Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 39 λεπτά , Kiddo είπε:

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

      Με το καλό η αυχενική σας να είναι όλα καλά!!

      Να μην σε αγχωνει, τα συμπτώματα υποχωρούν μπαίνοντας στο δεύτερο τρίμηνο είναι απόλυτα φυσιολογικό! Τη προγεστερόνη σιγά σιγά θα στην σταματήσει τελείως γιατί πλέον αναλαμβάνει ο πλακούντας τα μωράκια.. μη σε φοβίζει, δεν είναι από αυτό! Τα συμπτώματα σχετίζονται με την χοριακη η οποία πλέον μειώνεται και σταθεροποιείται όπου και θα συνεχίσει στα ίδια επίπεδα στην υπόλοιπη διάρκεια της κύησης.. εξού και η υποχώρηση των έντονων συμπτωμάτων..!

      Για το οτιδήποτε όμως και αν σε ανησυχεί να μην διστάζεις να στέλνεις στον γιατρό σου, δουλειά του είναι και εσύ πρέπει να νοιώθεις ασφάλεια με ότι διαφορετικό και αν αισθάνεσαι ιδίως με διδυμακια..!

      Σε ευχαριστώ πολύ! 

      πρίν από 7 λεπτά , anast. είπε:

      Τα συμπτώματα συνήθως έρχονται και φεύγουν και κάποια στιγμή σταματούν..Εμένα για παράδειγμα από την 10η εβδομάδα είχαν σταματήσει. 

      Σ ευχαριστώ πολύ!!

      • Μου αρέσει 2

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αααααααααααα εδω εισαι ζωη????σε τσακωσα!!!παω για ενα τσιγαρακι break μπαλκονατο κ επιστρεφω!

Ελαα βρε ΤΑτιανα!!!!Και εσυ καπνιζεις ε?

Δεν το ηξερα!!!!

Αντε αν δεν ξυπνησει το καμαρι μου εδω θα ειμαι....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

αχχχχχχχχ εμενα που ξυπνησε τι να κανω?λες κ το κανει επιτηδες!!!οποτε μπορω να σας μιλησω τσουπ ξυπναει!

Βρε ζηλευει...Θελει την προσοχη σου μονο για αυτην!!!!!!

Δεν πειραζει ΤΑτιανακι καποια στιγμη θα βρεθουμε ολες που θα παει...Μπορει να περασουν καμια 20αρια χρονια αλλα....Θα βρεθου,ε.....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ααα εκλεισες κ ημερομηνια για βαπτιση???αντε με το καλο!!!

Ευχαριστω....Τωρα ψαχνω να δω τι θα γραψω στο προσκλητηριο...Και τι προσκλητηριο θα ειανι..

ΒΑσικα σκεφτομαι να κανω παπυρο μεσα σε μπουκαλι...Και να εχω το μονογραμμα του εξω...

Δεν ξερω..Θελω να κανω κανενα δειγμα να δω ποιο θα μου αρεσει!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Ζωή ναι σήμερα..........έπαιζε ο Άρης.τώρα που μπήκα τελείωσε και φυσικά κερδίσαμε και είναι και χαρούμενος ο σύζυγος. εγώ το κείμενο το βρήκα ψάχνοντας στο νετ.είναι απλό αλλά λέει πολλά.......

Κατερινάκι σε 4 φωτογράφους πήγα.όλοι πάνω κάτω την ίδια τιμή μου είπαν, γύρω στα 850 ευρώ με ψηφιακό άλμπουμ και dvd, οι προσφορές άλλαζαν.απλά θα κλείσω σ'αυτόν γιατί μου φέρθηκε καλύτερα απ' τους άλλους και αυτό με κέρδισε. Αν δεν κάνεις ψηφιακό και κάνεις το απλό το άλμπουμ είναι γύρω στα 550 με 650

Σας αφήνω κλαίει ο πρίγκηπας και περιμένω και μια φίλη μου για καφέ.φιλιά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ωραια ιδεα!!!απο κειμενο τι θελεις?κατι απλο η παιδικο?

Απο κειμενο σκεφτομαι να γραψω καποιο κομματι απο το Σεβαχ τον θαλασσινο για να ταιριαζει και μμε το μπουκαλι...και καλα πειρατικο...

Μονο που δεν εχω διαβασει ακομα τον Σεβαχ :?:???:


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Ζωή ναι σήμερα..........έπαιζε ο Άρης.τώρα που μπήκα τελείωσε και φυσικά κερδίσαμε και είναι και χαρούμενος ο σύζυγος. εγώ το κείμενο το βρήκα ψάχνοντας στο νετ.είναι απλό αλλά λέει πολλά.......

Κατερινάκι σε 4 φωτογράφους πήγα.όλοι πάνω κάτω την ίδια τιμή μου είπαν, γύρω στα 850 ευρώ με ψηφιακό άλμπουμ και dvd, οι προσφορές άλλαζαν.απλά θα κλείσω σ'αυτόν γιατί μου φέρθηκε καλύτερα απ' τους άλλους και αυτό με κέρδισε. Αν δεν κάνεις ψηφιακό και κάνεις το απλό το άλμπουμ είναι γύρω στα 550 με 650

Σας αφήνω κλαίει ο πρίγκηπας και περιμένω και μια φίλη μου για καφέ.φιλιά

Βουλιτσα θα σου στειλω πμ εναν φιλο φωτογραφο που εχουμε...Δεν ξερω βεβαια τι τιμες εχει αλλα αμα θες ρωτα....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

α, πολύ ωραία Ζωίτσα.θα περιμένω αν είναι να ρωτήσουμε κι αυτόν και μετά να αποφασίσω.

Ρε κορίτσια, η Ευμορφία που είναι;κοντεύει το Πάσχα και μάλλον θα έχουνε πολύ δουλειά μου φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...