Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

λοιπον...παω και εγω κουκλες....καλο βραδυ να εχουμε ολες.....αχ τα μωρουλια μας να ειναι καλα.....εγω απο το αγχος μου θα παω μια μερα....όχι τωρα, γενικα..χαχα...το εχω χομπυ!

Και εγω θα παω για νανι.......... Σημερα ηταν μια τελεια ημερα σε αντιθεση με τη χθεσινη....... Ευχαριστω πολυ βορεια κοριτσια που μοιραστηκατε μαζι μου καποιες απο τις ωρες σας...... Αλεξ και εγω οταν θα παω ντοκ θα του κανω μια νυξη ετσι για να φεηγω και εγω απο την ιδεα........ Αλλα προσεξες τι λεω θα κανω νυξη γιατι εγω δεν ειμαι αγχωτικη σαν και εσενα...... μπουχαχαχαχαχχαχαχχαχαχα!!!!! Ασχετα αν και εγω για οτι πειτε το ψαχνω ενδελεχως!!!!!!!!!

Καλο βραδυ.................. ααααααααααααααα και Αλεξ για πλυνε τουλαχιστον το ποτηρι σου και το τασακι σου πολυ σε καλομαθαμε.............. Μαιρη ολα καθαρα ολα τακτοποιημενα.......... εκτος απο της Αλεκας!!!!! Ξερεις κλειδωνεις........... Καλημερα πρωινες............

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

καμπιες χνουδωτες!

αποκλειεται να διαβασω ολα αυτα, σημερα βρηκατε...αλλα αμα ειναι κακος ο ανθρωπος...

κιμι, βαρεθηκε το νινι μου... εχει κ σενα, μια παραπανω!

βορειες, ειστε πανεμορφες. δεν εχουν καθολου αδικο που λενε για σας οτι ειστε ολες κουκλαρες!!!!

αυτα διαβασα..τα αλλα αυριο ελπιζω.

παω για τσιγαρακιον..τα ειπαμε με τον παυλο. δεν θα με εγκαταλειψει ποτε μου ειπε, να το θυμαστε κ εσεις αυτο, μπορει να μας χρειαστει!

καλημερα ελενιτσα μου. κολωνα του καφε!!

επισης...θελω να σας βρισω για ενα θεματακι, αλλα θα το κανω αυριο αυτο...φιουου...τοσες δουλειες μαζεμενες...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημεεεεεεεεερα....αλλη μια ωραια μερα!!!!!!:D......καθε πρωι με ξυπναει το χεσμενο μου μωρουλι.....

καμπιες χνουδωτες!

αποκλειεται να διαβασω ολα αυτα, σημερα βρηκατε...αλλα αμα ειναι κακος ο ανθρωπος...

κιμι, βαρεθηκε το νινι μου... εχει κ σενα, μια παραπανω!

βορειες, ειστε πανεμορφες. δεν εχουν καθολου αδικο που λενε για σας οτι ειστε ολες κουκλαρες!!!!

αυτα διαβασα..τα αλλα αυριο ελπιζω.

παω για τσιγαρακιον..τα ειπαμε με τον παυλο. δεν θα με εγκαταλειψει ποτε μου ειπε, να το θυμαστε κ εσεις αυτο, μπορει να μας χρειαστει!

καλημερα ελενιτσα μου. κολωνα του καφε!!

επισης...θελω να σας βρισω για ενα θεματακι, αλλα θα το κανω αυριο αυτο...φιουου...τοσες δουλειες μαζεμενες...

μπραβο που περασατε ωραια...μπραβο και στον παυλο σου..σιγα μην σε εγκαταλειψει...ντροπη που θες να μας βρισεις,,ποιος ξερει..μπορει εχθες να μιλαγε και το ποτο....:rolleyes:

Kαλημέρααααα !!!!!

Σημερα θα βαλει ο γιαννης με τον μανωλη το θερμοσιφωνο στο παταρι....help...!!!

παω να δω τι γραψατε.

καλημερα κοριτσακι....

λοιπον, σημερα θα παω νερατζουλα...παω να τσεκαρω ότι ολα οκ με σπιτι και τι χρειαζομαι για να παω σκ.....

φιλιαααααα


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα!

Κυριακή πρωι σημερα, ο ανδρας μου την εκανε για ποδηλασία στο βουνό από τις 6.40 ! (ανευ σχολιου). Εξω ξερη από τη νυστα, ταιζω παιδια μεχρι τις 7.30, τα ξαναβαζω για υπνο, σηκώνομαι χαλαρα, πινω καφε, χαζευω, αυτα ακόμα κοιμούνται....σσσσσ..και μπαινω και στο φορουμ. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε και μια βουτια στα γρήγορα καλέ ,ζέστη εχει !!!!!

θα εριχνα αλλα εχω περιοδο,...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα............ Ψυχρα σημερις........ Εμ η Μεφη ειναι Θεσσαλονικη τι να πω.... Ρε ομορφομανα σιγα μην σε εγκατελειπε ο Παυλος......... Μην με πεις οτι το πιστευες αυτο? Φτυσε μας καλε μην μας ματιαξεις!!!!!! Μαρκελλακι αστον τον ανθρωπο να παει για ποδηλασια και μετα πανε και εσυ να πιεις κανα καφε......... Ελενακι μη φωναζεις τοσο πολυ καλε........ Ειδες τι παθαινεις μετα το wild sex?

Link to comment
Share on other sites

παταρατο ελενιτσα????? καλημερα και στις αλλες τσουπρες


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...