Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημεραααααα

κοριτσια παλευω να τον βαλω να κοιμηθει χωρις φασκιωμα και εκεινος ξυπναει γρατζουνιζεται τεντωνεται και τελικα δεν κοιμαται και ειναι μεσα στην γκρινια??Υπαρχει καμμια αλλη που φασκιωνει ακομα ή ειμαι η μονη τρελη?

δεν ειναι κακο που τον φασκιωνεις ισα ισα που ετσι νιωθει ασφαλεια κ σιγουρια κ μαλλον συνηθησε τωρα κ δεν μπορει αλλιως...

αρχισε να του βαζεις πιο χαλαρα σιγα σιγα ωσπου να το βγαλεις τελειως...θελει σιγα σιγα για να προσαρμοστει ...

κ μενα ο δικος μου τελικα κοιμηθηκε στην κουνια του το βραδυ...ειναι θεμα προσαρμογης μωρε...


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

καλημερα αγαπες μου!!!!

ξερω ξερω χαθηκα θα με βρισετε θα με μπινελικωσετε κ με το δικιο σας!!!

ΑΛΕΚΑΡΑ ΘΕΑ!!εγραψες παλι ρε σκατουλα συγκινηθηκα μωρη βρωμιτσα κ θημηθηκα τοσαααα....να σαι καλα!!!

Η κοπελα που θα εκανε μια επεμβαση κοριτσια τι εγινε??ειναι καλα?

Δαλιδα μου να χαιρεσαι το καμαρι σου!!!

Εμεις σημερα παμε για εμβολιο.....αχχχχχχ θα τσιμπησουν το ποπουδακι του σημερα κ σπαραζει η καρδια μου ρε κοριτσια....

λοιπον καθε μερα ξυπναμε στις 11 το πρωι με 2 γευματα στις 5 κ στισ 9 περιπου κ κοιμομαστε απο το βραδυ γυρω στις 12 με 1...ειναι τωρα περιπου 3 μερες που δεν κοιμαται καθολου την ημερα αλλα ειναι πολυ ησυχος κ ετσι καθομαστε κ παιζουμε μαζι του κ τον ευχαριστιομαστε γι αυτο κ δεν μπαινω.. μονο ελαχιστα στο φατσοβιβλιο κανα τεταρτακι κ βγαινω παλι!

ελπιζω να ειστε καλα ολες οι μανουλες!!!

ΓΩΓΩΚΑ η μπουμπου ενταξει με το εμβολιο??


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ!!!!!!!!Την περασμένη εβδομάδα γιόρταζε ο άντρας μου.¨Εκανα ολόκληρο μπουφέ με δυο παιδιά και γιόρτασα στο σπίτι.Έχουμε όμως κάτι κουμπάρους,ξαδέρφια του άντρα μου,που ως συνήθως δεν ήρθαν την Δευτέρα και θαμ κουβαληθούν σήμερα!!Και αυτό το κάνουν πάντα στις γιορτές μας!!Πάντα έρχονται άλλη μέρα και στις υπόλοιπες γιορτές μας,γεννέθλια κτλ. και οχι την ημέρα που έχω κάνει εγώ τόση ετοιμασία!!Και μου την δίνει αφάνταστα!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ!!!!!!!!Την περασμένη εβδομάδα γιόρταζε ο άντρας μου.¨Εκανα ολόκληρο μπουφέ με δυο παιδιά και γιόρτασα στο σπίτι.Έχουμε όμως κάτι κουμπάρους,ξαδέρφια του άντρα μου,που ως συνήθως δεν ήρθαν την Δευτέρα και θαμ κουβαληθούν σήμερα!!Και αυτό το κάνουν πάντα στις γιορτές μας!!Πάντα έρχονται άλλη μέρα και στις υπόλοιπες γιορτές μας,γεννέθλια κτλ. και οχι την ημέρα που έχω κάνει εγώ τόση ετοιμασία!!Και μου την δίνει αφάνταστα!!!!!!!!

Καλημέρα, Μαρία!!! Μην εκνευρίζεσαι... Κέρασέ τους ένα ξερό γλυκό, να μάθουν... Και να χαίρεσαι το σύζυγο!!!


Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ!!!!!!!!Την περασμένη εβδομάδα γιόρταζε ο άντρας μου.¨Εκανα ολόκληρο μπουφέ με δυο παιδιά και γιόρτασα στο σπίτι.Έχουμε όμως κάτι κουμπάρους,ξαδέρφια του άντρα μου,που ως συνήθως δεν ήρθαν την Δευτέρα και θαμ κουβαληθούν σήμερα!!Και αυτό το κάνουν πάντα στις γιορτές μας!!Πάντα έρχονται άλλη μέρα και στις υπόλοιπες γιορτές μας,γεννέθλια κτλ. και οχι την ημέρα που έχω κάνει εγώ τόση ετοιμασία!!Και μου την δίνει αφάνταστα!!!!!!!!

κ γιατι σκας???τα σουβλατζιδικα κ οι πιτσαριες να κλεισουν δηλαδη??:tongue:να παραγγειλεις απ εξω κ αμα δεν τους αρεσει το πολυ πολυ να μην σου ξαναρθουν κ ολας!!!να χαιρεσαι τον αντρα σου κ ολας!!!


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


[

Καλημέρα, Μαρία!!! Μην εκνευρίζεσαι... Κέρασέ τους ένα ξερό γλυκό, να μάθουν... Και να χαίρεσαι το σύζυγο!!![/quote

Ευχαριστώ Αγγελική μου!

Μητσάκι,αυτοί δεν πτοούνται από έτοιμο ή σπιτικό!!Φαι να'ναι και ότι να'ναι!!

Link to comment
Share on other sites

κ γιατι σκας???τα σουβλατζιδικα κ οι πιτσαριες να κλεισουν δηλαδη??:tongue:να παραγγειλεις απ εξω κ αμα δεν τους αρεσει το πολυ πολυ να μην σου ξαναρθουν κ ολας!!!να χαιρεσαι τον αντρα σου κ ολας!!!

Απλά μου τη δίνει γιατί το κάνουν συστηματικά!Εσείς έχετε "τετοιους" στον κύκλο σας?

Link to comment
Share on other sites

δαλιδακι μπραβο για τη κουμπαρια...κ ναι! να κανεις φεις. ουτε εγω ειχα, για αυτες εδω τις σκατουλες εκανα, ας παει κ το παλιαμπελο!

Εφτιαξα κ εγώ, θα σας βρω εν καιρω...

δαλιδα να τον χαιρεσαι τον γιοκα σου!!!πολυχρονος!!!!!

δε μου λες το γιουλμπασι με τι το φτιαχνεις εσυ?μ'αρεσει παρα πολυ!!

την γέμιση εννοείς;; Κεφαλοτύρι, πιπεριες, καροτο, καρυδια κ μπόλικα μπαχαρικά.Από κρεας χοιρινο ή κοτόπουλο αν κ δεν μ'αρεσει τόσο με κοτόπουλο!

εχετ φυγει βρωμες???

Λοιπον, Σας το αφιερωνω!!!!!!

καποιο βραδακι του απριλη εγω ειχα σκυλοβαρεθει

εψαχνα να βρω μες το δειλι κατι να κανω η τρελη :rolleyes:

;)

Είσαι θεότρεληηηηηηηηηηηη!!!!!! Πολύ καλό!!!!!!!!!!!!!!

μόλις τους κοιμισα...ο μπεμπης βλεπω να ξυπναει κατα τις 1...Ο Αγγελακος μου εχει μεγαλωσει πολυ....αντρακι κανονικο...ειναι 1.09 , το πρωι τον μετρησα...65 ποντους και με περασε. Και 25 κιλα φυσικα, μη χαλασει την παραδοση. Ασε που με εχει κοψομεσιασει...

Αντε θα γίνει 2 μέτρα αντρας κ αυτός!!! Εμένα πριν από κανα μηνα ήταν 1.14 κ 20 κιλά ρε μαμωτο!:mad::-x:-x Ενω τρωνε δεν παιρνουν βρε παιδί μου, γιατί;;;;;

Αλέκα είσαι εδώ? Τι έγινε στο τέλος στον Παπακαλιάτη με εκείνο το τηλεφώνημα? Είχα πάει στο ψυγείο και το έχασα.....

Καλά πας εσύ! Μία ζαχαροπλαστείο, μια ψυγείο.....βαλθηκες να γινεις ντουλάπα....

καλησπερα,ωραια ωρα μπηκα..Δαλιδα εσυ δε με ρωτησες για το γαλα??σκατα τα κανα.εχασε 100 γρ. η περδικουλα μου,δεν ειχα καθολου γαλα την τελευταια βδομαδα,πηγα γυναικολογο,το δεξι αδειο τελειως,το αριστερο το πιεζε κι εβγαλε 3 σταγονες ασπρογκρι..μου λεει αν θες πρεπει να κατσεις μα τη βαζεις καθε μισαωρο αλλα δεν μπορω βρε κοριτσια,κ το Χρηστακι μου ζηλευει οσο να ναι..

..

Κίμι αφου χανει κόψε το θηλασμο, δεν κάνει να μενουν πίσω σε αναπτυξη τώρα τα μωρούλια.

επειδη εγω ειχα γραψει αυτο.....

Μαιρούλα μην στενοχωριέσαι, κοτσανούλες έχουμε πετάξει όλες λίγο πολύ! Αν δεν το ρίξουμε κ στον αυτοσαρκασμό θα μας πάρει από κάτω εντελώς. Δεν βλέπεις την Αλέκα, που τολμά μετά από τόσο αυτοσαρκασμό να βγαίνει κ σε πισίνες;;;;

καλημεραααααα

κοριτσια παλευω να τον βαλω να κοιμηθει χωρις φασκιωμα και εκεινος ξυπναει γρατζουνιζεται τεντωνεται και τελικα δεν κοιμαται και ειναι μεσα στην γκρινια??Υπαρχει καμμια αλλη που φασκιωνει ακομα ή ειμαι η μονη τρελη?

Είσαι η μόνη.....

Κοριτσάκια σας ευχαριστώ για τις ευχές κ εσείς να χαίρεστε τα παιδάκια σας!!!!!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Απλά μου τη δίνει γιατί το κάνουν συστηματικά!Εσείς έχετε "τετοιους" στον κύκλο σας?

Κάτι ξαδέρφια του άντρα μου το κάνουν, αλλά εγώ δεν μασαω, ξερό γλυκό κ αν έχει μείνει κιολας!! Αυτοί κάνουν κάτι χειρότερο: αμα κλείσουμε τα πατζούρια μας δεν φαίνεται αν έχουμε φώτα μεσα κ λένε ήρθαμε δεν είδαμε φως κ φύγαμε νομίζαμε πως λέιπατε!!!:confused::confused::confused:

Και εγώ λέω στο χωριό σας κουδουνια δεν είχατε κ γελάμε όοολοι μαζί...καταλαβαίνεις ωραία ατμόσφαιρα....

Που θέλουν κ ειδική γιορτή.....ουστ....


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...