Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Eπισης το Ε9 σου και τι χρωμα βρακι φορας συνηθως.Ημαρτον μωρη κουτσομπολα κατσε να μπει κανα δυο φορες ακομα

και λιγα ρωτας....εδω εμεις ενα χρονο ξεκατινιαζομαστε και μπαινει η αριονα...κυρια...ειμαι 47 κιλα λεει...πφφφ..

Πες τα μονη σου μαρη μη βγαλουμε τη λαμπα

σας διαβασα αλλα εχω κεφαλι καζανι και αδυνατω να σχολιασω :-D

αδυνατεις ε?? Μμμμμ :P:p

ΑυταααααααααΚορίτσια πότε θα πάτε ξανά για καφέ και εγώ θέλω να σασ γνωρίσω....¨;;;;

όταν θα παρεις καμια δεκαρια κιλα :rolleyes::tongue::tongue:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!

Ενώ ο Κομποστούλης μου πήγαινε πολύ καλά με το θέμα της παλινδρόμησης, σήμερα στο πρωινό γευματάκι μου πέταξε 4 ρουκετίτσες στα μούτρα, να έχω να πορεύομαι...και δεν έφαγε πολύ λαίμαργα να πω ότι έφταιγε αυτό... Αμάνννννννννννννν!!!!!!

Κατερινάκι αν κι εσύ είσαι αρκετά αδύνατη, σε συμπαθώ για τα υπόθετα στο μαιευτήριο κι επειδή σκέφτηκες να συνεννούμαστε για τις ερωτήσεις, ώτσε να μην καταλαβαίνουν αμέσως οι καινούριες πόσο κουτσομπολίτσες είμαστε!!!

Για το αιματάκι καλό θα ήταν να ρωτούσες τον γιατρό σου...τώρα για το ΠΑΠ αυτός θα σου πει πάλι, γιατί κάθε γυναίκα είναι διαφορετική και παίζει ρόλο και η ηλικία και πόσα παιδιά έχεις κάνει, το ιστορικό σου και λοιπά...

Εμένα ας πούμε, είχε πει να κάνουμε στις 40 ημέρες μετά τη γέννα, αλλά όταν πήγα με εξέτασε "ενδελεχώς" με διάφορα εργαλεία και μου είπε να κάνω τον Σεπτέμβριο τελικά!!!

Arina ευχαριστούμε για τις απαντήσεις (αν και ξέχασες το Ε9!!!) Τώρα που το λες είναι καλή ιδέα να κανονίσουμε καφεδάκι και να έρθουν και κοπέλες που απουσίαζαν στα προηγούμενα...αλλά φοβάμαι μην κάτσει καμία πάνω σου και εξαφανιστείς!!!!

Δημητρούλα χρόνια πολλά!!! πώς περάσατε???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και λιγα ρωτας....εδω εμεις ενα χρονο ξεκατινιαζομαστε και μπαινει η αριονα...κυρια...ειμαι 47 κιλα λεει...πφφφ..

Πες τα μονη σου μαρη μη βγαλουμε τη λαμπα

αδυνατεις ε?? Μμμμμ :P:p

όταν θα παρεις καμια δεκαρια κιλα :rolleyes::tongue::tongue:

χαχαχα !!!! πες τα ρε Αλέκα !!!:P:p:p


Link to comment
Share on other sites

εμα...ουτε ιερο ουτε όσιο....Λοιπον...θυμοσαστε που σας ελεγα ειμαι μια χοντρελα και στεναχωριεμαι ε? Μετα σας ελεγα , τωρα δεν ειμαι χοντρελα, ειμαι μια απλη χοντρη οποτε ΟΚ...Το ΟΚ να το ξεχασετε γιατι ξαναστενχωριεμαι...Θελω να γινω μια απλη χοντρουλα...Ξεκινησα διαιτα παλι, σοβαρη διαιτα...σε εναμιση μηνα, πρεπει να εχω χασει 10 κιλα....Τελη Ιουνιου θα ειμαι κουμπαρα, τι θα κανω?Δε θα χωραω όχι σε φορεμα...όχι σε φωτο΄΄όυτε να κατσω πουθενα...:(

ΦΑΜ....σε λιγο καιρο ξεκιναμε τις κρεμες και θα ηρεμησει ο κομποστας σου. Θα του περασει η παλινδρομηση εντελως..λιγη υπομονη ακομη...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

εμα...ουτε ιερο ουτε όσιο....Λοιπον...θυμοσαστε που σας ελεγα ειμαι μια χοντρελα και στεναχωριεμαι ε? Μετα σας ελεγα , τωρα δεν ειμαι χοντρελα, ειμαι μια απλη χοντρη οποτε ΟΚ...Το ΟΚ να το ξεχασετε γιατι ξαναστενχωριεμαι...Θελω να γινω μια απλη χοντρουλα...Ξεκινησα διαιτα παλι, σοβαρη διαιτα...σε εναμιση μηνα, πρεπει να εχω χασει 10 κιλα....Τελη Ιουνιου θα ειμαι κουμπαρα, τι θα κανω?Δε θα χωραω όχι σε φορεμα...όχι σε φωτο΄΄όυτε να κατσω πουθενα...:(

ΦΑΜ....σε λιγο καιρο ξεκιναμε τις κρεμες και θα ηρεμησει ο κομποστας σου. Θα του περασει η παλινδρομηση εντελως..λιγη υπομονη ακομη...

κι εγω στεναχωριεμαι γαμωτο μου γιατι νομιζα οτι ξεκολλησα αλλα σκα@@λιτσες....ειμαι ακριβως οσο γυρισααπο καλαματα....τι στο καλο το κλιμα εκει ηταν και εχασα...με παχαινει ο αερας της σαλονικης μου φαινεται


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites

ειμαι στο γραφειο και μπηκα για να σας διαβασω τωρα που πινω το χαμομηλι μου, εχω σκασει στα γελια βεβαια με αυτα που γραφετε

Κορίτσια μου καλημέρα,θα σας τα πω όλα και το χρώμα (αν και τα φοράω όλα).:)

Γέννησα 24-12 , φυσιολογικά, στο ΙΑ.....(κάνει να το πω?)ή είναι διαφήμιση? Δουλεύω είμαι σε μια εταιρεία υπεύθυνη πωλήσεων.Και τον άλλο μήνα πάω δουλειά.....ΑυταααααααααΚορίτσια πότε θα πάτε ξανά για καφέ και εγώ θέλω να σασ γνωρίσω....¨;;;;

βεβαιως να κανονισουμε!!! συνηθως τα λεμε στο μαλλ αλλα μπορουμε να πουμε καποιο αλλο σημειο για να ερθουν και πιο πολλες νοτιες, τι λετε;;;

Για το αίμα ούτε και εγώ ξέρω, αλλά ο γυναικολόγος μου μου είπε οτι θέλει προσοχή διότι ο κόλπος είναι στεγνός και να πάρεις κανένα τζελ από το φαρμακείο ή ο ιατρός σου ήθελε να σε κάνει πιο καινούργια από πριν(χα χα)

ΚΑι εμένα έτσι μου είπε για το τεστ παπ όπως λέει η sofou,

αχχχ αυτη η ξηροτητα του κολπου... αχχχ

Καλημέρα μανούλες!!!!!Χρόνια πολλά!Γυρίσαμε και εμείς χθές το βράδυ!!Δεν σας έχω διαβάσει και δεν ξέρω πότε θα προλάβω μέχρι να μπούμε πάλι σε σειρά!!!!Ελπίζω να είστε όλες καλά!!!:P:p:p

δημητρουλα μου γεια σου!!!

Καλημέραααα!!!!

Καλέ,εσείς δεν πάτε καθόλου καλά!!!10 σελίδες σε μια μέρα και μάλιστα τη μέρα που δεν μπήκα???

Δε θυμάμαι και πολλά για να σχολιάσω,ό,τι μου έρθει θα το πω!!

Η μπέμπα μου ΣΚ είχε διάρροιες,δεν ξέρω τι την πείραξε,μήπως ήταν το ceclor?Σήμερα το πρωί τη ζυγίσαμε με φόβο και τρόμο μήπως έχει χάσει βάρος γιατί δεν έτρωγε και πολύ καλά,αλλά πήρε 230 γραμμάρια και έφτασε 5.680!!!!Άρα και καλά έτρωγε και βάρος δεν έχασα παρά το χ3σιμο που έριξε!!

Επίσης,το βράδυ κοιμήθηκε 11-5 στο κρεβάτι μας,όταν θα έχει άδεια ο άντρας μου,τότε θα τη δοκιμάσουμε στο λίκνο,δε λέει να ξαγρυπνάει και μετά να πρέπει στις 7 να πάει για δουλειά...

Χτες είχαμε πάει πάλι Ταξιαρχών,πολλά μωρά έξω,γενικά πολύς κόσμος...

Arina πρόσεξε,47 κιλά δεν τα λες έτσι......Κάνε με φίλη στο fb,είμαι η Dora Avramioti Katsouli.

ca_te_rinaki εγώ αίμα δεν έχω δει ποτέ,τεστ παπ αν θυμάμαι καλά μου είπε μετά από ένα χρόνο...

annia καλή είσαι κι εσύ,γαλακτομπούρεκα κοπέλα μου?????Και δεν έστειλες τίποτα??

Αχ τι ωραία μέρα σήμερα,η μπεμπού μόλις κοιμήθηκε μετά από αρκετή γκρίνια,το απόγευμα θα πάμε Jumbo να της πάρω κορδέλες για τα μαλλιά και κοκκαλάκια μαλακά,βαρέθηκα να της φοράω συνέχεια τις ίδιες!!

κουνια εχετε παρει η μονο λικνο εχεις;

Inaki χαρούμενα μηνογένεθλια!!!!!

σε ευχαριστουμεεεεε, να ευχηθω κι εγω στα συνομηλικα μπουνιτσα,μικρο Νικολα και το μικρουλι της μπεμπε-κιου που μας εχει ξεχασει

αδυνατεις ε?? Μμμμμ :P:p

όταν θα παρεις καμια δεκαρια κιλα :rolleyes::tongue::tongue:

χαχαχαχαχαχα

Arina ευχαριστούμε για τις απαντήσεις (αν και ξέχασες το Ε9!!!) Τώρα που το λες είναι καλή ιδέα να κανονίσουμε καφεδάκι και να έρθουν και κοπέλες που απουσίαζαν στα προηγούμενα...αλλά φοβάμαι μην κάτσει καμία πάνω σου και εξαφανιστείς!!!!

θα την βαλω διπλα μου για να καταλαβετε ποσο χοντρη ειμαι στην πραγματικοτητα :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρε Αλέκα 10 κιλά σε 1,5 μήνα δεν είναι πάρα πολλά???

όσα πιο πολλα κιλα εισαι τοσο πιο γρηγορα χανεις..εγω ειμαι 86 (αν δεν πηγα εναν τονο αυτες τις μερες)...ειναι 1.5 κιλο την εβδομαδα περιπου....κανονικα θελει μεχρι ενα αλλα δεν αντεχω.....θα την κανω και βλεπουμε...το πολυ πολυ να παρω καμια πολυβιταμινη. Μαρακι για πες...αν παρω βιταμινη επηρεαζεται το αποτελεσμα της διαιτας??


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

εμα...ουτε ιερο ουτε όσιο....Λοιπον...θυμοσαστε που σας ελεγα ειμαι μια χοντρελα και στεναχωριεμαι ε? Μετα σας ελεγα , τωρα δεν ειμαι χοντρελα, ειμαι μια απλη χοντρη οποτε ΟΚ...Το ΟΚ να το ξεχασετε γιατι ξαναστενχωριεμαι...Θελω να γινω μια απλη χοντρουλα...Ξεκινησα διαιτα παλι, σοβαρη διαιτα...σε εναμιση μηνα, πρεπει να εχω χασει 10 κιλα....Τελη Ιουνιου θα ειμαι κουμπαρα, τι θα κανω?Δε θα χωραω όχι σε φορεμα...όχι σε φωτο΄΄όυτε να κατσω πουθενα...:(

ΦΑΜ....σε λιγο καιρο ξεκιναμε τις κρεμες και θα ηρεμησει ο κομποστας σου. Θα του περασει η παλινδρομηση εντελως..λιγη υπομονη ακομη...

αχ βρε Αλεκακι, ελπιζω να τα καταφερεις!!!

ΦΑΜ εχει δικιο η Αλεκα, κανε υπομονη, θα βελτιωθει η κατασταση με τις κρεμες

Link to comment
Share on other sites

παω να δουλεψω λιγο γιατι εκτος απο χοντρη θα γινω και ανεργη.....θα τα πουμε μετα


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Kalhmeraaaaaaaaaaaaaa!

Arina kalws mas ir8es! Vres me ki emena sto FB kale! Mas taraxes kai me thn hlikia kai me ta kila alla xalali sou :)

εχω αρχισει κ νοιωθω γρια...:oops:

Ki egw..Kai me to avafto malli arxizw na moiazw kai me grioula!

μορνινγκ γκερλςςς

σας διαβασα αλλα εχω κεφαλι καζανι και αδυνατω να σχολιασω :-D

Giati kazani kale? Koimh8hkate h to rixate sta veggalika ki eseis? ;)

Καλημέρα μανούλες!!!!!Χρόνια πολλά!Γυρίσαμε και εμείς χθές το βράδυ!!Δεν σας έχω διαβάσει και δεν ξέρω πότε θα προλάβω μέχρι να μπούμε πάλι σε σειρά!!!!Ελπίζω να είστε όλες καλά!!!:P:p:p

Xronia polla koukla!

και λιγα ρωτας....εδω εμεις ενα χρονο ξεκατινιαζομαστε και μπαινει η αριονα...κυρια...ειμαι 47 κιλα λεει...πφφφ..

Πες τα μονη σου μαρη μη βγαλουμε τη λαμπα

αδυνατεις ε?? Μμμμμ :P:p

όταν θα παρεις καμια δεκαρια κιλα :rolleyes::tongue::tongue:

xaxaxa

Pesta aleca!

εμα...ουτε ιερο ουτε όσιο....Λοιπον...θυμοσαστε που σας ελεγα ειμαι μια χοντρελα και στεναχωριεμαι ε? Μετα σας ελεγα , τωρα δεν ειμαι χοντρελα, ειμαι μια απλη χοντρη οποτε ΟΚ...Το ΟΚ να το ξεχασετε γιατι ξαναστενχωριεμαι...Θελω να γινω μια απλη χοντρουλα...Ξεκινησα διαιτα παλι, σοβαρη διαιτα...σε εναμιση μηνα, πρεπει να εχω χασει 10 κιλα....Τελη Ιουνιου θα ειμαι κουμπαρα, τι θα κανω?Δε θα χωραω όχι σε φορεμα...όχι σε φωτο΄΄όυτε να κατσω πουθενα...:(

Vre aleca polla den einai 10kg se toso ligo? Koita mhn arrwsthseis h mhn pa8eis kamia avitaminwsh..Prosexe! Se 8eloume ntoura!

Inaki xaroumena mhnogene8lia!

doraki, Famoula kai loipa koritsakia..filakia polla kai kalh mas evdomada!

Se ena mhna gurizw douleia kai me exei piasei h psuxh mou hdh (asxeto). Pws 8a to afhsw to bouboukaki mou mwre? :(

smooooots


ZWBep1.pngxvMep1.pngJBlWp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...