Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια!!!!!!!!

Εμείς όλο το Σαββατοκύριακο είμασταν βόλτες γι' αυτό και δεν μπήκα καθόλου. Με την πρώτη ευκαιρία την βγάζω έξω γιατί μέσα στο σπίτι δεν παλεύεται όλη την ημέρα!!!!!!!!!!! Και της κάνει καλό αφού κουράζεται και μετά κοιμάται σαν πουλάκι. Χθές το βράδυ κοιμήθηκε από τις 11.30 έως τις 7.00 το πρωί, ξεκουράστηκα και εγώ. Ωστόσω λαχτάριασα το μεσημέρι υπερβολικά. Εκεί που κοιμόμασταν όλοι οικογενειακώς, ακούω μια τριρίδα μέσα στον ύπνο μου (κοιμόμουν μόνο μισή ώρα) και πετάγομαι πάνω σαν ελατήριο. Η μικρή δεν ξέρω τί είχε αλλά έκλαιγε με λυγμούς. Της δίνω πιπίλα τίποτα, την κουνάω στο λίκνο τίποτα, έκλαιγε πιο πολύ, στο τέλος την πήρα αγκαλιά και ησύχασε. Εγώ όμως έτρεμα από τον φόβο και τα νεύρα μου. Βρε κορίτσια πολλά νεύρα, έχετε και εσείς τόσα πολλά; Αφού πολλές φορές σκέφτομαι ότι πάει δεν είμαι καλή μάνα και δεν μπορώ να ανταπεξέλθω. Πώ, πώ ακόμα θυμάμαι την λαχτάρα!!!!!!!!!!!

oxι ρε σου φαινομαστε για νευρικες με αυτα που λεμε αρνακια του θεου ακου νευρα γ@@ω τηντρελα μου Γ@@ω μη τα σπασω ολα εδω μεσα


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και ακόμα δεν τις εμφανίσατε???? γρήγορα στο pc!!!

εεεε να μπει η Φαμουλα και θα τις ανεβασει..δεν νομιζω ομως σημερα...

oxι ρε σου φαινομαστε για νευρικες με αυτα που λεμε αρνακια του θεου ακου νευρα γ@@ω τηντρελα μου Γ@@ω μη τα σπασω ολα εδω μεσα

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Μίλησε κανείς για νεύρα????ΌΟΟΟΟΟΟΟΧΙ εγώ είμαι πάαααααααρα πολύ ήρεμη,ειδικά όταν η μπέμπα κλαίει με λυγμούς και δεν ξέρω τι να της κάνω πια για να ηρεμήσει.Και όταν ο άντρας μου κάθεται και με κοιτάει αντί να μαζέψει το μπανάκι της από την μπανιέρα μου για να μπω να κάνω ένα ντους στο λεπτό και μετά να την αναλάβω και πάλι......Ή όταν με παίρνει η μαμά μου ενώ η μπέμπα κλαίει σαν τρελή να με ρωτήσει γιατί κλαίει το μωρό....

Είμαι ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥ ΗΡΕΜΗ............και είμαι καλά!!


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

μωρε ειναι λιγο μπερδεμα το σαιτ,ειδικα για μενα που ξερω μονο τα βασικα στα αγγλικα χαχαχα..εβαλα τον συζυξ και τα παρηγγειλε χτες..αντε να ερθουν να δω και εγω πως ειναι..λετε για 2μερο τυχεροι..εμεις ουτε για 2ωρες δεν μπορουμε να λειψουμε..

καλησπερα !!

αννια, μήπως μπορείς να μου πεις το σαιτ να κοιταξω και για το δικό μας ? μετα απο ολα αυτα που ακουμε με τα μετρα και την λιτότητα... με βλεπω και για δευτερη δουλεια !!

μήπως έχει καμια υπόψη και για κανα σαιτ με παμπερς?? ο μικρός σήμερα μέχρι στιγμής εχει αλλαξει πανω απο 9 πανες ... δεν βγαίνουμε μικρε ετσι , δεν βγαίνουμεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μίλησε κανείς για νεύρα????ΌΟΟΟΟΟΟΟΧΙ εγώ είμαι πάαααααααρα πολύ ήρεμη,ειδικά όταν η μπέμπα κλαίει με λυγμούς και δεν ξέρω τι να της κάνω πια για να ηρεμήσει.Και όταν ο άντρας μου κάθεται και με κοιτάει αντί να μαζέψει το μπανάκι της από την μπανιέρα μου για να μπω να κάνω ένα ντους στο λεπτό και μετά να την αναλάβω και πάλι......Ή όταν με παίρνει η μαμά μου ενώ η μπέμπα κλαίει σαν τρελή να με ρωτήσει γιατί κλαίει το μωρό....

Είμαι ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥ ΗΡΕΜΗ............και είμαι καλά!!

γινεται και το εξης:να κλαιει ο μεγαλος να κλαιει ομικρος να εχεις το γαλα στο ματι ο αντρας σου να βλεπει μπαλα να βρωμανε οι μασχαλες σου απο την απλυσια και να σε περνει η μαμα σου τηλεφωνο και να σου λεει:Αγορασα μια τσαντα αλλα μου φαινεται μεγαλη τι λες να την αλλαξω?(απο το τηλεφωνο χωρις να τη δω)

ΔΙΑΛΟΓΟΣ

MAΡΙΝΑ:ναι αλλαξε την

ΜΑΜΑ:ναι αλλα ειναι ωραια

ΜΑΡΙΝΑ:ε τοτε κρατα τη

ΜΑΜΑ:ναι αλλα ειναι μεγαλη


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα !!

αννια, μήπως μπορείς να μου πεις το σαιτ να κοιταξω και για το δικό μας ? μετα απο ολα αυτα που ακουμε με τα μετρα και την λιτότητα... με βλεπω και για δευτερη δουλεια !!

μήπως έχει καμια υπόψη και για κανα σαιτ με παμπερς?? ο μικρός σήμερα μέχρι στιγμής εχει αλλαξει πανω απο 9 πανες ... δεν βγαίνουμε μικρε ετσι , δεν βγαίνουμεεεεεεεεε

Αννια στον Δημητρη μολις εκλεισε τον χρονο επαιρνα απο τα λιντλ και ηταν μια χαρα ακριβως την μιση τιμη απο τα παμπερς σε αυτον μπορει και νωριτερα και χεστηκα για το μποικοταζ δεν θα παω ποτε Γερμανια να για να μαθουν


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε μανούλες;;; εμεις πριν λίγο είχαμε φωτογράφηση..κομπόστας και μητσάκι μαζί!! Περιμένουμε και την φωτογράφηση της Πέμπτης, θα καει το πελεκούδι! :-D

Από τώρα αρχίσαμε να ξενοκοιτάμε κομποστάκο ???

Κι εσύ Μητσάκιον....χαθήκανε τα παλικάρια ??? Ε ??????:?


Link to comment
Share on other sites

γινεται και το εξης:να κλαιει ο μεγαλος να κλαιει ομικρος να εχεις το γαλα στο ματι ο αντρας σου να βλεπει μπαλα να βρωμανε οι μασχαλες σου απο την απλυσια και να σε περνει η μαμα σου τηλεφωνο και να σου λεει:Αγορασα μια τσαντα αλλα μου φαινεται μεγαλη τι λες να την αλλαξω?(απο το τηλεφωνο χωρις να τη δω)

ΔΙΑΛΟΓΟΣ

MAΡΙΝΑ:ναι αλλαξε την

ΜΑΜΑ:ναι αλλα ειναι ωραια

ΜΑΡΙΝΑ:ε τοτε κρατα τη

ΜΑΜΑ:ναι αλλα ειναι μεγαλη

α καλα μια απο τα ιδια με το μπαμπα ομως! Ολα να κλαινε....η μασχαλη την ιδια βρωμα...ο συζηγος να κοιμαται διοτι κουραστηε αγνωστ που...και οπ μπαμπας να ρωταει ..τι θα μαγειρεψε τε σημερα? ααααα και πως τα φτιαχνεις τα φασολια? θα βαλεις και ρεγγα? αααα εριξες πιπερια????? ΟΟΟΟΧΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙ νευρααααααααααααααα εγγγωωωω???


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalhspera....den εχω ιντερνετ σπιτι...μπαινω απο αλλου....μια ερωτηση μαλλον πολλες???τη πεμπτη θα βρεθειτε???αν ναι που ακριβως,τι ωρα,,,γιατι το μολ ειναι μεγαλοοο...οι δευτερομανες τι θα κανετε τα μεγαλα????πως θα σας καταλαβω???πειτε λεπτομερειες να μπω αυριο να δω,,,φιλια


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε μανούλες;;; εμεις πριν λίγο είχαμε φωτογράφηση..κομπόστας και μητσάκι μαζί!! Περιμένουμε και την φωτογράφηση της Πέμπτης, θα καει το πελεκούδι! :-D

Μαρινακι, οι κλανιτσες μας ειναι μυρωδάτες γιατι ειμαστε κιουριες ενταξει;;;;

περιμενουμε φωτο.....

Γεια σας κοριτσάκια!!!!!!!!

Εμείς όλο το Σαββατοκύριακο είμασταν βόλτες γι' αυτό και δεν μπήκα καθόλου. Με την πρώτη ευκαιρία την βγάζω έξω γιατί μέσα στο σπίτι δεν παλεύεται όλη την ημέρα!!!!!!!!!!! Και της κάνει καλό αφού κουράζεται και μετά κοιμάται σαν πουλάκι. Χθές το βράδυ κοιμήθηκε από τις 11.30 έως τις 7.00 το πρωί, ξεκουράστηκα και εγώ. Ωστόσω λαχτάριασα το μεσημέρι υπερβολικά. Εκεί που κοιμόμασταν όλοι οικογενειακώς, ακούω μια τριρίδα μέσα στον ύπνο μου (κοιμόμουν μόνο μισή ώρα) και πετάγομαι πάνω σαν ελατήριο. Η μικρή δεν ξέρω τί είχε αλλά έκλαιγε με λυγμούς. Της δίνω πιπίλα τίποτα, την κουνάω στο λίκνο τίποτα, έκλαιγε πιο πολύ, στο τέλος την πήρα αγκαλιά και ησύχασε. Εγώ όμως έτρεμα από τον φόβο και τα νεύρα μου. Βρε κορίτσια πολλά νεύρα, έχετε και εσείς τόσα πολλά; Αφού πολλές φορές σκέφτομαι ότι πάει δεν είμαι καλή μάνα και δεν μπορώ να ανταπεξέλθω. Πώ, πώ ακόμα θυμάμαι την λαχτάρα!!!!!!!!!!!

απο νευρα καλα, δοξα τον Θεο....Εχθες τσακωθκα με τρεις στον αριθμο....

γινεται και το εξης:να κλαιει ο μεγαλος να κλαιει ομικρος να εχεις το γαλα στο ματι ο αντρας σου να βλεπει μπαλα να βρωμανε οι μασχαλες σου απο την απλυσια και να σε περνει η μαμα σου τηλεφωνο και να σου λεει:Αγορασα μια τσαντα αλλα μου φαινεται μεγαλη τι λες να την αλλαξω?(απο το τηλεφωνο χωρις να τη δω)

ΔΙΑΛΟΓΟΣ

MAΡΙΝΑ:ναι αλλαξε την

ΜΑΜΑ:ναι αλλα ειναι ωραια

ΜΑΡΙΝΑ:ε τοτε κρατα τη

ΜΑΜΑ:ναι αλλα ειναι μεγαλη

:rolleyes::D:mrgreen:

kalhspera....den εχω ιντερνετ σπιτι...μπαινω απο αλλου....μια ερωτηση μαλλον πολλες???τη πεμπτη θα βρεθειτε???αν ναι που ακριβως,τι ωρα,,,γιατι το μολ ειναι μεγαλοοο...οι δευτερομανες τι θα κανετε τα μεγαλα????πως θα σας καταλαβω???πειτε λεπτομερειες να μπω αυριο να δω,,,φιλια

α θα μας καταλαβεις....και αν θυμοσαστε απο την τελευταια φορα, θα πεσουν όλοι οι προβολεις επανω στη Μαριζα!!:D

Εγω παιδια δε θα παρω γιατι θα ερθω απο το γραφειο...

σωστο αυτο , εξω απο την καφετερια αρτιστι ιταλιανι στον τελευταιο όροφο, όπως και την άλλη φορά , τι λετε;;; γιασεμι σου στελνω το κιν μου

οκ


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

oxι ρε σου φαινομαστε για νευρικες με αυτα που λεμε αρνακια του θεου ακου νευρα γ@@ω τηντρελα μου Γ@@ω μη τα σπασω ολα εδω μεσα
Μίλησε κανείς για νεύρα????ΌΟΟΟΟΟΟΟΧΙ εγώ είμαι πάαααααααρα πολύ ήρεμη,ειδικά όταν η μπέμπα κλαίει με λυγμούς και δεν ξέρω τι να της κάνω πια για να ηρεμήσει.Και όταν ο άντρας μου κάθεται και με κοιτάει αντί να μαζέψει το μπανάκι της από την μπανιέρα μου για να μπω να κάνω ένα ντους στο λεπτό και μετά να την αναλάβω και πάλι......Ή όταν με παίρνει η μαμά μου ενώ η μπέμπα κλαίει σαν τρελή να με ρωτήσει γιατί κλαίει το μωρό....

Είμαι ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥ ΗΡΕΜΗ............και είμαι καλά!!

γινεται και το εξης:να κλαιει ο μεγαλος να κλαιει ομικρος να εχεις το γαλα στο ματι ο αντρας σου να βλεπει μπαλα να βρωμανε οι μασχαλες σου απο την απλυσια και να σε περνει η μαμα σου τηλεφωνο και να σου λεει:Αγορασα μια τσαντα αλλα μου φαινεται μεγαλη τι λες να την αλλαξω?(απο το τηλεφωνο χωρις να τη δω)

ΔΙΑΛΟΓΟΣ

MAΡΙΝΑ:ναι αλλαξε την

ΜΑΜΑ:ναι αλλα ειναι ωραια

ΜΑΡΙΝΑ:ε τοτε κρατα τη

ΜΑΜΑ:ναι αλλα ειναι μεγαλη

α καλα μια απο τα ιδια με το μπαμπα ομως! Ολα να κλαινε....η μασχαλη την ιδια βρωμα...ο συζηγος να κοιμαται διοτι κουραστηε αγνωστ που...και οπ μπαμπας να ρωταει ..τι θα μαγειρεψε τε σημερα? ααααα και πως τα φτιαχνεις τα φασολια? θα βαλεις και ρεγγα? αααα εριξες πιπερια????? ΟΟΟΟΧΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙ νευρααααααααααααααα εγγγωωωω???

μέσα στα μηνυματα σας αναγνωρίζω τον εαυτο μου!!! οπότε μάλλον όλες τα ίδια τραβαμε! ειδικά αυτο με την μασχάλη παραστατικότατο και ευστοχο.... να προσθεσω δε οτι μετα απο 4 ώρες μαγείρεμα και 2 φαγητα παρακαλώ οι μελιτζανες ήταν παραψημένες και η σούπα δεν ήταν αρκετα σουπα!!! εκει να δεις νευρα! εεεε ρε ταπερ και delivery που του χρειαζεται!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.....

εγω κατερινα μου εβαλα ακριβως οσο αλευρι λεει και βγηκαν ενταξει...εη ζυμη οντως βγαινει πολυ μαλακη αλλα μπορεις να την δουλεψεις...εγω εβαλα πολυ αλευρι στον παγκο και στα χερια μου και ηταν μια χαρα.....αν δυσκολευτεις με τις ποσοτητες π.χ. 1/4 φλ. ζαχαρη , εχει στν αρχικη σελιδα του σαιτ καπου που λεει "μετατροπες" ...ετσι βρισκεις οτι το 1/4 φλ. ζαχαρη ειναι 4 κ.σουπας....εμενα μου φανηκαν πανευκολα και πολυ νοστιμαααααααααα

έβαλα όσο αλεύρι έλεγεω αλλά ήταν ρευστο το ζυμαρι οπότε έβαλα κ άλλο μέχρι να πήξει κ να μπορεί να δουλευτει

για να δούμε τι θα γινει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...