Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!!!!Τον εβαλα για υπνο χωρις την φασκια του...αχχχ Παναγια μου θα παιδευτω λιγες μερες αλλα θα τα καταφερω...σημερα ειμαι κομματια...3 φορες ξυπνησε την νυχτα, δυο για μαμ και μια για αγκαλιτσες και γελακια...ευτυχως κοιμαται αμεσως...εγω ομως μετα ειμαι σαν το ζομπι...αν με δειτε θα τρομαξετε!


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημέρα σε όλες!!!

για να μην ξεχάσω!!! βρείτε μου αν είναι καμία τριγύρω τί να μαγειρέψω σήμερα!!

Μαρλεν??? Σου αρεσε?? χιχιχι. Μα καλα μαρη...καθισες και τσεκαρες τις σελιδες όλων των καφε?? Αντεγραψες το νουμερο σωστα η να σου βαλω κατω απο τη βαση? Εισαι ζουρλη και εσυ.

βγάλτη σκούφια σου κ βάραμαι, που μες στη μάυρη νύχτα κάνεις break για να γ΄ραψεις στο καφέ!!!;)

γιατι εγω τι εκανα νομιζεις...ειχα χαλασει όλα τα λευτα μου στα τεστ, και στο ενα παιδι και στο αλλο. Με εβλεπαν οι φαρμακοποιοι και χαιροντουσαν

ααααααααααχχχχχχχχχχχ τί ωραίες μέρες!!!!!!!!!!!

χαχαχαχχαχα

φαντασου εγω μετα απο 4 χαστουκια!!!! ενα πραγμα θα σου πω 10 τεστ ειχα......τωρα κανενα....μωρε αμα υπηρχε κι'αλλος στο σπιτι και αυτος θα εκανε τεστ με το ζορι!!!

σορυ κ από μένα καλή μου!!! δε ήταν η πρόθεσή μας να σε στεναχωρήσουμε!!! αλλά κότες είμαστε κ μας ξεφεύγουν κ βλακείες!!!:(

καληνυχτα Μαιρουλα....talk to you in the morning ..τσ τσ :rolleyes:

αλα της το αγγλικό!!!!!

που εισαι μαρη?Κοιμηθηκες?? Παω να ξανακοιμηθω ...φιλαααακιααααα

όχι ρε κάτσε, γράψε τιποτα να φτάσεις τις 400 σελίδες!! τί θα κάνουμε εμείς το πρωί; μη μας αφήνεις κ ξεμάθουμε τη μελέτη!!!:mad:

Ευανθία για δες εδώ τη Λεονάρδου!!!!

σεκλετίστηκα πρωινιάατικα!!!! κ το άνοιξα με μια χαρά γιατί νόμιζα ότι θα ξαναδώ αυτό να γελάσω σαν τη χαζή!!!

http://www.youtube.com/watch?v=AUPWptgeriA

πρεπει να το ξεκινησουμε κ αυτο, γιατι μεχρι να βρουμε ολες μαζι ποτε βολευομαστε, θα μας παρει το κατακαλοκαιρο! εχεις δικιο...παλι:mad:

μαρή κάτσε να ξαναγίνουμε άνθρωποι μη σκιαχτεί καμία κ είναι κ οι ορμόνες μας πειραγμένες!!!! η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!!!!

χτες...μετα τις τρελλιτσες στι 3,45, ξανακοιμηθηκα στις 5! κ το πρωι σερνομουν...φυσικα!

:eek:μπα ; κάνεις κ τέτοια;;;

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

κανει πολικο ψυχος...

δεν είσαι ξαναμμένη απ΄τα ψες;;; κάτι δε θα΄κανες καλά!!! για τακτοποιήσέ το απόψε!!!!!

Καλημερα κοριτσακια,,

Ομορφομανα δε κοιτας τα χαλια σου με 3 νηπιαα,μου θελεις κ τρελιτσες βρωμοκοριτσο...τι ναπω?

κ 3.45!!!!:confused::confused:

καλημερα!

δε λετε παλι καλα που καποια κανει κ κατι? ασε γιατι στου κρεμασμενου το σπιτι δε μιλανε για σκοινι....

μην το βάζεις κάτω!!! θά ΄ρθει η ώρα κ για μας!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ!!!!!!!!Την περασμένη εβδομάδα γιόρταζε ο άντρας μου.¨Εκανα ολόκληρο μπουφέ με δυο παιδιά και γιόρτασα στο σπίτι.Έχουμε όμως κάτι κουμπάρους,ξαδέρφια του άντρα μου,που ως συνήθως δεν ήρθαν την Δευτέρα και θαμ κουβαληθούν σήμερα!!Και αυτό το κάνουν πάντα στις γιορτές μας!!Πάντα έρχονται άλλη μέρα και στις υπόλοιπες γιορτές μας,γεννέθλια κτλ. και οχι την ημέρα που έχω κάνει εγώ τόση ετοιμασία!!Και μου την δίνει αφάνταστα!!!!!!!!

πω πω πω σπαστικό!!!εγώ τά χω κόψει αυτά!!! θες να ρθεις; έλα,όταν πρέπει κ μη μου τα σπας άλλη μέρα!!! το λέω κιολας!! κ φυσικά δεν έχω πάρει ποτέ να πω, μωρέ δε θα μπορέσω σήμερα, αλλά θα πάρω ένα δωράκι κ θά έρθω μια άλλη μέρα!!!!:mad::-x:-x


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites

Κάτι ξαδέρφια του άντρα μου το κάνουν, αλλά εγώ δεν μασαω, ξερό γλυκό κ αν έχει μείνει κιολας!! Αυτοί κάνουν κάτι χειρότερο: αμα κλείσουμε τα πατζούρια μας δεν φαίνεται αν έχουμε φώτα μεσα κ λένε ήρθαμε δεν είδαμε φως κ φύγαμε νομίζαμε πως λέιπατε!!!:confused::confused::confused:

Και εγώ λέω στο χωριό σας κουδουνια δεν είχατε κ γελάμε όοολοι μαζί...καταλαβαίνεις ωραία ατμόσφαιρα....

Που θέλουν κ ειδική γιορτή.....ουστ....

:lol::lol::lol::lol:Ρε και γω προσπάθησα επανελλειμένα να τους αποφύγω αλλά είναι ικανοί να έρθουν και μετά από ένα μήνα για την γιορτή για να μην χάσουν το κέρασμα!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα αγαπες μου!!!!

ξερω ξερω χαθηκα θα με βρισετε θα με μπινελικωσετε κ με το δικιο σας!!!

ΑΛΕΚΑΡΑ ΘΕΑ!!εγραψες παλι ρε σκατουλα συγκινηθηκα μωρη βρωμιτσα κ θημηθηκα τοσαααα....να σαι καλα!!!

Εμεις σημερα παμε για εμβολιο.....αχχχχχχ θα τσιμπησουν το ποπουδακι του σημερα κ σπαραζει η καρδια μου ρε κοριτσια....

λοιπον καθε μερα ξυπναμε στις 11 το πρωι με 2 γευματα στις 5 κ στισ 9 περιπου κ κοιμομαστε απο το βραδυ γυρω στις 12 με 1...ειναι τωρα περιπου 3 μερες που δεν κοιμαται καθολου την ημερα αλλα ειναι πολυ ησυχος κ ετσι καθομαστε κ παιζουμε μαζι του κ τον ευχαριστιομαστε γι αυτο κ δεν μπαινω.. μονο ελαχιστα στο φατσοβιβλιο κανα τεταρτακι κ βγαινω παλι!

ελπιζω να ειστε καλα ολες οι μανουλες!!!

ΓΩΓΩΚΑ η μπουμπου ενταξει με το εμβολιο??

Μην στεναχωριεσαι μιτσακι μου για το καλο του ειναι...θα του περασει και μετα απο λιγο ουτε θα το θυμαται οτι ο γιατρος του εκανε τσιμ!!;)

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ!!!!!!!!Την περασμένη εβδομάδα γιόρταζε ο άντρας μου.¨Εκανα ολόκληρο μπουφέ με δυο παιδιά και γιόρτασα στο σπίτι.Έχουμε όμως κάτι κουμπάρους,ξαδέρφια του άντρα μου,που ως συνήθως δεν ήρθαν την Δευτέρα και θαμ κουβαληθούν σήμερα!!Και αυτό το κάνουν πάντα στις γιορτές μας!!Πάντα έρχονται άλλη μέρα και στις υπόλοιπες γιορτές μας,γεννέθλια κτλ. και οχι την ημέρα που έχω κάνει εγώ τόση ετοιμασία!!Και μου την δίνει αφάνταστα!!!!!!!!

Γλυκο κανα ξυροκαρπι και αντε και του χρονου να μαστε καλα!!!!:mad:

Δαλιδα μου σε ξεχασα χτες...να χαιρεσαι το καμαρι σου και να ειναι παντα υγιης και ευτυχισμενος!!!!


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

α άσπα!!! ξέρω να πάς κάπου με όποιο νυφικό θες(φωτο εννοώ) κ να στο ράψει αποκλειστικά κ για πάρτη σου σε πολύ καλή τιμή!!

μια φίλη μου εκει το έφτιαξε, ήταν προνοβια των κάτι χιλιάδων ευρώ!!!

αν θες πμ να μην κάνουμε κ διαφήμιση!!! που έχεις παέι ως τώρα;

...ευτυχως κοιμαται αμεσως...εγω ομως μετα ειμαι σαν το ζομπι...αν με δειτε θα τρομαξετε!

δε χρειάζεται να δούμε εσένα!!! εχουμε κ καθρέφτες στα σπίτια μας!!!!


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα σε όλες!!!

για να μην ξεχάσω!!! βρείτε μου αν είναι καμία τριγύρω τί να μαγειρέψω σήμερα!!

ΦΑΚΕΣ που είναι και εύκολες!!

κ 3.45!!!!:confused::confused:

Σ'υτό κόλλησα και γώ!!!!Ρε αν είναι ο άνθρωπος θερμόαιμος δεν το πτοούν ούτε τα 3 παιδιά,ούτε η δουλειά,ούτε το φόρομ,ούτε η αυπνία!!!Δηλαδή,ρε Ομορφάκια,αν επιτρέπεται,πόσες φορές την εβδομάδα???????

Μαριάνθη,όταν απαντήσει,εσύ κλεισε τον υπολογιστή γιατί είμαι σίγουρη οτι θα νιώσεις τύψεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πω πω πω σπαστικό!!!εγώ τά χω κόψει αυτά!!! θες να ρθεις; έλα,όταν πρέπει κ μη μου τα σπας άλλη μέρα!!! το λέω κιολας!! κ φυσικά δεν έχω πάρει ποτέ να πω, μωρέ δε θα μπορέσω σήμερα, αλλά θα πάρω ένα δωράκι κ θά έρθω μια άλλη μέρα!!!!:mad::-x:-x

Και γώ τα λέω χύμα,αλλά που!!!

Link to comment
Share on other sites

:confused:φαγητό κοριτσια!!!!!!!!!:confused:

Αρακά κ πατάτες τηγανιτες για όσους δεν τον τρωνε!\

Να κάνουμε λιστα με τις αμόλυντες, αν κ εμένα μου ήρθε όρεξη οπότε δεν θα είμαι για πολύ ακόμα....


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρακά κ πατάτες τηγανιτες για όσους δεν τον τρωνε!\

Να κάνουμε λιστα με τις αμόλυντες, αν κ εμένα μου ήρθε όρεξη οπότε δεν θα είμαι για πολύ ακόμα....

Συμφωνώ!!!Και να βάλουμε και ημερομηνίες όπως με τις γέννες!!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

οι celofin μολις παραγγελθηκαν κ 2 κουτια κιολας ...

αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι ειπατε οτι καιει οταν την βαζεις? γιατι εχω κατι φλεβιτσες στα μπουτια κ λενε οτι δεν κανει . για πες βρε αλεκα καιει πολυ?

Εγώ είχα βάλει μία φορά κρέμα με ζεστή δράση και δεν μου έκανε τιποτα εννοώντας ότι δεν με έκαψε καθόλου και φαντάστηκα ότι δεν θα είχε επίδραση σε μένα. Λετε αυτή να κάνει ?

καλημεραααααα

κοριτσια παλευω να τον βαλω να κοιμηθει χωρις φασκιωμα και εκεινος ξυπναει γρατζουνιζεται τεντωνεται και τελικα δεν κοιμαται και ειναι μεσα στην γκρινια??Υπαρχει καμμια αλλη που φασκιωνει ακομα ή ειμαι η μονη τρελη?

Εγώ την φάσκιωσα μόνο στο μαιεύτηριο. Αλλά εμένα δεν γρατζουνιέται παρά μόνο μία φορά.

Αλέκα άπαιχτο το ποιηματάκι. Ευχαριστούμε.

Είμαι μέσα για την συνάντηση όποτε θελήσετε.

Χθες έγινε κάτι πρωτοφανές. Είχανε όλοι ξεραθεί στις 10 και μισή (μΙχάλης, Ζέτα και μπέμπα). Βέβαια η μπέμπα είχε φάει στις 8 και μισή και περίμενα ότι θα ξυπνήσει το βράδυ όπως και έκανε στι 4 και μισή αλλά μετά ξανακοιμήθηκε.


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συμφωνώ!!!Και να βάλουμε και ημερομηνίες όπως με τις γέννες!!!:lol::lol::lol:

Αλλά τώρα που το σκέφτομαι 5-6 θα ξεφτιλιστούμε,γιατί αν πάρουμε παράδειγμα από "μερικές-μερικές",τζάμπα θα την κάνουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα βάλει μία φορά κρέμα με ζεστή δράση και δεν μου έκανε τιποτα εννοώντας ότι δεν με έκαψε καθόλου και φαντάστηκα ότι δεν θα είχε επίδραση σε μένα. Λετε αυτή να κάνει ?

Εγώ την φάσκιωσα μόνο στο μαιεύτηριο. Αλλά εμένα δεν γρατζουνιέται παρά μόνο μία φορά.

Αλέκα άπαιχτο το ποιηματάκι. Ευχαριστούμε.

Είμαι μέσα για την συνάντηση όποτε θελήσετε.

Χθες έγινε κάτι πρωτοφανές. Είχανε όλοι ξεραθεί στις 10 και μισή (μΙχάλης, Ζέτα και μπέμπα). Βέβαια η μπέμπα είχε φάει στις 8 και μισή και περίμενα ότι θα ξυπνήσει το βράδυ όπως και έκανε στι 4 και μισή αλλά μετά ξανακοιμήθηκε.

Η Ζέτα συνήθως τί ώρα κοιμάται,μια που πάει και σχολείο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...