Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

      Ευχαριστω πολύ κοπέλα  μου αμήν !!! Εύχομαι και σε σενα γρήγορη εμβρυομεταφορα με θετικά αποτελέσματα !!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου !

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γιασεμι τι πως θα μας ανγνωρισεις?θα δεις 6-7 γομενες η μια πολυ ομορφη (εγω) και με μωρα ιδιας ηληκιας με το δικο σου τι αλλο θες να κραταμε το ρομαντζο?

:lol::lol: Καλά βρε Μαρίνα! Έχεις πολύ πλάκα :lol::lol:. Αν και μερικές φορές σε φοβάμαι :rolleyes:! Δεν θα ήθελα πάντως να τσακωθώ μαζί σου :rolleyes:! Είσαι πολύ τσαμπουκαλού για μένα ;).

Καλημέρα!!!!!!

Τι κάνετε???

Εμείς χτες κοιμηθήκαμε 10-8....Όχι συνεχόμενα βέβαια γιατί θηλάζουμε αλλά ΔΕΝ την αφήνω πια να ξυπνήσει,μόλις την ακούω να πιπιλάει χέρι ή να κουνιέται περισσότερο,της βάζω το β!@# στο στόμα,τρώει και κοιμάται αμέσως!!!

Οπότε μπορώ να πω ότι κοιμηθήκαμε 10 ώρες?????

Κατά τις 4:30 Doraki τον ακούω να γκρινιάζει, γυρνάω και τον βλέπω κουκουλωμένο με την κουβέρτα του. Τρόμαξα!!!! Πως τα κατάφερε βρε παιδί μου, δεν μπορώ να καταλάβω....

Άλλο ήθελα να σου πω όμως.... Θήλαζα τον μικρούλη μου 1 ώρα χωρίς υπερβολές στις 20:00 και μετά από 1 ώρα το έβγαλε όλο πάνω μου!!!!:( Στις 23:00 έφαγε 100 ml γαλατάκι και κοιμήθηκε. Ξύπνησε στις 4 και από την πολύ του πείνα δεν μπορούσε να πιάσει το στήθος μου και από τα νεύρα του, με καταδάγκωσε :(:?. Έφαγε όσο έφαγε λοιπόν από το ένα, και κοιμήθηκε. Ξύπνησε στις 7:30 (την ώρα που έντυνα την μικρή μου για το σχολείο :rolleyes:) έκλεγε και καλά ότι πεινάει, αλλά όταν τον έβαλα στο στήθος μου, το έγλυφε. Του ζέστανα γαλατάκι που είχα βγάλει από το βράδυ, αδιάφορος! Τελικά τώρα κοιμάται του καλού καιρού και νυστικός. Μα τι παιδί έχω κάνει???? :confused: Πότε θα στρώσει ????:confused:

Doraki το βράδυ τρώει όση ώρα τρώει και την ημέρα το μωράκι σου? Γιατί εμένα όχι και το στήθος μου τα βλέπει όλα το πρωί! Τι κάνεις? Το βάζεις λίγο και από τα δύο? Για δώσε μου τα φώτα σου...


4wPzp3.png izCMp3.pngkAQgp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ Ελενάκι μου γλυκό,ποια φώτα μου να σου δώσω????

Που μόλις της βάζω το στήθος στο στόμα,μας ξαναπιάνει και τις 2 ο ύπνος??

Πάντως μια δυο φορές που δεν έχω κοιμηθεί αμέσως,παρατήρησα ότι τρώει λιγότερη ώρα αλλά με πιο πολλή όρεξη.Είναι όμως κάποιες φορές που νιώθω το πιπίλισμα αρκετή ώρα...Θέλω να σου πω ότι δεν είναι στάνταρ ο χρόνος...

Γενικά,αν την ώρα που θα ζητήσει να φάει έχουν περάσει 3-4 ώρες από το τελευταίο γεύμα,τη βάζω στο στήθος που δεν είχε φάει την τελευταία φορά.Αν έχει περάσει λιγότερη ώρα συνεχίζουμε από το ίδιο.Σε κανένα γεύμα δεν τη βάζω και στα δύο στήθη.

Τη μέρα πάντως τώρα τελευταία με έχει κουράσει,κάνει μικρά και συχνά γεύματα,λες και προσέχει τη σιλουέτα της...


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kalhmera koukles!

Pws eimaste mamades kai mwrakia?

Koritsia exw tous goneis mou edw kai an kai me voh8oun oi erhmoi oso boroun, arxizw kai fliparw! O mikros sto metaxu me to pou ir8an oi dikoi mou efere ta panw katw! Gkrinia, na mhn ikanopoieitai me tipota kai kollhmenos epanw mou me pa8os! Ti einai auto pali? Alma anaptuxhs? Teleutaioi kolikoi? aaaaaaaaaaaaa

X8es to vradu koimh8hkame super duper kai twra koimatai pali opote tous exw olous na perpatane stis mutes. Makari na einai pio hremos shmera..

Afhste me ton megalo! Xesalwse edelws! Logiko vevaia afou oti kai na zhthsei oi goneis mou einai etoimoi na tou to dwsoun. Kamia logikh sas lew..Na trwei o mikros brokolo (oikio8elws) kai h mama mou na tou dinei sokolataki! Kai egw na eimai h striggla ths upo8eshs :)

Auta ta liga apo mena! Ante perimenw na dw photos apo th suntanthsh sas! Tha skasw apo th zhleia mou alla xalali!

Sas filw gluka gluka :)


ZWBep1.pngxvMep1.pngJBlWp1.png
Link to comment
Share on other sites

Τη μέρα πάντως τώρα τελευταία με έχει κουράσει,κάνει μικρά και συχνά γεύματα,λες και προσέχει τη σιλουέτα της...

επππ τι εχουμε εδω, μην διανοηθείτε να μας πάρετε τον τίτλο οκ;;;;; :-D

Εβιτάκι πόσο θα κάτσουν οι γονείς σου;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Σας είδα στον ύπνο μου χθες το βράδυ! Είχα έρθει υποτίθεται στη συνάντηση, η οποία έγινε μέσα σε ένα μαγαζί με ρούχα ( ? ) και ήσασταν όλες με τα μωράκια ανά χείρας! :-)


XPsop2.png0xFtp2.pngsmiley-char090.gif
Link to comment
Share on other sites

inaki μου,όχι καλέ,δε θέλουμε να σας πάρουμε τον τίτλο...!!!

Λίγο βάρος παραπάνω θέλουμε αλλά όπως λέει κ η μαμά,τα μωρά που θηλάζουν έχουν το δικό τους ρυθμό ανάπτυξης και δεν μπορούμε να κάνουμε και πολλά!!


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

marina ασε κατω τα νεφρά μου!!! Αλεκα ελα χωρίς,όλο και καποιο νινι θα σου πασάρουμε :-P
της θεια σ
Put θειά +νεφρά down slowly !!! ;););)

:lol::lol::lol:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΤΑ 99%ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Ο ΣΥΖΥΞ..ΦΑΜ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΤΙΚΗ ΑΡΘΡΙΤΙΔΑ ΟΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΜΕ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ ΠΕΡΝΑΕΙ...ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΠΩΣ ΕΥΤΥΧΩΣ

Τί είναι αυτό??? Πώς το αντιμετωπίζεις??? Περαστικούλια!!! Να έρθεις την Πέμπτη έστω και χωρίς παιδιά!!!

Καλημέρα μανούλες :P

Που είσαστε σήμερα? Τώρα που επέστρεψα εγώ, χαθήκατε εσείς?

Για την συνάντηση δεν ξέρω τι να κάνω, γιατί η Αγγελική σχολάει 12:35. Ίσως να έρθω κατά τις 1 και, αν σας προλάβω....

Ναι εννοείται να έρθεις!!! Σου στέλνω το κινητό μουμε πμ!

Κανονίζετε συνάντηση ε?Πολύ καλά κάνετε.Μακάρι να μπορούσαμε να έρθουμε γιατί μας αρέσουν πολύ οι βόλτες και είμαστε και ήσυχοι ούτε που θα μας ακούγατε!!!Μόνο αγού αγού θα σας λέγαμε!!:P

Θα σας σκεφτόμαστε!!!!

Να ζήσετε συμπεθέρααααααα !!!!!!!!!!!!!!!!! (τώρα το είδα )

Ευχαριστούμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!

πωπω καλέ από τότε που τελείωσα το σχολείο,ξέχασα ότι κάνουμε Μάρτη!!

κι εγώ μπερδεύτηκα και νόμιζα ότι έφτιαξες κάτι σαν τον Μαρτάκη τον τραγουδιστή.......και λέω πώς το φόρεσε στο μωρό???????

ΟΥΤΕ Η ΜΑΡΙΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΤΑΝ ΑΥΤΟ!!! Doraki ΘΕΑ!!!!!

Ινακι κανονισε να μας φερεις την πορδου να μας κατακλασει ενα καφε ειπαμε να πιουμε κανονιστε να φυγουμε με αναπενευστικο:lol::lol:

ΟΔημητρης τωρα οποτε την αφηνει βαζει το χερι του στο πωπω του ο βρωμιαρης και ερχεται και μας λεει ωμαει μαμα??Τι να πω ζαβο μου βγηκε

Ντορακι εισαι θεα ποιον Μαρτακη θα μας ξερανεις??

Ξέχασα να σας πώ ότι εκτός από Κομπόστα, τον αποκαλώ και Πόρδα!!!!!! ΜΑΝΤΕΨΤΕ!!!!

εκλεισα κ δωματιο για το σκ στο Ναυπλιο...θα κρατησουν οι δικοι μου τις μικρες κ λεμε να φυγουμε λιγο οι 2 μας μπας κ θυμηθουμε την "ποδηλαταδα"!

ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εκεί που κοιμόμασταν όλοι οικογενειακώς, ακούω μια τριρίδα μέσα στον ύπνο μου (κοιμόμουν μόνο μισή ώρα) και πετάγομαι πάνω σαν ελατήριο. Η μικρή δεν ξέρω τί είχε αλλά έκλαιγε με λυγμούς. Της δίνω πιπίλα τίποτα, την κουνάω στο λίκνο τίποτα, έκλαιγε πιο πολύ, στο τέλος την πήρα αγκαλιά και ησύχασε. Εγώ όμως έτρεμα από τον φόβο και τα νεύρα μου. Βρε κορίτσια πολλά νεύρα, έχετε και εσείς τόσα πολλά; Αφού πολλές φορές σκέφτομαι ότι πάει δεν είμαι καλή μάνα και δεν μπορώ να ανταπεξέλθω. Πώ, πώ ακόμα θυμάμαι την λαχτάρα!!!!!!!!!!!

Τί έπαθε η πριγκήπισσα???

Από νεύρα Νατασούλα να φαν και οι κότες...

oxι ρε σου φαινομαστε για νευρικες με αυτα που λεμε αρνακια του θεου ακου νευρα γ@@ω τηντρελα μου Γ@@ω μη τα σπασω ολα εδω μεσα

Σε πάω ρε Μαρίνα πολύ!!!

γινεται και το εξης:να κλαιει ο μεγαλος να κλαιει ομικρος να εχεις το γαλα στο ματι ο αντρας σου να βλεπει μπαλα να βρωμανε οι μασχαλες σου απο την απλυσια και να σε περνει η μαμα σου τηλεφωνο και να σου λεει:Αγορασα μια τσαντα αλλα μου φαινεται μεγαλη τι λες να την αλλαξω?(απο το τηλεφωνο χωρις να τη δω)

ΔΙΑΛΟΓΟΣ

MAΡΙΝΑ:ναι αλλαξε την

ΜΑΜΑ:ναι αλλα ειναι ωραια

ΜΑΡΙΝΑ:ε τοτε κρατα τη

ΜΑΜΑ:ναι αλλα ειναι μεγαλη

Πέφτεις τόσο μέσα στις περιγραφές όμως, σαν να βλέπεις και τα δικά μας τα σπίτια...αλλά μπορείς κιόλας να μυρίσεις τις μασχάλες μας?????

Από τώρα αρχίσαμε να ξενοκοιτάμε κομποστάκο ???

Κι εσύ Μητσάκιον....χαθήκανε τα παλικάρια ??? Ε ??????:?

:oops::oops::oops::oops: Είμαστε μόνο φίλοι...Αλήθεια λέμε...

σωστο αυτο , εξω απο την καφετερια αρτιστι ιταλιανι στον τελευταιο όροφο, όπως και την άλλη φορά , τι λετε;;; γιασεμι σου στελνω το κιν μου

Ναιιιιιι!!!!!!

για αυτο και εγω μαγειρευω μονο σκ....μου λεει και ευχαριστω ;):P

Σωστήηηηηηη!!!!!!

γιασεμι τι πως θα μας ανγνωρισεις?θα δεις 6-7 γομενες η μια πολυ ομορφη (εγω) και με μωρα ιδιας ηληκιας με το δικο σου τι αλλο θες να κραταμε το ρομαντζο?

Δεν μπορώ άλλο μαρή, γελάω μόνη μου όλο το πρωί!!!!

Έρχομαι λέμεεεεεεε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλόοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα!

Σας είδα στον ύπνο μου χθες το βράδυ! Είχα έρθει υποτίθεται στη συνάντηση, η οποία έγινε μέσα σε ένα μαγαζί με ρούχα ( ? ) και ήσασταν όλες με τα μωράκια ανά χείρας! :-)

Ήταν ξεσκέπαστος ο πωπός σου????

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακια τι κάνετε;;σήμερα εμείς εχουμε μηνογενεθλια.

Κι εμείς γίναμε 3 μηνών σήμερα!!! Να μας ζήσουν τα σκατουλάκια!!!!!!

ΥΓ. Ανεβάζω στο group μας στο φουμπου φωτογραφίες συνάντησης Μητσακιου-Κομπόστα!!! Κορίτσια το Μητσάκι είναι καρμπο΄ν το Ινάκι, δηλ. πολύ γλυκούλες και οι 2!!!!

Αλλά άμα δείτε το Ινάκι θα τα πάρετε όλες στο κρανίο (εκτός από τη Μαρίνα)...ΕΧΕΙ ΚΟΙΛΙΑ ΠΛΑΚΑ!!!!!!! Και δεν κάνω πλάκα!!!!!!!

Επεξεργάστηκαν by nnm005
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


annia μου άντε να γίνουν και 12 οι μήνες και μετά τα χρόνια 100!!!

και εκεί που το καλό μου το κοριτσάκι κοιμόταν όμορφα όμορφα στο καρότσι,χτυπάει το κουδούνι ο κούριερ,πατάει τα κλάματα η μικρή και της κάνει και σουτ ο άτιμος...

μου έφερε το βιβλίο της πατσούρου με τα προβλήματα και τις λύσεις τους και τρέχω να το ξεφυλλίσω!!


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακια τι κάνετε;;σήμερα εμείς εχουμε μηνογενεθλια.
Κι εμείς γίναμε 3 μηνών σήμερα!!! Να μας ζήσουν τα σκατουλάκια!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!:)

Ήταν ξεσκέπαστος ο πωπός σου????

LOL!!! :-D:-D:-D Ναι, μάλλον...!:D Είδα πολλές λεπτομέρειες που αρχίζω να τις ξεχνάω σιγά σιγά...


XPsop2.png0xFtp2.pngsmiley-char090.gif
Link to comment
Share on other sites

και εκεί που το καλό μου το κοριτσάκι κοιμόταν όμορφα όμορφα στο καρότσι,χτυπάει το κουδούνι ο κούριερ,πατάει τα κλάματα η μικρή και της κάνει και σουτ ο άτιμος...

μου έφερε το βιβλίο της πατσούρου με τα προβλήματα και τις λύσεις τους και τρέχω να το ξεφυλλίσω!!

Προτείνω ν ατα μάθετε να κοιμούνται με θόρυβο...εμείς έχουμε σωθεί, αφού άμα έχει ησυχία μες στην ημέρα ξυπνάει!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...