Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

kalos to...συγχαρητηρια για το δικαστήριο..9 στα 10 λοιπόν!!!

για πες για το φορεμα???απο που το πηρες? το εχει στο νετ να το δούμε?

εσεις που ξερετε απο αυτα μπορειτε να το βρειτε...δεν ξερω..το πηρα αμο μαγαζι εδω κοντα που φερνει ολο cinema. Αυτο ηταν princess, μπλε ηλεκτρικ, στραπλες (θα μου βαλει και ραντακι αυτη) 'φουφουλε', λαστιχο κατω απο το βυζι (στο σωστο σημειο)και ισιο μακρυ...στο τελειωμα εχει κατι σαν φαρδυα δαντελλα θαλασσι....καππυ εχει και κατι στρασσακια Μεταξωτο ειναι, δεν πολυδιαγραφει και νομιζω ηταν η καλυτερη επιλογη που θα μπορουσα να κανω τωρα.....330 ευρω το πηρα.


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

εσεις που ξερετε απο αυτα μπορειτε να το βρειτε...δεν ξερω..το πηρα αμο μαγαζι εδω κοντα που φερνει ολο cinema. Αυτο ηταν princess, μπλε ηλεκτρικ, στραπλες (θα μου βαλει και ραντακι αυτη) 'φουφουλε', λαστιχο κατω απο το βυζι (στο σωστο σημειο)και ισιο μακρυ...στο τελειωμα εχει κατι σαν φαρδυα δαντελλα θαλασσι....καππυ εχει και κατι στρασσακια Μεταξωτο ειναι, δεν πολυδιαγραφει και νομιζω ηταν η καλυτερη επιλογη που θα μπορουσα να κανω τωρα.....330 ευρω το πηρα.

Ασχετο αλλά princess είναι η κουζίνα μου. Πάντως με το καλό να το φορέσεις για να δείξεις σε όλους πόσο κούκλα είσαι.


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites

λοιπον μπηκα...ολα τα λεφτα οι διπλανοι μου χθες...χτυπησε το κακομοιρο το αγορακι..το φερνει η μαμα κ μπαμπας..μια χαρα η μαμα.,.τελος παντων παω στο γελιο..μου λεει θα εβγαζα τα παπουτσια του παιδιου εξω γιατι βρωμανε αλλα φοβαμαι οτι θα μου τα κλεψουν οι ξενοι..δεν παει αλλο μου λεει..οχι μονο εχουμε γεμισει απο δαυτους αλλα μυριζουν κιολας(για πακιστανους ελεγε)

Link to comment
Share on other sites

εμεις τωρα πολυ καλα..αν εξαιρεσουμε την γκρινια..ξυπνησαμε 6 κ κοιμηθηκε πριν 15 λεπτα!!!!τα παντα ολα..το κεφαλακι ξεπριστηκε ηδη παρα πολυ που το ειδα στην αλλαγη..ο Σφακιανος θα μας τα πει ολα αυριο,εκτος κ αν κανει κανα ντου το απογευμα..πεταξε κ κατι αυριο-μεθαυριο φευγετε..αλλα το πηρε πισω αμεσα.στην πρωινη επισκεψη που εκανε ολη η ομαδα ειπε οτι αυριο φευγουμε..τη λιστα την εφτιαξα καμπαρετζου..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τσούπρεεεεες! Καλημέρα και Καλή εβδομάδα (αν και λίγο αργά...) Τελικά δε φταίει το πισι στο σπίτι, ίντερνετ δεν έχω. Έκανα αίτηση για μεταφορά του σταθερού από Vodafone σε HOL και με έκοψαν και το ίντερνετ...

Σαββίνα ΟΚ, πήγαμε παιδίατρο Παρασκευή, κάναμε την τελευταία δόση πνευμονιο και ηπατιτίτδα και μας μέτρησε. Είμαστε 69 πόντοι και 7810, πήραμε μονο 200γρ αλλά μου είπε να μην ανησυχώ (ναι, καλά....), έπεσε λιγουλάκι από την καμπύλη αλλάεγώ θα σκάσω!

Από φαί, κουτσοτρώμε, τρώει από 450 έως 550μλ γάλα την ημέρα, συν τρία γεύματα στερεές (από 40 έως 80μλ φρούτα με δημητριακά το πρωί, από 120 έως 160μλ κρέας ή κοτόπουλο με λαχανικά το μεσημέρι και από 80 έως 120μλ φρούτα ή λαχανικά το απόγευμα). Πίνει και 2-3 γουλιές νεράκι από το ποτηράκι μετά από κάθε γεύμα. Ξέρω γω, καλά είναι, δεν είναι, ιδέα δεν έχω...:rolleyes:

Περδικούλα όλα καλά;;;;;

Αλέκα με γειά το φόρεμα καλή μου, μια κούκλα είσαι ούτως ή άλλως!

Εμείς τραπέζι δε θα κάνουμε στη βάφτιση κι έτσι δεν έχω να σκάσω αλλά δεν έχω και καμιά ιδέα :(

ομορφάκια η εφορία στο βύρωνα με έβγαλε το λάδι... Θέλουμε αντίγραφο του Ε9 του πατέρα μου και του λέει να το τυπώσετε από το ίντερνετ. Βρε καλή μου, το Ε1 κάνω από το ίντερνετ, το 2005 το Ε9 το έκανα χειρόγραφο. Τίποτα αυτή... Βρήκα το δεύτερο το υπογεγραμμένο από τον εφοριακό το Ε9 του 2005, να το πάρω μαζί την Τετάρτη που θα πάω να το πάρω, μήπως μου κάνουνε νερά;;;; Αν μπω και τα δηλώσω τώρα από το τάξις (παρά το ότι δεν έχουν αλλαγή από το 2005) μόνο και μόνο για να το τυπώσω, λες να τον μπλέξω τον άνθρωπο;;;;


Link to comment
Share on other sites

εμεις τωρα πολυ καλα..αν εξαιρεσουμε την γκρινια..ξυπνησαμε 6 κ κοιμηθηκε πριν 15 λεπτα!!!!τα παντα ολα..το κεφαλακι ξεπριστηκε ηδη παρα πολυ που το ειδα στην αλλαγη..ο Σφακιανος θα μας τα πει ολα αυριο,εκτος κ αν κανει κανα ντου το απογευμα..πεταξε κ κατι αυριο-μεθαυριο φευγετε..αλλα το πηρε πισω αμεσα.στην πρωινη επισκεψη που εκανε ολη η ομαδα ειπε οτι αυριο φευγουμε..τη λιστα την εφτιαξα καμπαρετζου..

Κίμι μου ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ!!!!!


Link to comment
Share on other sites

Ασχετο αλλά princess είναι η κουζίνα μου. Πάντως με το καλό να το φορέσεις για να δείξεις σε όλους πόσο κούκλα είσαι.

τελικα δεν θα βαλω την κουζινα σου μπουχαχα...ουτε τηνταπετσαρια....Δε με νοιαζει βρε Ιωαννα μου τι λενε οι αλλοι....ο κοσμος παντα κατι θα λεει...κακο η καλο...με νοιαζει τι βλεπουν τα ματακια μου...Και πιστεψε με, ειμαι πολυ αυστηρος κριτης...:rolleyes:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ναι μονο που κουραστηκε το καημενουλι μου...ολα τελεια..κ το τραυμα παει μια χαρα..ολα καλα δοξα τω Θεω.

ΕΥΗΓ περαστικα στον μπαμπακα.

ΑΛΕΚΑ μεγεια το φορεμα..κορυφαιο πρεπει να ναι,αν κ χωρις εικονα δεν δυναμαι να εκφερω αποψη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λοιπον μπηκα...ολα τα λεφτα οι διπλανοι μου χθες...χτυπησε το κακομοιρο το αγορακι..το φερνει η μαμα κ μπαμπας..μια χαρα η μαμα.,.τελος παντων παω στο γελιο..μου λεει θα εβγαζα τα παπουτσια του παιδιου εξω γιατι βρωμανε αλλα φοβαμαι οτι θα μου τα κλεψουν οι ξενοι..δεν παει αλλο μου λεει..οχι μονο εχουμε γεμισει απο δαυτους αλλα μυριζουν κιολας(για πακιστανους ελεγε)

:D..πως χτυπησε το παιδακι?? ποσο χρονων ειναι?? εκανε εμετο?? Αυτο με τους ξενους το λεει και η νονα μου χαχα...ειναι Βουλγαρα και λεει 'δε μπορω αυτους τους Αλβανους'... ε μα ειναι ζωα οι ανθρωποι τι να πω...

Κιμι...αυτο για τη νινιδα..ο δικος μου εχει... ευτυχως...ξερεις τι σχεση εχει ομως???


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

το παιδακι οδηγουσε ποδηλατο φιλου 4.30 το απογευμα κ μπηκε αναποδα σε μονοδρομο κ το χτυπησε κοπελα νεαρης ηλικιας με αυτοκινητο που κινουνταν με 15-20 χλμ.το ποδηλατο το μαζεψαν απο ροδες αυτοκινητου με γερανο.δεν εκανε εμετο ουτε εβγαλε αιμα απο αυτι ή μυτη,μονο απο χειλος..εκδορες υπηρχαν σε ολο το σωμα..το αγορακι ηταν 12 ετων..μπαμπας αγορακιου εψαχνε τηλεφωνο κοπελας να της κανει μυνηση!!!!!!!!!ο αστυνομικος τον επανεφερε στην ταξη μολις του ειπε οτι ο γιος του ηγαινε αναποδα..το αγορακι σημαιοφορος..οχι σαν τα δικα μας τα ζωα που αποβλακκονονται στα κομπιουτερια..

Link to comment
Share on other sites

το ενα ζευγαρι που εφερε Σφακιανος μου το πε,η μανα..της το πε ο γιατρος τους που ειναι πολυ γατονι.τωρα τιποτα αλλο δε μου ειπε γιατι εκλαιγε.με ρωτησε κ αν θα μας κανουν εξετασεις για καριοτυπο..αλλα ουτε αυτο το ξερω..αν ηταν θα μου το ειχε πει λογικα ο γιατρος..

Link to comment
Share on other sites

γεια κ παλι!!!

κιμαδακι μπραβο στην περδικουλα !!! αντε τελειωσαν τα βασανα σας!!!!!

αλεκακι μεγεια!!!

η μαρλεν βαφτισε??? να σας ζησει!!!!

πηγα κ εγω το σαββατο στα μαγαζια...μπουρδες κ πανακριβα μου φανηκαν οσα ειδα. πηγα νεα σμυρνη, εκει νομιζουν οτι ειναι γλυφαδα ή εκαλη!!!!

θα παω κ δαφνη που ειναι πιο του γουστου κ της τσεπης μου...αλλα οπως ειπε κ η αγγελικη αφου δε κανω τραπεζι δε θα σκασω κιολας...κατι απλο κ ωραιο.


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...