Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εγω δεν αρχισα ακομα το μαγειρεμα μιας και το μενου για σημερα λεει Μπιφτεκακια και πατατουλες τηγανητες........ Της μπεμπας λεει πατατα καροτο ρυζακι διοτι ειχε διαρροια... Ρε κοριτσια πρεπει να ρωτησω τον ντοκ..... Καθε φορα μετα το εμβολιο κανει διαρροιες το μπεμπεκι......... Αλεξ ειναι και αυτο στις παρενεργειες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Εγω δεν αρχισα ακομα το μαγειρεμα μιας και το μενου για σημερα λεει Μπιφτεκακια και πατατουλες τηγανητες........ Της μπεμπας λεει πατατα καροτο ρυζακι διοτι ειχε διαρροια... Ρε κοριτσια πρεπει να ρωτησω τον ντοκ..... Καθε φορα μετα το εμβολιο κανει διαρροιες το μπεμπεκι......... Αλεξ ειναι και αυτο στις παρενεργειες?

ναι βρε...δεν ειναι τιποτα....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε...δεν ειναι τιποτα....

Δεν ανησυχω......... Δεν ειμαι Αλεξ εγω............ :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: Απλα ρε παιδι μου μου τη δινει η διαρροια...... και το καημενο παρολο που το αλλαζω αμεσως συγκαιγεται!!!! Ξερετε την πρωτη φορα ειχε συγκαει τοσο ασχημα που ματωνε η καημενη........ Δοκιμασα ολες τις κρεμες αλλα τιποτα..... Τελικα μετα απο ψαξιμο στον γκουγκλη δεν βρηκα τιποτα καινουριο αλλα στο parents ελεγε μια κοπελα για σπαθολαδο....Ειπα να το δοκιμασω και αυτο....... Μου φερνει μια φιλη μου που γεννησε τον Αυγουστο και σωθηκα.... Και 2 θειοι μου το χρησιμοποιουν για αλλους σκοπους γαστρεντερικους.... Η μητερα του κολλητου του γιου μου ειχε κανει περσι και μου εφερε αρκετο.... Αυτηνης ηταν πολυ καλο και πηχτο και το χρησιμοποιω κατα κορον τωρα....

Link to comment
Share on other sites

Δεν ανησυχω......... Δεν ειμαι Αλεξ εγω............ :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: Απλα ρε παιδι μου μου τη δινει η διαρροια...... και το καημενο παρολο που το αλλαζω αμεσως συγκαιγεται!!!! Ξερετε την πρωτη φορα ειχε συγκαει τοσο ασχημα που ματωνε η καημενη........ Δοκιμασα ολες τις κρεμες αλλα τιποτα..... Τελικα μετα απο ψαξιμο στον γκουγκλη δεν βρηκα τιποτα καινουριο αλλα στο parents ελεγε μια κοπελα για σπαθολαδο....Ειπα να το δοκιμασω και αυτο....... Μου φερνει μια φιλη μου που γεννησε τον Αυγουστο και σωθηκα.... Και 2 θειοι μου το χρησιμοποιουν για αλλους σκοπους γαστρεντερικους.... Η μητερα του κολλητου του γιου μου ειχε κανει περσι και μου εφερε αρκετο.... Αυτηνης ηταν πολυ καλο και πηχτο και το χρησιμοποιω κατα κορον τωρα....

αντε ρε ...σοβαρα?? και που το βρισκουμ αυτο?? τι ειναι??? Εγω ειμαι μεγαλο νουμερο με τα παιδια...όσο δυναμικη ειμαι στη ζωη μου, τοσο ζωον ειμαι με αυτα...τρεμω...και μονο σε σκεψεις με πιανει η κοιλια μου:|...να δω τι θα κανω οταν μεγαλωσουν...που ειναι και αγορια...ασ'τα....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:tongue::tongue:

καπου στα 16...τρεχω να προλαβω λεωφορειο να παω για καφε με φιλεναδα...στο κεφαλι τα ρειμπαν-μοδατα τοτε...-μπαινω...στρογγυλοκαθομαι...ουφ το προλαβα...πουθενα ομως το γυαλι...μαλλον επεσε στο τρεξιμο!!!!ποιος τυχερος τα βρηκε!!!

πικρα!!!ειμαι στη Μηλο τον πρωτο χρονο κ μολις εχω χρυσοπληρωσει γιαλια...παμε για μπανιο αφηνω τα γιαλια μεσα στην τσαντα μπαινω για βουτια,βγαινω πουθενα τα γιαλια:evil:
κορίτσια μου γλυκά αν και ντρέπομαι που εξαφανίστηκα όλο αυτόν τον καιρό, θεώρησα χρέος μου να σας ενημερώσω ότι αύριο πρώτα ο θεός βαφτίζω τη μικρή μου!!!!

ελπίζω όλες να είστε καλά κ να ετοιμάζετε κ εσείς με χαρά τις δικές σας βαπτίσεις. δεν ξέρω αν έχει γίνει κάποια βάπτιση στο καφέ μας, ελπίζω όχι ακόμη γιατί θα είμαι πολύ γαιδούρα που δεν ευχήθηκα, αλλά πολύ τρέξιμο ρε κορίτσια παρόλο που θα είναι σε πολύ κλειστό κύκλο! μακάρι να ήταν αλλιώς τα πράγματα κ να μπορούσα να σας καλέσω όλες μαζί με τα ζουζούνια σας!!!

αυτά προς το παρόν!!!

από αύριο που θα ξελασκάρω λίγο ελπίζω να τα λέμε πιο συχνλα!!!

σας φιλώ!!!

με το καλο κουκλα μου κ να μας βαλεις φωτο!!!

γεια σου μογλη!!!το παιδί της ζουγκλας...δεν ειχανε μετρο στη ζουγκλα:tongue::tongue::tongue::tongue:(ουτε ανσανσερ)

:tongue::tongue::tongue:ναι αλλασε εξεπληξα ομως δεν μπορεις να πεις!!θυμηθηκα που ηταν το αυτοκινητο:tongue::tongue:
το ανοιξε τελικα ο νικος το σαιτ, εγω δεν το ειδα, μου ειπε λεει καμια σχεση...με δουλευει κι ολας αυτος....μου λεει το μωρο δεν φαινεται να εχει κατι αλλα να απω σιγουρα εγω για μαγνητικη.......ο εξυπνακιας...δεν τον πειραζω ομως γιατι την αλλη εβδομαδα ο μπαμπς του θα ερθει αθηνα για μια επεμβαση (βηματοδοτη) και πολυ τον φοβομαστε γιατ ειναι 80 χρ και η καρδια ου επιβαρυμενη....μπορει να μεινει ορφανο ο καυμενος μου ο βρωμογερας....
ολα καλα να πανε με τον πεθερουλη σου!
καμπιες χνουδωτες!

αποκλειεται να διαβασω ολα αυτα, σημερα βρηκατε...αλλα αμα ειναι κακος ο ανθρωπος...

κιμι, βαρεθηκε το νινι μου... εχει κ σενα, μια παραπανω!

βορειες, ειστε πανεμορφες. δεν εχουν καθολου αδικο που λενε για σας οτι ειστε ολες κουκλαρες!!!!

αυτα διαβασα..τα αλλα αυριο ελπιζω.

παω για τσιγαρακιον..τα ειπαμε με τον παυλο. δεν θα με εγκαταλειψει ποτε μου ειπε, να το θυμαστε κ εσεις αυτο, μπορει να μας χρειαστει!

καλημερα ελενιτσα μου. κολωνα του καφε!!

επισης...θελω να σας βρισω για ενα θεματακι, αλλα θα το κανω αυριο αυτο...φιουου...τοσες δουλειες μαζεμενες...

σιγα μη σε εγκατελειπε μαρη κ συ!!που θα βρει τετοια γυναικα παλι??σπιρτοζα,με χιουμορ,δουλευταρουκ να κουμανταρει κ 3 παιδια εεεεε??για χαζους ψαχνεις?:tongue:γιατι θα μας βρισεις????γουσταρωωωωωωω!!!ελα κ μου λειψε μαρη...τοσο καιρο εβριζε η Κιμι...λοιπον??
καλημεεεεεεεεερα....αλλη μια ωραια μερα!!!!!!:D......καθε πρωι με ξυπναει το χεσμενο μου μωρουλι.....

καλημερα κοριτσακι....

λοιπον, σημερα θα παω νερατζουλα...παω να τσεκαρω ότι ολα οκ με σπιτι και τι χρειαζομαι για να παω σκ.....

φιλιαααααα

αχ τι καλα!!!πιες ενα καφεδακι στο κυμα:rolleyes::rolleyes:φλατσ φλατσ!

εν το μεταξυ .....εγω ακομα μουγκη !!!!
καλυτερα να μασας παρα να μιλας!:tongue:
αντε ρε ...σοβαρα?? και που το βρισκουμ αυτο?? τι ειναι??? Εγω ειμαι μεγαλο νουμερο με τα παιδια...όσο δυναμικη ειμαι στη ζωη μου, τοσο ζωον ειμαι με αυτα...τρεμω...και μονο σε σκεψεις με πιανει η κοιλια μου:|...να δω τι θα κανω οταν μεγαλωσουν...που ειναι και αγορια...ασ'τα....

υπογλωσσια Αλεκακι κανουν δουλεια!θα εχει προοδεψει κ η επιστημη μεχρι τοτε κ τα υπογλωσσια θα ειναι ντουρασελ,εγγυημενα πραματα:tongue:


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

αντε ρε ...σοβαρα?? και που το βρισκουμ αυτο?? τι ειναι??? Εγω ειμαι μεγαλο νουμερο με τα παιδια...όσο δυναμικη ειμαι στη ζωη μου, τοσο ζωον ειμαι με αυτα...τρεμω...και μονο σε σκεψεις με πιανει η κοιλια μου:|...να δω τι θα κανω οταν μεγαλωσουν...που ειναι και αγορια...ασ'τα....

Σοβαροτατα..... Απο οσο ξερω εχει σε καταστηματα με βιολογικα προϊοντα........ Αλλα οι περισσοτεροι φτιαχνουν..... Σπιτικο δηλαδη σπαθολαδο......... Δες εδω http://www.sheblogs.eu/2009/06/28/spatholado/ και μην με πεις πως δεν μπορεις να το ανοιξεις παλι γιατι θα πηδηχτω απο τον ουρανοξυστη...... Και εγω με τα παιδια οσο και να το παιζω ψυχραιμη τρελλενομαι ρε συ..........Καποτε ελεγα στον αντρα μου οταν ηταν μικρος ο Κωνσταντινος οτι θα τον δεσω με μια αλυσιδα και δεν θα τον αφησω να κανει ρουπι μακρυα μου......... Μετα εκανα την Αναστασια και με ειχε πιασει μια τρελλα να την δεσω και αυτην.... Αλλα μετα οταν αρχισαν να μεγαλωνουν και αρχισε να πηζει και το δικο μου λιγοστο μυαλο ειπα πως οσο πιο πολυ αγχωνομαι εγω τοσο πιο πολυ κακο κανω στα παιδια μου!!!!! Το λεω ομως μονο το λεω..... Για να καταλαβεις οταν ο Κωνσταντινος πηγαινε τριτη δημοτικου και αρχισε να πηγαινει με το ποδηλατο σε ενα παρκο εδω κοντα να παιξει με τα φιλαρακια του εγω δεν καθομουν στον κωλο μου μεχρι να περασει ενα τεταρτο..... Και ξερεις γιατι? Για να ειμαι σιγουρη πως δεν ακουσα τσιριδες απο κοσμο..... Για να ειμαι σιγουρη....... Τοση υπερβολη....... Τωρα απο φετος που θα βγαινει και η Αναστασια εγω τι θα κανω? Αλλα δεν το λεω σε κανεναν απο τους δικους μου το κραταω μεσα μου....... Η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι υπερβολικα σε βαθμο κακουργηματος.......

Link to comment
Share on other sites

υπογλωσσια Αλεκακι κανουν δουλεια!θα εχει προοδεψει κ η επιστημη μεχρι τοτε κ τα υπογλωσσια θα ειναι ντουρασελ,εγγυημενα πραματα:tongue:

καλε στο αλλου πηγα και πρωτη φορα εκανε τρενακι μονος του, και τις στιγμες που δεν τον εβλεπα, ειχα ταχυπαλμιες:roll:

Σοβαροτατα..... Απο οσο ξερω εχει σε καταστηματα με βιολογικα προϊοντα........ Αλλα οι περισσοτεροι φτιαχνουν..... Σπιτικο δηλαδη σπαθολαδο......... Δες εδω http://www.sheblogs.eu/2009/06/28/spatholado/ και μην με πεις πως δεν μπορεις να το ανοιξεις παλι γιατι θα πηδηχτω απο τον ουρανοξυστη...... Και εγω με τα παιδια οσο και να το παιζω ψυχραιμη τρελλενομαι ρε συ..........Καποτε ελεγα στον αντρα μου οταν ηταν μικρος ο Κωνσταντινος οτι θα τον δεσω με μια αλυσιδα και δεν θα τον αφησω να κανει ρουπι μακρυα μου......... Μετα εκανα την Αναστασια και με ειχε πιασει μια τρελλα να την δεσω και αυτην.... Αλλα μετα οταν αρχισαν να μεγαλωνουν και αρχισε να πηζει και το δικο μου λιγοστο μυαλο ειπα πως οσο πιο πολυ αγχωνομαι εγω τοσο πιο πολυ κακο κανω στα παιδια μου!!!!! Το λεω ομως μονο το λεω..... Για να καταλαβεις οταν ο Κωνσταντινος πηγαινε τριτη δημοτικου και αρχισε να πηγαινει με το ποδηλατο σε ενα παρκο εδω κοντα να παιξει με τα φιλαρακια του εγω δεν καθομουν στον κωλο μου μεχρι να περασει ενα τεταρτο..... Και ξερεις γιατι? Για να ειμαι σιγουρη πως δεν ακουσα τσιριδες απο κοσμο..... Για να ειμαι σιγουρη....... Τοση υπερβολη....... Τωρα απο φετος που θα βγαινει και η Αναστασια εγω τι θα κανω? Αλλα δεν το λεω σε κανεναν απο τους δικους μου το κραταω μεσα μου....... Η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι υπερβολικα σε βαθμο κακουργηματος.......

το ανοιξα μαρη...εχθες κατι μου ειχατε κανει ...μιαγια ισως:tongue::tongue::tongue:. Και εγω τα ιδια με τα μικρα..Η μανα μου εν τω μεταξυ ειναι το αλλο ακρο..υπεραισιοδοξη με ολα..και με εμας....απο ρω που τη βρηκα αυτη τη μουρλα...

Τονα αγγελο απο εξι μηνων ως και ενος χρονων τον ειχα περασει απο ολοους τους γιατρους...με προσχημα κατι που ειχε, τον τσεκαραν...ΩΡΛ, ορθοπαιδικος, οφθαλμιατρος, οδοντιατρος..και 3-4 παιδιατροι.....Τον μικρο ακομη τον εχω σε επιφυλακη:D


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια....μεγαλο αγχος....εγω ειμαι συνεχεια απο πανω του...ειδικα οταν κοιμαται...μηπως δεν βολευεται?ωχ μπρουμυτα,εχει πλακωσει την μυτουλα του?αναπνεει κανονικα?κ οταν κανω δουλειες βαζω τον Αντρεα''μην κουνηθεις'' του λεω...α καλα μου λεει αυτυχως που τα χουμε διπλα κ τα 2 κ δεν θα χρειαστει να τρεχω απανταει...οχι να μεγαλωσει κ ολας...


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

το σπαθοχορτο βορειο κοροτισι, ειναι αυτο που λεμε βαλσαμολαδο στην καλαματα??? Γατι τετοιο εχω, απο πεθερα...κοκκινοπο χρωμα...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ κοριτσια....μεγαλο αγχος....εγω ειμαι συνεχεια απο πανω του...ειδικα οταν κοιμαται...μηπως δεν βολευεται?ωχ μπρουμυτα,εχει πλακωσει την μυτουλα του?αναπνεει κανονικα?κ οταν κανω δουλειες βαζω τον Αντρεα''μην κουνηθεις'' του λεω...α καλα μου λεει αυτυχως που τα χουμε διπλα κ τα 2 κ δεν θα χρειαστει να τρεχω απανταει...οχι να μεγαλωσει κ ολας...

και που να δεις όταν αρχιζει και περπαταει και παιρνει τουμπες....και ακους το κεφαλι στα πατωματα μπαααμ μπουυυυυμ....αφηστε τα....για αυτο δε θεώ να προχωρησει αυτος νωρις...ο Αγγελος σηκωιηκε 9 μηνων....11 μηνων περπατουσε (αν και ηταν βαρυς και αγορι, που λενε οτι αργουν),,οι τουμπες ομως ηταν αλλο πραγμα...μιλαμε ειχα παθει σοκ εκλαιγα ολη την ωρα...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

καλε στο αλλου πηγα και πρωτη φορα εκανε τρενακι μονος του, και τις στιγμες που δεν τον εβλεπα, ειχα ταχυπαλμιες:roll:

Να ηξερες πσο σε καταλαβαινω................... Την πρωτη φορα που εκανε τρενακι ο Κωνσταντινος μεχρι να κανει τη στροφη το τρενακι και να τον δω φανταζομουνα πως επεσε και πως χτυπησε και ολα τα σχετικα......... Ξερεις τι με βοηθησε πολυ? Η κατασκηνωση..... Τους εστειλα μονους τους απο την πρωτη δημοτικου και τους απεξαρτησα γιατι αλλιως θα τους ειχα τρελλανει........

το ανοιξα μαρη...εχθες κατι μου ειχατε κανει ...μιαγια ισως:tongue::tongue::tongue:. Και εγω τα ιδια με τα μικρα..Η μανα μου εν τω μεταξυ ειναι το αλλο ακρο..υπεραισιοδοξη με ολα..και με εμας....απο ρω που τη βρηκα αυτη τη μουρλα...

Τονα αγγελο απο εξι μηνων ως και ενος χρονων τον ειχα περασει απο ολοους τους γιατρους...με προσχημα κατι που ειχε, τον τσεκαραν...ΩΡΛ, ορθοπαιδικος, οφθαλμιατρος, οδοντιατρος..και 3-4 παιδιατροι.....Τον μικρο ακομη τον εχω σε επιφυλακη:D

Οχι εμεις μαγια η ΜΕΦΗ τα κανει αυτα........ :tongue::tongue::tongue: Και εγω τους εχω περασει τους μεγαλους απο ολους τους γιατρους....... Ηρθε η ωρα της μικρης να περασει και αυτη το τσεκ απ της..... Μολις κλεισουν τα σχολεια θα το κανει δεν θα γλυτωσει....

Link to comment
Share on other sites

και που να δεις όταν αρχιζει και περπαταει και παιρνει τουμπες....και ακους το κεφαλι στα πατωματα μπαααμ μπουυυυυμ....αφηστε τα....για αυτο δε θεώ να προχωρησει αυτος νωρις...ο Αγγελος σηκωιηκε 9 μηνων....11 μηνων περπατουσε (αν και ηταν βαρυς καια ορι, που λενε οτι αργουν),,οι τουμπες ομως ηταν αλλο πραγμα...μιλαμε ειχα παθει σοκ εκλαιγα ολη την ωρα...

χα θα τον δεσω!ευχαριστω Ειρηνη για την ιδεα:tongue::tongue:


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

το σπαθοχορτο βορειο κοροτισι, ειναι αυτο που λεμε βαλσαμολαδο στην καλαματα??? Γατι τετοιο εχω, απο πεθερα...κοκκινοπο χρωμα...

Γιες Αλεξ αυτο ειναι ακριβως το σπαθοχορτο λεγεται και βαλσαμο....... Εχει παρα πολλες χρησεις..... Να δες και αυτο http://beautyelixirs.blogspot.com/2006/07/blog-post_03.html

και που να δεις όταν αρχιζει και περπαταει και παιρνει τουμπες....και ακους το κεφαλι στα πατωματα μπαααμ μπουυυυυμ....αφηστε τα....για αυτο δε θεώ να προχωρησει αυτος νωρις...ο Αγγελος σηκωιηκε 9 μηνων....11 μηνων περπατουσε (αν και ηταν βαρυς και αγορι, που λενε οτι αργουν),,οι τουμπες ομως ηταν αλλο πραγμα...μιλαμε ειχα παθει σοκ εκλαιγα ολη την ωρα...

Τουμπες, χτυπηματα, τρακαρισματα σε πορτες, επιπλα και εγω να παρακολουθω απλα τα συμπτωματα για να μην τρελλαθω........ Ολες οι μανες τα ιδια περνανε!!!!!

αχ κοριτσια....μεγαλο αγχος....εγω ειμαι συνεχεια απο πανω του...ειδικα οταν κοιμαται...μηπως δεν βολευεται?ωχ μπρουμυτα,εχει πλακωσει την μυτουλα του?αναπνεει κανονικα?κ οταν κανω δουλειες βαζω τον Αντρεα''μην κουνηθεις'' του λεω...α καλα μου λεει αυτυχως που τα χουμε διπλα κ τα 2 κ δεν θα χρειαστει να τρεχω απανταει...οχι να μεγαλωσει κ ολας...

Εγω δεν ειμουν πανω απο κανεναν....... Ειχα την ενδοεπικοινωνια και ημουν ησυχη για να κανω δουλειες...... Αλλα δεν μπαινω για μπανιο οταν ειμαι μονη και οταν βαζω ηλεκτρικη καποιος ειναι με το μωρο οπωσδηποτε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...