Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

      Ευχαριστω πολύ κοπέλα  μου αμήν !!! Εύχομαι και σε σενα γρήγορη εμβρυομεταφορα με θετικά αποτελέσματα !!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου !

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Από το πρωί τρέχει η μύτη μου :(. Να δω που θα σταματήσει!! :confused:

Μάλλον την πάτησα, κρύωσα :( :( :(

Μήπως είναι ψιλο-αλλεργικό??? Είναι περίεργη η εποχή...

ΦΑΜούλα μου γενικά κοιμάται με θόρυβο αλλά το κουδούνι μας κάνει πολύ οξύ ήχο και η καημένη,ήταν ακριβώς από κάτω....

Αχου, τρόμαξε δηλαδή η ζουζούνα... Μακάρι να ερχόσαστε την Πέμπτη...θέλω πολύ να σας δω και τις 2 από κοντά...όχι μόνο για να σας τσιμπήσω!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χωρίς δίπλωμα οδήγησης,σοφέρ και όοοολα τα υπόλοιπα που είπα και στο inaki χτες,είναι αδύνατον!!

Όταν μεγαλώσουμε λίγο ελπίζω να είναι διαφορετικά.....

Γιατί αν ερχόμουν ή που θα έκανα βόλτες γύρω γύρω όλη την ώρα ή που θα βλέπατε μόνο το β!@@ μου!!!


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς δίπλωμα οδήγησης,σοφέρ και όοοολα τα υπόλοιπα που είπα και στο inaki χτες,είναι αδύνατον!!

Όταν μεγαλώσουμε λίγο ελπίζω να είναι διαφορετικά.....

Γιατί αν ερχόμουν ή που θα έκανα βόλτες γύρω γύρω όλη την ώρα ή που θα βλέπατε μόνο το β!@@ μου!!!

Κρίμα...

Link to comment
Share on other sites

Από το πρωί τρέχει η μύτη μου :(. Να δω που θα σταματήσει!! :confused:

Μάλλον την πάτησα, κρύωσα :( :( :(

Ωχ... Περαστικά...

ΦΑΜούλα μου γενικά κοιμάται με θόρυβο αλλά το κουδούνι μας κάνει πολύ οξύ ήχο και η καημένη,ήταν ακριβώς από κάτω....

Άσε και εμείς έχουμε πρόβλημα με το κουδούνι... Χτυπάει πολύ δυνατά και δεν έχουμε μπορέσει να βρούμε τρόπο να το "χαμηλώσουμε". Μου έχουν ξυπνήσει πολλές φορές το μωράκι μου και το αποκορύφωμα είναι όταν χτυπάνε για να μπουν να αφήσουν φυλλάδια... :twisted::twisted::twisted: Όχι ρε ηλ..οι!:twisted::twisted: Να τα αφήσετε στα ταχυδρομικά κουτιά απέξω... Γιατί πρέπει να μπείτε μέσα...???:twisted::twisted::twisted::twisted: Θα βρίσω κανέναν άσχημα...:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:


XPsop2.png0xFtp2.pngsmiley-char090.gif
Link to comment
Share on other sites

καλα μην νομίζεις, κι εγω το β$ζι μου θα τους δείξω...το δειξα και στην ΦΑΜ χτες!!! :-D

κορίτσια όσες θηλάζετε διαβασα για ενα κολπάκι οταν εχουν βουλωμένη μύτη τα μικρούλια...αντι για ορό τους βάζουμε γαλατάκι!! λειτουργεί λέει σαν αντιβίωση! θα το δοκιμάσω να σας πώ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσάκια. Να' μαι και εγώ!!!!!!!!!!!!

Η μικρή μου σήμερα έχει γκρίνια παρόλο που κοιμήθηκε καλά το βράδυ από τις 11.30 έως τις 7.00 παρά το πρωί. Μάλλον θα θέλει βόλτες. Ή μήπως θέλει η μαμά ;););); Και εκεί που λέω θα την βγάλω λίγο εδώ στην γειτονιά και ας έχει ψύχρα, βλέπω μέσα στο καρότσι που είχε αποκοιμηθεί. Οπότε λέω πάλι μέσα. Άντε να ανοίξει αυτός ο καιρός να κάνουμε και καμιά βόλτα. Θα κάνει καλό και στην σιλουέτα μας!!!!!!!!! Και αυτή η κοιλιά δεν λέει να πέσει, σαν ξεφουσκωμένο μπαλόνι έγινε (Inaki κάτι διάβασα για κοιλιά πλάκα και ζηλεύω). Και ήταν και το καύχημά μου. 180 κοιλιακούς την ημέρα έκανα προ εγκυμοσύνης, τίποτα πια δεν έμεινε; Αφήστε η λεκάνη μου τεράστια έγινε, κόλαση σας λέω!!!!!!!!!!!!

ΦΑΜ δεν ξέρω τί έπαθε η μικρούλα μου, πιθανότατα να έβλεπε κακό όνειρο (αυτό το σκέφτηκα μετά που μου πέρασε η τρομάρα και τα νεύρα). Χαίρομαι όμως που δεν είμαι η μόνη που έγινα τόσο ανάποδη και μου φταίνε όλα. Ρε μπάς και μου έρθει η περίοδος;

Και αλλάζω θέμα. Και η μικρούλα μου έχει μύξες και τις βγάζω με την συσκευή αναρρόφησης. Ο γιατρός λέει ότι μάλλον κόλλησε από κάπου, ιογενή ρινίτιδα την είπε. Αυτό με το γαλατάκι στην μύτη δεν το ήξερα. Άν πιάνει πέστε το και σε εμάς μήπως και δούμε άσπρη μέρα!!!!!!!!!!!


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρες σε όλες και χαρούμενα μηνογεννέθλια στα μωράκια σας!!! να τα εκατοστήσετε!

πως μπορει μια σουπα να μην ειναι πολυ σουπα οεοοοοοο?????

καλη επιτυχιαααααααα...να μου πεις αν πετυχαν!!

παρτε τη μανινα καλυτερα!!!!!! ζηλευωωωωω

η σούπα για μένα μπορεί πολύ εύκολα να μην είναι πολύ σούπα! όταν κάνω σούπα επείδη δε μου αρ΄εσει να είναι πολύ ρευστη δεν βαζω πολυ νερό, οπότε μέχρι να έρθει η ώρα να φάμε το κριθαράκι ή το ρύζι ότι κάνω τελος πάντων έχει ήδη πιει και το λιγοστο νεράκι που έχω βάλει οπότε γινειται κάτι σαν χυλος... εμένα βέβαια μου αρέσει γιατι δεν θελω να τρωω και να φευγουν τα ζουμιά στο σαγόνι αλλά ο άντρας μου έχει να λέει για τις σουπες.... και πως γίνεται κάθε φορά να βάζω παραπάνω νερ'ό και πάλι να γινεται το ίδιο πράγμα δεν καταλαβαίνω...:confused: δεν πειράζει καλυτερα διπλή χαρά για μενα έτσι κ αλλιώς μόνο εγ΄ω τρωω σε αυτό το σπίτι ας το ευχαριστιέμαι τουλάχιστον!

τα έκανα!!!! είναι πολύ νόστιμα! αλλά μου βγήκαν λίγο τραγανά, έτσι πρεπει να είναι η φταίει το ψήσιμο??? να πάρει χάλασε ο φούρνος μου μάλλον καηκαν οι αντιστάσεις και όποτε τον ανάβω δεν θερμαινεται και έτσι τα έψησα στον αερα οπότε λέω μήπως φταίει αυτό πάντως βγήκαν πολύ ωραία και φουσκωτα!

καλέ που θυμηθήκατε μανινες ραμάντζα κλπ????

Link to comment
Share on other sites

ca_te_rinaki το ίδιο θέμα έχω κι εγώ με τον άντρα μου,τη σούπα τη θέλει νερό ενώ εμένα δε με χαλάει όπως και να'ναι,δεν εννοώ βέβαια σαν λάσπα!!

Αλλά ό,τι και να κάνω,σπάνια θα την πετύχω έτσι ώστε να ικανοποιεί και τους δυο μας!!

Αχ η μικρή μετά από λίγο στήθος κοιμάται στο καροτσάκι της τόοοοοοσο ωραία!!


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια. Να' μαι και εγώ!!!!!!!!!!!!

Η μικρή μου σήμερα έχει γκρίνια παρόλο που κοιμήθηκε καλά το βράδυ από τις 11.30 έως τις 7.00 παρά το πρωί. Μάλλον θα θέλει βόλτες. Ή μήπως θέλει η μαμά ;););); Και εκεί που λέω θα την βγάλω λίγο εδώ στην γειτονιά και ας έχει ψύχρα, βλέπω μέσα στο καρότσι που είχε αποκοιμηθεί. Οπότε λέω πάλι μέσα. Άντε να ανοίξει αυτός ο καιρός να κάνουμε και καμιά βόλτα. Θα κάνει καλό και στην σιλουέτα μας!!!!!!!!! Και αυτή η κοιλιά δεν λέει να πέσει, σαν ξεφουσκωμένο μπαλόνι έγινε (Inaki κάτι διάβασα για κοιλιά πλάκα και ζηλεύω). Και ήταν και το καύχημά μου. 180 κοιλιακούς την ημέρα έκανα προ εγκυμοσύνης, τίποτα πια δεν έμεινε; Αφήστε η λεκάνη μου τεράστια έγινε, κόλαση σας λέω!!!!!!!!!!!!

ΦΑΜ δεν ξέρω τί έπαθε η μικρούλα μου, πιθανότατα να έβλεπε κακό όνειρο (αυτό το σκέφτηκα μετά που μου πέρασε η τρομάρα και τα νεύρα). Χαίρομαι όμως που δεν είμαι η μόνη που έγινα τόσο ανάποδη και μου φταίνε όλα. Ρε μπάς και μου έρθει η περίοδος;

Και αλλάζω θέμα. Και η μικρούλα μου έχει μύξες και τις βγάζω με την συσκευή αναρρόφησης. Ο γιατρός λέει ότι μάλλον κόλλησε από κάπου, ιογενή ρινίτιδα την είπε. Αυτό με το γαλατάκι στην μύτη δεν το ήξερα. Άν πιάνει πέστε το και σε εμάς μήπως και δούμε άσπρη μέρα!!!!!!!!!!!

180 κοιλιακους? διαβασα καλά????? :o:o:o 180???? γιατι το έγραψες καλη μου τώρα αυτό????? εγώ κάνω με το ζόρι 70 την μέρα και καμαρώνω κιόλας γιατι νομιζω ότι είναι πολλοι!!!! γι'αυτο δεν είδα αποτέλεσμα!!!

ινάκι μήπως για την κοιλιά πλακα συνέβαλε και το fit plus? γενικά είδες να βοηθάει η απλ΄ως είναι το σκαρι σου έτσι???

Link to comment
Share on other sites

180 κοιλιακους? διαβασα καλά????? :o:o:o 180???? γιατι το έγραψες καλη μου τώρα αυτό????? εγώ κάνω με το ζόρι 70 την μέρα και καμαρώνω κιόλας γιατι νομιζω ότι είναι πολλοι!!!! γι'αυτο δεν είδα αποτέλεσμα!!!

ινάκι μήπως για την κοιλιά πλακα συνέβαλε και το fit plus? γενικά είδες να βοηθάει η απλ΄ως είναι το σκαρι σου έτσι???

180 κοιλιακούς έκανα προ εγκυμοσύνης. Τώρα με την ζουζούνα μου με το ζόρι κάνω 100!!!!!!!!!!!! Και αυτό όταν ησυχάζει και κοιμάται.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...