Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

εκει ειναι κ τωρα..το ενα ειναι γυφτακι που δεν μπορει να περπατησει...το αλλο μολις το βλεπω κλαιω......
αυτο που ειναι στο παραθυρο ειναι 2.5 χρονων και φαινεται σαν 10 μηνων..με μηχανηματα ειναι..δεν ξερω αν ρωτησω μαλλον θα με βρισουν οι νοσηλευτριες..μπορει να ρωτησω τις καθαριστριες που ειναι πιο ευγενικες..

πω ρε φουστη...το ιδιο ειναι....και γω οταν το εβλεπα πιανοταν η καρδια μου....οτι και να πω......θεος φυλαξοι...


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

πω ρε φουστη...το ιδιο ειναι....και γω οταν το εβλεπα πιανοταν η καρδια μου....οτι και να πω......θεος φυλαξοι...

:(:(.....αν υπαρχει θεος με ανθρωοινη μορφη μονο παιδι θα μπορουσε να ηταν..για αυτο παμε οπως παμε..με αυτα που κανουμε...τα ζωα....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

γιατι μαρη? τι εχουν τα τατου...σημερα ενημερωθηκα ότι θελει να κανει και ο αγγελακος...σαν το μπαμπα του λεει:rolleyes:

εννοει τα πολλα τατου αυτη...τυπου κουστούμι...τυπου πρωταγωνιστών σε κινηματογραφικες ταινιες....ξερει αυτη...ειναι σινεφιλ!!!


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το ανοιξε τελικα ο νικος το σαιτ, εγω δεν το ειδα, μου ειπε λεει καμια σχεση...με δουλευει κι ολας αυτος....μου λεει το μωρο δεν φαινεται να εχει κατι αλλα να απω σιγουρα εγω για μαγνητικη.......ο εξυπνακιας...δεν τον πειραζω ομως γιατι την αλλη εβδομαδα ο μπαμπς του θα ερθει αθηνα για μια επεμβαση (βηματοδοτη) και πολυ τον φοβομαστε γιατ ειναι 80 χρ και η καρδια ου επιβαρυμενη....μπορει να μεινει ορφανο ο καυμενος μου ο βρωμογερας....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΛΕΚΑ ξερει η ΤΖΙΑΑΑ..

εννοει τα πολλα τατου αυτη...τυπου κουστούμι...τυπου πρωταγωνιστών σε κινηματογραφικες ταινιες....ξερει αυτη...ειναι σινεφιλ!!!

;);) οκ..καταλαβα...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

το ανοιξε τελικα ο νικος το σαιτ, εγω δεν το ειδα, μου ειπε λεει καμια σχεση...με δουλευει κι ολας αυτος....μου λεει το μωρο δεν φαινεται να εχει κατι αλλα να απω σιγουρα εγω για μαγνητικη.......ο εξυπνακιας...δεν τον πειραζω ομως γιατι την αλλη εβδομαδα ο μπαμπς του θα ερθει αθηνα για μια επεμβαση (βηματοδοτη) και πολυ τον φοβομαστε γιατ ειναι 80 χρ και η καρδια ου επιβαρυμενη....μπορει να μεινει ορφανο ο καυμενος μου ο βρωμογερας....

Αφου σου το λεει και ο Νικος τι θελεις αλλο? Χαζο........ εισαι πολυ χαζο τελικα οπως ολες μας που φοβομαστε για τα παιδακια μας και ανησυχουμε με το παραμικρο........ Μακαρι να πανε ολα καλα και να μη μεινει ορφανουλης ο γερακος σου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αφου σου το λεει και ο Νικος τι θελεις αλλο? Χαζο........ εισαι πολυ χαζο τελικα οπως ολες μας που φοβομαστε για τα παιδακια μας και ανησυχουμε με το παραμικρο........ Μακαρι να πανε ολα καλα και να μη μεινει ορφανουλης ο γερακος σου!!!!!!

εγω τον πεθερο μου δεν τον εχω ακομη για τον αλλο κοσμο..βασταει...αλλα ειναι η ηλικια τετοια...τεσπα....την εχει ζησει τη ζωοουλα του, αν ο θεος εχει και αλλην για αυτον, ας του την δωσει....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι δεν καταλαβα αλλα δεν πειραζει.......

όχι κατι συγκεκριμενο καλο μου , απλα ότι κατι εχουν πει που δεν ξερουμε;)

παω κοριτσακια μου να ξαπλωσω στο υπερδιπλο κρεββατι της σουιτας μου..τετοια μεγαλεια εγω η ΤΖΟΥΛΙΑ κ η ΝΤΟΥΒΛΟ..

καληνυχτα καλο μου, φιλακια και στις δυο σας


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

παω κοριτσακια μου να ξαπλωσω στο υπερδιπλο κρεββατι της σουιτας μου..τετοια μεγαλεια εγω η ΤΖΟΥΛΙΑ κ η ΝΤΟΥΒΛΟ..

ονειρα και απονηρευτα κοριτσάκι!σαν τα δικα μου ενα πραμα!!


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

παω κοριτσακια μου να ξαπλωσω στο υπερδιπλο κρεββατι της σουιτας μου..τετοια μεγαλεια εγω η ΤΖΟΥΛΙΑ κ η ΝΤΟΥΒΛΟ..
εγω τον πεθερο μου δεν τον εχω ακομη για τον αλλο κοσμο..βασταει...αλλα ειναι η ηλικια τετοια...τεσπα....την εχει ζησει τη ζωοουλα του, αν ο θεος εχει και αλλην για αυτον, ας του την δωσει....

καλυνηχτα σας...

αλεκα μακαρι να παν ολα καλα...


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...