Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και τί απάντησες ? ότι λιμπίστηκες το αφεντικό σου ????? :P:p:p

ναι ηταν τοσο καυ...ρης που δεν αντεξα επεσα στα δυχτια του αχ Σοφακι αν ηξερες τι περασαμε παρεα μεχρι να το ανοιξουμε καλε αμουστακο αγορι το γνωρισα


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω παντως και μια Πεντελη χαλαρα την χτυπαγα στο Μπακα και μετα ενα ωραιοτατο Χαλανδρι για ψωνια μια χαρα μονο που ειμαστε καραβανι

καλα εννοειται μπακα ειμαι μεσα !! απλα θησειο ισως βολευει ολες τισ κοπελες καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια εγω παω παντου...τα πρωινα καθημερινες εχω και το αμαξι του πατερα μου που πιστευω οτι χωρανε και 2 καροτσια και 2 καθισματα οποτε αναλαμβανω να μεταφερω και την ΦΑΜ που μενει κοντα μου...και τα σαββατοκυριακα μπορει να το παρω αν χρειαστει. Οποτε δηλωστε συμμετοχη για τα σημεια που εχετε προτινει και βλεπουμε...

για την μονεμβασια εχω μονο μια δυσκολια :-P αλλα πραγματικα πολυυυ θα το ηθελα..και τωρα που εχουμε και την Σοφού μας εκει την οποια εχω συμπαθησει παρα πολυ (ελπιζω και εκεινη γλιπς γλιπς) θελω να παω συντομα

Link to comment
Share on other sites

Για το αίμα ούτε και εγώ ξέρω, αλλά ο γυναικολόγος μου μου είπε οτι θέλει προσοχή διότι ο κόλπος είναι στεγνός και να πάρεις κανένα τζελ από το φαρμακείο ή ο ιατρός σου ήθελε να σε κάνει πιο καινούργια από πριν(χα χα)

ΚΑι εμένα έτσι μου είπε για το τεστ παπ όπως λέει η sofou,

καλέ ναι έτσι φαινεται, την ωρα που με έραβε του έλεγα "αντε γιατρε τελειωνε να πάω να δω το μωρακι μου" και μου λέει μην βιάζεσαι να κάνουμε καλή δουλειά μην με κυνηγάει μετά ο Χρήστος (ο άντρας μου!!!)

Inaki χαρούμενα μηνογένεθλια!!!!!

ινακι χαρουμενα μηνογενέθλιααααααα πάντα χαρουμενες και ευτυχισμένες

και λιγα ρωτας....εδω εμεις ενα χρονο ξεκατινιαζομαστε και μπαινει η αριονα...κυρια...ειμαι 47 κιλα λεει...πφφφ..

Πες τα μονη σου μαρη μη βγαλουμε τη λαμπα

αδυνατεις ε?? Μμμμμ :P:p

όταν θα παρεις καμια δεκαρια κιλα :rolleyes::tongue::tongue:

πέθανα στο γέλιο!!!

Καλημερούδια!!!

Ενώ ο Κομποστούλης μου πήγαινε πολύ καλά με το θέμα της παλινδρόμησης, σήμερα στο πρωινό γευματάκι μου πέταξε 4 ρουκετίτσες στα μούτρα, να έχω να πορεύομαι...και δεν έφαγε πολύ λαίμαργα να πω ότι έφταιγε αυτό... Αμάνννννννννννννν!!!!!!

Κατερινάκι αν κι εσύ είσαι αρκετά αδύνατη, σε συμπαθώ για τα υπόθετα στο μαιευτήριο κι επειδή σκέφτηκες να συνεννούμαστε για τις ερωτήσεις, ώτσε να μην καταλαβαίνουν αμέσως οι καινούριες πόσο κουτσομπολίτσες είμαστε!!!

Για το αιματάκι καλό θα ήταν να ρωτούσες τον γιατρό σου...τώρα για το ΠΑΠ αυτός θα σου πει πάλι, γιατί κάθε γυναίκα είναι διαφορετική και παίζει ρόλο και η ηλικία και πόσα παιδιά έχεις κάνει, το ιστορικό σου και λοιπά...

Εμένα ας πούμε, είχε πει να κάνουμε στις 40 ημέρες μετά τη γέννα, αλλά όταν πήγα με εξέτασε "ενδελεχώς" με διάφορα εργαλεία και μου είπε να κάνω τον Σεπτέμβριο τελικά!!!

Arina ευχαριστούμε για τις απαντήσεις (αν και ξέχασες το Ε9!!!) Τώρα που το λες είναι καλή ιδέα να κανονίσουμε καφεδάκι και να έρθουν και κοπέλες που απουσίαζαν στα προηγούμενα...αλλά φοβάμαι μην κάτσει καμία πάνω σου και εξαφανιστείς!!!!

Δημητρούλα χρόνια πολλά!!! πώς περάσατε???

΄καλέ με γεμίσανε με υποθετα σου λέωωωωω, εμένα δεν θυμάμαι πότε μου είπε ή 3 μήνες μετά ή μετα τον Ιουνιο θα πάρω τηλ να δω, οχι τιποτ'αλλο είχα ένα μόρφωμα ή κάτι τετοιο στο στηθος εδω κ χρόνια το παρακολουθούσα στην εγκυμοσύνη κ πριν λίγες μέρες με πονούσε αλλά ίσως να ήταν κ από περίοδο!

εμα...ουτε ιερο ουτε όσιο....Λοιπον...θυμοσαστε που σας ελεγα ειμαι μια χοντρελα και στεναχωριεμαι ε? Μετα σας ελεγα , τωρα δεν ειμαι χοντρελα, ειμαι μια απλη χοντρη οποτε ΟΚ...Το ΟΚ να το ξεχασετε γιατι ξαναστενχωριεμαι...Θελω να γινω μια απλη χοντρουλα...Ξεκινησα διαιτα παλι, σοβαρη διαιτα...σε εναμιση μηνα, πρεπει να εχω χασει 10 κιλα....Τελη Ιουνιου θα ειμαι κουμπαρα, τι θα κανω?Δε θα χωραω όχι σε φορεμα...όχι σε φωτο΄΄όυτε να κατσω πουθενα...:(

ΦΑΜ....σε λιγο καιρο ξεκιναμε τις κρεμες και θα ηρεμησει ο κομποστας σου. Θα του περασει η παλινδρομηση εντελως..λιγη υπομονη ακομη...

αλέκα είσαι ΘΕΑ ούτε χοντρελα ουτε χοντρούλα, είσαι κούκλα με ματάρες!

κι εγω στεναχωριεμαι γαμωτο μου γιατι νομιζα οτι ξεκολλησα αλλα σκα@@λιτσες....ειμαι ακριβως οσο γυρισααπο καλαματα....τι στο καλο το κλιμα εκει ηταν και εχασα...με παχαινει ο αερας της σαλονικης μου φαινεται

καλέ και εσύ ΘΕΑ είσαι!

Ινάκι, Ελίνα και Maliv χαρούμενα μηνογενέθλια !!!!

Καλά Maliv τι υπέροχες οι φωτό που έβαλες στο fb !!!!!

χαρούμενα μηνογενέθλια σε όοοοολα τα μωράκια

τέλειες οι φωτο μου άρεσαν πολύ

παει τρελλαθηκε η δολια....

χα χα χα χα

Ηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!

Το χασαααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χααχαχαχαχαχαχαχχαχα!!!!!

χαχαχαχα

βρε δεν κανω πισω! απλα θα με βολευε ετσι.... γιατι δεν ημουν στην προηγουμενη συναντηση κ θελω να δω μπεμπε!!!!!!!

για την αναλογια , καπου στο φορουμ ειχα διαβασει ανα 25 μλ... ριξε μια ματια...

βρε μας δουλευεις??? τι λιγα γευματα???? εμενα κανουν 4!!!! κ να χτυπιεμαι 5 δεν προκειται να κανουν!!! ξεροκεφαλες γυναικες.......

απο οσο ξερω 5 πρεπει να κανουν των 180... αλλα ολα σχετικα ειναι!

θυμάστε που σας έλεγα οτι θα κατεβω κ να κανονίσουμε συνάντηση? τελικά το καμάρι μου κανόνισε να κατεβει με τον συνδεσμο στον αγωνα του ΠΑΟ και να μην μας πάρει εμάς, αλλά με αντάλλαγμα να πάμε στη Λευκάδα το Αγιο Πνεύμα, και δέχτηκα γιατί αν κατέβαινα θα κατέβαινα σκ και σκέφτηκα οτι τοτε εχετε ευκαιρία να ειστε με τους αντρουλιδες σας και δεν θα σας βολευει αλλά θελω πολύυυυυυυυυ πολυ πολυ να σας γνωρίσω!!!

σε αυτην να τα πεις..;):tongue::tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχα βρε ο δικός μου τρωει μετρημένα 10 γευματα των 120 και μου φαινόταν λίγο..... τώρα κατάλαβα γιατί έγινε ελεφαντάκι!!! "εχω ενα μικράκι ελεφαντάκι 420 κιλάαα"

καλημερα κοριτσακια μου μολις γυρισαμε κοματια απο οαεδ χωρις να κανουμε τιποτα δεν δικαιουμε τ 6μηνο γιατι ο εργοδοτης ειναι αντρας μου μου γυρναει το ματι 1 φορ α παω να ρωτησω τι χρειαζεται για το οικογενειακο μου βγαζουν μια γλωσσαρα 1 μετρο δεν ξερουμε κυρια μου ποτε θα βγει ηθελα να της πω μωρη κοτα να αγιασει το χερακι του γιωργακη που σας εκοψε τα παντα παλιοκαρια και τωρα προσπαθουμε να μαζευτουμε και να φτιαξουμε κατι να φαμε τα λεμε

τα εχωσε ετσι ο άντρας μου στη ΔΕΗ και γύρισε η υπαλληλος και του είπε "αυτό κύριε σηκώνει μυνηση"

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!!

ολο προσπαθω να γραψω ολο προσπαθω αλλα η μικρη τωρα ξεραθηκε!

για συναντηση εγω μονο mall μπορω για να ερθω.το θησειο που διαβασα μου φανηκε σαν να πηγαινα στον αρη!μου αρεσει πολυ στο θησειο αλλα κερατεα-θησειο.......ασχολιαστο!μονο αν εχει ρεπο ο αντρας μου μπορω να ερθω και φυσικα χωρις το παιδι(για θησειο μιλαω)

αλλα δεν θελετε να δειτε και την κορη της μαμας κουκουβαγιας??:D:D:D!

maliv υπεροχες φωτο!!!αλλα δεν τολμω να ρωτησω τιμη για βαφτιση!!!εγω εν τω μεταξυ θελω και τα αρνητικα σε υψηλη αναλυση για εκτυπωση......

σοφια επαθα πλακα με τις ποσοτητες που τρωνε οι κορες σου!!!!!φτου-φτου!!!επισης η μπομπονιερα ειναι ΤΕΛΕΙΑ,πολυ μεγαλο το στολιδι και πολυ καλη τιμη!

να ρωτησω.αυτο το ρυζαλευρο γιατι το δινουνε???ειναι τροφη αναντικαταστατη απο θεμα βιταμινων?εμενα γιατι μου κανει ενα μπλιαξ μολις το ακουω??????φαμουλα νωρις δεν ειναι για κρεμα?καλα εχω ακουσει και γιαουρτακι στον 4ο απο παιδιατρο......

χαρουμενα μηνογενεθλια στα μωρακια σας!!!!

αλεκα μακαρι να μπορεσεις να τα χασεις αυτα τα κιλα.....κρατα γερα!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια εγω παω παντου...τα πρωινα καθημερινες εχω και το αμαξι του πατερα μου που πιστευω οτι χωρανε και 2 καροτσια και 2 καθισματα οποτε αναλαμβανω να μεταφερω και την ΦΑΜ που μενει κοντα μου...και τα σαββατοκυριακα μπορει να το παρω αν χρειαστει. Οποτε δηλωστε συμμετοχη για τα σημεια που εχετε προτινει και βλεπουμε...

για την μονεμβασια εχω μονο μια δυσκολια :-P αλλα πραγματικα πολυυυ θα το ηθελα..και τωρα που εχουμε και την Σοφού μας εκει την οποια εχω συμπαθησει παρα πολυ (ελπιζω και εκεινη γλιπς γλιπς) θελω να παω συντομα

εγώ προτείνω Βόλο παιζει??? να κατεβούμε κ οι βορειες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμενα μενουν κουμπαροι μου εκει, πριν μπεις στο κεντρο, κοντα στην τροχαια

ναι και ομως ξερω που ειναι η τροχαια!!!!!!!!!!χαχαχαχα τιποτα δεν ξερω τρομαρα μου απο κερατεα.μετα την εκκλησια που ειναι στο δεξι μας χερι σωστα?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...