Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew said:

      Μπράβο!!!! Συγχαρητήρια!!! 🥰 Είδες που στο είχα πει? Αχνη γραμμη + καφέ = θετικη χοριακη.  Τώρα το πάμε βήμα βήμα....εγώ έχω επαναληπτική την Τετάρτη...το ίδιο άγχος θα έχω πάλι...

      Απαράδεκτη συμπεριφορά και γιατρού και μαιας. Οφείλουν να έχουν παραπάνω ενσυναισθηση και αν κάτι τους ενοχλεί να παίρνουν τηλ σαν άνθρωποι και να μιλάνε με ευγένεια και ενδιαφέρον. Θα βρεις σίγουρα γιατρό!!!! Σκέψου αν θέλεις σίγουρα να αλλάξεις. Σκέψου τι θα σε στρεσάρει λιγότερο...να είσαι με αυτόν και να φοβασαι να ρωτήσεις κάτι ξανά ή να αλλάζεις γιατρό? Εσύ ξέρεις το καλύτερο για σένα! Αν αποφασίσεις να αλλάξεις σε οποια πόλη μένεις ρώτησε φίλες και γνωστές και θα δεις ποιον προτείνουν οι περισσότερες. 

      Και να ξέρεις σε καταλαβαίνω...και γω συγκρατημένα αισιόδοξη ήμουν στην πρώτη χοριακη...στη δεύτερη το χάρηκα πιο πολυ. Όλα θα μας πανε μια χαρά!! ❤️

      Μακάρι να πάνε όλα καλα !!! Χοριακη δεν ξέρω αλλά μάλλον όχι …. Θα με πάρουν το μεσημεράκι να μου πουν πως προχωράμε αλλά ρώτησα στην γραμματεία κ μ είπαν το επόμενο βήμα είναι σκαν στην 7η εβδομάδα…

      25 minutes ago, Faith22 said:

       

       

       

      Καλημέρα κορίτσια!Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την κατανόηση!

      Πήρε ο άντρας μου χθες κ τους δύο τηλ, με τον γιατρό δεν μίλησε πολύ,μου ξαναεστειλε μηνύματα,με την μαία μίλησα κ εγώ.Απλα προσπάθησαν να κατευνάσουν τα πράγματα.

      Αθήνα είμαι αν έχετε κάποιον γιατρό να προτείνετε...Ξαναλέω τον εμπιστεύομαι τυφλά αλλα δεν ξέρω πως θα τους αντικρυσω ξανά.Ειμαι 3 χρόνια μαζί του,εκείνος με βοήθησε να έχω τα δίδυμακια στην κοιλίτσα μου...πολλά περίεργα κ διαφορετικά συναισθήματα.Αχ τι σου κάνουν οι ορμόνες 😳

      @Lila ki συγχαρητήρια ♥️Όλα θα πάνε καλά αυτή την φορά!Θα κάνεις χοριακη?

      Καλή Ανάσταση να έχουμε!Του χρόνου όλες αγκαλιά με τα θαύματα μας♥️

      Καλή Ανασταση να έχουμε με υγεία να λέμε μόνο ευχάριστα !!! Χοριακη δεν θα κάνω μάλλον …. Μ είπαν για σκαν υην 7η εβδομάδα θα με πάρουν το μεσημεράκι να με ενημερώσουν ! 

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

:rolleyes:Το μόνο σίγουρο είναι ότι οι δευτερομανούλες θα δυσκολευτούν περισσότερο με τα κιλά τους και πολύ περισσότερο με την κοιλιά τους!:rolleyes:

Συμφωνώ!!!!!!!!!!! Εγώ ένα παιδί έκανα και η κοιλιά μου ξεχείλωσε. Πάλι καλά που δεν έκανα και ραγάδες.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ από την άλλη έχω 5 ραγάδες δεξιά και 5 αριστερά από τον αφαλό αλλά η κοιλιά μου δεν έχει ξεχειλώσει.

Επίσης,δεν έκανα ούτε κάνω κοιλιακούς,αφού ο Θεός μου έδωσε αυτό το σώμα,γιατί να θέλω να το αλλάξω?????? :))


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι από τότε που ήμουν μικρό παιδί θυμάμαι τον εαυτό μου να κάνει γυμναστική. Τώρα πώς έγινε έτσι η κοιλιά μου..... θα μου πείτε παιδί έκανες αλλά.... υπάρχει ένα μεγάλο αλλά. Ελπίζω πάντως να σφίξει, κάνω κοιλιακούς, φοράω και λαστέξ, προσέχω και την διατροφή μου (έκοψα εντελώς τα γλυκά) και πιστεύω κάποια στιγμή να βελτιωθεί. Η κουνιάδα μου λέει ότι τα παραλέω αλλά εγώ βλέπω τις αλλαγές πάνω μου και στενοχωριέμαι.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νατασούλα μου έτσι γίνεται στο πρώτο μωράκι. Κοίταγα το σώμα μου και δεν το πίστευα! Με τον καιρό όμως το συνήθησα. Έφτιαξε κιόλας σιγά σιγά... Τώρα όμως... Χάλια μαύρα και ξεχειλωμένα :tongue:! Ευτυχώς εγώ δεν έκανα ραγάδες (έχω όμως στον πισινούλη μου από μικρή).

Τώρα που θηλάζω, μπορώ άραγε να κάνω κοιλιακούς?


4wPzp3.png izCMp3.pngkAQgp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι,πώς γίνεται αυτό και οι άλλοι μας βλέπουν οκ ενώ εμείς στο καθρέφτη βλέπουμε σημεία και τέρατα δεν το καταλαβαίνω...Μάλλον μας τα λένε για να μείνουμε για πάντα έτσι...

Εγώ γυμναστική ποτέ δεν έκανα,στο σχολείο μας την είχαν Δευτέρα και Πέμπτη πρώτη ώρα,φρίκη,νύσταζα και τις μισές φορές πήγαινα χαρτί από γιατρό-τη μαμά μου και καλά,μόνη μου το έγραφα...Μετά πήγα ένα χρόνο γυμναστήριο,άλλαξε το σώμα μου αλλά ως εκεί!!!Το φοβάμαι!!!Μπορεί να κάνω τόσο ωραίο σώμα και μετά να πάθω ωραιοπάθεια!!Απαπαπαπαπα


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νατασούλα μου έτσι γίνεται στο πρώτο μωράκι. Κοίταγα το σώμα μου και δεν το πίστευα! Με τον καιρό όμως το συνήθησα. Έφτιαξε κιόλας σιγά σιγά... Τώρα όμως... Χάλια μαύρα και ξεχειλωμένα :tongue:! Ευτυχώς εγώ δεν έκανα ραγάδες (έχω όμως στον πισινούλη μου από μικρή).

Τώρα που θηλάζω, μπορώ άραγε να κάνω κοιλιακούς?

Εγώ πάντως αν και θηλάζω (όχι αποκλειστικά) κάνω κοιλιακούς.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

180 κοιλιακους? διαβασα καλά????? :o:o:o 180???? γιατι το έγραψες καλη μου τώρα αυτό????? εγώ κάνω με το ζόρι 70 την μέρα και καμαρώνω κιόλας γιατι νομιζω ότι είναι πολλοι!!!! γι'αυτο δεν είδα αποτέλεσμα!!!

ινάκι μήπως για την κοιλιά πλακα συνέβαλε και το fit plus? γενικά είδες να βοηθάει η απλ΄ως είναι το σκαρι σου έτσι???

ποιο φιτ πλας καλε;;με την μικρη να τρωει καθε 2 ωρες δεν εχω χρονο για τετοια...το σκαρι μου ειναι ετσι, όλα τα κιλα τα πηρα απο την μεση και κατω..ε μια φορμουλα ανετη να βαλω τα δεκα παραπανω κιλα τα κρυβει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν,έφτιαξα κι εγώ άλμπουμ στο cafe μας!!

Τις φωτο του μωρού τις έσβησα από το fb,με τρόμαξαν λίγο κάτι γνωστοί...

γραψαν τιποτα περιεργο;;; εγω εχω φτιαξει ενα γκρουπ με αυτους που θελω να βλεπουν μπεμπα και εγκυμοσυνη

Link to comment
Share on other sites

Kαι τωρα κανω εμφανιση.

Ελενα γιατι καλε με φοβασαι τι εχει πει το στομα μου?τι τσαμπουκαλου μαρη μια να φαω θα μου σπασουν τα κοκαλα μονο στο μιλητο ειμαι

Φαμουλα η γιαγια μου στη Σμυρνη μας ελεγε για ενα ηλια που τις αφηνε συχνα πκνα και τον ελεγαν πορδαλια


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όχι,δεν έγραψαν κάτι,αλλά μου λένε συνέχεια για διάφορα περιστατικά που ακούνε και γενικά ότι δεν υπάρχει λόγος να βάζω το μωρό στο φέισμπουκ.Πάντως από το blog μου δεν την έβγαλα...


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...