Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

γυρισα...

ενα πραγμα μονο θα πω,πηρα μεζουρα και μετρουσα κεφαλι μπεμπη οπως λεει στο step1 :cool::cool:

για πες...

εγω κοιτουσα στην προφιλ φωτο που εχει στα νορμαλ παραδειγματα....στο παιδάκι που ειναι 9 μηνων μοιαζει με το μπουρεκάκι μου


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια κι εγω δεν αντεχω...διαβασα μεχρι 1404...τα υπολοιπα αυριο!!!

μαιρη αιντε κι εσυ μετρας κεφαλια!!!

καληνυχτα σας!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

γυρισα...

ενα πραγμα μονο θα πω,πηρα μεζουρα και μετρουσα κεφαλι μπεμπη οπως λεει στο step1 :cool::cool:

τι λεει μαρη το στεπ 1??

καλυνηχτα σας...

αλεκα μακαρι να παν ολα καλα...

;);) ευχαριστουμε...

ρε αλεκα δεν ειπες σχολια για την ντουβλη????

τι να πω ρε παιδια.....και για την τζουλια και για αυτην σοκαριστηκα....αυτο ελεγα του Νικου....όχι τωρα, στα νειατα μου που δεν ειχα κανεναν α σκεφτω, ουτε για όλα τα λευτα του κοσμου δεν θα εκενα τα μισα...πως μπορουν>????


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παω κοριτσακια μου να ξαπλωσω στο υπερδιπλο κρεββατι της σουιτας μου..τετοια μεγαλεια εγω η ΤΖΟΥΛΙΑ κ η ΝΤΟΥΒΛΟ..

Τι αλλο θες μαρηηηηηηηη και υπερδιπλο κρεββατι και σουιτα........ Υπομονη κιμακο μια μερουλα εμεινε........ Θα περασει σαν νερακι....... Εισαι και χαιτεκ και θα μπαινεις και θα περασει....... Καλο σας ξημερωμα....... Ενα φιλακι στην περδικα και ενα σε εσενα!!!

εγω τον πεθερο μου δεν τον εχω ακομη για τον αλλο κοσμο..βασταει...αλλα ειναι η ηλικια τετοια...τεσπα....την εχει ζησει τη ζωοουλα του, αν ο θεος εχει και αλλην για αυτον, ας του την δωσει....

Θα πω για ακομα μια φορα με κινδυνο να γινω κουραστικη οτι με αρεσει πολυ ο τροπος σκεψης σου!!!!!!!

όχι κατι συγκεκριμενο καλο μου , απλα ότι κατι εχουν πει που δεν ξερουμε;)

Μπηκα και στο πριβε δεν καταλαβα τιποτα.....

Ξεχασα να πω οτι η Μεφη εκτος απο τις καριοκες και το σουιφερ μας εφερε και προσκλητηρια......... Το παραμυθακι τελειο...... η τσαντα ειναι υπερυπερπαραγωγη....

Και η Μαιρουλα εφερε προσκλητηριο και να πω δημοσια πως ειναι χρυσοχερα με ολη τη σημασια της λεξεως......... Η Λιτσα δεν εφερε προσκλητηριο αλλα εγω για να μαθει θα παω στο γλεντι της......... Μπουχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλυνηχτα σας...

Μπαι μπαι φατσονακι μου!!!!!!!!

γυρισα...

ενα πραγμα μονο θα πω,πηρα μεζουρα και μετρουσα κεφαλι μπεμπη οπως λεει στο step1 :cool::cool:

Τι μετρας μαρη? Η γιατρος σου δεν μετραει? Αλλο χαζο απο εκει......

για πες...

εγω κοιτουσα στην προφιλ φωτο που εχει στα νορμαλ παραδειγματα....στο παιδάκι που ειναι 9 μηνων μοιαζει με το μπουρεκάκι μου

αααααααααααααααααα μαλλον δεν το εβαλα για καλο το σαιτ ξεκολατε ρεεεεεεεεεεε

κοριτσια κι εγω δεν αντεχω...διαβασα μεχρι 1404...τα υπολοιπα αυριο!!!

μαιρη αιντε κι εσυ μετρας κεφαλια!!!

καληνυχτα σας!!

Λες να μετρησω και εγω? Μην με βαζετε ιδεες..........

Link to comment
Share on other sites

Τι αλλο θες μαρηηηηηηηη και υπερδιπλο κρεββατι και σουιτα........ Υπομονη κιμακο μια μερουλα εμεινε........ Θα περασει σαν νερακι....... Εισαι και χαιτεκ και θα μπαινεις και θα περασει....... Καλο σας ξημερωμα....... Ενα φιλακι στην περδικα και ενα σε εσενα!!!

Θα πω για ακομα μια φορα με κινδυνο να γινω κουραστικη οτι με αρεσει πολυ ο τροπος σκεψης σου!!!!!!!

Μπηκα και στο πριβε δεν καταλαβα τιποτα.....

Ξεχασα να πω οτι η Μεφη εκτος απο τις καριοκες και το σουιφερ μας εφερε και προσκλητηρια......... Το παραμυθακι τελειο...... η τσαντα ειναι υπερυπερπαραγωγη....

Και η Μαιρουλα εφερε προσκλητηριο και να πω δημοσια πως ειναι χρυσοχερα με ολη τη σημασια της λεξεως......... Η Λιτσα δεν εφερε προσκλητηριο αλλα εγω για να μαθει θα παω στο γλεντι της......... Μπουχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχα!!!!!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:ακομα γελαω που λεει η λιτσα,αχ εγω δεν εφερα και ειχα και περισσευουμενα!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ναι το παραμυθι ειναι πολυ ωραιο!!ο αρης οταν ειδε την τσαντα-κουτι,λεει δεν πατε καλα εσεις σε λιγο θα στελνεται dvd για προσκληση:confused:


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οχι καλέ..για εναν τυπο που συζητουσαμε στο νοσοκομειο εννοούσαμε

Καλε δεν ειμαι περιεργη εγω....... απλα ειπα οτι δεν καταλαβα!!!!!! Και οτι δεν πειραζει που δεν καταλαβα

Link to comment
Share on other sites

δειχνει το νορμαλ κεφαλι και λεει το μακρος πρεπει να ειναι κατα 1/3 μακρυτερο απο το φαρδος,ειμαστε ενταξει:D

μωρε σε όλες τις μετρησεις μια χαρα ειναι...τεσπα...μαλλονόλων τα κεφαλακια εχουν την στραβαδα τους.....θυμαμαι την ξαδερφη μου που πηγαινε καθε λιγο στο γιατρο και του ελεγε 'τι ειναι αυτο, γιατρε? 'Ογκος?':mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:...τα χε παιξει ο ντοκτορ.....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:ακομα γελαω που λεει η λιτσα,αχ εγω δεν εφερα και ειχα και περισσευουμενα!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ναι το παραμυθι ειναι πολυ ωραιο!!ο αρης οταν ειδε την τσαντα-κουτι,λεει δεν πατε καλα εσεις σε λιγο θα στελνεται dvd για προσκληση:confused:

Πες του Αρη να μη μας βαζει ιδεες στο μυαλο........... Το βιντεο της μπεμπας αυτο που ειδες με τον δασκαλο της μουσικης και να βαλω και μια προσκληση στην αρχη......... Καλο ε? Μπραβο Αρη..........

ξυπνησε...σας αφηνω κοριτσακια

Γεια σου Τζια ομορφη αδυνατη και κουκλα.......

Link to comment
Share on other sites

ξυπνησε...σας αφηνω κοριτσακια

καλο βραδυ ομορφοκοριτσο.....

καθαρα για τα λεφτα αλεκα!!!!

αυτο δε μπορω να δεχτω....απιστευτο....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...