Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Απλά το καλοκαίρι πιστεύω δεν είναι τόσο καλή περίοδος με ζεστη κλπ άντε να δούμε

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

κουκλιτσα μου τι κανεις?ολα καλα?εμεις δοξα το Θεο ειμαστε καλα τωρα.περασαμε μια βροχιτιδα ευτυχως ελαφρα και τωρα απολαυανουμε τις ηλιολουστες μερες.εσεις καλα?

Ναι ελενακι, πολυ χαιρομαι που ειστε καλα, κ το μωρο κ εσυ... Η κορη σου πως τα παει, καλυτερα? Με το μαγαζι τι κανεις?επεστρεψες???? Εμεις απο υγεια καλα ολοι μας... Κατα τ αλλα ειμαι στα προθυρα, αστα! Τι να κανουμε... Το σταυρο μας κ να μαστε καλα απο υγεια, κ για τ αλλα βλεπουμε, ας μην παραπονιεμαι...


[sIGPIC][/sIGPIC]v3aiwuyck.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναι ελενακι, πολυ χαιρομαι που ειστε καλα, κ το μωρο κ εσυ... Η κορη σου πως τα παει, καλυτερα? Με το μαγαζι τι κανεις?επεστρεψες???? Εμεις απο υγεια καλα ολοι μας... Κατα τ αλλα ειμαι στα προθυρα, αστα! Τι να κανουμε... Το σταυρο μας κ να μαστε καλα απο υγεια, κ για τ αλλα βλεπουμε, ας μην παραπονιεμαι...

μπραβο σας!!η μικρη ειναι καλυτερα της εδωσε και η παιδαγωγος της το ποιημα για τα χριστουγεννα και χοροπηδαει ολη την ωρα.στο μαγαζι πηγαινω καθε Σαββατο μονο αλλα τωρα θα αρχισουν τα πεθερικα να μαζευουν ελιες και θα πρεπει να πηγαινω πιο συχνα.τι επαθες και εισαι στα προθυρα?

Link to comment
Share on other sites

βρε ποια μου το μάτιαξε και ξύπνησε κλαίγοντας;;; :)

οταν πατε βολτα οταν γυρνατε σπιτι ριχνε ενα ξεματιασμα!στον ξεματιασα τωρα!φουλ ματιασμενος ειναι!κουνα τον λιγο.


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

οταν πατε βολτα οταν γυρνατε σπιτι ριχνε ενα ξεματιασμα!στον ξεματιασα τωρα!φουλ ματιασμενος ειναι!κουνα τον λιγο.

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου! Τον έκανα μια βόλτα και κοιμάται πάνω μου τώρα και γελάει στον ύπνο του :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ακομη ματιασμενος ειναι...τον ξεματιαζω συνεχεια!καλα ποια σε ειδε κ τον ματιασε ετσι?

κόσμος στο δρόμο...και η ξαδέρφη του πρώην μου...τι καλά! και θα βγούμε πάλι τώρα με τον μπαμπά μας να πάρουμε παρκοκρέβατο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλά είμαστε. Δεν ξέρω αν θυμάστε που έλεγα για τα ουλα του και το πρόβλημα με το τάισμα .. τον ξαναπήγα παιδίατρο γιατί σπάραζε με τον που τον έβαζα σε θέση ταΐσματος και λέω δεν μπορεί κάτι άλλο θα είναι και όχι τα ουλα, τελικά τον ξαναείδε , είναι όντως τα ουλα του (δεν έχει κάτι το στοματάκι του – αλλά με διάφορα που διάβαζα στο ιντερνέτ είχα αγχωθεί) απλά μου εξήγησε ότι δόντια (ουλα) και αυτιά πονούν (μακριά από εμάς) περισσότερο σε θέση ξαπλωτή (γιαυτο ησύχαζε όταν τον σήκωνα όρθιο) που να ξέρα όμως ? :? Ευτυχώς δεν τον πιάνουν συνέχεια


XwAPp3.png
Link to comment
Share on other sites

κόσμος στο δρόμο...και η ξαδέρφη του πρώην μου...τι καλά! και θα βγούμε πάλι τώρα με τον μπαμπά μας να πάρουμε παρκοκρέβατο...

τωρα του εφυγε το ματι!μετα απο αμετρητες φορες που τον ξεματιασα!αν ειναι δυνατον!πραγματικα πρωτη φορα ξεματιαζω καποιον τοσο ματιασμενο!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Sunny , κορίτσια Κατερίνα με λένε, αλλά και το Dafy δεν με χαλαει έτσι φωνάζουμε και το μικρό μας ( και δεν έβαλα Dafy λόγο του γνωστού cartoon αλλά λόγο επωνύμου )

Σχετικά με το μάτιασμα , η μαμά μου μεγάλη σε ηλικία και παλιάς σχολής μου λέει όταν κοιτάζει κάποιος το παιδί θα λες «σκόρδα στα μάτια σου» αυτό να λες και εσύ Μαρία – αν σε κοιτάζουν περίεργα μην απορήσεις χαχαχαχα… και επειδή τα μωράκια τα κοιτάζουν όλοι και συνεχεία δεν θα λες τίποτα άλλο όση ώρα θα είστε έξω, δεν είναι φοβερή λύση ???? :D Πλάκα κάνω, το μάτι το πιστεύω, ευτυχώς που ξέρει και ο μπαμπάς μας και η μαμά μου να ξεματιάζει.


XwAPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...