Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Τσα!!!!!

Σοφού-συμπεθερού ο Κομποστούλης μου συνήθως είναι ανήσυχος την επόμενη ημέρα του εμβολίου, μήπως αυτό έχει και το κλαράκι μας??? Όσο για τις βιταμίνες, δεν είχες κάνει πρόσφατα εξετάσεις αίματος όταν ήσουν Αθήνα??? Αυτές δεν δείχνουν κάτι???

Για την τηλεόραση, τον αφήνω να βλέπει όταν είναι μακρυά, με το ΟΚ της παιδιάτρου.

Το πιθανότερο τελικά είναι η γκρίνια της να οφείλεται στο εμβόλιο.

Οι εξετάσεις μου ήταν πάρα πολύ καλές....δεν έδειξαν να μου λείπει κάτι....τι να πω, δεν ξέρω....


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το πιθανότερο τελικά είναι η γκρίνια της να οφείλεται στο εμβόλιο.

Οι εξετάσεις μου ήταν πάρα πολύ καλές....δεν έδειξαν να μου λείπει κάτι....τι να πω, δεν ξέρω....

σορυ , επειδη δεν ειχα το μυαλο στη θεση του... κανατε εμβολιο εχθες κ εχει γκρινια η μικρη σημερα?


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ε πες μου βρε Φαμ μου δηλαδη δεν το ευχαριστηθηκες ουτε λιγο????Ε??Ε?Ε??Ε χεχε πλακα κανω βρε!!!!!

Παλιοκόριτσο!!! Νομίζεις ότι δεν κινδυνεύεις επειδή είσαι Θεσσαλονίκη??? Γελιέσαι ψηλή και αδύνατη 27άρα!!! Θα ανέβω κάποια στιγμή....;););)

Link to comment
Share on other sites

κ ωρα για χαλαρωση τωρα, ε;)?????

΄Εκανα μία ζεστή σοκολάτα και πήρα τα πάνω μου !

σορυ , επειδη δεν ειχα το μυαλο στη θεση του... κανατε εμβολιο εχθες κ εχει γκρινια η μικρη σημερα?

Ακριβώς ! μιλάμε για ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ...

ε πες μου βρε Φαμ μου δηλαδη δεν το ευχαριστηθηκες ουτε λιγο????Ε??Ε?Ε??Ε χεχε πλακα κανω βρε!!!!!

:P:p:p


Link to comment
Share on other sites

Παλιοκόριτσο!!! Νομίζεις ότι δεν κινδυνεύεις επειδή είσαι Θεσσαλονίκη??? Γελιέσαι ψηλή και αδύνατη 27άρα!!! Θα ανέβω κάποια στιγμή....;););)

...και θα την κάνεις κοντή,χοντρή 47άρα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tongue::tongue::tongue:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Arina ασχημουλα κι εσυ βλεπω!!!! :):):) και τετραπαχη!!!!

οχι να το παινευτω αλλα ειμαστε κουκλες φορουμιτσες!! φτου μας!

Kale nai!!!! Vre Arina ftou sou!!! Kai i mpempoula soy einai uperoxi!!!!!!!

Nystazo kai den mporo na allakxo se Ellinika...kai prepei na taiso...

Sas filo!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...