Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κλόουν...δε μου αρέσουν καθόλου,έχουν αυτό το άσπρο χαμόγελο ζωγραφισμένο κα δάκρυα κάτω από τα μάτια τους,με φοβίζουν πάρα πολύ,τους έχω συνδυάσει από διάφορες ταινίες με κάτι ψεύτικο και κακό...Δε θα έπαιρνα ποτέ στα παιδάκια...Σε μια βάφτιση που είχα πάει τα πιο πολλά παιδάκια έφυγαν πολύ γρήγορα από το χώρο που ήταν ο κλόουν,μάλιστα ένα μικρούλι,με κλάματα στα μάτια του...


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ωραιο το Μαιρα... και το εριεττα μαρεσει !

Ντορακι μου δηλαδη δεν θα κανετε βαφτιση ή κατι δεν καταλαβα καλα?

Αλεκα ειδα και απο ειδα και ξεκινησα κι εγω σημερα....εσυ ξεκινησες????? αντε να δουμε τα χαιρια μας!!


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κλόουν...δε μου αρέσουν καθόλου,έχουν αυτό το άσπρο χαμόγελο ζωγραφισμένο κα δάκρυα κάτω από τα μάτια τους,με φοβίζουν πάρα πολύ,τους έχω συνδυάσει από διάφορες ταινίες με κάτι ψεύτικο και κακό...Δε θα έπαιρνα ποτέ στα παιδάκια...Σε μια βάφτιση που είχα πάει τα πιο πολλά παιδάκια έφυγαν πολύ γρήγορα από το χώρο που ήταν ο κλόουν,μάλιστα ένα μικρούλι,με κλάματα στα μάτια του...

Ούτε εμένα μου αρέσει, σκέφτομαι να πάρω μια νεράιδα .την είδα σε μια βάφτιση και μου άρεσε πολύ μια χαρά κάτσανε τα παιδάκι μαζί τής.

Link to comment
Share on other sites

Κλόουν...δε μου αρέσουν καθόλου,έχουν αυτό το άσπρο χαμόγελο ζωγραφισμένο κα δάκρυα κάτω από τα μάτια τους,με φοβίζουν πάρα πολύ,τους έχω συνδυάσει από διάφορες ταινίες με κάτι ψεύτικο και κακό...Δε θα έπαιρνα ποτέ στα παιδάκια...Σε μια βάφτιση που είχα πάει τα πιο πολλά παιδάκια έφυγαν πολύ γρήγορα από το χώρο που ήταν ο κλόουν,μάλιστα ένα μικρούλι,με κλάματα στα μάτια του...

δεν ειναι απαραιτητο ο ανιματερ να ειναι κλοουν. επιλεγεις εσυ πχ μπορεις να βαλεις εναν ηρωα κομικ, νεραιδα κλπ.


3n5zp0xyentx8z7n.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπραβο ομως ...εγω αν τολμουσα να ελεγα κατι τετοιο θα πεφταν να με φανε ..γιαγιαδες παραγιαγιαδες....η Σουλα...η Κουλα ...η Μπουλα...ολοι αποψη εχουν!!!

και εμένα θα με έτρωγε η πεθερά μου είναι πολύ θρήσκα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το κάνω από την άποψη ότι είμαι προχωρημένη αλλά θέλω το παιδί μου να αποφασίσει μόνο του τι θέλει να πιστεύει στη ζωή του.Το να το βαφτίσω δε μου λέει κάτι,από τη στιγμή που και οι χειρότεροι εγκληματίες έχουν βφτιστεί ως βρέφη...Προτιμώ να επιλέξει συνειδητά την πίστη της στο Θεό.


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες!!!

ΦΑΜουλα χρονια πολλα κουκλιτσα μου, να χαιρεσαι τον πορδοκομποστακο σου και να εχετε παντα υγεια!!!!

Αngie πολυχρονη και συ, ολες μου οι ευχες σε σενα και την οικογενεια σου και ιδιαιτερα στο παιδακι σου!!!

Link to comment
Share on other sites

I Like!!!!! :):) kαι πως γινετε η ονοματοδοσια?? κανεις κατι ξεχωριστο ή απλα ανακοινωνεις τ ονομα και στους υπολοιπους?

νομιζω δηλωνεις το ονομα στο δημαρχειο. ετσι θα κανει μια γνωστη μου.


3n5zp0xyentx8z7n.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...