Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      ειχα ΑΜΗ 3+κάτι στα 28-29 μου! αν μετρήσω τώρα θα είναι πιο κάτω από σένα! έλα να συνέλθεις μην πέφτεις τσάμπα! δεν είναι σκέτη η ΑΜΗ που καθορίζει, είναι και οι υπόλοιπες ορμόνες μαζί! 

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ελενίτσα όχι δεν έχω αλλάξει username… δεν έμπαινα συχνά όμως…

Μαριάνθη ναι εγώ σου είπα για τις «πόρτες»…. Το καλοκαίρι που μας πέρασε ήταν από τα λίγα καλοκαίρια που δεν επισκέφτηκα το νησί… πήγαμε πιο κοντά στην Αθήνα λόγω εγκυμοσύνης… αυτό πάλι ελπίζω να έρθουμε … έχω έρωτα με αυτό το νησί από το ʼ92… αχ θυμήθηκα τα νιάτα μου… Σʼ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!

...όσο αφορά το εμβόλιο εγώ μίλησα σήμερα και με τον παθολόγο και είπε όχι από τη στιγμή που είμαστε υγιείς είπε δεν χρειάζεται.... έλεος πια θα μας τρελάνουν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Α καλά! Τον δικό μου τον θήλαζα ενώ σας διάβαζα. Τον κράτησα αγκαλίτσα 2 λεπτά και ρεύτηκε και επειδή δεν βολευόταν αγκαλιά, τον ακούμπησα δίπλα μου που του έχω στρωμένο έτσι ώστε να σας γράψω δυο λόγια και να σηκωθώ να τον βολτάρω να κοιμηθεί. Ε δεν πρόλαβα! Μουρμούρισε λίγο και ξεράθηκε! :)

οριστε ειδες το παιδι?ουτε βολτες ουτε τιποτα!κοιμαται μονος του και αυτος!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

ελα μαριανθακη!μολις ηρθα αλλα εχει ψιλοξυπνησει και θα φαει τωρα!θα γραφω με ενα χερι οσο μπορω!

τωωωρα το ειδα πια!!! ενα χερι κι εγω... διαβαζω ακομα..


[sIGPIC][/sIGPIC]v3aiwuyck.png

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω μπλεχτει!ο ενας λεει να το κανουμε ο αλλος λεει οχι γιατι οι πιθανες παρενεργειες ειναι πιο σοβαρες απο την ιδια την γριπη!ο οικογενειακος μας γιατρος και φιλος 30 χρονια διευθυντης σε κρατικο νοσοκομειο δεν θα το κανει και λεει οχι και σε εμας!δεν ξερω τι να κανω!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ και ο άντρας μου αποφασίσαμε, προς το παρόν, να μην εμβολιαστούμε! ρίξτε και μια ματια στο βίντεο της Ελενίτσας... τα συμφέροντα που παιζονται είναι πολλά...

Link to comment
Share on other sites

στην Μαριανθη το ελεγα γιατι δεν σε ειχα δει χρυσο μου αλλα εννοειται οτι θελω να ξερω τα νεα σου!:tongue:

και εμενα ο δικος μου κοιμαται απο τις 2 που ψιλοεφαγε κιολας... τα εχει κανει τα ωραρια του αχταρμα. καλα που ειναι σταθερος το βραδυ (μην το ματιασω)

Μακ μου, μεχρι να σας διαβασω, εφυγες...! Κ μενα αχταρμα τα χει κανει τα ωραρια.. πολυ γκρινια τις τελευταιες μερες... Οσο για μενα, ειμαι σε ασχημη φαση δυστηχως, φοβαμαι μη μου κοπει το γαλα.... Αληθεια ξερει καμμια σας αν υσχυει αυτο? Απο κακη ψυχολογια κ αγχος να σου κοπει το γαλα???

εγω εχω μπλεχτει!ο ενας λεει να το κανουμε ο αλλος λεει οχι γιατι οι πιθανες παρενεργειες ειναι πιο σοβαρες απο την ιδια την γριπη!ο οικογενειακος μας γιατρος και φιλος 30 χρονια διευθυντης σε κρατικο νοσοκομειο δεν θα το κανει και λεει οχι και σε εμας!δεν ξερω τι να κανω!

Εγω δεν εμπιστευομαι καθολου την ολη κατασταση με τα εμβολια.. Η ελενιτσα ανεβασε προηγουμενος ενα βιντεακι, το οποιο νομιζω τα λεει ολα... Αλλωστε κατα καιρους, οι επιστημονες, μας "ριχνουν" κ απο μια πανδημια ωστε να ξεπαστρεψουν τον κοσμακη... Δε βλεπετε τι γινετε? Παλι για το τελος του κοσμου μας λενε.. Σου λεει ας δημιουργησω πανικο στους πολλους κ ας πλουτινουν τα μεγαλα κεφαλια... Βρε ουρτουτου...!!! Ζωα στη σφαγη μας εχουν κανει! Αντε πια! Εγω θα κατσω σπιτακι μου κ θα προσεχω... Δεν κανω τιποτ αλλο!


[sIGPIC][/sIGPIC]v3aiwuyck.png

Link to comment
Share on other sites

αχ ρε κορίτσια θα μας τρελάνουν μ' αυτή τη γρίπη. Μ' έχει πιάσει ένα άγχος τις τελευταίες μέρες σχετικά μ' αυτό...Το εμβόλιο της νέας γρίπης δε θα το κάνουμε, αυτό το έχουμε αποφασίσει με τον άντρα μου. Αλλά φοβάμαι για το μωράκι. Τι να κάνουμε; Να σταματήσουμε να δεχόμαστε επισκέψεις, ή να ηρεμήσουμε λίγο γιατί όπως λέτε τα συμφέροντα είναι αλλού και μας τρομοκρατούν άδικα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τωωωρα το ειδα πια!!! ενα χερι κι εγω... διαβαζω ακομα..

κουκλιτσα μου τι κανεις?ολα καλα?εμεις δοξα το Θεο ειμαστε καλα τωρα.περασαμε μια βροχιτιδα ευτυχως ελαφρα και τωρα απολαυανουμε τις ηλιολουστες μερες.εσεις καλα?

Link to comment
Share on other sites

η γνωμη μου ειναι να δεχεσαι λιγες επισκεψεις δηλαδη 1 επισκεψη ας πουμε την εβδομαδα οι οποιοι δεν θα πιανουν το μωρο και θα του μιλανε απο μακρια.εγω παντως αυτο κανω κ αν τους αρεσει....δεν θα θεσω εγω την υγεια του παιδιου μου σε κινδυνο επειδη καποιοι νομιζουν οτι το παιδι ειναι παιχνιδι που κουνιεται και μιλαει!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

βρε ποια μου το μάτιαξε και ξύπνησε κλαίγοντας;;; :)

αχχαχαχα.. και εγω που είπα πριν λίγο ότι δεν έχει κοιμηθεί απο το πρωί μόλις κοιμήθηκε.... μας παίζουν απο τώρα μου φαίνεται....:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...