, έχει εναλλαγές θερμοκρασίας...

Α, και ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια! Το τουλουμπάκι σου στέλνει και δυο φιλιά :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...