Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

marina μπορει να ταλαιπωρηθηκες αλλα αξιζε!!! ειδες τον μπεμπη σου που μεγαλωσε!!!!

οσο για την Ελινα , μου φαινεται θα την ψαχνουμε ολες μαζι!!!!!

Αλέκα μπραβο σου!!!! 1. γιατι θυμασαι αναλυτικα τα κιλα κ 2.γιατι γραφτηκες ηδη κολυμβητηριο!!!!

για τις ραγαδες στο στηθος δεν με νοιαζει γιατι ειχα απο μικρη κ μαλλον τις συνηθισα!!!! βεβαια εχω σκοπο καποια στιγμη στην ζωη μου να παω να κανω μια σμικρυνση κ ανορθωση , οχι τιποτε αλλο , αλλα να ευχαριστηθω μπλουζακια κ ρουχα βρε παιδια!!!!! α! κ υπνο... που ειναι μερες που δεν μπορω να το βολεψω

ασχετο... ειχαν πει οτι θα μου φερουν τα πραγματα γυρω στις 1... ακομα δεν εχουν ερθει...


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χρόνια πολλά στα κοριτσάκια μας που έχουν γεννεθλια!!

μαρινάκι μια χαρά ο μπέμπαρος!!! τον καβατζώνω για υποψήφιο γαμπρό!

Στειλε το Ε9 σου και θα το συζητησουμε Ινακι


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

γειά σας κοριτσάκια...το παράχεσα σήμερα, τώρα γύρισα!

Τι συζήτηση είναι αυτή που πιάσατε;;; Μια εποχή συνεργαζόμουν με διατροφολογικό κέντρο και είχα δοκιμάσει αρκετές διατροφές, υποτίθεται οτι πήγαιναν με το ζύγισμα αλλα εγώ βαριόμουν, το έκανα με το μάτι!!! και γενικά δεν τα πάω καλά με την εγκράτεια...Να βγώ και να μην φάω του σκασμού;;; δεν γίνεται!!!!

Όχι βρε Inaki, όταν βγαίνουμε για φαγητό εννοείται ότι μας πολυνοιάζει το θέμα των θερμίδων. Αλλά στο σπίτι προσέχουμε λίγο. Να πώ όμως την αλήθεια όταν μάθεις να τρώς λίγο και μετά να πάς έξω στην ταβέρνα δεν μπορείς να φάς πολύ. Αυτό τουλάχιστον συνέβαινε με εμένα.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια συγνώμη κάτι άσχετο με την διατροφή. Από sex πώς πάτε; Γιατί εμένα δεν με ζυγώνει ο αντρούλης μου, φοβάται μην κάνει κακό στο μωρό, έτσι λέει..... Εμένα με έχει πιάσει μια χαζοεπιθυμία άλλο πράγμα. Και σκέφτομαι εγώ τώρα, αλήθεια φοβάται για το μωρό ή μήπως επειδή έχω γίνει σαν φοράδα ντρέπεται να μου το πεί;


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κορίτσια συγνώμη κάτι άσχετο με την διατροφή. Από sex πώς πάτε; Γιατί εμένα δεν με ζυγώνει ο αντρούλης μου, φοβάται μην κάνει κακό στο μωρό, έτσι λέει..... Εμένα με έχει πιάσει μια χαζοεπιθυμία άλλο πράγμα. Και σκέφτομαι εγώ τώρα, αλήθεια φοβάται για το μωρό ή μήπως επειδή έχω γίνει σαν φοράδα ντρέπεται να μου το πεί;

Αχ Νατασούλα μου εγώ δεν μπορώ να φανταστώ πώς θα μπορούσε να γίνει και πρακτικά...έτσι όπως έγινα...

Link to comment
Share on other sites

Ναιιιι χρόνια πολλάααααα κοριτσάρες!!!!!!!! Με το καλόοοοοοο

Δεν χρειάζεται διαιτολόγος μην τρελαίνεσαι. Θα γεννήσεις, θα χάσεις τουλάχιστον 10 κιλά και τι θα σου μείνει?? άλλα 10 το πολύ. Σε τρεις μήνες με μια υγιεινή διατροφή θα είσαι σούπερ. Είσαι μικρούλα, ήσουν πάντα αδύνατη είναι και η πρώτη σου εγκυμοσύνη...σε ένα τριμηνο θα σου 'χει μείνει ελάχιστη κοιλιά που θα χει φύγει τελείως το καλοκαιράκι!!!

Καλα ρε Αλεκα γιατι μας σαμποταρεις την δουλεια δηλαδη?????:):):)


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites

Α συμφωνω οτι οταν μπεις σε ενα προγραμμα κλεινει το στομαχι σου και δεν σου κανουν αισθηση τα πολλα γλυκα κτλ...Το χω περασει αυτο το σταδιο οταν πηγαινα εντατικα γυμναστηριο!Ομως σε γενικες γραμμες εγω τρωω τα παντα...Αλλα δεν μπορω να πω οτι κανω υπερβολες σε ποσοτητες...Μετα δηλαδη ισιωνω και προσεχω.

Οσο για το ζευγαρακι που λεω μωρε δεν με χαλανε απλα ειναι λιγο εκνευριστικο απο τοτε που προσεχουνε σου μετρανε και την μποθκια τη δικη σου και σε κανουν να νιωθεις ασχημα...Και η πλακα ειναι οτι σου τα λενε ενω δεν εισαι παχυς και ενω γενικα δεν κανεις καμια τρελη καταχρηση...Εκει ειναι που νευριαζεις γιατι λες εαν ημουν δηλαδη υπερβαρη τι θα ακουγα!!!!


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ Νατασούλα μου εγώ δεν μπορώ να φανταστώ πώς θα μπορούσε να γίνει και πρακτικά...έτσι όπως έγινα...

Καλά δεν έχουμε και πολλές επιλογές αλλά καθόλου;

Έχω ακούσει ότι το σπέρμα σε πολλές περιπτώσεις βοηθάει και στην επίσπευση του τοκετού.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια συγνώμη κάτι άσχετο με την διατροφή. Από sex πώς πάτε; Γιατί εμένα δεν με ζυγώνει ο αντρούλης μου, φοβάται μην κάνει κακό στο μωρό, έτσι λέει..... Εμένα με έχει πιάσει μια χαζοεπιθυμία άλλο πράγμα. Και σκέφτομαι εγώ τώρα, αλήθεια φοβάται για το μωρό ή μήπως επειδή έχω γίνει σαν φοράδα ντρέπεται να μου το πεί;

τι ειναι αυτο????000203F2.gif

αχ Νατασουλα μου εγω δεν μπορω να σου απαντησω.... :(:(:(

sig.asp?img=ad1


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια συγνώμη κάτι άσχετο με την διατροφή. Από sex πώς πάτε; Γιατί εμένα δεν με ζυγώνει ο αντρούλης μου, φοβάται μην κάνει κακό στο μωρό, έτσι λέει..... Εμένα με έχει πιάσει μια χαζοεπιθυμία άλλο πράγμα. Και σκέφτομαι εγώ τώρα, αλήθεια φοβάται για το μωρό ή μήπως επειδή έχω γίνει σαν φοράδα ντρέπεται να μου το πεί;

σεξ??? Τι είπες ρε κοπελια μεσημεριατικα? το αλλο με τον Ποντιο το ξερεις?

Δεν είναι θέμα του άντρα μου αλλα δικο μου εγώ δεν μπορώ ν βγω απο τη μπανιερα την Εμμανουελα στην Αφρικη θα κάνω? Τρελαθηκες εντελώς?:confused::confused::confused:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια συγνώμη κάτι άσχετο με την διατροφή. Από sex πώς πάτε; Γιατί εμένα δεν με ζυγώνει ο αντρούλης μου, φοβάται μην κάνει κακό στο μωρό, έτσι λέει..... Εμένα με έχει πιάσει μια χαζοεπιθυμία άλλο πράγμα. Και σκέφτομαι εγώ τώρα, αλήθεια φοβάται για το μωρό ή μήπως επειδή έχω γίνει σαν φοράδα ντρέπεται να μου το πεί;

Όχι βρε, δεν το κάνει για αυτό!!!! Είναι πολλοι άντρες που φοβούνται για το μωρό. άλλοι δε μπορούν στην ιδέα της εγκύου και μερικοί δεν έχουν κανένα θέμα. ¨οπως και να χει όμως, οι άντρες μας μας βλέπουν όταν όπως μαδ γνώρισαν.... αλλιώς τουλάχιστον εμένα θα με έδιωχνε με τις κλωτσιές από το σπίτι!!

εγώ Νατασούλα μπορώ να τρώω και λίγο και πολύ!! :D :D

Οταν βγαίνουμε για φαγητό εγώ τρώω με διαλείμματα...όταν όμως οι άλλοι έχουν σκάσει, εγώ ακόμα τσιμπάω!!!

για αυτό κρατάς σιλουέτα!!!!! Αν τρως αργά είναι το καλύτερο
Αχ Νατασούλα μου εγώ δεν μπορώ να φανταστώ πώς θα μπορούσε να γίνει και πρακτικά...έτσι όπως έγινα...

Ω ναι... πώς να γυρίσω και πού να κάτσω??? Εγώ πάντως στις εγκυμοσύνες απέχω κανα μήνα πριν και κανα μήνα μετά. Όχι ότι τον υπόλοιπο καιρό γίνεται και τίποτα σοβαρό αλλά... έτσι για να λέμε ότι κάναμε και κάτι!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...