Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μωρέ κι εγώ έχω ξεμυαλιστεί με τον καιρό,με το ζόρι κάθομαι σπίτι...Όλο στο μπαλκόνι θέλω να είμαι!!!

Αν κανονιστεί η συνάντηση όταν θα έχει άδεια ο Γιώργος θα με φέρει όπου κι αν κανονίσετε!!!


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαράκι αν σου πω ότι η παιδίατρος μου είπε και δεν θυμάμαι?!?!?!?!?!?

Μου είπε 40μλ ή 30μλ ανά κουταλιά???? ΟΕΟ???

Σοφία μας ξεσήκωσες και τώρα κάνεις πίσω????

Ε όχι!!! Θα πάμε θάλασσα!!! Τέρμα!!!

Εντωμεταξύ εμένα δεν με βολεύει καθόλου, αλλά τώρα ΘΕΛΩ ΘΑΛΑΣΣΑ με μανούλες και μωρά και γάλατα και καρότσια!!! ΧΑΜΟΟΟΟΣ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ κι εγώ έχω ξεμυαλιστεί με τον καιρό,με το ζόρι κάθομαι σπίτι...Όλο στο μπαλκόνι θέλω να είμαι!!!

Αν κανονιστεί η συνάντηση όταν θα έχει άδεια ο Γιώργος θα με φέρει όπου κι αν κανονίσετε!!!

ποτε εχει αδεια;;;

Μαράκι αν σου πω ότι η παιδίατρος μου είπε και δεν θυμάμαι?!?!?!?!?!?

Μου είπε 40μλ ή 30μλ ανά κουταλιά???? ΟΕΟ???

Σοφία μας ξεσήκωσες και τώρα κάνεις πίσω????

Ε όχι!!! Θα πάμε θάλασσα!!! Τέρμα!!!

Εντωμεταξύ εμένα δεν με βολεύει καθόλου, αλλά τώρα ΘΕΛΩ ΘΑΛΑΣΣΑ με μανούλες και μωρά και γάλατα και καρότσια!!! ΧΑΜΟΟΟΟΣ!!!!!!

μαρη θα παρω το μεγαλο το αμαξι που χωραμε και οι 2 με τα καροτσια μας

Link to comment
Share on other sites

εμένα πίνει 120 μλ ανα 2 ώρες εκτος από το βράδι που κάνει κανα 6ωρο να πιει λίγα δεν ειναι τα 6 γευματα? το 24 ωρο η το 12 ωρο?

καλημερα κοριτσακια,κατερινα τρωει ανα 3ωρο..τελευταιο γευμα στις 12και θα ξυπνησει κατα της 8,30ξανα μετα 12μετα 3μετα 6-9-12και νανι παλι..εχει τυχει να κανει και 5γευματα..

μαλιβ ελινα και ινακι χαρουμενα μηνογενεθλια..εμεις αργουμε ακομα χιχι..εγω επειδη βαφτιζει η κουνιαδα μου τελη μαιου και επειδη εχω ενα σουπερ ουαου φορεμα για την βαφτιση και δεν το εχω φορεσει ποτε ακομα με το καρτελακι ειναι..θελω να χασω τουλαχιστον 3κιλα θα τα καταφερω λετε??


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΦΑΜούλα σε μπαγκαζιέρα να τον βάλεις!!!!

Κορίτσια,η μπέμπα κοιμήθηκε 23',ξύπνησε,την τάισα,την έκανα μπάνιο,την ξανατάισα,έχει τρομερή γκρίνια,την έβαλα στην κούνια swing και τώρα πάλι μουρμουράει,άντε να κοιμηθεί λίγο να ησυχάσω,ευτυχώς πρόλαβα και σιδέρωσα,τώρα έχω να τα τακτοποιήσω και να σιδερώσω και τα δικά της...


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαράκι αν σου πω ότι η παιδίατρος μου είπε και δεν θυμάμαι?!?!?!?!?!?

Μου είπε 40μλ ή 30μλ ανά κουταλιά???? ΟΕΟ???

Σοφία μας ξεσήκωσες και τώρα κάνεις πίσω????

Ε όχι!!! Θα πάμε θάλασσα!!! Τέρμα!!!

Εντωμεταξύ εμένα δεν με βολεύει καθόλου, αλλά τώρα ΘΕΛΩ ΘΑΛΑΣΣΑ με μανούλες και μωρά και γάλατα και καρότσια!!! ΧΑΜΟΟΟΟΣ!!!!!!

βρε δεν κανω πισω! απλα θα με βολευε ετσι.... γιατι δεν ημουν στην προηγουμενη συναντηση κ θελω να δω μπεμπε!!!!!!!

για την αναλογια , καπου στο φορουμ ειχα διαβασει ανα 25 μλ... ριξε μια ματια...

εμένα πίνει 120 μλ ανα 2 ώρες εκτος από το βράδι που κάνει κανα 6ωρο να πιει λίγα δεν ειναι τα 6 γευματα? το 24 ωρο η το 12 ωρο?

βρε μας δουλευεις??? τι λιγα γευματα???? εμενα κανουν 4!!!! κ να χτυπιεμαι 5 δεν προκειται να κανουν!!! ξεροκεφαλες γυναικες.......

απο οσο ξερω 5 πρεπει να κανουν των 180... αλλα ολα σχετικα ειναι!


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βρε δεν κανω πισω! απλα θα με βολευε ετσι.... γιατι δεν ημουν στην προηγουμενη συναντηση κ θελω να δω μπεμπε!!!!!!!

για την αναλογια , καπου στο φορουμ ειχα διαβασει ανα 25 μλ... ριξε μια ματια...

βρε μας δουλευεις??? τι λιγα γευματα???? εμενα κανουν 4!!!! κ να χτυπιεμαι 5 δεν προκειται να κανουν!!! ξεροκεφαλες γυναικες.......

απο οσο ξερω 5 πρεπει να κανουν των 180... αλλα ολα σχετικα ειναι!

καλε αυτο το κειμενακι το εκανα quote απο την κατερινα δεν το εγραψα εγω..:D


:-D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου μολις γυρισαμε κοματια απο οαεδ χωρις να κανουμε τιποτα δεν δικαιουμε τ 6μηνο γιατι ο εργοδοτης ειναι αντρας μου μου γυρναει το ματι 1 φορ α παω να ρωτησω τι χρειαζεται για το οικογενειακο μου βγαζουν μια γλωσσαρα 1 μετρο δεν ξερουμε κυρια μου ποτε θα βγει ηθελα να της πω μωρη κοτα να αγιασει το χερακι του γιωργακη που σας εκοψε τα παντα παλιοκαρια και τωρα προσπαθουμε να μαζευτουμε και να φτιαξουμε κατι να φαμε τα λεμε


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...