Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Ρε κορίτσια να ρωτησω γτ δε θυμαμαι..υπαρχει καποιο τιπ για την αντιπηκτικη??κ με ποναει παρα πολυ κ δυσκολεύομαι να την καρφωσω..εννοειται ειμαι ηδη μεσα στις μελανιες..με ποναει κ οταν την βγαζω..τις προηγουμενες φορες δεν θυμαμαι να μ ειχε ενοχλησει τοσο..

      Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω κορίτσι μου.Εχω πάρει μια κρέμα με arnica που βοηθάει για τις μελανιές και γενικά προσπαθώ να κάνω τις αντιπηκτικες σε σημείο που δεν έχω ξανά κάνει ένεση.Στην αρχή τις έκανα σε παρόμοιο σημείο που έκανα πριν τις ενέσεις διέγερσης και υπέφερα 😬

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Kοιταω στον παρλιαρο αλλα ολα μου φαινονται δυσκολα.Γιατι ειμαι και η πρωτη νοικοκυρα που πρεπει οπως και δηποτε να φτιαξω τη βασιλοπιτα του σπιτιου και πανω απο ολα να την φαω


Oju1p2.png

sIvCp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω δε σκαμπαζω απο μαγειρικη....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

και μετά τις ανοίγεις με Microsoft Office Picture Manager που λογικά έχεις!

δεν εχουμε κοριτσι! κ ειχα βρει αρκετες... γκαντεμια...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγορασα εισητηρια για τα παραμυθια που θα ερθουν 22 φεβρουαριου στο κλειστο φαληρου.

Θελει καμια σας να συναντηθουμε;Ως τοτε λεω να εχω αρχισει να βγαινω .

Τι παραμύθια ? Πως εγώ δεν έχω πάρει χαμπάρι που αυτά τα κυνηγάω? Για πες και για πότε να πάμε μαζί ?


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites

Τι παραμύθια ? Πως εγώ δεν έχω πάρει χαμπάρι που αυτά τα κυνηγάω? Για πες και για πότε να πάμε μαζί ?

Απο 22 εως 28 φεβρουαριου disney παραμυθια με μεταγλωτιση.Η σταχτοπουτα, η χιονατη και η ωραια κοιμωμενη.Παρουσιαστες ο Μικι και η Μινυ


Oju1p2.png

sIvCp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!

ομορφακια, τι ταλαιπωρια κ αυτη χριστουγεννιατικα! αντε να περασει κ να μην ξαναγυρισει!

γωγω, μια κουκλα η αγιοβασιλιτσα σου!!! φτου φτου!!!

μιτσακι, ο,τι κι αν ειναι αυτο που σε στεναχωρει ευχομαι να ειναι περαστικο...αν θες να τα πεις καπου εμεις ειμασε εδω, ενταξει?

ασπουλα, σιδεροκεφαλη βρε!!!

ριανα, βασιλοπιτα εγω κανω μια σαν κεηκ κ βαζω κ ξυσμα πορτοκαλι για να ειναι καπως διαφορετικη. αν θες να σου γραψω τα υλικα.

εμεις τα ιδια, εαν εξαιρεσουμε βεβαια οτι το παιδακι μου ειναι το πιο ζωηρο απο ολα! ντουρασελ απο το πρωι κοιμηθηκε στις 6:30 το απογευμα και ειχαμε παει κ βολτα οποτε λεγαμε οτι θα πεσει τεζα, αλλα πουυυυ τετοια τυχη.

τι να πω, ολα τα αλλα μωρακια ειναι μαμ κακα κ νανι κ ο δικος μας ειναι μονο μαμ κακα κ κλαμα. ασε που νομιζω οτι εμαθε κ στις αγκαλιες κ δεν καθεται πουθενα παραπανω απο 10 λεπτα! κ τα δικα σας ετσι ειναι??? ή μονο το δικο μου ειναι παλαβο?

αυτα, τωρα που κοιμαται σιδερωσα λιγο κ παω να κανω ενα μπανακι τωρα να ξεβρωμισω!


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

αχ ρε ευανθια δεν ειναι μονο το δικο σου παιδι!!!!!

1,5 ωρα τον ειχα στην κουνια και γκρινιαζε στο τελος εκανε κακα,εφαγε και τωρα τον εβαλα να κοιμηθει αλλα βλεπω με κοιταει περιεργα παλι.......

να μην συζητηζω για το μεσημεριανο φαγητο,καθε μερα εχουμε το ιδιο σκηνικο,τρωμε και εχουμε απο ενα μωρο στα ποδια μας πανω ξαπλωμενο,αμα τα αφησουμε μεσα στο παρκοκρεβατο γινεται χαμος απο κλαματα!!!!καημο το εχω να φαω μια μερα ησυχα!!!!και τι ωρα να φαω μεσημεριανο στις 11.30 που κοιμουνται?ε δεν γινεται και αυτο!

αλεκα η κουνια σου οταν ξεκιναει κανει κανενα θορυβο?εμας κανει οταν πηγαινει προς τα αριστερα,αμα ειναι να την κοιταξουμε μηπως κατι δεν εχει μπει καλα.


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

rianna για πότε έκλεισες ? Εγώ είδα ότι ακόμα δεν πουλάνεικ εισιτήρια εκτός internet γιατί δεν έχω πιστωτική αλλά μόνοκ χρεωστική. Θα περιμένω να φέρουνε στα εκδοτήρια για να πάρω.


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μιτσάκι κουράγιο και οι ψυχολόγοι σου είμαστε εδώ για όποτε να χρειαστείς. Πάντα ο πρώτος καιρός σε ένα ζευγάρι με νεογέννητο είναι λίγο τεταμένος γιατί χάνονται οι ισορροπίες και πρέπει να βρεθούν καινούργιες.


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites

φιλεναδιτσες μου πολυαγαπημενες καλησπερα!!!!!

Συγνωμμη που θα πω καθυστερημενα τις ευχες μου αλλα μας επισκευτηκαν παλι οι καταραμενοι κολοικοι,οποτε ειναι ακατορθωτο να μπω μεσα ,αλλα και να την κραταω αγκαλιτσα και να την παρηγορω....

Ευχομαι ,υγεια ,ευτυχια ,χαρα,και πολλα πολλα πολλα παιδικα γελακια!!!!!:P:p:p1745877cah5atst2h.gif

Επεξεργάστηκαν by theano1980

iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ,θελω να ρωτησω κατι τις μανουλες που θηλαζουν.

Στην μικρη μου ακομα δεν εδωσα πιπιλα.....απο φοβο περισσοτερο μην μπερδεψει τις θηλες ,και δεν θελει το στηθος.

Κοντευω ομως τα ορια μου ,καθε βραδυ απο τον πονο κοιματε στης 2:30 και αυτο διπλα μου στο κρεββατι και με το στηθος μου στο στοματης.

ενα οτι κοντευω να γνω σιγμα τελικο και ενα δευτερο θα μαθει να κοιματε στο κρεβατι μας και τζαμπα το λικνο και η κουνια...

σας παρακαλω βοηθηστεμε!


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

αχ ρε ευανθια δεν ειναι μονο το δικο σου παιδι!!!!!

1,5 ωρα τον ειχα στην κουνια και γκρινιαζε στο τελος εκανε κακα,εφαγε και τωρα τον εβαλα να κοιμηθει αλλα βλεπω με κοιταει περιεργα παλι.......

να μην συζητηζω για το μεσημεριανο φαγητο,καθε μερα εχουμε το ιδιο σκηνικο,τρωμε και εχουμε απο ενα μωρο στα ποδια μας πανω ξαπλωμενο,αμα τα αφησουμε μεσα στο παρκοκρεβατο γινεται χαμος απο κλαματα!!!!καημο το εχω να φαω μια μερα ησυχα!!!!και τι ωρα να φαω μεσημεριανο στις 11.30 που κοιμουνται?ε δεν γινεται και αυτο!

αλεκα η κουνια σου οταν ξεκιναει κανει κανενα θορυβο?εμας κανει οταν πηγαινει προς τα αριστερα,αμα ειναι να την κοιταξουμε μηπως κατι δεν εχει μπει καλα.

1.5 ωρα στην κουνια!!! εμεις που τετοια τυχη! ουτε 10 λεπτα δεν καθεται! του βαλανε κ το μουσικο περιστρεφομενο το κοιταει σα χαζος για κανενα 10λεπτο κ μετα κλαιει! εντωμεταξυ τον κοιμιζω στην καλαθουνα ακομη διπλα μου κ να δω πως θα τον βαλω στην κουνια του που ειναι στο δωματιο του!

οσο για το φαγητο...ουτε λογος !!! πρωινο δεν προλαβαινω γιατι ουρλιαζει κ πρεπει να του δωσω το χαπακι της θυροξινης κ να περασει μιση ωρα ωσπου να φαει οποτε τον καθυστερω στο αλλαγμα/πλυσιμο με παιχνιδακια για να περασει η ωρα. το μεσημερι ειδικα που ειμαι μονη μου κ θελω να μαγειρεψω τιποτα, με το ενα χερι ανακατευω κ με το αλλο κραταω τον μπεμπη, εχω ψιλοκαψει κ κανα δυο φορες το φαγητο.... ε, το βραδυ μου εχει κοπει η ορεξη απο την κουραση κ πεφτω ξερη!

εντωμεταξυ οταν τον βαζω στην κουνια ή στο ριλαξ περνει ενα υφος ο ατιμος ...κ κανει τα χειλη του να καπως ετσι :-(:sad::-( κ με κοιταει με ενα παραπονο οποτε τι να κανει η μανα...λιωνει κ τον σηκωνει!!!


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

1.5 ωρα στην κουνια!!! εμεις που τετοια τυχη! ουτε 10 λεπτα δεν καθεται! του βαλανε κ το μουσικο περιστρεφομενο το κοιταει σα χαζος για κανενα 10λεπτο κ μετα κλαιει! εντωμεταξυ τον κοιμιζω στην καλαθουνα ακομη διπλα μου κ να δω πως θα τον βαλω στην κουνια του που ειναι στο δωματιο του!

οσο για το φαγητο...ουτε λογος !!! πρωινο δεν προλαβαινω γιατι ουρλιαζει κ πρεπει να του δωσω το χαπακι της θυροξινης κ να περασει μιση ωρα ωσπου να φαει οποτε τον καθυστερω στο αλλαγμα/πλυσιμο με παιχνιδακια για να περασει η ωρα. το μεσημερι ειδικα που ειμαι μονη μου κ θελω να μαγειρεψω τιποτα, με το ενα χερι ανακατευω κ με το αλλο κραταω τον μπεμπη, εχω ψιλοκαψει κ κανα δυο φορες το φαγητο.... ε, το βραδυ μου εχει κοπει η ορεξη απο την κουραση κ πεφτω ξερη!

εντωμεταξυ οταν τον βαζω στην κουνια ή στο ριλαξ περνει ενα υφος ο ατιμος ...κ κανει τα χειλη του να καπως ετσι :-(:sad::-( κ με κοιταει με ενα παραπονο οποτε τι να κανει η μανα...λιωνει κ τον σηκωνει!!!

χαχαχαχχαχα δεν μπορω να πω,μια αγορα που αξιζε!!!!

οσο για τα κρεβατακια τους ακομα δεν τα εχω βαλει,μονο την μπεμπα αφηνω καμια φορα οταν κλαιει πολυ και τις βαζω το περιστρεφομενο και το χαζευει αλλα οπως ειπες και εσυ για λιγο μετα ξανακλαει.

μιας εισαι μονη μηπως να δοκιμασεις το μαρσιπο για το σπιτι?

:-(αχ αυτο το υφος και τρεμει και το κατω χειλος...:lol::lol::lol::lol:


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...