Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Στην αρχή απλά είδαμε την καρδιά και λέει η γιατρός κάτσε μπασ και ακούσουμε αλλά δεν και λέει κάτσε άλλη μια φορά και απλά έκανε 3 φορές νταβ νταβ νταβ τίποτε άλλο δεν ξέρω άγχος γενικά αν θα πάει καλά η αν έχει χρωμόσωμα μετά άγχος που γράφει 5 εβδομάδων και 1 ημέρας. Γενικά ένα άγχος στο Δαφνί με βλέπω αχααχαχαχα. Η γιατρός λέει δεν έχει ακούσει ξανά καρδιά σε 5+1 τόσο νωρίς. Ελπίζω να μην το πείραξε το μωράκι που προσπαθήσαμε να το ακούσουμε. Νομίζω ότι δεν είχα ποτέ στην ζωή μου τόσο άγχος σε καμία εμβρυομεταφορα σε τίποτα βασικά αχααχαχαχα 

      Πότε έκανες τον υπέρηχο και πότε θα κάνεις ξανά 

      Έχω την φωτογραφία από τον υπέρηχο στο ψυγείο και του μιλάω γενικά του τρελού είμαι αχααχαχαχα 

      1ο υπέρηχο έκανα 8/5 που ήμουν 5w2d και τώρα θα ξανακάνω 20/05 που θα μπαίνω στην 7η εβδομάδα. Ελπίζω να ακούσουμε καρδια....θέλω να διευθέτησω διάφορα επαγγελματικά και περιμένω τον δεύτερο υπέρηχο που θα δείξει όντως αν προχωράει ή όχι,  ώστε να ξέρω τι να κάνω. Και γω πρώτη φορά νομίζω διαβάζω για καρδιά 5η Εβδομάδα!!! Μπράβο σας!! Την Πέμπτη που θα ξαναπάτε θα την ακούσετε ξεκάθαρα. Το μωράκι σας από την αρχή φάνηκε ότι είναι δυνατό!!! Εγώ υπάρχουν στιγμές που εχω πολύ άγχος και κάνω άσχημα σενάρια και άλλες που ηρεμώ και λέω δεν είναι τίποτα στο χέρι μου άρα δε μπορώ να κάνω κάτι. 

       

      πρίν από 1 λεπτό , Eflenew είπε:

      1ο υπέρηχο έκανα 8/5 που ήμουν 5w2d και τώρα θα ξανακάνω 20/05 που θα μπαίνω στην 7η εβδομάδα. Ελπίζω να ακούσουμε καρδια....θέλω να διευθέτησω διάφορα επαγγελματικά και περιμένω τον δεύτερο υπέρηχο που θα δείξει όντως αν προχωράει ή όχι,  ώστε να ξέρω τι να κάνω. Και γω πρώτη φορά νομίζω διαβάζω για καρδιά 5η Εβδομάδα!!! Μπράβο σας!! Την Πέμπτη που θα ξαναπάτε θα την ακούσετε ξεκάθαρα.  Το μωράκι σας από την αρχή φάνηκε ότι είναι δυνατό!!! Εγώ υπάρχουν στιγμές που εχω πολύ άγχος και κάνω άσχημα σενάρια και άλλες που ηρεμώ και λέω δεν είναι τίποτα στο χέρι μου άρα δε μπορώ να κάνω κάτι. 

       

       

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

μωρε φακές κ αρακά κ γενικά όλα αυτά τα φτιάχνω τετάρτη παρασκευή!!!

γιατί είμαι και καλή νοικοκύρά και παραδοσιακή!!!

άλλο πείτε άλλο περασε η ώρα!!

Αλλά τώρα που το σκέφτομαι 5-6 θα ξεφτιλιστούμε,γιατί αν πάρουμε παράδειγμα από "μερικές-μερικές",τζάμπα θα την κάνουμε!!!

άστο παιδί μου σου λέω! :eek:


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Παω για ταισμα κ θα επιστρεψω αργοτερα για μελέτη!!!

Το ξέρω τις κουτσουκέλες τους τις εχουν κάνει όλες λίγο πολύ κ ας μην φανερώνονται....

Μονο εγω θα κλείσω χρόνο μου φαινεται....


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αλλά τώρα που το σκέφτομαι 5-6 θα ξεφτιλιστούμε,γιατί αν πάρουμε παράδειγμα από "μερικές-μερικές",τζάμπα θα την κάνουμε!!!

βαλτε με και εμενα στις μερικες-μερικες...αν δεν φυγουν αλλα 4-5 κιλα και αν δεν φυγει και η χαλαρωση δεν καθομαι λεμε....:cool::cool::cool:

Μεχρι τοτε ελπιζω να πλενει τα ρουχα του στο χερι και οχι σε κανενα αλλο πλυντηριο...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Μαρλεν εχω κανω χορτοσουπα (πατατουλα,καροτακι,κρεμμυδακι,ντοματουλα,κριθαρακι και λαδακι)!!!!Γιαμι.


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

χμμμ κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο ή κοκκινιστο ή με κριθαρακι

μπιφτεκια, κρεατοσουπα, κοτοσουπα, γιουβαρλακια γενικα σουπα που τραβιεται σημερα λογω καιρου!!!


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

αν ξεκινήσω γιουβαρλακια τώρα, θα έρθει να με μαζέψει η πρόνοια για παραμέληση κ ασιτία ανηλικων!!! είπαμε έιμαι καλή νοικοκυρά αλλά μη φανταστείς κ κανένα σπίρτο!!! τη θέλω την ώρα μου να φτιάξω τέτοια πράματα!!!

σας ευχαριστώ πάντως για τις ιδέες!!!


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οι τρίτεκνες ξέρουν τιποτα γι αυτο;;

http://www.cityofathens.gr/el/node/10669

σήμερα μου ήρθε η κάρτα πολιτισμού!!! καλή φάση!! ομορφάκια, δαλιδά την πήρατε; καλέ ποιά άλλη έχει τρία;;;


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites

καλε αν εχεις κιμα διαθεσιμο και χυτρα σε 1 ωρα εχεις τελιωσει, τα εχεις αυγοκοψει και εχεις ταισει και τα παιδια...μην σου πω οτι θα εχουν ρευτει κι ολας...παντα αν εχεις χυτρα...αλλιως λουκανικακια και πατατες τηγανιτες με αυγουλακια :Ρ


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μια είναι η Maragopoulou!!!!

σα να εχεις δικιο!!!τι σου κανει η αυονια ομως!!!!

ασπα μπες constantino.gr

ναι θα μπω και θα ενημερωσω...

καλημερα αγαπες μου!!!!

ξερω ξερω χαθηκα θα με βρισετε θα με μπινελικωσετε κ με το δικιο σας!!!

να μη χανεσαι καλη μου!!!!μας λειπεις!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ!!!!!!!!Την περασμένη εβδομάδα γιόρταζε ο άντρας μου.¨Εκανα ολόκληρο μπουφέ με δυο παιδιά και γιόρτασα στο σπίτι.Έχουμε όμως κάτι κουμπάρους,ξαδέρφια του άντρα μου,που ως συνήθως δεν ήρθαν την Δευτέρα και θαμ κουβαληθούν σήμερα!!Και αυτό το κάνουν πάντα στις γιορτές μας!!Πάντα έρχονται άλλη μέρα και στις υπόλοιπες γιορτές μας,γεννέθλια κτλ. και οχι την ημέρα που έχω κάνει εγώ τόση ετοιμασία!!Και μου την δίνει αφάνταστα!!!!!!!!

ειμαι σιγουρη οτι εχετε φοβεροοοοοο delivery!~!!!!!!:lol:

Παω για ταισμα κ θα επιστρεψω αργοτερα για μελέτη!!!

Το ξέρω τις κουτσουκέλες τους τις εχουν κάνει όλες λίγο πολύ κ ας μην φανερώνονται....

Μονο εγω θα κλείσω χρόνο μου φαινεται....

κοιτα να διαβασεις καλα γιατι θα γραψουμε τεστ!!!

:-P:-P:-P:-P

δαλιδα μου να χαιρεσαι το αντρακι σου!!σε ξεχασα καλη μου!!!!!!!!συγχωρεσε με!!!ειναι που θα μουν χαλαρη στην αθηνα εεεεε???/:-(

Επεξεργάστηκαν by Aspa..
Link to comment
Share on other sites

μαρλεν pronovias ειναι ενα που μου αρεσει!!!για πες και εσυ για τη μοδιστρα!!!στειλε πμ...εντο μεταξυ καμια φωτο σου θα βαλεις η θα αφηνεις για πολυ την φαντασια μας να οργιαζει???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έφτιαξα κι εγώ facebook για εσάς μικρές λουλούδες! Βρείτε με καλέεεεε! Angela Maragopoulou

se brika!!litsa..


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

εχετ φυγει βρωμες???

Λοιπον, Σας το αφιερωνω!!!!!!

καποιο βραδακι του απριλη εγω ειχα σκυλοβαρεθει

εψαχνα να βρω μες το δειλι κατι να κανω η τρελη :rolleyes:

ειχα εναν αγγελο στο σπιτι και σττην κοιλια ενα μωρο

δεν ηταν ωρα πια για meeting ουτε για γκομενους θαρρω :cool:

βρηκα ενα φορουμ με μανουλες νομιζα ηταν λογικες

μα ηταν όλες παλαβουλες και απο αντρες νηστικες!! :tongue:

Μια Ελενη και μια Κιμι, η ομορφακια και η γωγω

η Ευανθια και η Ιρις και το μητσακι το γλυκο

Μια Αννουλα και η Μαιρη και το Ευακι και η Τζια

η Μαριανθη και η Τζοαννα βαλαν στις νυχτες μου φωτια!:-P

ητανε και αλλα κοριτσακια μα καπου χαθηκαν αυτες

μα δεν πειραζει γιατι ήρθαν μια ντουζινα απο τρελες:tongue:

Η Δαλιδα και η ασπουλα μια ριανα και η κοκο

Αγγελικουλα και η Μεφη, το Μαρκελακι, η Θεανω

Μια μαρλεν και η Ειρηνη και αλλα ονοματα θαρρω

ήμασταν όλες μας μανουλες μα η μακακια μας σωρο

Πολλα προβληματα μας βρηκαν, ζαχαρο αγχος και κιλα

μα η ουσια όλων ηταν, αυτα που εχουμε αγκαλια :!::!:

Γλυκα κοριτσια απο το παρεντς εισαστε όλες σας μουρλα

μα ενα χρονο καθε βραδυ το λαπτοπ εχω αγκαλια;)

εχω μεινει speachless;)

γιαυτο σου εγραψα... εσυ χανεις...

ρε κοριτσι να σε ρωτησω κατι. οταν γραφεις

"σε ειπα...", το γραφατε κ στις εκθεσεις στο σχολειο το "σε"? οχι οτι με πειραζει. μ'αρεσει, σκεφτομαι κατι πωλητες μας απο τη θεσ/νικη που εχουν πολυ γελιο... κ αρχιζει το τηλεφωνημα, δεν με λες ρε ελενη...

λοιπον να μη με πιασει το πατριωτικο μου μαρη βρωμιτσα!!!ας το παρω λοιπον βαση συντακτικου..σε ειπα:ρημα ειπα,ποιον ειπα??εσενα ειπα..το σε ειναι κομμενο απο το εσενα αρα,ειναι σε ειπα το σωστο!!!το σου δηλωνει κτητικοτητα ενω το εσενα προσωπο..στη γραμματικη ημουν καλη θυμαμαι...

καλημεραααααα

κοριτσια παλευω να τον βαλω να κοιμηθει χωρις φασκιωμα και εκεινος ξυπναει γρατζουνιζεται τεντωνεται και τελικα δεν κοιμαται και ειναι μεσα στην γκρινια??Υπαρχει καμμια αλλη που φασκιωνει ακομα ή ειμαι η μονη τρελη?

μωρο μου αν σε βολευει να τον φασκιωνεις οκ...αλλα για τις γρατζουνιες γιατι δεν του φορας γαντακια?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ!!!!!!!!Την περασμένη εβδομάδα γιόρταζε ο άντρας μου.¨Εκανα ολόκληρο μπουφέ με δυο παιδιά και γιόρτασα στο σπίτι.Έχουμε όμως κάτι κουμπάρους,ξαδέρφια του άντρα μου,που ως συνήθως δεν ήρθαν την Δευτέρα και θαμ κουβαληθούν σήμερα!!Και αυτό το κάνουν πάντα στις γιορτές μας!!Πάντα έρχονται άλλη μέρα και στις υπόλοιπες γιορτές μας,γεννέθλια κτλ. και οχι την ημέρα που έχω κάνει εγώ τόση ετοιμασία!!Και μου την δίνει αφάνταστα!!!!!!!!

εγω στη θεση σου δε θα εβγαζα τιποτα..

καλημερα ειπα??


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

Δεν απανταω ουτε στα μισα γιατι τα διαβασα εν τάχυ......

Αλεκα,

Πολυ καλο το ποιημα,το εστειλα στο email μου για να μην το χασω.....

γεια σας και από μενα!!καλα είναι ο μπεμπακος ησυχία την άλλη πέμπτη έχουμε παιδίατρο και αυτή την φορα θα πάμε εμείς ναι ναι ο μπέμπης θα παει βολτα!! Είχε πει ότι θα αλλάξουμε και γαλα θα είναι πιο γευστικό. Πω πω πρεπει να παρω καροτσι άντε πάλι να ξηλωθούμε τι να κανουμε όμως έναν μπεμπη εχουμε!!! Τον είδατε στις νεες φώτο στο φεις ειδικά αυτή στο μπάνιο είναι σαν αυτους από το σουμο.

Αλεκα και Ελένη τα έστειλα ελπίζω να αρέσουν στα παιδάκια σας!!θα περιμενω με αγωνια να μου πειτε!!! Βρε Ελένη δεν ηξερα ότι εσυ ησουν στο φεις γιατι δεν σε γνώρισα με τα μακριά μαλλια τα κοντα σου πανε πιο πολύ.

Ευχαριστώ Ελενάκι !!!!

συμπεθερα και ελενη εγω σας εκανα αιτηση φιλιας αριστοτελης

Παω τωρα......

:(πειραζει που εγω δεν το βρηκα αστειο?

καλο βραδυ!

ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΟΛΕΕΣΣΣ !!!!!!:-P

Διαφορα υψους στο βυζι μου?? αυτη η λεξη καλη μου δεν εχει καμια σχεση με το βυζι μου, ακομη και αρνητικη...

Στα πατωματα...

:lol::lol::lol::lol::lol:

καλημερα βρωμες.... αρχισατε ε??? Εχω αργησει και τρεχω...σημερα στον υπνο μου εβλεπα όλη την ωρα τον πατερα μου να βριζει τον αντρα μου....χαχα!!! Απωθημενα ειναι αυτα, για να μην το βρισω εγω.....

Τρεεεεχωωωωωωωωω

μαρη...ζηλεψα και εβαλα και εγω με μαγιο....και πριν τον Αγγελο και πριν το μπεμπη. Αν και 47 κιλα στον Αγγελο, το καλοκαιρι ξαναβγηκα στην παραλια και ας μου ειχαν μειναι καμια 8αρια τοτε...(ηταν 10μηνων ο Αγγελος)

Μεχρι και στον υπνο σου βρίζει......

:lol::lol::lol::lol::lol:

καλημεραααααα

κοριτσια παλευω να τον βαλω να κοιμηθει χωρις φασκιωμα και εκεινος ξυπναει γρατζουνιζεται τεντωνεται και τελικα δεν κοιμαται και ειναι μεσα στην γκρινια??Υπαρχει καμμια αλλη που φασκιωνει ακομα ή ειμαι η μονη τρελη?

Κανε μια δοκιμη και βαλτον μπρουμητα και δεν θα πεταγεται ουτε θα ξυνεται.:wink:


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...