Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

και εσυ βρωμοπατρινια???να εξηγουμαι κ η μανα μου κοντοχωριανη σου ειναι,κ η γυναικα του ξαδερφου μου,ετσι τη λεω βρωμοπατρινια.αν σε ενοχλει πες μου να σε λεω απλα βρωμιτσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

ααααμααααανννννν, αμαααααααν , αμαααααααν....ετσι ειμαι? (πολυ αμανες!!!!)QUOTE]:lol::lol::lol: ελα μαρη....αφου ωραια ησουν πριν ωραια θα εισαι και τωρα...θα τα χασουμε τα κιλα. Πόλεμοοοοοος!!!!

Αλεκα φοβεροι στιχοι!!!!!!!!!!!!!!πρεπει να βαλουμε και τη μελωδια τωρα!!

αντε κανε κατι και εσυ....

Ομορφακια, εγω παιδακι μου δεν ειχα μυαλο....ό,τι ειχα το'χασα:P


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

και εσυ βρωμοπατρινια???να εξηγουμαι κ η μανα μου κοντοχωριανη σου ειναι,κ η γυναικα του ξαδερφου μου,ετσι τη λεω βρωμοπατρινια.αν σε ενοχλει πες μου να σε λεω απλα βρωμιτσα...

οχι παιδακι μου τι να με πειραζει??????εισαι καλα????????/

παιδια η μπεμπα κοιμαται απο 12.30 και ακομα να ξυπνησει...αλλα αρχισε να μουγγριζει.

τυχερηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!σε ζηλευω!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω αλεκα μου δεν το χω με το καλυτεχνικο θεμα!!το αφηνω στα υπολοιπα κοριτσια!!!!!.............

η μαρλεν που ειναι μια σταρ???????δεν θα μπορει να κανει κατι???????

η η mefh η οποια τα παει πολυ καλα με το τραγουδι!!!!!!!!!!...αυτη,μεταξυ μας ε,τραγουδιστρια πρεπει να θελε να γινει ....

εν το μεταξυ αλεκα μου εγω το σωμα σου δεν το χα ποτεεεεεεεεεεεεεε ομως!!!!!λες να γινω τωρα μετα την εγκυμοσυνη ετσι?????????????????????????/βρε λες?????????

αχχχπρεπει να μαγειρεψω κ βαριεμαι!!!!

μου ξυπνησε και το μικρο μολις!!!!!!!!!!!!φτου !θα προσπαθησω να σας παρακολουθω@...

ααα ρε κοριτσια εχει κοψει να τρωει οσο ετρωγε το παιδι μου εδω και 3 μερες...να ανυσηχησω???????βασικα εχει κοψει περιπου σε ποσοτητα 1 1/2 γευμα...λεω να παρω παιδιατρο !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

όχι ρε ασπουλα μην ανησυχεις. Αν δεις στις καμπυλες ενωτους πρωτους μηνες παιρνουνα ενα κιλο και κατι. στον τριτο μηνα παιρνουν μονο μισο κιλο. Δε μπορει να εχουν την ιδια πορεια, θα φτασουν 20 κιλα τον πρωτο χρονο. Και ο δικος μου το ειχε κανει και όλα τα παιδακια


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

οι celofin μολις παραγγελθηκαν κ 2 κουτια κιολας ...

αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι ειπατε οτι καιει οταν την βαζεις? γιατι εχω κατι φλεβιτσες στα μπουτια κ λενε οτι δεν κανει . για πες βρε αλεκα καιει πολυ?


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ασπουλα μιας κ εισαι αθηνα αν θες για νυφικο να σου πω απο που το νοικιασα το δικο μου? μιλαμε για κλασσεις ανωτερο σε ποιοτητα κ ποικιλια το μαγαζι!!!

μου το ειχε προτεινει μια φιλη της μαμας μου που ανοιξε οικο νυφικων στη καρδιτσα κ οταν εψαχνε για προμηθευτες κατεληξε οτι αυτος ηταν ο καλυτερος κ απο προνοβια, ασλανη, κατελανο, κλπ. ειναι σε ενα στενακι στην ερμου.

αφου οταν πηγα για την τελικη προβα εκαναν παραλαβη νεα κομματια κ ηταν το ενα καλυτερο απο το αλλο κ λεω της κυριας εκει προλαβαινω να αλλαξω γνωμη? κ κοντεψε να παθει εγκεφαλικο η γυναικα...τελεια σου λεω!

ψαχνω να βρω τη καρτα κ δε τη βρισκω γ...το, αν θες μπορω να μαθω ομως τηλ!


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

οι celofin μολις παραγγελθηκαν κ 2 κουτια κιολας ...

αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι ειπατε οτι καιει οταν την βαζεις? γιατι εχω κατι φλεβιτσες στα μπουτια κ λενε οτι δεν κανει . για πες βρε αλεκα καιει πολυ?

όχι μωρε δεν πειραζει...ελατε να πασαλειφτουμε όλες!!!!!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

όχι ρε ασπουλα μην ανησυχεις. Αν δεις στις καμπυλες ενωτους πρωτους μηνες παιρνουνα ενα κιλο και κατι. στον τριτο μηνα παιρνουν μονο μισο κιλο. Δε μπορει να εχουν την ιδια πορεια, θα φτασουν 20 κιλα τον πρωτο χρονο. Και ο δικος μου το ειχε κανει και όλα τα παιδακια

σωστο και αυτο!!!

οι celofin μολις παραγγελθηκαν κ 2 κουτια κιολας ...

αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι ειπατε οτι καιει οταν την βαζεις? γιατι εχω κατι φλεβιτσες στα μπουτια κ λενε οτι δεν κανει . για πες βρε αλεκα καιει πολυ?

αδυνατιζουν αυτες???εννοω αν μειωνουν ποντους@@...

ασπουλα μιας κ εισαι αθηνα αν θες για νυφικο να σου πω απο που το νοικιασα το δικο μου? μιλαμε για κλασσεις ανωτερο σε ποιοτητα κ ποικιλια το μαγαζι!!!

μου το ειχε προτεινει μια φιλη της μαμας μου που ανοιξε οικο νυφικων στη καρδιτσα κ οταν εψαχνε για προμηθευτες κατεληξε οτι αυτος ηταν ο καλυτερος κ απο προνοβια, ασλανη, κατελανο, κλπ. ειναι σε ενα στενακι στην ερμου.

αφου οταν πηγα για την τελικη προβα εκαναν παραλαβη νεα κομματια κ ηταν το ενα καλυτερο απο το αλλο κ λεω της κυριας εκει προλαβαινω να αλλαξω γνωμη? κ κοντεψε να παθει εγκεφαλικο η γυναικα...τελεια σου λεω!

ψαχνω να βρω τη καρτα κ δε τη βρισκω γ...το, αν θες μπορω να μαθω ομως τηλ!

να αμε γραψε τηλ π.μ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημεραααααα

κοριτσια παλευω να τον βαλω να κοιμηθει χωρις φασκιωμα και εκεινος ξυπναει γρατζουνιζεται τεντωνεται και τελικα δεν κοιμαται και ειναι μεσα στην γκρινια??Υπαρχει καμμια αλλη που φασκιωνει ακομα ή ειμαι η μονη τρελη?


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει ερθει ακομα...

τωρα ειναι coffee time, κ κουλουρακι, αντε κ μηλοπιτακι.

σου αφιερωνω τον λιγο χρονο που εχω..

κ ανατριχιαστικες λεπτομερειες!

το εκοψες το γαλα??? θες να σε μισησει η μαριανθη???

αι μαρη φαε το μηλοπιτακι σου εκει...:tongue::tongue:


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααα

κοριτσια παλευω να τον βαλω να κοιμηθει χωρις φασκιωμα και εκεινος ξυπναει γρατζουνιζεται τεντωνεται και τελικα δεν κοιμαται και ειναι μεσα στην γκρινια??Υπαρχει καμμια αλλη που φασκιωνει ακομα ή ειμαι η μονη τρελη?

καλε τι το φασκιωνεις το παιδι?εγω δε το φασκιωσα ποτε!αστο ελευθερο να κουνιεται να το ευχαριστιεται

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...