Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Kαλημέρα,

Εχθές είχα κόσμο....ήρθε η μάνα μου(απο πάνω)να ευχηθεί για τον Μανώλη γιατι το είχε ξέχασει....

Ηρθε και η αδερφή μου και μετά τσούπ...ο πεθερός μου και σε λιγο τσούπ...η πεθερα με τον κουνιάδο με μια τούρτα ΝΑ....

''να ζησετε να τα εκατοστησετε'' είχαμε επετειο γάμου!!!!

Φωναξαμε και τον πατέρα μου και αρχίσαν το μπλά μπλά.....εγινε χαμός απο τις φωνες (ειναι βροντόφωνοι) και τα πεταμένα φυστίκια.....

Καλα που δεν ειχα σφουγγαρισει ....τεσπα....αφου εφυγαν και εβαλα τα παιδια και τον αντρα για υπνο σκέφτηκα οτι τελικα ΣΗΜΕΡΑ ηταν η επετειος....:lol:

καλημερουδια!!!!! Ελενιτσα να ζησετε!!!! Πολλα πολλα χρονια να εισαστε μαζι και ευτυχισμενοι!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

τζια σουπερ η κορακλα ε??


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

λοιπον ο μικρος ξυπνησε, εφαγε και κοιμαται απο τις 10:30!!!! ΦΟΒΕΡΟ!!!

φτου φτου να το κρατησει!!!

ασε με αλεκακι... μα απλα της το ανακοινωσε ο αντρας μου και τρελαθηκε, ελεγε οτι θα παθει εγκεφαλικο κλπ κλπ

εγω δεν ημουν μπροστα ευτυχως! αλλα θα λεει οτι εγω τον επεισα στανταρρρρρρρρρρ

ακομα κρατιεται παντως καιδεν μου το κουβεντιασε μενα......

ειχε μαθει και οτι ο αλλος της γιος θα βγαλει το ονομα της πεθερας του και της ηρθε διπλο το χτυπημα.........

ιριδα, μην δινεις σημασια! αφου εχετε συμφωνησει με τον αντρα σου να μη σε νοιαζει τιποτα!!!

ε, κ εγω δεν τρελενομαι με το ονομα του πεθερου μου (ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ) κ το ειπα στον αντρα μου να το ξερει κ οτι πρωτα ο Θεος στο δευτερο εγω θα αποφασισω το ονομα. εξηγουμεθα για μα μη παρεξηγουμεθα!

κοριτσια μασζ κανω και εγω στην κοιλιτσα και σωθηκα μιλαμε.Βαζω μπειμπι οιλ, τον πασαλοιφω και τον αρχιζω. καθεται σαν την κοτουλα το παιδακι μου. Πάντως από το καιρό που του το κανω ηρεμησε αρκετα.

μμμ, θα ξεκινησω κ εγω (αμα μου κατσει δηλαδη γιατι ειναι κ νευροσπαστος!)

κορίτσια είμαι μια πολύ ευτυχισμένη μανούλα!

τζια μου καλε τι αναπτυξη!!! φτου φτου!!!

Kαλημέρα,

Εχθές είχα κόσμο....ήρθε η μάνα μου(απο πάνω)να ευχηθεί για τον Μανώλη γιατι το είχε ξέχασει....

Ηρθε και η αδερφή μου και μετά τσούπ...ο πεθερός μου και σε λιγο τσούπ...η πεθερα με τον κουνιάδο με μια τούρτα ΝΑ....

''να ζησετε να τα εκατοστησετε'' είχαμε επετειο γάμου!!!!

Φωναξαμε και τον πατέρα μου και αρχίσαν το μπλά μπλά.....εγινε χαμός απο τις φωνες (ειναι βροντόφωνοι) και τα πεταμένα φυστίκια.....

Καλα που δεν ειχα σφουγγαρισει ....τεσπα....αφου εφυγαν και εβαλα τα παιδια και τον αντρα για υπνο σκέφτηκα οτι τελικα ΣΗΜΕΡΑ ηταν η επετειος....:lol:

να ζησετε ελενιτσα!!! παντα αγαπημενοι!!!

Kαλημερα .Αυριο παμε για εμβολιο.Ξερει καμια σας ποσο κανουν και ποια παιρνω ,μου τα ειπε η γιατρος αλλα δεν ξερω αν τα επιασα καλα.Καπως infarix ipv hib αν το επιασα καλα και το γνωστο prevenar.Eγω τα πληρωνω και μετα τα παιρνω

εμενα μου ειπε το prentavac.

καλημέρα και καλή εβδομάδα (αν και για τις λεχώνες όλες οι μέρες ίδιες είναι!)

εχω χασει τις μερες, τους μηνες....εντωμεταξυ σε 1 μηνα παω κ δουλεια και ουτε που μου φανηκε πως περασε ο καιρος!!!


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κόρες,

είπα να βάλω λίγο χριστουγεννιάτικο πνεύμα στο καφέ μας!!!!

λοιπόν είναι 2 μέρες τώρα που μου συμβαίνει κάτι αναπάντεχο!!! η μπουμπούκα μου που είναι 2 αποφάσισε μόνη της να χρησιμοποιεί το γιογιο!!!!! προσπαθεί να μιμηθεί τη μεγάλη μου! αχ τι καλά να κόψει την πάνα τώρα! ξεντύνεται λοιπόν μόνη της κ λέει ότι πάει για κακά! αφού στην αρχή δεν την πίστεψα! στο μεταξύ είχα στο μπάνιο τον κουβά με τη σφουγγαρίστρα και άδειασε το γιογιό της μέσα στον κουβά! ετυχώς είχε μόνο τσίσα!!!! χα χα έχουν πολύ πλάκα!!!


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα.

Πήρα πριν λίγο το εμβόλιο από το φαρμακείο (infanrix hexa) 55 ευρώ. Άρχισε η αφαίμαξεη των εμβολίων, φτού και από την αρχή. Επίσης έκλεισα για τα κλασικά παραμύθια που είπε η rianna για τις 27 Φεβρουαρίου (ελπίζω να είμαστε καλά).


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κόρες,

είπα να βάλω λίγο χριστουγεννιάτικο πνεύμα στο καφέ μας!!!!

λοιπόν είναι 2 μέρες τώρα που μου συμβαίνει κάτι αναπάντεχο!!! η μπουμπούκα μου που είναι 2 αποφάσισε μόνη της να χρησιμοποιεί το γιογιο!!!!! προσπαθεί να μιμηθεί τη μεγάλη μου! αχ τι καλά να κόψει την πάνα τώρα! ξεντύνεται λοιπόν μόνη της κ λέει ότι πάει για κακά! αφού στην αρχή δεν την πίστεψα! στο μεταξύ είχα στο μπάνιο τον κουβά με τη σφουγγαρίστρα και άδειασε το γιογιό της μέσα στον κουβά! ετυχώς είχε μόνο τσίσα!!!! χα χα έχουν πολύ πλάκα!!!

Kαλά ....σου το έυχομαι ,θα είναι το καλητερο δωρο.......


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...