Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ναι μωρε....ψαχναμε παλια με το μανωλη και δεν βρισκαμε παραλια να κανουμε μπανιο....σε μερικα μερη το εχουν παραξηλωσει με αυτο το θεμα.

Ετσι ειναι το σπιτι του παππου μου στον Αρχαγγελο σπιτι βραχακια θαλασσα....αλλα δεν ειναι δικο μας..... κλαψ

ουτε αυτο ειναι δικο μας...μπουχαχα


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλα το χεσανε..τεσπα

Πηγαινε να τσεκαρεις. η δικαι μου ειναι απλη ΩΡΛ αλλα εχει τρια παιδια κα νομιζω ειναι αετος :D

οχι θελω παιδωρλ....αλλα θα κοιτάξω αν μπορω να την πάω στο ιατρειο του για να μην πηγαινω στο νοσοκομειο και ψωνισουμε καμια ιωση απο εκει...μου τα εχει κανει τσουρεκια ο Νυσταλέων


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kaλήτερα που δεν εχουμε τιποτα.....να μας τα φανε αλλοι...:rolleyes: δεν ξερουμε να τα φαμε μονοι μας ?:tongue::tongue:

χαχα....οπωψς ελεγε και ο μπαμπας μου...'σιγα μην δουλευω εγω για να μου τα φανε οι γαμπροι':P:p:tongue:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

καλα το χεσανε..τεσπα

οχι θελω παιδωρλ....αλλα θα κοιτάξω αν μπορω να την πάω στο ιατρειο του για να μην πηγαινω στο νοσοκομειο και ψωνισουμε καμια ιωση απο εκει...μου τα εχει κανει τσουρεκια ο Νυσταλέων

καλητερα θα ειναι στο ιατρει,αν και δεν εχει πολλες ιωσεις τωρα .

χαχα....οπωψς ελεγε και ο μπαμπας μου...'σιγα μην δουλευω εγω για να μου τα φανε οι γαμπροι':P:p:tongue:

Αυτο λεω και εγω....σιγα μην δουλευω εγω να τα τρωει Ο γαμπρός..:wink:


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλα το χεσανε..τεσπα

οχι θελω παιδωρλ....αλλα θα κοιτάξω αν μπορω να την πάω στο ιατρειο του για να μην πηγαινω στο νοσοκομειο και ψωνισουμε καμια ιωση απο εκει...μου τα εχει κανει τσουρεκια ο Νυσταλέων

;)....που ειναι ο νυσταλεων να τον 'καθησυχασω'?:P

Τι εγινε στον παπακαλιατη?


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτο λεω και εγω....σιγα μην δουλευω εγω να τα τρωει Ο γαμπρός..:wink:

:tongue::tongue::tongue::tongue:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

;)....που ειναι ο νυσταλεων να τον 'καθησυχασω'?:P

Τι εγινε στον παπακαλιατη?

εγω δεν βλεπω τβ....ο μανωλης εβλεπε αυτο με την οικογενεια που ειναι μπαμπας ο κοχλας και μαμα η λουιζιδου...δεν ξερω πως το λενε αλλα ειχε πλακα....ειχαν κολλησει και αυτη με τη φαρμα στο φεις:mrgreen:


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

καλως το...τι κανεις?


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα....Τζια εμενα η μικρη οταν ειχε βροχιολιτιδα,το στηθος της πηγαινε πολυ γρηγορα πανω κατι και φαινοταν εντονα(προσπαθω να ειμαι παραστατικη,για να το καταλαβεις)δεν εκανε πυρετο,γιατι δεν κανουν πυρετο σε τετοιου ειδους λοιμωξειςκαι ακουγοταν χουρ χουρ οταν ανασαινε....αυτα τα συμπτωματα ειχε.τι λαρυγγιτιδα κ μλκιες λεμε τωρα??????παω γιατι ΧΑΛΑΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ.


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παω να φυγω....πολλες ησυχιες .....βαρεθηκατε ε??


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...