Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      5 ημερών βάλαμε. Ενημερώσαμε την γιατρό έχει δει εγκυμοσύνη με 28.40 να πάει καλά. Πιστεύει ότι είναι νωρίς για 9 ημέρα. Εγώ πιστεύω ότι δεν είναι νωρίς γιατί 9 και 5 =14 . Πρώτη φορά βλέπουμε θετική απλά το 28.40 μασ φοβίζει. Δεν θέλουμε να το χάσουμε το μωράκι μασ . Σκέφτομαι και κάτι άλλο το πρωί την τρύπησαν 5 φορές για να βρούν αίμα και δεν έστειλαν πολύ μήπως παίζει και αυτό τον ρόλο του δεν ξέρω. Εσείς τι λέτε έχετε ακούσει καλή εγκυμοσύνη με χοριακη 28

      Καλημέρα! Μην το υπολογίζεις έτσι, αναφέρομαι στο 9+5 που λες, γιατί δεν ξέρεις πότε έγινε η εμφύτευση. Μπορεί να πέρασαν και κάποιες μέρες από την ετ μέχρι να εμφυτευθεί το έμβρυο, οπότε να είναι πιο μικρό από όσο υπολογίζεις! Υπομονή και καλά αποτελέσματα!

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλε αυτο το κειμενακι το εκανα quote απο την κατερινα δεν το εγραψα εγω..:D

δεν το καταλαβα:oops:

Vre glwssokopanes! Pote gemisate 2 selides pali????

Ax ki egw 8elw 8alassaaaaaa..Omorfh kai galazia oxi skatouli opws einai edw pera! Tromara mas!

Me agxwsate me ta foremata kai tis vaftiseis..Prepei na dw ki egw pou 8a xwsw th kormara mou!

Paw na xeskatisw ton magka kai xanarxomai :)

θα κανονισουμε βρε οταν θα ερθετε ελλαδα!!!!

εγω αποφασισα στην βαφτιση να βαλω παντελονα ειδα μια ωραια σε μια κοπελα , βεβαια δεν ξερω πως θα ειμαι αλλα εμενα δεν μου πηγαινουν τα φορεματα... ειμαι σαν παπια!!!


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσακια μου καλημεραααααα

για καφεδακι θελω πολυ κ εγωωωωωωωω αλλα πειτε κανα μερος καπου στην μεση να μπορεσω να κατεβω κ εγω απο εδω πανω που ειμαι στα βουνα ! για φλοισβο δεν με βλεπω με τιποτα :(

να πω αλλη ιδεα που ειναιο στην μεση της αθηνας ? μην με δειρετε ομως ε? ιδεα λεω .. τι λετε για θησειο? μπορει να μην εχει θαλασσα αλλα εχει ωραια φυση εκει στον πεζοδρομο της ακροπολης , εχει πολλα ωραια καφε εξω με απλα για τα καροτσια κ ησυχια να παιζουν τα μεγαλυτερα αν θελουν κ μετα για να καψουμε τις κρεπες :) χτυπαμε κ ενα περιπατο καροτσαδα στον πεζοδρομο μεχρι το Ηρωδιο :) τι λετε? (επαναλαμβανω, μην με βρισετε, μια ιδεα λεω) - το θησειο πρωινα καθημερινες ειναι αδειο απο κοσμο, σαν χωριο κ για παρκιν πολυ ευκολα βρισκειςξερω πολλα μερη

Link to comment
Share on other sites

marina μου γνωστό πια,στις δημόσιες υπηρεσίες δε βγάζεις άκρη,και όντως πολύ καλά τους έκανε και τους έκανε περικοπές!!!κι εμένα λίγο πριν γεννήσω με είχαν συγχίσει απίστευτα,με είχαν καταχωρήσει εποχιακή χωρίς να είμαι και χωρίς να αναγράφεται πουθενά στα χαρτιά μου και έκανα αμάν να τους εξηγήσω ότι είμαι με σύμβαση χρόνου,απλά αυτοί είδανε που δούλευα Μάιο-Οκτώβριο και λένε εποχιακή θα είναι...αλλά έβαλα τη δικηγόρο μου και τους πήρε και μετά μου κάνανε τεμενάδες!!


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

Α θυμάστε που είχα τρελαθεί με μια κρέμα κάστανο που δεν τη στέλνουν στην Ελλάδα?

Ε λοιπόν μου την έφερε μια "συμπεθέρα" που μένει στο Λουξεμβούργο και είπα να τρώω ένα κουταλάκι τη μέρα,αλλά έχω ένα κόλλημα,να είναι τα πάντα ίσια,έτσι προσπάθησα να ισιώσω και την επιφάνεια της κρεμούλας και κατέβηκε μέχρι τη μέση....


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλημεραααααα

για καφεδακι θελω πολυ κ εγωωωωωωωω αλλα πειτε κανα μερος καπου στην μεση να μπορεσω να κατεβω κ εγω απο εδω πανω που ειμαι στα βουνα ! για φλοισβο δεν με βλεπω με τιποτα :(

να πω αλλη ιδεα που ειναιο στην μεση της αθηνας ? μην με δειρετε ομως ε? ιδεα λεω .. τι λετε για θησειο? μπορει να μην εχει θαλασσα αλλα εχει ωραια φυση εκει στον πεζοδρομο της ακροπολης , εχει πολλα ωραια καφε εξω με απλα για τα καροτσια κ ησυχια να παιζουν τα μεγαλυτερα αν θελουν κ μετα για να καψουμε τις κρεπες :) χτυπαμε κ ενα περιπατο καροτσαδα στον πεζοδρομο μεχρι το Ηρωδιο :) τι λετε? (επαναλαμβανω, μην με βρισετε, μια ιδεα λεω) - το θησειο πρωινα καθημερινες ειναι αδειο απο κοσμο, σαν χωριο κ για παρκιν πολυ ευκολα βρισκειςξερω πολλα μερη

ναιναι ναι ναιναιναιναι


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχχχ αυτη η ξηροτητα του κολπου... αχχχ

Μόλις το διάβασα εσένα σκέφτηκα :tongue:

Ξεκινησα διαιτα παλι, σοβαρη διαιτα...σε εναμιση μηνα, πρεπει να εχω χασει 10 κιλα....Τελη Ιουνιου θα ειμαι κουμπαρα....:(

Αλεκάκι για να πάρεις τα πάνω σου, μέχρι τέλος Ιουνίου είναι 2μιση μήνες !!

προλαβαίνεις φιλενάδα, όρμα !!!!!!!

Θα ξεκινήσουμε ΕΚΜΑΘΗΣΗ να φάει κρεμούλα από την ερχόμενη Δευτέρα που θα γίνουμε τεσσεραμιση ετών, ώστε να τα έχουμε καταφέρει μέχρι να πάμε 5 μηνών να τρώμε κανονικά κρεμούλα, χωρίς να τα φτύνουμε όλα πάνω στη μανούλα!!!!

Τι ανάπτυξη πια αυτό το παιδί !!!!!!!!!!!!

Τώρα σοβαρά δεν είναι λίγο νωρίς για κρεμούλα? Εμένα η γιατρός μου είπε αφού κλείσει τον 6ο, το ίδιο λέει και το βιβλιάριο.

βεβαιως να κανονισουμε!!! συνηθως τα λεμε στο μαλλ αλλα μπορουμε να πουμε καποιο αλλο σημειο για να ερθουν και πιο πολλες νοτιες, τι λετε;;;

Εκδρομη στη θάλασσα!!! τραλαλαλαλαλαλαλαλα!!!!!

Θα τρώμε γαριδάκια και θα τραγουδάμε στο δρόμο?????????????????????????????????????

Ε όχι!!! Θα πάμε θάλασσα!!! Τέρμα!!!

Εντωμεταξύ εμένα δεν με βολεύει καθόλου, αλλά τώρα ΘΕΛΩ ΘΑΛΑΣΣΑ με μανούλες και μωρά και γάλατα και καρότσια!!! ΧΑΜΟΟΟΟΣ!!!!!!

Βρήκα που θα μαζευτούμε, τα συνδιάζει όλα, νότια, θάλασσα,γαριδάκια για το δρόμο......στη Μονεμβασιά !!!!


Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου μολις γυρισαμε κοματια απο οαεδ χωρις να κανουμε τιποτα δεν δικαιουμε τ 6μηνο γιατι ο εργοδοτης ειναι αντρας μου......

Βρε Μαρινάκι χωρίς να έχω ιδέα από οαεδ,αλλά επειδή έχω κακή πείρα από δημόσιο,δεν το ψάχνεις λίγο παραπάνω ? μου φαίνεται λίγο περίεργο...


Link to comment
Share on other sites

οχι Σοφακι α βαθμο συγγενειας δεν δικαιουσαι το 6μηνο γιατι δεν υπαρχει σχεση εργασιακης εξαρτησης τωρα θελω να ψαξω αν με απολυσει γιατι τσαμπα τελικα πληρωνω ικα και φορολογουμε αδικα αν μπορω να μπω ταμειο ανεργειας αλλα μαλλον το βλεπω χλωμο για τον ιδιο λογο


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλημεραααααα

για καφεδακι θελω πολυ κ εγωωωωωωωω αλλα πειτε κανα μερος καπου στην μεση να μπορεσω να κατεβω κ εγω απο εδω πανω που ειμαι στα βουνα ! για φλοισβο δεν με βλεπω με τιποτα :(

να πω αλλη ιδεα που ειναιο στην μεση της αθηνας ? μην με δειρετε ομως ε? ιδεα λεω .. τι λετε για θησειο? μπορει να μην εχει θαλασσα αλλα εχει ωραια φυση εκει στον πεζοδρομο της ακροπολης , εχει πολλα ωραια καφε εξω με απλα για τα καροτσια κ ησυχια να παιζουν τα μεγαλυτερα αν θελουν κ μετα για να καψουμε τις κρεπες :) χτυπαμε κ ενα περιπατο καροτσαδα στον πεζοδρομο μεχρι το Ηρωδιο :) τι λετε? (επαναλαμβανω, μην με βρισετε, μια ιδεα λεω) - το θησειο πρωινα καθημερινες ειναι αδειο απο κοσμο, σαν χωριο κ για παρκιν πολυ ευκολα βρισκειςξερω πολλα μερη

Εγω παντως και μια Πεντελη χαλαρα την χτυπαγα στο Μπακα και μετα ενα ωραιοτατο Χαλανδρι για ψωνια μια χαρα μονο που ειμαστε καραβανι


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οχι Σοφακι α βαθμο συγγενειας δεν δικαιουσαι το 6μηνο γιατι δεν υπαρχει σχεση εργασιακης εξαρτησης τωρα θελω να ψαξω αν με απολυσει γιατι τσαμπα τελικα πληρωνω ικα και φορολογουμε αδικα αν μπορω να μπω ταμειο ανεργειας αλλα μαλλον το βλεπω χλωμο για τον ιδιο λογο

...κρίμα βρε κοριτσάκι ....


Link to comment
Share on other sites

Εχω μια πολυ ωραια ιδεα ποια θελει να παμε Γλυφαδα και μετα να παμε να φαμε το μαγαζι του αντρα μου να σηκωσει το χερι:D:D:D

Φαγώθηκες !!!! Πεντέλη,Χαλάνδρι,Γλυφάδα.....αφού σας είπα που :P:p:p


Link to comment
Share on other sites

Μανουλες καλημέρααα!!!

Ευχαριστουμε για τις ευχες σας, κλεινουμε τους 4 μηνες σημερα, τα φιλια μου στο Μητσακι και στον Μπουνίτσα!!! Σε λιγο θα κανουμε εμβολιακια και θα μετρηθουμε και επισημως οποτε θα σας πω τα νεα μας!

Σημερα ξυπνησαμε με απιστευτη γκρινια, το χερι ολο στο στομα, μαλλον βασανιζεται με τα δοντακια του...Και για πρωτη φορα το ΣΚ κρατησε την πιπιλα στο στομα του για παραπανω απο 5 δευτερολεπτα!!!

Αρινα καλως ηρθες στην παρεα μας και να ζησει το μωρακι σου, πως θα σε βρω στο fb; Αν και δεν πρεπει να σου μιλαω με το θρασος που εχεις, ακου 47 κιλα...

Για βολτιτσα που λετε, η μαρινα του Φλοισβου ειναι καλη περιπτωση αλλα μονο για καθημερινες, το ΣΚ δεν θα βρουμε να παρκαρουμε με τιποτα...Αν και γω πρωτιμω το Μall, φοβαμαι τα ταξιδευω μεχρι εκει με τον μικρο μονο του στο πισω καθισμα...

Αλεκακι κρατα γερα με την διαιτα!!! Υπομονη...Εδω θα λεμε η μια τον πονο της στην αλλη και που θα παει, θα τα χασουμε...Group therapy!

Ευχαριστώ για τα καλα σας λογια για τις φωτογραφιες, θυμαστε που σας ειχα πει πως εχω εναν καταπληκτικο φωτογραφο απο το γαμο μου και πως θα μας εκανε φωτογραφηση στην εγκυμοσυνη και μολις θα σαραντιζε το μωρο; Ε, τωρα πηρα τα δειγματακια και ειναι καταπληκτικες! Θα μου φτιαξει ενα ψηφιακο αλμπουμ και θα διαλεξω και οσες θελω για εκτυπωση! Κοριτσια, οσες εχετε παθος με την φωτογραφια (σαν και μενα) σας τον συστηνω ανεπιφυλακτα για την βαφτιση σας (και για τον γαμο σας οι ανυπαντρες), θα μεινετε κατευχαριστημενες! Στο γαμο κανει και shooting σε εξωτερικο χωρο ή σε στουντιο μια μερα μετα, εμας μας ειχε φωτογραφησει στην μαρινα του Φλοισβου γιαυτο και εχω καλες αναμνησεις απο κει!!! Βεβαια τσιμπαει λιγο στις τιμες αλλα χαλαλι!!! Δειτε το site του για περισσοτερες λεπτομερειες (στο sweet εχει τις βαφτισεις), θα ανεβασω κιαλλες στο προφιλ μου αργοτερα για να δειτε!!!

http://www.georgemichalas.com/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...