Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Συγνώμη αν κάνω χαζή ερώτηση αλλά δεν έχω δει παλιότερα posts. Γιατί θα γεννήσεις μέσα στο μήνα? Πότε θα σε δει ο εμβρυολογος?

      Συμφωνώ! 🥰Το να φτάσω ποτέ 30 βδομάδες το θεωρώ απίστευτο και όνειρο!

      😁🙏

      ειμαι με περιδεση από 22η εβδομάδα λογω τραχήλου και με συσπάσεις από 17η ! ε λίγο αυτό λίγο το μωράκι είναι χαμηλά, λίγο ο γιατρός μου κάτι βλέπει και υπολογίζει τα δικά του! ε μου είπε μέχρι 35η εβδομαδα!  τρίτη εχω ραντεβού 

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

inaki μέσα στο δωμάτιό μας έχω το λίκνο της και στο δωμάτιό της την κούνια...

Τουλάχιστον βρήκα ένα άλλο "κόλπο" για να μην πιάνομαι το βράδυ,βάζω το σώμα της στο ίδιο ύψος με το δικό μας,δηλαδή το κεφάλι της ανάμεσα στα μαξιλάρια και έτσι μπορώ να βάζω κι εγώ τα χέρια μου όπου με βολεύει,κι εκείνη κοιμάται καλύτερα και δε σκάει από τη ζέστη.


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αλεκα κι εγω νομιζω ειναι πολλα τα 10....στη φαση που εισαι....αφου δεν ξεκινας τωρα και εχει ηδη συνιθησει ο οργανισμος στις λιγες θερμιδες....να ξερετε οταν ριχνετε πολυ τις θερμιδες ο οργανισμος το εκλαμβανει οτι πρεπει να προστατευτει απο τυχον περιοδο παρατεταμενης πεινας και δεν χανετε τοσο ευκολα!! τα λεω σε σας για να τ ακουω εγω!!!

με τις βιταμινες οχι δεν θα σου κανουν κακο .. ισα ισα καλο θα σου κανουν αν θα ειναι ελλειπης η διατροφη σου...βεβαια σαν τις βιταμινες που παιρνεις απο τα τροφιμα δεν ειναι...αλλα κατι θα ναι κι αυτο


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

εχω σηκωθει απο τις 7:-x ... οχι δεν ειχαν ξυπνησει οι μικρες!!! με πονουσε η μεση μου τοσο που δεν μπορουσα να βολευτω πουθενα:-(... καθε μερα κ χειροτερα...

βεβαιως να κανονισουμε!!! συνηθως τα λεμε στο μαλλ αλλα μπορουμε να πουμε καποιο αλλο σημειο για να ερθουν και πιο πολλες νοτιες, τι λετε;;;

ειναι πολυ ωραια στην μαρινα που ειναι το αβερωφ!

όσα πιο πολλα κιλα εισαι τοσο πιο γρηγορα χανεις..εγω ειμαι 86 (αν δεν πηγα εναν τονο αυτες τις μερες)...ειναι 1.5 κιλο την εβδομαδα περιπου....κανονικα θελει μεχρι ενα αλλα δεν αντεχω.....θα την κανω και βλεπουμε...το πολυ πολυ να παρω καμια πολυβιταμινη. Μαρακι για πες...αν παρω βιταμινη επηρεαζεται το αποτελεσμα της διαιτας??

ρε Αλεκα δεν την λες κ σε εμενα μπας και...????

Ki egw..Kai me to avafto malli arxizw na moiazw kai me grioula!

βρε για τα 27 που ειναι ολες το ειπα:lol:


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites

inaki μέσα στο δωμάτιό μας έχω το λίκνο της και στο δωμάτιό της την κούνια...

Τουλάχιστον βρήκα ένα άλλο "κόλπο" για να μην πιάνομαι το βράδυ,βάζω το σώμα της στο ίδιο ύψος με το δικό μας,δηλαδή το κεφάλι της ανάμεσα στα μαξιλάρια και έτσι μπορώ να βάζω κι εγώ τα χέρια μου όπου με βολεύει,κι εκείνη κοιμάται καλύτερα και δε σκάει από τη ζέστη.

αν χωραει το κρεβατι της στο δωματιο σου θα σου προτινα να το βαλεις διπλα στο κρεβατι κολλητα, να γινει το στρωμα του συνεχεια του δικου σας

Σοφια, ποια μαρινα;;; στον φλοισβο; εγω μεσα ειμαι, θα φορτωσω και κομποστα με ΦΑΜουλα και ερχομαστε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ινάκι-Μητσάκι, Ελίνα-Μπουνίτσα και Maliv-Νικόλα χαρούμενα μηνογενέθλια!!!!

Αleca μου καλή επιτυχία αλλά μην το παρακάνεις!!! Προτιμάμε υγιείς και χαμογελαστούς ανθρώπους με παραπάνω κιλάκια, παρά αδύνατους και αδύναμους... Κι έχεις δίκιο για την υπομονή μέχρι τις κρεμούλες...άντε λίγες ημέρες είναι...

Αλήθεια, εσείς που δίνετε ήδη ρυζάλευρο για πείτε αναλογίες...πήρα μία του Γιώτη και δεν γράφει επάνω!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σοφια, ποια μαρινα;;; στον φλοισβο; εγω μεσα ειμαι, θα φορτωσω και κομποστα με ΦΑΜουλα και ερχομαστε

Εκδρομη στη θάλασσα!!! τραλαλαλαλαλαλαλαλα!!!!!

Θα τρώμε γαριδάκια και θα τραγουδάμε στο δρόμο?????????????????????????????????????

Επεξεργάστηκαν by nnm005
Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να πω τα χρονια πολλα:oops:

ινακι, ελινα κ maliv να χαιρεστε τα μωρακια σας!!!!!

Σοφια, ποια μαρινα;;; στον φλοισβο; εγω μεσα ειμαι, θα φορτωσω και κομποστα με ΦΑΜουλα και ερχομαστε

ναι εκει στο παρκο με τις καφετεριες! αλλα εμενα με βολευει σκ.... δεν ειναι ευκολο καθημερινη αν δεν ειναι ο αντρας μου να μας κατεβασει:-(, εκτος κ αν εχει ρεπο...


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαχα!! ωραία ευχή Σοφία!!!

Θα ξεκινήσουμε ΕΚΜΑΘΗΣΗ να φάει κρεμούλα από την ερχόμενη Δευτέρα που θα γίνουμε τεσσεραμιση ετών, ώστε να τα έχουμε καταφέρει μέχρι να πάμε 5 μηνών να τρώμε κανονικά κρεμούλα, χωρίς να τα φτύνουμε όλα πάνω στη μανούλα!!!!

Αλήθεια για πείτε αναλογίες, παρακαλώ!

Ελινάκι κουράγιο! Τί λέει ο γιατρός, πότε θα ησυχάσει ο μπουνίτσας με τα βασανάκια του να αφήσει και την κούκλα την μανούλα του να ξεκουραστεί λιγάκι????

Link to comment
Share on other sites

Χαχα!! ωραία ευχή Σοφία!!!

Θα ξεκινήσουμε ΕΚΜΑΘΗΣΗ να φάει κρεμούλα από την ερχόμενη Δευτέρα που θα γίνουμε τεσσεραμιση ετών, ώστε να τα έχουμε καταφέρει μέχρι να πάμε 5 μηνών να τρώμε κανονικά κρεμούλα, χωρίς να τα φτύνουμε όλα πάνω στη μανούλα!!!!

Αλήθεια για πείτε αναλογίες, παρακαλώ!

Ελινάκι κουράγιο! Τί λέει ο γιατρός, πότε θα ησυχάσει ο μπουνίτσας με τα βασανάκια του να αφήσει και την κούκλα την μανούλα του να ξεκουραστεί λιγάκι????

παει τρελλαθηκε η δολια....

Link to comment
Share on other sites

inaki μου το κρεβάτι της δε χωράει στο δωμάτιό μας αλλά έτσι κι αλλιώς τα κάγκελα δεν κατεβαίνουν,μόνο το στρώμα αλλάζει επίπεδο.

Θα δω τι θα κάνω,προς το παρόν αφού βρήκα τρόπο να μην πιάνομαι δε με ενοχλεί κι όταν θα έχει κι ο Γιώργος άδεια θα την παλέψουμε για το λίκνο.

Βρε όλο μακριά πάτε και βρίσκετε μέρη για βόλτα...Εκεί στο Φλοίσβο όντως είναι πάρα πολύ ωραία αλλά εγώ θα προτείνω village Ρέντη που εξυπηρετεί λιγότερες αλλά για σκεφτείτε το μπας και καταφέρω κι εγώ...

Ελίνα μου υπομονή και χαρούμενα μηνογενέθλια στον μπουνίτσα!!!

maliv οι φωτογραφίες στο fb είναι φανταστικές....!!


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χαχα!! ωραία ευχή Σοφία!!!

Θα ξεκινήσουμε ΕΚΜΑΘΗΣΗ να φάει κρεμούλα από την ερχόμενη Δευτέρα που θα γίνουμε τεσσεραμιση ετών, ώστε να τα έχουμε καταφέρει μέχρι να πάμε 5 μηνών να τρώμε κανονικά κρεμούλα, χωρίς να τα φτύνουμε όλα πάνω στη μανούλα!!!!

Αλήθεια για πείτε αναλογίες, παρακαλώ!

Ελινάκι κουράγιο! Τί λέει ο γιατρός, πότε θα ησυχάσει ο μπουνίτσας με τα βασανάκια του να αφήσει και την κούκλα την μανούλα του να ξεκουραστεί λιγάκι????

tεσσεραμιση ετων?????????? μεγαλωσατε πολυ!!!!!! για την κρεμα θα σου πει ο γιατρος γιατι στην αρχη την κανεις πιο αραιωμενη μου φαινεται.


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...