Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια μασζ κανω και εγω στην κοιλιτσα και σωθηκα μιλαμε.Βαζω μπειμπι οιλ, τον πασαλοιφω και τον αρχιζω. καθεται σαν την κοτουλα το παιδακι μου. Πάντως από το καιρό που του το κανω ηρεμησε αρκετα.


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

μαιρη το σκεφτηκα αλλα ρε συ τι εμπιστοσυνη να εχω σε ενα σαιτ που μου δινει στη μιση τιμη το γαλα του παιδιου μου?αξιζει να ρισκαρω...?

εμενατην πιπιλ την παιρνουν αλλα ετσι κ πινανε την φτυνουν κατευθειαν!!!!κι αν εινα να κοιμηθουν κοιμουνται παντου..μονο ο μποιμπιρας κανει κατι κολπα κ τον βαζω στο ρηλαξ πιπιλα κ κουνημα και ευτυχως τον καθυστερω λιγο γιατι δεν γινεται να τρωει συνεχεια!!εφτασε τα 5 κιλα!!!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

μιτσακι μου τελικα ο κθενας περνα το δικο του δραμα...ευχομαι οτι περνας να ληξει συντομα...

περαστικα κ στον πατερα σου!!

και αν μπορεις αφοσιωσου στο μπουμπη σου και χεσε ολους τους αλλους..φιλικη συμβουλη!

καλυνηχτα κοριτσαρες ειμαι κομματια!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια είμαι μια πολύ ευτυχισμένη μανούλα!

Σήμερα που είχαμε μηνογενέθλια ήρθε ο γιατρός και μας μέτρησε.

Βάλαμε σε 4 εβδομάδες 1200 γραμμάρια και 9 εκατοστά!

Καοτόνικ το γάλα της μαμάς!!!!!

Όσο για την πιπίλα και η δικιά μου δεν τη θέλει αλλά στο τέλος την παίρνει. Πιο εύκολα από τον μπαμπά της παρά από μένα (ίσως μυρίζει το βυζί σε μένα και σου λέει μα*^%*ς είμαι?)

Χθες το βράδυ κοιμηθήκαμε 3 ολόκληρες συνεχόμενες ώρες!!!

Σήμερα ευελπιστώ για παραπάνω γιατί ήταν ξύπνια από τις 17:30 έως τις 23:30. Για να δούμε!!!!


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ιριδάκι μου καλό όπως είπαν και οι προλαλήσασες αφού εσύ με τον άντρα σου είστε οκ οι υπόλοιποι περισσεύουν. Για πες το φόρεμα καλό? Είχε την Πέμπτη το Mega στον όμορφο κόσμο παρουσίαση αυτής της μάρκας ρούχων και μου έκανε εντύπωση ότι έχει νούμερα από 40 μέχρι 64 και μάλιστα πολύ ωραία. Δεν μπόρεσα ν' ακούσω τηλέφωνα αλλά στο internet μου βγάζει ένα άρθρο ότι το κύριο μαγαζί είναι στα Χανιά.


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ και απο μενα αν και καθυστρερημενα,βρε κοριτσια και εμενα με ταλαπωρει η περδικα μου αρκετα με το θεμα θηλασμου,θηλαζει επι 4-5 ωρες συνεχωμενα και κουραστηκα πια...θα προσπαθησω να κανω οτι κ η Ευανθια το βραδυ να παιρνει ξενο,,δεν ειμαι κ η ΔΕΛΤΑ ποσο γαλα να βγαλω??αφου το πιεζω κ δεν εχει και χτυπιεται,πηγα να του δωσω μπιμπερο αλλα ειναι κ εξυπνο κ δεν το πηρε,θα βαλω τον αντρουκο να της δωσει να δουμε.

Ελενη περαστικα και παλι και οριστικααα.

παω να σας κανω φιλες να δω φωτογραφιες.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια ..μεχρι κ πριν λιγο ειχα επισκεψεις...γι αυτο δεν ειχα μπει καθολου..ποια μαγικη κουνια ειναι αυτη ρε κοριτσια ?εμενα θελει ολο αγκαλια και ετσι δεν μπορω να κανω δουλειες!!ζορια πολλα εχουμε κ μετα κανουμε πριτσ και ξαλαφρωνουμε...

τι επαθες βρε μιτσακι μου...οτι και να ναι μην στενοχωριεσαι...εχεις ΕΜΑΣ καλε!!!

Ιριδακι σιγα το προβλημα...αν εσυ εχεις συννενοηθει με τον αντρα σου η πεθερα σου δε νομιζω οτι εχει δουλεια να ανακατευεται..αυτα γινοναι και ανακατευονται οι πεθερες και σκωτονονται κ τα ζευγαρια μετα!!αστην εγκεφαλικο δεν παθαινει στανταρ!!!

ευανθια μου τι τραβας κ εσυ με τον μικρο???κ εμενα ο μικρος ολο αγκαλια...τρελος αγκαλιτσας ...απο τη μια μ αρεσει αλλα απο την αλλη δεν μπορω να κανω τιποτα..

μαρλεν ειδα στο facebook σκεφτεσαι κ για τεταρτο???δικια μου εισαι εσυ....μακαρι να με εξοπλισει ο θεος με υπομονη και κουραγιο γιατι θελω πολλα παιδακια..και λεω να με εξοπλισει γιατι ειναι κουραση και το ξερω αλλα δεν θελω νμα γινω κακια και γκρινιαρα μανα...τζια μου εχω παρει επαξια τον τιτλο μετα απο σενα!!!θα ερθεις και παλι στις δοξες σου κ εσυ!!!Δαλιδα μου τον σεπτεμβρη καλο θα ναι να μεινω εγκυος και οχι να μαι λεχωνα!!αλεκα μου δεν θελω τοσο αμεσα το δευτερο ...ειπαμε ....αλλα ....αν ερθει θα ναι ατυχημα οπως και το πρωτο αλλα το καλυτερο ατυχημα που μπορει να συμβει σε ανθρωπο!!!!jexasa..tzia φοβερη αναπτυξη η μικρουλα!μπραβο!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα,

Εχθές είχα κόσμο....ήρθε η μάνα μου(απο πάνω)να ευχηθεί για τον Μανώλη γιατι το είχε ξέχασει....

Ηρθε και η αδερφή μου και μετά τσούπ...ο πεθερός μου και σε λιγο τσούπ...η πεθερα με τον κουνιάδο με μια τούρτα ΝΑ....

''να ζησετε να τα εκατοστησετε'' είχαμε επετειο γάμου!!!!

Φωναξαμε και τον πατέρα μου και αρχίσαν το μπλά μπλά.....εγινε χαμός απο τις φωνες (ειναι βροντόφωνοι) και τα πεταμένα φυστίκια.....

Καλα που δεν ειχα σφουγγαρισει ....τεσπα....αφου εφυγαν και εβαλα τα παιδια και τον αντρα για υπνο σκέφτηκα οτι τελικα ΣΗΜΕΡΑ ηταν η επετειος....:lol:


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Μητσάκι μου,

Κανε θετικες σκεψεις και προσπαθησε να μην στεναχωριεσαι....οταν ερχετε το πρωτο παιδι το ''σπιτι'' γινεται ανω κάτω....ολα θα φτιάξουν.Αν δεν θες να τα πεις να ξαλαφρωσεις στειλε σε οποια θες πμ.ΜΗΝ τα κρατας μέσα σου.

Ιριδα,

Κουράγιοοοο.....γράψε οτι σου λέει εκει που δεν πιάνει μελάνι....

Πανω απ'ολα η οικογενεια σου!!!!!

Ευανθία,

Και εμας αγκάλιτσας και μανουρατζής ειναι.....

Τζια,

Μπράβω!!!!! κοπελαρα!!!!!

Για τα υπολοιπα πρεπει να τα ξαναδιαβασω γιατι τα ξέχασα....

τωρα εχει σειρα ο Γιαννης ,εγω σε λίγο παλι.


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα .Αυριο παμε για εμβολιο.Ξερει καμια σας ποσο κανουν και ποια παιρνω ,μου τα ειπε η γιατρος αλλα δεν ξερω αν τα επιασα καλα.Καπως infarix ipv hib αν το επιασα καλα και το γνωστο prevenar.Eγω τα πληρωνω και μετα τα παιρνω


Oju1p2.png

sIvCp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...