Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε όλες!

      Ετοιμάζομαι για εμβρυομεταφορά τις επόμενες μέρες και σήμερα ξεκίνησα κολπικά το utrogestan των 200 3 φορες τη μέρα.. 

      Ερώτηση: αν το παίρνεις από το στόμα δεν σημαίνει οτι είναι και πιο δραστικό απο το κολπικό σωστά; Μου το άφησαν ανοιχτό στον τρόπο χορήγησης, αλλα επειδη εχω ακούσει για την υπνηλία που προκαλεί προτίμησα προφανώς να το παίρνω κολπικά. Αλλά δεν καταλαβαίνω ποια η διαφορά και πότε σου συστήνουν να τα παιρνεις απο το στόμα; Επίσης σημερα καταλαβα ότι το κουτί των 200 είναι και για τους 2 τροπους.. νομιζα οτι ειναι αλλης μορφης τα χάπια..

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Όλες φετγετε μόλις ήρθε η κλαψιαρω χιχι..εγώ τον ταιζω και ζοριζζετε να χ....κ κλαίει...ευτυχώς πρόλαβα και έκανα ένα καλλωπισμο γιατί μετά θέλω να ρίξω κανένα βεγγαλικο ακούς Μαρίνα;;;φιλακια κοριτσακια μου καληνύχτα.αριβα σου απάντησα στο αίτημα..

καλή επιτυχία....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μπορδοκοκκινη μπουχαρα 10000000 κομπους το τετραγωνικο

:P:p:p εγω ειμαι 4 τετραγωνικα (2 Χ2)

Δεν θα κρατήσεις και πολλά για αύριο μόνο 2 κιλα... χα χα

47??? πολυ λιγο μου ακουγεται..φαε κατι μαρη...

τι λες βρε κοπελα μου, εγω στο υψος σου ειμαι και 64 κιλα και οταν λεω οτι θελω να χασω 6-8 ακομα πεφτουν να με φανε!!! :-D

aleca ακους;;;; 47 λεει

ε καλα.....εγω 47 πηρα στην πρωτη εγκυμοσυνη..και αν θυμαμαι καλα 47 ημουν στην εκτη δημοτικου....:tongue:

αληθεια ποσο πινουν τα μικρα σας??οσες δινετε ξενο??εμενα κανει 6γευματα απο τα οποια τα 3ειναι 150μλ και τα αλλα 3των 120μλ

εμενα κανει τρια γευματα των 210..αφηνει λιγο βεβαια...κατα μεσο όρο πινει συνολικα 1200 μλ /24ωρο...

αχ κ εγω θελω να τα βαψω αλλα βαριεμε να παω να παρω βαφη..τα κουρεψα ομως εντονες μυτες ολα...βγαινω γιατι χ@στηκε ο μαγκας

τα ειδα στο φεις..πολυ ωραια

Για τα 47 κιλα απο την Αλεκα ...και για το 1983 απο την Μαρινα! :) ki εγω τοτε ειμαι...το Μαρτη....

...

δεν συζητω με εξωγηινους...ετσι μονο εξηγειται...Arina + 47 kila = από τον Αρη ;);)

εγω εφτιαξα και τη λεμονοπιτα την ντορας....

της μπακογιαννη??:tongue::tongue:

λοιπον τι τροπος υπαρχει να αποκλεισουμε τηνΑρινα 47 κιλα?????? και 27 ετων???Κυριε διαχειριστα αυτη μας βριζει cut cut

ασ'την μαρη...καποιο κουσουρι θα εχει :tongue::tongue::tongue:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Τσα!!!!!

Αρίνα πάλι καλά που είσαι 27, αν και παλι μικρή είσαι! Γιατί αυτά τα 47κιλά πολύ μας πόνεσαν!!!!!! Πες μας όμως πότε γέννησες, πώς, που και λοιπά και λοιπά!!!! Επίσης, για να σε γνωρίσουμε καλύτερα όοοοοοοχι επειδή είμαστε κουτσομπόλες(!), που μένεις, αν δουλεύεις, πόση άδεια έχεις... Μην μας αφήνεις με απορίες!!!!

Eπισης το Ε9 σου και τι χρωμα βρακι φορας συνηθως.Ημαρτον μωρη κουτσομπολα κατσε να μπει κανα δυο φορες ακομα

Επεξεργάστηκαν by marina mimi

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

sofou καλο κουραγιο!!! που θα παει θα περασει... ποιο εμβολιο κανατε?

Τη δεύτερη δόση από τα εμβόλια του 2ου μήνα, το πενταπλούν και το rotarix

εχω αρχισει κ νοιωθω γρια...:oops:

Εγώ να δεις !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ε καλα.....εγω 47 πηρα στην πρωτη εγκυμοσυνη..και αν θυμαμαι καλα 47 ημουν στην εκτη δημοτικου....:tongue:........................δεν συζητω με εξωγηινους...ετσι μονο εξηγειται...Arina + 47 kila = από τον Αρη ;);)

:P:p:p Καλώς τη μας κι ας άργησε !

Άρα στην πρώτη εγκυμοσύνη ''έφαγες'' μία Αρίνα !!!!

Eπισης το Ε9 σου και τι χρωμα βρακι φορας συνηθως.Ημαρτον μωρη κουτσομπολα κατσε να μπει κανα δυο φορες ακομα

:P :p :P :p :P


Link to comment
Share on other sites

Στη εγκυμοσύνη πήρα 15 κιλά αλλά ξεκίνησα με 44 κιλά, τα 7 τα έχασα μέσα στο μαιευτήριο

και τα άλλα ως που 40αρισα.είμαι και λίγο μικρή βρε κορίτσια, πιστεύω παίζει και αυτό ρόλο?

χαίρεται και καλώς ήρθες! καλέ έχασες 7 στο μαιευτήριο???? εγώ πήρα 12 κιλά και όταν ζυγίστηκα 20 μέρες μετά τη γέννα είχα χάσει μόνο 6 και από αυτά τα 2900 βγήκε ο μπέμπης, εγώ τώρα είμαι 55 και 1.65 υψος θέλω να χάσω 2 κιλά για να φτάσω προ εγκυμοσύνης αλλά 47 κιλά μάλλον ήμουν στο γυμνάσιο!!!

αληθεια ποσο πινουν τα μικρα σας??οσες δινετε ξενο??εμενα κανει 6γευματα απο τα οποια τα 3ειναι 150μλ και τα αλλα 3των 120μλ

εμένα πίνει 120 μλ ανα 2 ώρες εκτος από το βράδι που κάνει κανα 6ωρο να πιει λίγα δεν ειναι τα 6 γευματα? το 24 ωρο η το 12 ωρο????

κι εγω δεν εχω βαλει ποτε...προτιμο το ποσιμο πραγμα!

εγώ ούτε το πόσιμο αλλά με περιποιήθηκαν καλά στο μαιευτηριο με τα υπόθετα!!

εγω εφτιαξα και τη λεμονοπιτα την ντορας....ωραια εγινε....1 κομματακι μικρο δοκιμασα κι αυτο με το ζορι...τη υπολοιπη την μοιρασα στην πολυκατοικια!

στείλε τη συνταγή μπας και την κάνουμε!!!

Τσα!!!!!

Αρίνα πάλι καλά που είσαι 27, αν και παλι μικρή είσαι! Γιατί αυτά τα 47κιλά πολύ μας πόνεσαν!!!!!! Πες μας όμως πότε γέννησες, πώς, που και λοιπά και λοιπά!!!! Επίσης, για να σε γνωρίσουμε καλύτερα όοοοοοοχι επειδή είμαστε κουτσομπόλες(!), που μένεις, αν δουλεύεις, πόση άδεια έχεις... Μην μας αφήνεις με απορίες!!!!

Eπισης το Ε9 σου και τι χρωμα βρακι φορας συνηθως.Ημαρτον μωρη κουτσομπολα κατσε να μπει κανα δυο φορες ακομα

καλά λεει το μαρινάκι σιγά σιγά μην τρομάξει η κοπέλα μπαινει πρώτα 2-3 φορές της κάνουμε από μια ερωτηση η καθεμια (θα είμαστε συνενοημένες μη φανει οτι είμαστε κουτσομπόλες ) και μετά μαθαίνουμε τα κουτσομπολιά!

ασχετο (πάλι!!!) μιας που γράφετε για πυροτεχνήματα, βρε κορίτσια εγώ κάθε φορά έχω λίγο αιματάκι τυχαίνει σε καμιά άλλη???? να πάω στον γιατρό? και κάτι άλλο πόσο καιρό μετά τη γέννα κάνουμε τεστ παπ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ασχετο (πάλι!!!) μιας που γράφετε για πυροτεχνήματα, βρε κορίτσια εγώ κάθε φορά έχω λίγο αιματάκι τυχαίνει σε καμιά άλλη???? να πάω στον γιατρό? και κάτι άλλο πόσο καιρό μετά τη γέννα κάνουμε τεστ παπ?

Γειά σου Κατερινάκι !

Για το αιματάκι δε ξέρω να σου απαντήσω, δε μου έχει συμβεί κάτι τέτοιο, καλύτερα κάνε ένα τηλ. στο γιατρό σου.

Το test pap μου είπε ο δικός μου γιατρός ότι το κάνουμε αφού μας έρθει 3-4 φορές η περίοδος γιατί νωρίτερα θα δώσει ψευδή αποτελέσματα.

Επεξεργάστηκαν by sofou

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


47??? πολυ λιγο μου ακουγεται..φαε κατι μαρη...

ε καλα.....εγω 47 πηρα στην πρωτη εγκυμοσυνη..και αν θυμαμαι καλα 47 ημουν στην εκτη δημοτικου....:tongue:

της μπακογιαννη??:tongue::tongue:

ασ'την μαρη...καποιο κουσουρι θα εχει :tongue::tongue::tongue:

ναι μαρη της Μπακογιαννη γιατι δεν εχει δουλεια και με πηρε να με πει οτι εφτιαξε μια ωαια λεμονοπιτα και τη μοιρασε στη Ρηγιλης μετα!!

Τσα!!!!!

Αρίνα π

Eπισης το Ε9 σου και τι χρωμα βρακι φορας συνηθως.Ημαρτον μωρη κουτσομπολα κατσε να μπει κανα δυο φορες ακομα

:D:D:D

χαίρεται και καλώς ήρθες! καλέ έχασες 7 στο μαιευτήριο???? εγώ πήρα 12 κιλά και όταν ζυγίστηκα 20 μέρες μετά τη γέννα είχα χάσει μόνο 6 και από αυτά τα 2900 βγήκε ο μπέμπης, εγώ τώρα είμαι 55 και 1.65 υψος θέλω να χάσω 2 κιλά για να φτάσω προ εγκυμοσύνης αλλά 47 κιλά μάλλον ήμουν στο γυμνάσιο!!!

εγώ ούτε το πόσιμο αλλά με περιποιήθηκαν καλά στο μαιευτηριο με τα υπόθετα!!

στείλε τη συνταγή μπας και την κάνουμε!!!

ασχετο (πάλι!!!) μιας που γράφετε για πυροτεχνήματα, βρε κορίτσια εγώ κάθε φορά έχω λίγο αιματάκι τυχαίνει σε καμιά άλλη???? να πάω στον γιατρό? και κάτι άλλο πόσο καιρό μετά τη γέννα κάνουμε τεστ παπ?

η συνταγη ειναι απο το doraki καπου στις προηγουμενες σελιδες την εχει ποσταρει

για τεστ Παπ εμενα με ειπε στο εξαμηνο


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites

Τσα!!!!!

Αρίνα πάλι καλά που είσαι 27, αν και παλι μικρή είσαι! Γιατί αυτά τα 47κιλά πολύ μας πόνεσαν!!!!!! Πες μας όμως πότε γέννησες, πώς, που και λοιπά και λοιπά!!!! Επίσης, για να σε γνωρίσουμε καλύτερα όοοοοοοχι επειδή είμαστε κουτσομπόλες(!), που μένεις, αν δουλεύεις, πόση άδεια έχεις... Μην μας αφήνεις με απορίες!!!!

Eπισης το Ε9 σου και τι χρωμα βρακι φορας συνηθως.Ημαρτον μωρη κουτσομπολα κατσε να μπει κανα δυο φορες ακομα

Κορίτσια μου καλημέρα,θα σας τα πω όλα και το χρώμα (αν και τα φοράω όλα).:)

Γέννησα 24-12 , φυσιολογικά, στο ΙΑ.....(κάνει να το πω?)ή είναι διαφήμιση? Δουλεύω είμαι σε μια εταιρεία υπεύθυνη πωλήσεων.Και τον άλλο μήνα πάω δουλειά.....ΑυταααααααααΚορίτσια πότε θα πάτε ξανά για καφέ και εγώ θέλω να σασ γνωρίσω....¨;;;;

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Κατερινάκι !

Για το αιματάκι δε ξέρω να σου απαντήσω, δε μου έχει συμβεί κάτι τέτοιο, καλύτερα κάνε ένα τηλ. στο γιατρό σου.

Το test pap μου είπε ο δικός μου γιατρός ότι το κάνουμε αφού μας έρθει 3-4 φορές η περίοδος γιατί νωρίτερα θα δώσει ψευδή αποτελέσματα.

Για το αίμα ούτε και εγώ ξέρω, αλλά ο γυναικολόγος μου μου είπε οτι θέλει προσοχή διότι ο κόλπος είναι στεγνός και να πάρεις κανένα τζελ από το φαρμακείο ή ο ιατρός σου ήθελε να σε κάνει πιο καινούργια από πριν(χα χα)

ΚΑι εμένα έτσι μου είπε για το τεστ παπ όπως λέει η sofou,

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!!!!!Χρόνια πολλά!Γυρίσαμε και εμείς χθές το βράδυ!!Δεν σας έχω διαβάσει και δεν ξέρω πότε θα προλάβω μέχρι να μπούμε πάλι σε σειρά!!!!Ελπίζω να είστε όλες καλά!!!:P:p:p


as1cF3H0g410010MTIwZHwwMDQyNTBqZHxteSBiYWJ5IGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα!!!!

Καλέ,εσείς δεν πάτε καθόλου καλά!!!10 σελίδες σε μια μέρα και μάλιστα τη μέρα που δεν μπήκα???

Δε θυμάμαι και πολλά για να σχολιάσω,ό,τι μου έρθει θα το πω!!

Η μπέμπα μου ΣΚ είχε διάρροιες,δεν ξέρω τι την πείραξε,μήπως ήταν το ceclor?Σήμερα το πρωί τη ζυγίσαμε με φόβο και τρόμο μήπως έχει χάσει βάρος γιατί δεν έτρωγε και πολύ καλά,αλλά πήρε 230 γραμμάρια και έφτασε 5.680!!!!Άρα και καλά έτρωγε και βάρος δεν έχασα παρά το χ3σιμο που έριξε!!

Επίσης,το βράδυ κοιμήθηκε 11-5 στο κρεβάτι μας,όταν θα έχει άδεια ο άντρας μου,τότε θα τη δοκιμάσουμε στο λίκνο,δε λέει να ξαγρυπνάει και μετά να πρέπει στις 7 να πάει για δουλειά...

Χτες είχαμε πάει πάλι Ταξιαρχών,πολλά μωρά έξω,γενικά πολύς κόσμος...

Arina πρόσεξε,47 κιλά δεν τα λες έτσι......Κάνε με φίλη στο fb,είμαι η Dora Avramioti Katsouli.

ca_te_rinaki εγώ αίμα δεν έχω δει ποτέ,τεστ παπ αν θυμάμαι καλά μου είπε μετά από ένα χρόνο...

annia καλή είσαι κι εσύ,γαλακτομπούρεκα κοπέλα μου?????Και δεν έστειλες τίποτα??

Αχ τι ωραία μέρα σήμερα,η μπεμπού μόλις κοιμήθηκε μετά από αρκετή γκρίνια,το απόγευμα θα πάμε Jumbo να της πάρω κορδέλες για τα μαλλιά και κοκκαλάκια μαλακά,βαρέθηκα να της φοράω συνέχεια τις ίδιες!!


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...