Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ήρθα! Μπράβο Ευμορφία! Δώσε ένα φιλάκι στον μικρούλη που είναι τόσο αντράκι!

Η γατρος ειπε οτι κρυωσε και να αρχισω να τρωω μπανανες και μηλα.

Γιατί;;;;

Τελικά πήραμε αυτό το παρκοκρέβατο Τατιάνα μου:

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=1080310&colID=1373&itmid=1794437

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κοριτσια και παλι

Καλα εγω τωρα ανακαλυψα οτι οι αλλες δεν μας θελανε στο Forum!!!!!

Απο το μεσημερι το μωρο μου δεν εχει χεσει ουτε εκανε κανενα σοβαρο εμετο οποτε θελω να πιστευω οτι παμε προς το καλυτερο .Περιμενω ποτε θα ξαναχεσει για να τα μελετησω...

Γιατί;;;;

Μαρακι θα τα φαω ολα αυτα για να σφιξουν τα κακακια του γιατι εβγαλε μονο νερο με βλενες.

Τρομερο παρκοκρεβατο τρελενομαι για το πορτοκαλι το χρωμα.....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

μαρακι ωραιο το παρκοκρεβατο ελπιζω να σας βολεψει..εγω περιμενω να παρω το δωρο των χριστουγεννων για να αγορασω αυτο που εχω βρει γιατι τωρα λεφτα γιωκ...

ζωη περαστικα στο μωρακι σου!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήραμε αυτό το παρκοκρέβατο Τατιάνα μου:

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=1080310&colID=1373&itmid=1794437

σε ευχαριστω πολυ μαρακι!φανταζομαι οτι ειδες και τα υπολοιπα και κατεληξες σε αυτο ετσι?απο πιο ακριβα παρκοκρεββατα τι εχει?ας πουμε αυτο που πηρες απο το bimbomarket το εχει?


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε ευχαριστω πολυ μαρακι!φανταζομαι οτι ειδες και τα υπολοιπα και κατεληξες σε αυτο ετσι?απο πιο ακριβα παρκοκρεββατα τι εχει?ας πουμε αυτο που πηρες απο το bimbomarket το εχει?

Καλά το graco που είχα πάρει για Κέρκυρα είναι κλάσεις ανώτερο! Με αλλαξιέρα, μόμπιλε, 2 επίπεδα κλπ. Το Λητώ το έχει 201 ευρώ.

179 την έχει τώρα το bimbo:

http://www.bimbomarket.it/gb/en/cot-contour-electra-deluxe-gustav-P16249.htm

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

δουλεύω αλλά είπα να μπω να ρίξω μια ματιά!

Μαράκι το mei tai θα το βγάλω φωτο το συντομότερο δυνατό και θα σας το δείξω!

Πάντως σε μια πρώτη δοκιμή που του έκανα με τη μπέμπα, είναι απίστευτα άνετο! δεν αισθάνθηκα καθόλου το βάρος της μικρής γιατί κατανέμεται ομοιόμορφα.

Με γεια το παρκοκρέβατο!

Ευμορφία μου παλικάρι ο Παντελάκης σου!!! Πάντα γερός να είναι!

πωπω....μόλις συνειδητοποίησα τι γουρουνιά έκανα όση ώρα δούλευα και δεν το πήρα χαμπάρι!

έφαγα 3/4 της φόρμας, κέικ!

και απορούσα γιατί δεν έχω πεινάσει ακόμα για να φάω βραδυνό!

Επίσης ζήλεψα τα προγράμματα ύπνου των παιδιών σας και είπα να κάνω μια αλλαγή στη δική μου! αντί για τις 12 που κοιμάται κάθε βράδυ, την κοίμισα κατά τις 22:15. Για να δούμε τι ώρα θα ξυπνήσει για μαμ...

άντε αν πετύχει αυτό, μετά θα δοκιμάσω μήπως και την καταφέρω να κοιμάται και μέσα στη μέρα λίγο!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καμια ξενυχτισσα υπαρχει;;; Εγω τωρα μπηκα παλι, αφου ολη μερα τρεχω. Η μπεμπιτσα δεν με ενοχλει να πω την αληθεια, κοιμαται το μεσημερι συνηθως κανενα 2ωρο ή 3ωρο και το βραδυ 9 ή 10 το αργοτερο μεχρι το πρωι. Αλλα μια να μαζεψω το σπιτι, να σιδερωσω να ψησω και τιποτα δεν προλαβαινω. Την παρασκευη εχουμε εμβολιο παλι και αγχωνομαι, δεν τα μπορω τα εμβολια. Κανει πυρετο και δεν το αντεχω. Φιλια...Καληνυχτες!!!!


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

Ζωιτσα περαστικα στο μπεμπη σου κι απο μενα..

Ευμορφια μπραβο σας, πολυ καλα τα νεα! Κ ειδικα που ο μικρουλης σου υπεστη τετοια ταλαιπωρια τοσο γεναια!!!!

Ντορα καλωσηρθες, εμεις μεχρι στιγμης εχουμε κανει μονο ενα, οποτε δεν ξερω να σου απαντησω, να σε καλοσωρισω ομως...!

Φαιρυ κ Μαρια καλησπεριζω! Ειστε μεσα ε??? Αρχισε να γκρινιαζει ο μπιμπικος μου... Ταιζω κ ερχομαι, αν σας προλαβω εχει καλως...


[sIGPIC][/sIGPIC]v3aiwuyck.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια και παλι

Καλα εγω τωρα ανακαλυψα οτι οι αλλες δεν μας θελανε στο Forum!!!!!

ποιες καλε;;; τι εγινε;;; περαστικα στο μωρακι σου...

Μιτσακι-Αννουλα μου τι κανεις???Βλεπεις σε συνηθισα ετσι... Η Ζωη λεει για τις αλλες μανουλες που αποχωρησαν... Εσυ ομως μετα απο τοσο καιρο θα ερχεσαι να μας λες κ μας τα νεα σου, κ μεις τα δικα σου....

Κοριτσια σας καληνυχτιζω, με φωναζουν κ εμενα τ αντρακια μου.. Καλο ξημερωμα να χουμε!


[sIGPIC][/sIGPIC]v3aiwuyck.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!δεν μπαίνω συχνά εδώ στην Αθήνα. Μαράκι αν και είνα αργά τωρα ένα παρκοκρεββατο baby star πήραμε. Αλλά αυτό που πήρες έχει 2 επίπεδα και θα σε βολέψει πολύ. Ευμορφία μου μπράβο!το μπεμπουλίνι είναι καλά!!!Πάντα έτσι να είναι το παιδάκι..Μαριανθούλα καλημερούδια!ele-nak κουκλιά είστε μάνα και υιός!!σανίτσα κι εγώ είμαι κατά του εμβολιασμού. Βέβαια εγώ είμαι και περιπτωσάρα γιατί είμαι κατά των εμβολιων γενικώς. Αν δεν ήταν ο άντρας μου δεν θα της έκανα ούτε και τα υποχρεωτικά. Όπως φυσικά προτείνει και η ομοιοπαθητικοί.Καλά γι αυτό της καινούριας γρίπης δεν το συζητώ. Το θεωρώ μεγγααααααλλλλληηηηη απάτη..και όλοι οι φίλοι μας οι γιατροί δεν το προτείνουν και δεν το έχουν κάνει. Να σημειώσω ότι ο μπαμπάς μου πήρε σύνταξη από το νοσοκομείο παίδων ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ (δεν είναι γιατρός, στη γραμματεία εργαζόταν)και έχουμε πολλές φιλικές επαφές με γιατρούς.Επίσης 1η μου ξαδερφη ενδοκρινολόγος, νονος νευροχειρούργος, καρδιακός φίλος του μπαμπά καρδιολόγος δεν το έκαναν και δεν το συστήνουν.

Κατά τα άλλα , εμάς η μπεμπούλα έχει 10 μέρες που κάνει μπάνιο 8 κοιμάται 8:30 , ξυπναει 5 για μαμ κοιμάται αμέσως και ξαναξυπνάει 8. Τρώει, παίζουμε λίγο, κοιμάται 9 και μετά κάνει ακατάστατο πρόγραμμα μέχρι να ξαναβραδιάσει!

Τώρα σας φιλώ! δεν ξέρω πότε θα ξαναμπώ για σήμερα!


dlmv0hz9t.png1ogehfdjy.png

kwtpmaqz0.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια Τι κανετε?Εμεις ξυπνησαμε ζωηρη ζωηρη σημερα οποτε ολα καλα.

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!!

Κατα τα αλλα πως ειστε κοριτσια!Ειμαι τοσες μερες με τον μικρο που τρεχω και δεν ξερω καθολου τι κανετε!

Παω να σας διαβασω


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...