Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ΚΑλημεραααααααααα!!!!!!!!!

Αχ ΜΑκ εγω θελω ενα καλο πρωινο!!!!

Οσο παω χειροτερα γινομαι να παρει...Σημερα εβαλα μασκα...Αν και το μονο που εχω ειναι που με γρατσουναει ελαφρως ο λαιμος μου αλλα ποτε δεν ξερεις σε αυτο το κοσμο!!!!

Τελεια μερα σημερα!!!!!Ελπιζω να φτιαξει ο καιρος απο εδω και περα και να αρχισουμε τις βολτες!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

ζωούλα το ΣΚ μου ειπε η μητερα μου θα εχει 20 βαθμούς! εγω αν προλαβω θα τον παω και σημερα βολτιτσα. απλα ερχεται ο αρης στις 4 τρωμε μεχρι 5 παρα, στις 5,30τρωει ο μπεμπης και στις 7 εχω αποτριχωση! θα δω πως θα το κανω, ειναι κριμα να μενει μεσα. μια καροτσαδα καπου θα του την χωρεσω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!Είμαι πτώμα !Κοιμήθηκα στις δύο και όπως καταλαβαίνετε δεν ξύπνησα στις 10!!!χαχα!!Εφτιαχνα κάτι ασκήσεις στον υπολογιστή!

Τί κάνετε;;;Εγω μαγειρεύω μοσχαράκι στο θηριάκι μου να φάει νοστιμίες ΄μπας και τσουπώσει λίγο!!!!Αλλά πού;αφού δεν κάθεται πουθενά!!!

ΜΑκμαράκι τέλεια τα νέα σας!!!

Ζωίτσα περαστικά σας!!Είναι άτιμος ο καιρός αυτός!!!

Σοφακι να το χαίρεσαι το μωρουλίνι σου!!!!

Κατερίνα περαστικά!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!


O40a.jpgO40ap3.png
Link to comment
Share on other sites

430128m74ago6t5y.gif

Τι κάνετε κούκλες; Χθες δεν πρόλαβα να μπω.ήμασταν στις γύρες.σήμερα όμως δεν το βλέπω.κρύο αεράκι παρά τον πανέμορφο ήλιο.

Μαράκι μου σ' ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πληροφορίες, σου είμαι ευγνώμων!!!!!

Καλέ ο Κωνσταντίνος τέλειος!!!4 εκ. σ' ένα μήνα!!!μπράβο του παιδιού.

Κατερινάκι πώς είσαι σήμερα με την αντιβίωση;εύχομαι καλύτερα.

Ζωή εσύ;πωπω αυτός ο καιρός είναι γεμάτος ιούς και κρυολογήματα.εκεί που λες έχει ζέστη και ντύνεσαι πιο ελαφριά εκεί την πατάς κιόλας απ' το κρύο. Κλείσατε και βάφτιση;άντε με το καλό και τα υπόλοιπα.

εγώ κατέληξα και σε φωτογράφο, πάω αύριο να τον κλείσω και περιμένω τη νονά μας να διαλέξουμε μπομπο για να ξέρω πού ακριβώς θα βρίσκεται το θέμα της βάφτισης. μετά έχουμε στολισμό, προσκλητήρια, γλυκά, ρούχα για μας, κομμώτρια, αισθητικό.πωπωπω.ξεχνάω κάτι;

Link to comment
Share on other sites

ααα να σας πω και καποια αλλα πραγματα που ρωτησα τον παιδιατρο για το καλοκαιρι!

από 6 μηνων επιτρεπεται το μπανιο στη θαλασσα. η θαλασσα να ειναι καθαρη (όσο το δυνατον :|). μπανιο εννοειται απόγευμα όχι πρωι. αντηλιακο 50+ οπωσδηποτε και μετα το μπανακι του κατευθειαν στην καφετερια στον παχύ ισκιο, καθόλου ηλιο μου ειπε ουτε καν κατω από την ομπρέλα. δεν πρεπει να του ερχεται η αντηλια από την θαλασσα ή την άμμο (που καταντησαμε θεουλη μου!).

για τα κουνουπια (με καιει το θεμα αυτο γατι τα σιχαινομαι :mad:)

μηχανακι στην πριζα με ανοιχτη ελαφρως την πορτα. επανω στο κορμακι του κανενα προιον (σιτρονελες κλπ κλπ). τα βραδυα αν ειμαστε σε εξωτερικο χωρο (αυλες και τα σχετικα) μακρυ παντελονακι κα μανικακι για να μην το τσιμπανε!

Link to comment
Share on other sites

430128m74ago6t5y.gif

Τι κάνετε κούκλες; Χθες δεν πρόλαβα να μπω.ήμασταν στις γύρες.σήμερα όμως δεν το βλέπω.κρύο αεράκι παρά τον πανέμορφο ήλιο.

Μαράκι μου σ' ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πληροφορίες, σου είμαι ευγνώμων!!!!!

Καλέ ο Κωνσταντίνος τέλειος!!!4 εκ. σ' ένα μήνα!!!μπράβο του παιδιού.

Κατερινάκι πώς είσαι σήμερα με την αντιβίωση;εύχομαι καλύτερα.

Ζωή εσύ;πωπω αυτός ο καιρός είναι γεμάτος ιούς και κρυολογήματα.εκεί που λες έχει ζέστη και ντύνεσαι πιο ελαφριά εκεί την πατάς κιόλας απ' το κρύο. Κλείσατε και βάφτιση;άντε με το καλό και τα υπόλοιπα.

εγώ κατέληξα και σε φωτογράφο, πάω αύριο να τον κλείσω και περιμένω τη νονά μας να διαλέξουμε μπομπο για να ξέρω πού ακριβώς θα βρίσκεται το θέμα της βάφτισης. μετά έχουμε στολισμό, προσκλητήρια, γλυκά, ρούχα για μας, κομμώτρια, αισθητικό.πωπωπω.ξεχνάω κάτι;

τι ειναι το-η-ο μπομπος;;;;

για τις πληροφοριες μη μου λες ευχαριστω ελπίζω μόνο να βοήθησα! για ότι κανεις πάντως θα συμβουλευτεις Δικηγορο οπωσδηποτε, οκ;εγω πότε θα βαφτισω μου λετε;:confused:

Link to comment
Share on other sites

1685006xx7wdjg10a.gif

XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ, ΝΥΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΦΑΦΟΥΤΙΤΣΑ ΚΑΙ ΔΙΜΕΤΡΗ!!!!!! ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ :P

Κορίτσια μου γραφω εν ταχει τα νεα μας γιατι ο πριγκηψ πρεπει να παρει το μπανακι του σε λίγο: σε 1 μηνα πηραμε 4 ποντους και 800 γρμ, όλα πολύ καλά! μόλις κλείσουμε τον 6ο ξεκιναμε φρουτακια, κρεμες δεν θα φαμε καθόλου, ούτε ρυζάλευρο. σε κανα 2 μερουλες αλλαζουμε και το γαλατακι μας σε αλμιρον2 πλέον! το επόμενο εμβόλιο σε 1 μήνα! όλα καλά, πάνε και μακάρι ολα καλα να πηγαινουν και για εμας και για εσας και για τα παιδάκια όλου του κόσμου!

Αχ ευχαριστούμε πολύ συμπεθερούλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

πωπω ο γαμπρούλης μου θέριεψε καλέ!!! μπράβο!!!!!!!!!!!!

εμείς Δευτέρα έχουμε παιδίατρο....θα μας ακούσετε!!!:P:p:p

Συμπεθερούλα...

http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=211

430128m74ago6t5y.gif

Τι κάνετε κούκλες; Χθες δεν πρόλαβα να μπω.ήμασταν στις γύρες.σήμερα όμως δεν το βλέπω.κρύο αεράκι παρά τον πανέμορφο ήλιο.

Μαράκι μου σ' ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πληροφορίες, σου είμαι ευγνώμων!!!!!

Καλέ ο Κωνσταντίνος τέλειος!!!4 εκ. σ' ένα μήνα!!!μπράβο του παιδιού.

Κατερινάκι πώς είσαι σήμερα με την αντιβίωση;εύχομαι καλύτερα.

Ζωή εσύ;πωπω αυτός ο καιρός είναι γεμάτος ιούς και κρυολογήματα.εκεί που λες έχει ζέστη και ντύνεσαι πιο ελαφριά εκεί την πατάς κιόλας απ' το κρύο. Κλείσατε και βάφτιση;άντε με το καλό και τα υπόλοιπα.

εγώ κατέληξα και σε φωτογράφο, πάω αύριο να τον κλείσω και περιμένω τη νονά μας να διαλέξουμε μπομπο για να ξέρω πού ακριβώς θα βρίσκεται το θέμα της βάφτισης. μετά έχουμε στολισμό, προσκλητήρια, γλυκά, ρούχα για μας, κομμώτρια, αισθητικό.πωπωπω.ξεχνάω κάτι;

Καλημέρα Βουλίτσα!

έτσι να κλείνετε για τη βάφτιση μπας και παρακινηθώ και κάνω κι εγώ τίποτα!!!!!!!

Αύριο θα κλέισω την ημερομηνία στο κέντρο!!! 29/8 Κυριακή μεσημέρι!

όποια θέλει και μπορεί είναι ευπρόσδεκτη!!!

Ζωίτσα βγάλαμε κι εμείς σπυράκια...:(

στην κοιλιά και στην πλατούλα ρε γμτ...όσο είναι ξαπλωμένη είναι πολύ μικρά και ίσα που φαίνονται. όταν την πα΄ρουμε αγκαλιά όμως, μάλλον ερεθίζονται απο την τριβή και γίνονται κάτι τεράστιες κοκκινίλες λες και την έχουν τσιμπήσει 500 κουνούπια...

αύριο θα την πάω στη δερματολόγο μου!

α και άσχετο!!! πριν καμιά διακοσαριά χρόνια:tongue: κάποια κοπέλα με ρώτησε για την κρέμα για τις ραγάδες που είχα πει οτι είναι τέλεια...τώρα λοιπόν που το θυμήθηκα να πω οτι είναι συνταγή της δερματολόγου, δεν παίρνω κάποιο συγκεκριμένο προιόν! Πάντως έκανε καταπληκτική δουλειά!!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι ειναι το-η-ο μπομπος;;;;

για τις πληροφοριες μη μου λες ευχαριστω ελπίζω μόνο να βοήθησα! για ότι κανεις πάντως θα συμβουλευτεις Δικηγορο οπωσδηποτε, οκ;εγω πότε θα βαφτισω μου λετε;:confused:

μπομπονιερες!!!;)


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά συμπεθέρα με κούφανες με το λινκ που έβαλες για τη Ζωή!!!

Ξέρεις τι χάζευα τώρα??????

http://www.rockyourbaby.com/futureofrocknroll.shtml?s=ST


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...