Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Απτήν στιγμή που διπλασιάστηκε υπάρχουν ελπίδες.  

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

μέσα στα μηνυματα σας αναγνωρίζω τον εαυτο μου!!! οπότε μάλλον όλες τα ίδια τραβαμε! ειδικά αυτο με την μασχάλη παραστατικότατο και ευστοχο.... να προσθεσω δε οτι μετα απο 4 ώρες μαγείρεμα και 2 φαγητα παρακαλώ οι μελιτζανες ήταν παραψημένες και η σούπα δεν ήταν αρκετα σουπα!!! εκει να δεις νευρα! εεεε ρε ταπερ και delivery που του χρειαζεται!

για αυτο και εγω μαγειρευω μονο σκ....μου λεει και ευχαριστω ;):P


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαράκι,εγώ δε δίνω συμπλήρωμα..Το μεγαλύτερο διάστημα που έχει κάνει η μπέμπα να ξυπνήσει είναι 5 ώρες,το μικρότερο 2.Χτες πχ κοιμήθηκε 10:30,ξύπνησε στις 2 και μετά στις 6.Και για πρωί σηκωθήκαμε στις 9.

Δε νομίζω ότι τα 7ωρα και 8ωρα αναφέρονται σε μωρά που θηλάζουν,αλλιώς καήκαμε!!!

to mono pou prolava na do...to bradi an kai thilazoume varame mexri ke dekaoro sto tsakir kefi....standarak i ine to eftaoro pantos,....opote iparxi elpida kai gia essas...:-D


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites

oxι ρε σου φαινομαστε για νευρικες με αυτα που λεμε αρνακια του θεου ακου νευρα γ@@ω τηντρελα μου Γ@@ω μη τα σπασω ολα εδω μεσα
γινεται και το εξης:να κλαιει ο μεγαλος να κλαιει ομικρος να εχεις το γαλα στο ματι ο αντρας σου να βλεπει μπαλα να βρωμανε οι μασχαλες σου απο την απλυσια και να σε περνει η μαμα σου τηλεφωνο και να σου λεει:Αγορασα μια τσαντα αλλα μου φαινεται μεγαλη τι λες να την αλλαξω?(απο το τηλεφωνο χωρις να τη δω)

ΔΙΑΛΟΓΟΣ

MAΡΙΝΑ:ναι αλλαξε την

ΜΑΜΑ:ναι αλλα ειναι ωραια

ΜΑΡΙΝΑ:ε τοτε κρατα τη

ΜΑΜΑ:ναι αλλα ειναι μεγαλη

Α ρε μαρίνα αθάνατη!!! Χαϊλάντερ!!!!!

Αννια στον Δημητρη μολις εκλεισε τον χρονο επαιρνα απο τα λιντλ και ηταν μια χαρα ακριβως την μιση τιμη απο τα παμπερς σε αυτον μπορει και νωριτερα και χεστηκα για το μποικοταζ δεν θα παω ποτε Γερμανια να για να μαθουν

τέλειωσε το μποϋκοτάζ?????????????????


15y6xxxv0qx3picm.png

Link to comment
Share on other sites

γιασεμι τι πως θα μας ανγνωρισεις?θα δεις 6-7 γομενες η μια πολυ ομορφη (εγω) και με μωρα ιδιας ηληκιας με το δικο σου τι αλλο θες να κραταμε το ρομαντζο?

:):):):):)

Να΄σαι καλά βρε Μαρινάκι.....κι εσύ και το Ρομάντζο σου !!!!!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τώρα μόλις τέλειωσα.

Η μπεμπού κοιμήθηκε από τις 10.00 κι εγώ έπρεπε να ετοιμάσω τα πράγματά μας για αύριο. Της μπεμπούς η προίκα θα πιάσει το μισό αυτοκίνητο και το καρότσι της το άλλο μισό !!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites

καλησπερα !!

αννια, μήπως μπορείς να μου πεις το σαιτ να κοιταξω και για το δικό μας ? μετα απο ολα αυτα που ακουμε με τα μετρα και την λιτότητα... με βλεπω και για δευτερη δουλεια !!

μήπως έχει καμια υπόψη και για κανα σαιτ με παμπερς?? ο μικρός σήμερα μέχρι στιγμής εχει αλλαξει πανω απο 9 πανες ... δεν βγαίνουμε μικρε ετσι , δεν βγαίνουμεεεεεεεεε

angie απο εδω τα παρηγγειλα http://www.britsuperstore.com/acatal...Baby_Milk.html ελπιζω μεχρι την παρακευη να τα εχω παρει:confused:..εγω παντως απο πανες τωρα που φοραμε 4-9κιλα του παιρνω απο τα λιντλ κ δεν εχουμε κανενα προβλημα και ειναι πολυ οικονομικες οι 56πανες 9,65


:-D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα !!

αννια, μήπως μπορείς να μου πεις το σαιτ να κοιταξω και για το δικό μας ? μετα απο ολα αυτα που ακουμε με τα μετρα και την λιτότητα... με βλεπω και για δευτερη δουλεια !!

μήπως έχει καμια υπόψη και για κανα σαιτ με παμπερς?? ο μικρός σήμερα μέχρι στιγμής εχει αλλαξει πανω απο 9 πανες ... δεν βγαίνουμε μικρε ετσι , δεν βγαίνουμεεεεεεεεε

παμπερς έχει στο σαιτ που είπε η άννια http://www.britsuperstore.com/acatalog/Pampers_Nappies.html

τα baby dry 11,5€ οι 56. πολύ καλή τιμή σε σχεση με τα 19-20€ που εχουν εδώ!!!

καληνύχτα μανούλες!!!!!!!!!!!!!!


15y6xxxv0qx3picm.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σοφου καλο ταξίδι!!! τα λεμε την Πεμπτη!

Σ' ευχαριστώ Ινάκι.

Ξεκινάμε κατά τις 11-12. Πρώτα κάνουμε το εμβόλιο και μετά δρόμο !!!!! Το βράδυ θα μπω να σας διαβάσω.

Συμπεθέρα να μας ζήσει ο κομποστο-παλίκαρος ! 3 μηνών !!!!!!!!!!!!!!!!!

Έρχομαι λέμεεεεεεε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites

α καλα μια απο τα ιδια με το μπαμπα ομως! Ολα να κλαινε....η μασχαλη την ιδια βρωμα...ο συζηγος να κοιμαται διοτι κουραστηε αγνωστ που...και οπ μπαμπας να ρωταει ..τι θα μαγειρεψε τε σημερα? ααααα και πως τα φτιαχνεις τα φασολια? θα βαλεις και ρεγγα? αααα εριξες πιπερια????? ΟΟΟΟΧΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙ νευρααααααααααααααα εγγγωωωω???

οχι δεν με βρηκε και μενα η δυσλεξια...οπως μερικες μερικες( δε λεμε ονοματα) , η μεγαλη μου εχει ξεχαρβαλωσει τα κουμπια απο το λαπτομ και δεν πατιουντε ευκολα...

μέσα στα μηνυματα σας αναγνωρίζω τον εαυτο μου!!! οπότε μάλλον όλες τα ίδια τραβαμε! ειδικά αυτο με την μασχάλη παραστατικότατο και ευστοχο.... να προσθεσω δε οτι μετα απο 4 ώρες μαγείρεμα και 2 φαγητα παρακαλώ οι μελιτζανες ήταν παραψημένες και η σούπα δεν ήταν αρκετα σουπα!!! εκει να δεις νευρα! εεεε ρε ταπερ και delivery που του χρειαζεται!

πως μπορει μια σουπα να μην ειναι πολυ σουπα οεοοοοοο?????

έβαλα όσο αλεύρι έλεγεω αλλά ήταν ρευστο το ζυμαρι οπότε έβαλα κ άλλο μέχρι να πήξει κ να μπορεί να δουλευτει

για να δούμε τι θα γινει!

καλη επιτυχιαααααααα...να μου πεις αν πετυχαν!!

γιασεμι τι πως θα μας ανγνωρισεις?θα δεις 6-7 γομενες η μια πολυ ομορφη (εγω) και με μωρα ιδιας ηληκιας με το δικο σου τι αλλο θες να κραταμε το ρομαντζο?

παρτε τη μανινα καλυτερα!!!!!! ζηλευωωωωω


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!!

Τι κάνετε???

Εμείς χτες κοιμηθήκαμε 10-8....Όχι συνεχόμενα βέβαια γιατί θηλάζουμε αλλά ΔΕΝ την αφήνω πια να ξυπνήσει,μόλις την ακούω να πιπιλάει χέρι ή να κουνιέται περισσότερο,της βάζω το β!@# στο στόμα,τρώει και κοιμάται αμέσως!!!

Οπότε μπορώ να πω ότι κοιμηθήκαμε 10 ώρες?????


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...