Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

το παιδακι οδηγουσε ποδηλατο φιλου 4.30 το απογευμα κ μπηκε αναποδα σε μονοδρομο κ το χτυπησε κοπελα νεαρης ηλικιας με αυτοκινητο που κινουνταν με 15-20 χλμ.το ποδηλατο το μαζεψαν απο ροδες αυτοκινητου με γερανο.δεν εκανε εμετο ουτε εβγαλε αιμα απο αυτι ή μυτη,μονο απο χειλος..εκδορες υπηρχαν σε ολο το σωμα..το αγορακι ηταν 12 ετων..μπαμπας αγορακιου εψαχνε τηλεφωνο κοπελας να της κανει μυνηση!!!!!!!!!ο αστυνομικος τον επανεφερε στην ταξη μολις του ειπε οτι ο γιος του ηγαινε αναποδα..το αγορακι σημαιοφορος..οχι σαν τα δικα μας τα ζωα που αποβλακκονονται στα κομπιουτερια..

παναγια μου.....καλα....και εμεις που δεν ειχαμε κομπιουτερ δεν μπαιναμε αναποδα τσις λεωφορους με τα ποδηλατα....ασε καλυτερα αποβλακωμενα, αν ειναι ετσι...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

εχω μια πολυ δυσκολη περιπτωση....κοριτσακι καπου 12 μηνων ..κανει σπασμους συνεχεια χωρις κανενα αλλο συμπτωμα..θα μεινει εδω..του δοκιμαζουν φαρμακα με το κιλο να δουνε με ποιο θα εχουν αποτελεσματα..κοριτσια το σταυρο μας να κανουμε τιποτα αλλο.

Link to comment
Share on other sites

το ενα ζευγαρι που εφερε Σφακιανος μου το πε,η μανα..της το πε ο γιατρος τους που ειναι πολυ γατονι.τωρα τιποτα αλλο δε μου ειπε γιατι εκλαιγε.με ρωτησε κ αν θα μας κανουν εξετασεις για καριοτυπο..αλλα ουτε αυτο το ξερω..αν ηταν θα μου το ειχε πει λογικα ο γιατρος..

υπαρχουν παθησεις και παθησεις...προφανως καποιες παθησεις ειναι ενδειξεις για αλλα γενετικα προβληματα για αυτο πιστευω ζητουν καρυοτυπο...σε εσας δεν ζητησαν ισως γιατι ειναι κατι απλο....

αντε καλο μεσημερι!

επισης ευανθουλι....

Κιμι ειχα μπει σε ενα σαιτ και εψαχνα...στο εξωτερικο σπανια κανουν τετοιες επεμβασεις γιατι φοβουνται πως θα αντιδρασει το μωρο. Στο λεω τωρα που δεν τιθεται ζητημα (για να μη σε αγχωσω)....τα τρια πρωτα 24ωρα μονο θελει παρακολουθηση. Όταν ξεπεραστουν αυτα, όλα ειναι ΟΚ...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω μια πολυ δυσκολη περιπτωση....κοριτσακι καπου 12 μηνων ..κανει σπασμους συνεχεια χωρις κανενα αλλο συμπτωμα..θα μεινει εδω..του δοκιμαζουν φαρμακα με το κιλο να δουνε με ποιο θα εχουν αποτελεσματα..κοριτσια το σταυρο μας να κανουμε τιποτα αλλο.

:(...ασε ρε....δυστυχως, πολλες περιπτωσεις..Της κουμπαρας γνωστο παιδακι, αρχισε κρισεις (σαν επιληψια, χωρις να επιβεβαιωνεται η παθηση) στα δυο......πειραμα εκαναν στο παιδι να δουν ποιο φαρμακο του κανει καλο. Τωρα ειναι πεντε βεβαια και ειναι καλα.....αφηστε τα...το σταυρο μας....

κ εγω αυτο σκεφτηκα...σκεψου τη μανα που το πρωτο πραγμα που ειδε ηταν το ποδηλατο κ μετα το παιδακι της.....

...εμ.....καλα να ειναι όλα τους....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

το ηξερα ΑΛΕΚΑ....κ εγω δεν το ειχα πει στο Θανο..αλλα δε συμφωνω απολυτα...δηλαδη τι?θα αφησεις το παιδι στην τυχη του???στο παιδακι που ειναι 13 μηνων τους ειπε γιατρος,το Σαββατο νομιζω..εγω την επεμβαση την εκανα αλλα δε σας υπογραφω 1000%οτι το παιδι δε θα εχει προβλημα γιατι αργησατε εναμιση μηνα.....δηλαδη στο εξωτερικο πως αντιμετωπιζουν το προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια φεύγω πάω σπίτι και να πάρω και την Ζέτα από το σχολείο. Έχω πει στον Μιχάλη να περάσει το νετ και στον μεγάλο υπολογιστή στο δωμάτιο της Ζέτας γιατί αυτός κάνει κατάληψη στο laptop και δεν μπορώ να τον ξεκολλήσω. Ελπίζω ότι θα μπορέσω να μπω από το σπίτι. Κίμι φίλησέ μου την πέρδικα.


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites

το ηξερα ΑΛΕΚΑ....κ εγω δεν το ειχα πει στο Θανο..αλλα δε συμφωνω απολυτα...δηλαδη τι?θα αφησεις το παιδι στην τυχη του???στο παιδακι που ειναι 13 μηνων τους ειπε γιατρος,το Σαββατο νομιζω..εγω την επεμβαση την εκανα αλλα δε σας υπογραφω 1000%οτι το παιδι δε θα εχει προβλημα γιατι αργησατε εναμιση μηνα.....δηλαδη στο εξωτερικο πως αντιμετωπιζουν το προβλημα.

πωπω....και εγω στη θεση σου το ιδιο θα εκανα....Στο εξωτερικο λεει ότι αν το κεφαλι μεγαλωνει κανονικα μεχρι το χρονο τοτε δεν υπαρχει κανενα προβλημα...απλα θα ειναι λιγο στραβο (και αυτο προβλημα εγω το βρισκω, αν δηλαδη φαινεται πολυ)...το προβλημα λεει αρχιζει όταν σταματαει να αναπτυσσεται το κεφαλι. Ειχε μαλιστα μελετες με ενηλικες που ειχαν εκ γεννετης ραμμενες ραφες και μεγαλωσαν χωρις χειρουργειο.

Εγω εζησα Αγγλια και ειδα πολλα που διαφωνω όσον αφορα την υγεια....Επεμβασεις κανουν σπανια, υπερηχους σχεδον ποτε. Αμνιοπαρακεντηση εξαιρετικα σπανια...ακομη και φρονιμητη να θες να βγαλεις σε αντιμετωπιζουν λες και ρισκαρεις φοβερα....Δεν 'το εχουν' με τα χειρουργεια πιστευω....και ας ειναι τοσο καλοι σε αλλα θεματα....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμας μεγαλωνε το κεφαλακι..αλλα τι να εκανα??ελπιζω να μην εκανα τη μεγαλυτερη βλακεια της ζωης μου....η περδικα μια χαρα ειναι..γελαει συνεχεια απλα γκρινιαζει τρομερα γιατι την ενοχλει τρομερα επιδεσμος,κ μαλλον τραβανε κ τα ραμματα..ενταξει ειναι κ μια βδομαδα κολλημενη σε ενα δωματιο τι να κανει?ελπιζω να μην δημιουργησα χειροτερο προβλημα.γιατρος με διαβεβαιωσε οτι θα ειναι ολα τελεια.τι να πω?

Link to comment
Share on other sites

εμας μεγαλωνε το κεφαλακι..αλλα τι να εκανα??ελπιζω να μην εκανα τη μεγαλυτερη βλακεια της ζωης μου....η περδικα μια χαρα ειναι..γελαει συνεχεια απλα γκρινιαζει τρομερα γιατι την ενοχλει τρομερα επιδεσμος,κ μαλλον τραβανε κ τα ραμματα..ενταξει ειναι κ μια βδομαδα κολλημενη σε ενα δωματιο τι να κανει?ελπιζω να μην δημιουργησα χειροτερο προβλημα.γιατρος με διαβεβαιωσε οτι θα ειναι ολα τελεια.τι να πω?

χαζο εισαι??? για αυτο στο ειπα τωρα και οχι πριν τα τρια πρωτα 24ωρα...τα μειον της επεμβασης ειναι μονο αυτα τα 3 24ωρα...μην τυχον και δεν τη δεχτει το μωρο.....τωρα που περασαν , μπορεις να πεις με σιγουρια πια ότι καλα εκανες ;)


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

στο καλο κοριτσακι...παω και εγω...φιλια και απο εμας


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

για λιγο....

αλεκα συγχαρητηρια για το δικαστηριο,ευχομαι και το τελευταιο ετσι για να τοςυ το τριψεται!!!!!!

κιμι μου σιδερενια με το καλο να βγειτε αυριο!!!!

αλεκα ετσι λεει και ο αρης,οτι παντα κατι θα βρουν να σχολιασουν αυτοι που θελουν......

επισης με γεια το φορεμα θα το ψαξω το απογευμα!!!!


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...