Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

πηγε η μαμα της κοληττης μου (που βαφτιζω τη μικρη της) πριν 2 βδομαδες στη φενα και πηρε φορεμα για τα γαμοβαφτησια 1000 ευρω..οταν εφτασε ταμειο της ειπαν οτι μπορει να ψωνισει αλλα 1000 ευρω οτι θελει:shock::shock::shock:

το φορεμα που πηρα στη βαφτηστηρα για τα βαφτισια ειναι το ιδιο ντεσεν με αυτο το μπλουζακι (τα μπλε κοραλια)

http://www.papodanjo.com/All-Items_s_4/Long-White-Denim-Twill-Shorts

ναι η φενα τις τελευταιες μερες βγαζει τρελες προσφορες!!!

τελικα πηρε σε αποχρωση μπλε?μ'αρεσει το σχεδιο!


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ακομα εδω εισαι εσυ? Να φυγεις να πας αλλου μας χαλασες και τον καιρο........

Και που το ξέρεις εσύ μαρή οτι δεν είδε;;;Σε σένα θα το πεί;;Είσαι και σε κρίσιμη ηλικία,για να μην ξεχνιόμαστε!

Εγώ είχα δουλέψει στην "Τσαφ-τσούφ" 2 χρόνια σαν Κοινοτάρχισσα και έκανα στα παιδιά καλλιτεχνικά!Τέλεια εμπειρία!Μου φαίνεται θα αρχίσω να πηγαίνω με τα παιδιά να κάνουν και αυτά κανένα μπανάκι και να δουλεύω κίολας να βγάζω κανένα ευρώ τώρα με την κρίση!!Διακοπές πληρωμένες και να με π΄ληρώνουν κιόλας!:tongue::tongue::tongue:

Αλλα δεν θυμάμαι τίποτα.Εχω ένα κεφάλι καζάνι!Ωραίος ο Μητροπάνος!Λίγο βαρύ βέβαι το πρόγραμμα!Είμαι με 3 ώρες θπνο και σήμερα όλην την ημέρα γυρνούσαμε!

Θα μου το ελεγε βρε για να με ξεκανει μια ωρα αρχιτερα.........

Δεν ειναι κακη ιδεα να πας κατασκηνωση......... Τα παιδακια λυπαμαι και τις μαναδες τους ομως μολις σε δουν μπουχχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχαχαχχα

Εμ δεν βρεθηκε ενας χριστιανος να σε πει οτι δεν ταιριαζει σε γιαγιαδες της ηλικιας σου το ξενυχτι? Δεν θα ησουν ετσι τωρα........

Πλακα πλακα περασα πολυ ωραια...... Το προσκλητηριο σου αρεσε πολυ σε οσους το ειδαν η γκουμουτσα καθολου......... Οι καριοκες τελος.......... τις εφαγα ολες η γουρουνα... Λεει ο Βασιλης το πρωι της μανας μου " Πεθερα εχουμε καριοκες" "ΕΙΧΑΜΕ θες να πεις Βασιλακη μου ΕΙΧΑΜΕ" Και η απαντηση του υπεροχου αντρουλη μου " Καλα ρε τις εφαγες οοοοοοοοοοολες" "Εμ τι τις μισες να φαω δεν κανει...... κανει?

τζια δεν νομιζω οτι ειναι κατι,στην αρχη χαζεψα οταν την ακουσα αλλα σκεφτηκα οτι αμα ειναι κατι θα το κανει και στον υπνο της και την παρακολουθησα και ηταν ησυχη:D

μαθαινουν τα φωνηεντα:D:D:Dεχει 5 λεπτα τωρα που ο μπεμπης φωναζει αααααααααααααααααα

ειρηνη η μπεμπα ειναι παμφαγο:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Και η δικια μου κανει κατι θορυβους...... Ωρες ωρες μαλιστα ειναι αποθεωση γιατι βογκαει σαν να σκαβει.... Δεν ειναι τιποτα.....

Τι λεγαμε Μαιρουλα προχθες στο τηλεφωνο? Το μαθαμε το ααααααααααααααααααα τωρα παμε στο βββββββββββββββββββββββ

γεια σου μεφη!πως περασαμε στη συμπρωτευουσα...να σου πω? τα προσκλητηρια με ντατσουν τα κουβάλησες??μπουχαχαχα!!!

Με νταλικα ρε Τζια που να χωρεσουν στο ντασουν?

καλως την!!!τον σταυρο που φορουσα εχθες τον ειδες?ειναι λευκοχρυσο με μπριγιαν αλλα αλυσιδα στο χερι ειναι ολες σε κιτρινο.....

πως το ξεχασα ρε γμτ......το αφησα τελευταια στιγμη...

να σας πω,τζια για πες και εσυ που ξερεις απο αυτα.

σκεφτηκα παρω μικρους βασιλικους και να τους βαλω μεσα σε αυτα τα κουβαδακια που εχει το τζαμπο τα μικρα,σε ροζ και γαλαζιο και να τα βαλω πανω στα τραπεζια στο μαγαζι και για ομορφια αλλα θα μυριζουν και πολυ ωραια.για πειτε γνωμες?

Με αρεσει σαν ιδεα.............. τα κουβαδακια μετα τι θα τα κανεις?

διαβασες την ιδεα του αρη???:mrgreen:

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΠ αυτο κατοχυρωθηκε ειναι δικο μου δεν το παιρνει καμμια αλλη.......

http://www.childrensalon.com/product_info.php?cPath=33_304&page=1&products_id=20224

Το φόρεμα που μου άρεσε έιναι κάπως έτσι.Οχι το σχέδιο αλλά το ύφασμα με μικρότερα υφασμάτινα λουλουδάκια σε απαλό ροζ.

Κοριτσάκια πάω!Μαιρουλα αυριο πάω Φένα στον φοίνικα!Να δουμε τί ψάρια θα πιάσουμε!Καληνυχτα όμορφες!

Και στο παιδι υπερπαραγωγη μαρη ελεος πια.............

Για να δουμε θα βρεις τιποτα τρισδιαστατο στη φενα? Δεν νομιζω..........

Link to comment
Share on other sites

αχ εγω εδωσα μια στον αρη να φαει εμ το ζορι και εγω πηρα μια δαγκωνια......

αντε για δεν προχωραμε ομως.....κοιμοταν και η μπεμπα και την ξυπνησε και γυρισε και τον κοιταξε με δολοφονικο βλεμα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ρε συ για το φορεμα το δικος της λεει πως μοιαζουν τα λουλουδια που εχει με αυτο που ειδε.

λεω να τα δωσω σε οποιες τα θελουν,συνηθως κανενας δεν λεει οχι σε βασιλικο.

πως σε φαινεται σαν ιδεα?

α καλα...μου ειπες σου αρεσε..


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

αχ εγω εδωσα μια στον αρη να φαει εμ το ζορι και εγω πηρα μια δαγκωνια......

αντε για δεν προχωραμε ομως.....κοιμοταν και η μπεμπα και την ξυπνησε και γυρισε και τον κοιταξε με δολοφονικο βλεμα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ρε συ για το φορεμα το δικος της λεει πως μοιαζουν τα λουλουδια που εχει με αυτο που ειδε.

λεω να τα δωσω σε οποιες τα θελουν,συνηθως κανενας δεν λεει οχι σε βασιλικο.

πως σε φαινεται σαν ιδεα?

α καλα...μου ειπες σου αρεσε..

Ξεχασα να σχολιασω πριν που ειπες για το παμφαγο......... Και εγω ετσι την λεω..... Την εφαγε καλα την Γιωτης? Η Αναστασια παντως που δοκιμασε νουνου, νεστλε και γιωτης μου ειπε οτι η γιωτης ειναι καλυτερη......

Δεν μπορω να το φανταστω αυτο με το δολοφονικο βλεμμα......... Δεν τραβηξες μια φωτο και εσυ........

Ξερω που λεει οτι μοιαζουν........ να την σκασω θελω την ατιμη την ξανθιωτισσα.

Ναι με αρεσε ειναι πολυ καλη ιδεα....

Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να σχολιασω πριν που ειπες για το παμφαγο......... Και εγω ετσι την λεω..... Την εφαγε καλα την Γιωτης? Η Αναστασια παντως που δοκιμασε νουνου, νεστλε και γιωτης μου ειπε οτι η γιωτης ειναι καλυτερη......

Δεν μπορω να το φανταστω αυτο με το δολοφονικο βλεμμα......... Δεν τραβηξες μια φωτο και εσυ........

Ξερω που λεει οτι μοιαζουν........ να την σκασω θελω την ατιμη την ξανθιωτισσα.

Ναι με αρεσε ειναι πολυ καλη ιδεα....

την εδωσα στον μπεμπη σε αυτην μια κουταλια μονο να δω τι θα κανει.

δεν εδωσα στον αρη να δοκιμαση..ξεχασα,παντως μεχρι τωρα προτιμαει στις νουνου ο αρης:mrgreen:

γελουσα ρε συ,αμα την εβλεπες......:mrgreen::mrgreen:


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Συμαζεψα και θα σε αφησω δεν προλαβαινω να παω ουτε στο πριβε ο αντρουλης μου μου σιγοτραγουδαει την Μαιρη Παναγιωταρα και κολλησε η βελονα εκει που λεει " Ειναι καθηκον σου σου λεω συζυγικοοοοοοοο " Δικια του παραφραση......... Τι να κανω δεν μπορω να αντισταθω......... Δεν θελω και να χρησιμοποιησω το σουιφερ της Μεφης........ Αστο για την αλλη χρηση............. Ολα καθαρα ολα τακτοποιημενα........ Καλο βραδυ.....

Καλημερα πρωινες και καλη εβδομαδα για ολες μας και ειδικα για την Κιμι μας που θα επιστρεψει στο σπιτακι της!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!!!καλη εβδομαδα κοριτσουδιαααα!!!

ΚΙΜΙ μου αυριο πας σπιτακι σου τελειωσε φιλεναδααααααα!!!!

καλα ΤΖΙΑ η κορη σου ειναι κουκλα!!!τι μαλλι ειναι αυτο??εμενα ειναι ψιλοκαραφλας ακομη:P

ηρθε η κολητη μου εχτες με το γιο της κ τον αντρα της...ο γιος της 3 ετων..καλα ενα παιδακι απαιχτο λεμε...ειχε παει διπλα στο μπομπιδιο κ του εδειχνε πως να γυρναει τις μπαλες απο ενα παιχνιδακι''ετσι να το γυρνας''του ελεγε''θα σε μαθω εγω''κ μετα που τον ταιζα κρεμα''φαε οοολο το φαι σου να μεγαλωσεις πιο γρηγορα για να παιζουμε'' καποια στιγμη βαζω μπομπιδιο στην κουνια του κ βλεπω τον πιτσιρικα να του τραγουδαει το΄΄κοιμησου κ παραγγειλα στην πολη τα πρικια σου:Pκ στο τελος ηθελε να τον παρει σπιτι του:P


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου το εκανε και την προηγουμενη φορα που περασε ιωσουλα στα λαιμα της..αλλα δεν μπορω να κανω κατι..ουτως η άλλως τις παλευουν μονα τους αυτες τις ιώσεις(αν ειναι ίωση)...

...καλα...εσυ θηλαζεις κιολας κ ειναι το σουπερ μπεμπε!!! λειπει κ η Μαριανθη να σου τα πει καλυτερα...

καλως την!!!τον σταυρο που φορουσα εχθες τον ειδες?ειναι λευκοχρυσο με μπριγιαν αλλα αλυσιδα στο χερι ειναι ολες σε κιτρινο.....

πως το ξεχασα ρε γμτ......το αφησα τελευταια στιγμη...

να σας πω,τζια για πες και εσυ που ξερεις απο αυτα.

σκεφτηκα παρω μικρους βασιλικους και να τους βαλω μεσα σε αυτα τα κουβαδακια που εχει το τζαμπο τα μικρα,σε ροζ και γαλαζιο και να τα βαλω πανω στα τραπεζια στο μαγαζι και για ομορφια αλλα θα μυριζουν και πολυ ωραια.για πειτε γνωμες?

αχ πες καμμια ιδεα βρε μαιρουλα! μονο σε εσενα βασιζομαι για κατι πιο λογικο, γιατι αμα πει η τρελλοΜΕΦΗ ιδεα θα πρεπει να δωσω ανοιχτη επιταγη... ωραιοι οι βασιλικοι. κ ως συμβολισμος.

εμεις θα εχουμε ενα μεγαλο τραπεζι κ 2 μικρα στο μπαλκονι...με τι να τα διακοσμησω???

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!!!!!!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...