Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Asta, ki egw mamageor!

Ase pou fovomouna pws meta apo olo auta den 8a mou ka8otan pote xana o suzugos..

Oso skeftomai ti eidan ta matakia tou, frikarw!

Pantws einai mesa sthn perhfaneia o atimos! Einai na mh tou anoixei kaneis kouventai kai mou to paizei kai maieuthras, tromara mas!

χαχαχα, δεν εχεις και αδικο, το ιδιο σκεφτομουν και για τον δικο μου που ειδε τα μισα απο τον δικο σου, οχι να δει και το real thing:roll::roll::roll:...

Link to comment
Share on other sites

Asta, ki egw mamageor!

Ase pou fovomouna pws meta apo olo auta den 8a mou ka8otan pote xana o suzugos..

Oso skeftomai ti eidan ta matakia tou, frikarw!

Pantws einai mesa sthn perhfaneia o atimos! Einai na mh tou anoixei kaneis kouventai kai mou to paizei kai maieuthras, tromara mas!

xaxaxa ειναι να μην ειναι περηφανος??? εδω ειναι ο δικος μου που απλα ηταν μεσα την ωρα του τοκετου αλλα στο κεφαλι μου διπλα!!! Τρομερη εμπειρια!!!!!!!!!!!!!! θα χεις να το λες...εδω το λεω εγω....ξερεις λεω εχω μια φιλη που δεν προλαβε και γεννησε σπιτι της...και ολοι μενουν με ανοιχτο στομα!!

Ντορακι πως ειναι η μικρη με τα φλεμματα??? εμενα παλι εχει φλεμματα...ακροαστικα δεν εχει καθολου πηγα και τον τσεκαρα χτες...αλλα αυτα τα φλεμματα δεν λενε να φυγουν!!!


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites

Εμάς το όνομα τής μπουμπούς θα είναι Μαρία- Ειρήνη και θα την φωνάζουμε Μάιρα.

Πως σας φαίνεται?

Πολύ ωραίο!!! Μου άρεσε από τότε που έβλεπα Dr.Queen (άσχετο!):tongue::tongue::tongue:

δεν το εχω ψαξει ακομα. ελπιζω να ειμαι κι εγω τυχερη και να πεσω σε καλο... μην πανε τσαμπα τα λεφτα...

Εμάς ήταν άντρας... Δεν ξέρω αν έπαιζε ρόλο αυτό... Όσες νεράιδες, πριγκίπισσες κτλ έχω δει, μπορεί να είναι όμορφες σαν θέαμα, αλλά δεν κρατούν το ενδιαφέρον των παιδιών και τα κυνηγάνε να τα μαζέψουν.

Κλόουν...δε μου αρέσουν καθόλου,έχουν αυτό το άσπρο χαμόγελο ζωγραφισμένο κα δάκρυα κάτω από τα μάτια τους,με φοβίζουν πάρα πολύ,τους έχω συνδυάσει από διάφορες ταινίες με κάτι ψεύτικο και κακό...Δε θα έπαιρνα ποτέ στα παιδάκια...Σε μια βάφτιση που είχα πάει τα πιο πολλά παιδάκια έφυγαν πολύ γρήγορα από το χώρο που ήταν ο κλόουν,μάλιστα ένα μικρούλι,με κλάματα στα μάτια του...

Εμάς πάντως ο κλόουν είχε ιδιαίτερη επιτυχία σε μικρούς και μεγάλους... Αν μπορούσα θα ξανάπαιρνα τον ίδιο, αλλά φοβάμαι ότι συνεργάζεται μόνο με τον συγκεκριμένο χώρο.. Είδωμεν... Δεν νομίζω ότι τον φοβούνται τα παιδάκια. Ίσως τα πολύ μικρά που θα φοβοντουσαν οποιονδήποτε με μάσκα ή καλυμμένο πρόσωπο.

Καλά κατάλαβες!!Έγινε ονοματοδοσία και that's it!

Μωρέ καλά έκανες, αλλά τέλοσπάντων...


XPsop2.png0xFtp2.pngsmiley-char090.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια μου καλημερα σας..χτες ειχα ενα πολυ ασχημο βραδυ,εχω πεσει πολυ ψυχολογικα απο διαφορους παραγοντες..και επειδη εχω δεθει με παρα πολλα κοριτσακια απο αυτο το καφε και απο αλλα 2 συγκεκριμενα θα σας τα πω..λοιπον απο τοτε που γεννησα ειμαι μεσα στην στεναχωρια στα νευρα και γενικα ψιχοπλακωνομαι με το παραμικρο..χτες καναμε και μια συζητηση με τον συζυγο και κανονισαμε λογω οικονομικων να καθυστερησουμε κι αλλο τον γαμο και να κανουμε μονο την βαφτιση..επισης τα εχω παρει με τον εαυτο μου γιατι μαλωνω συνεχεια την μικρη και μετα σκεφτομαι οτι και αυτη ηταν μωρακι μικρο και εγω την μεγαλωσα και οτι ηταν το παιδακι που με εκανε μαμα και στεναχωριεμε παρα πολυ με την συμπεριφορα μου..επισης δεν εχω ορεξη για τιποτα απολυτως,με ριχνει και γενικα το σωμα μου που δεν μπορω να χασω τα κιλα και δεν μου κανει κανενα ρουχο και πεφτω ακομα πιο πολυ..τεσπα τουλαχιστον εχω τον αντρα μου που με καταλαβαινει και με αγαπαει οπως ειμαι..συγνωμη αν σας ζαλισα αλλα ηθελα να τα βγαλω απο μεσα μου..


:-D

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλημερα σας..χτες ειχα ενα πολυ ασχημο βραδυ,εχω πεσει πολυ ψυχολογικα απο διαφορους παραγοντες..και επειδη εχω δεθει με παρα πολλα κοριτσακια απο αυτο το καφε και απο αλλα 2 συγκεκριμενα θα σας τα πω..λοιπον απο τοτε που γεννησα ειμαι μεσα στην στεναχωρια στα νευρα και γενικα ψιχοπλακωνομαι με το παραμικρο..χτες καναμε και μια συζητηση με τον συζυγο και κανονισαμε λογω οικονομικων να καθυστερησουμε κι αλλο τον γαμο και να κανουμε μονο την βαφτιση..επισης τα εχω παρει με τον εαυτο μου γιατι μαλωνω συνεχεια την μικρη και μετα σκεφτομαι οτι και αυτη ηταν μωρακι μικρο και εγω την μεγαλωσα και οτι ηταν το παιδακι που με εκανε μαμα και στεναχωριεμε παρα πολυ με την συμπεριφορα μου..επισης δεν εχω ορεξη για τιποτα απολυτως,με ριχνει και γενικα το σωμα μου που δεν μπορω να χασω τα κιλα και δεν μου κανει κανενα ρουχο και πεφτω ακομα πιο πολυ..τεσπα τουλαχιστον εχω τον αντρα μου που με καταλαβαινει και με αγαπαει οπως ειμαι..συγνωμη αν σας ζαλισα αλλα ηθελα να τα βγαλω απο μεσα μου..

Αννια μου μη στεναχωριεσαι!!!! εχεις καταφερει τοσα πολλα σε τοσο μικρη ηλικια!!!!! Κι εγω την μαλωνω καμμια φορα την μεγαλη και μετα το μετανοιωνω και πιστευω ολες οσες εχουν 2 παιδακια δεν βλεπεις την Μαρινα :):)..και ιδιως εμεις που δεν δουλευουμε και ειμαστε ολοι μερα σπιτι...τα νευρα κροσια!!!!!! εμενα μ εχει βοηθησει πολυ το γυμναστηριο και για το σωμα αλλα και γιατι τουλαχιστον αυτη τη 1 ωρα ξεφευγω!!

Τα οικονομικα προβληματα λιγο πολυ ολοι τα εχουμε αλλοι περισσοτερο αλλοι λιγοτερο....μπορα ειναι και θα περασει!!! Oso gia toν γαμο δεν πειραζει ρε κοριτσακι μικρη εισαι θα τον κανεις σε κανα 2 χρονακια που θα εισαι και κορμαρα και θα εχουν μεγαλωσει και τα παιδακια σου!!


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσακια μου καλημερα σας..χτες ειχα ενα πολυ ασχημο βραδυ,εχω πεσει πολυ ψυχολογικα απο διαφορους παραγοντες..και επειδη εχω δεθει με παρα πολλα κοριτσακια απο αυτο το καφε και απο αλλα 2 συγκεκριμενα θα σας τα πω..λοιπον απο τοτε που γεννησα ειμαι μεσα στην στεναχωρια στα νευρα και γενικα ψιχοπλακωνομαι με το παραμικρο..χτες καναμε και μια συζητηση με τον συζυγο και κανονισαμε λογω οικονομικων να καθυστερησουμε κι αλλο τον γαμο και να κανουμε μονο την βαφτιση..επισης τα εχω παρει με τον εαυτο μου γιατι μαλωνω συνεχεια την μικρη και μετα σκεφτομαι οτι και αυτη ηταν μωρακι μικρο και εγω την μεγαλωσα και οτι ηταν το παιδακι που με εκανε μαμα και στεναχωριεμε παρα πολυ με την συμπεριφορα μου..επισης δεν εχω ορεξη για τιποτα απολυτως,με ριχνει και γενικα το σωμα μου που δεν μπορω να χασω τα κιλα και δεν μου κανει κανενα ρουχο και πεφτω ακομα πιο πολυ..τεσπα τουλαχιστον εχω τον αντρα μου που με καταλαβαινει και με αγαπαει οπως ειμαι..συγνωμη αν σας ζαλισα αλλα ηθελα να τα βγαλω απο μεσα μου..

Χωρίς να ξέρω λεπτομέρειες, πιστεύω ότι είναι ευκαιρία τώρα με την βάπτιση να κάνετε και τον γάμο. Στην τελική μην κάνετε τραπέζι, παρά μόνο στους πολύ στενούς συγγενείς.

Μην στενοχωριέσαι με το σώμα σου. Σιγά σιγά θα επανέλθεις. Βάλε ένα πρόγραμμα στη διατροφή σου χωρίς όμως να ζυγίζεσαι κάθε μέρα, γιατί είναι ψυχοφθόρο.

Την "βαρεμάρα" την έχω και εγώ. Εϊμαι πολύ αναβλητική και δεν ξέρω τι έχω πάθει... Έχω χάσει και την υπομονή μου...


XPsop2.png0xFtp2.pngsmiley-char090.gif
Link to comment
Share on other sites

Αννια μου μη στεναχωριεσαι!!!! εχεις καταφερει τοσα πολλα σε τοσο μικρη ηλικια!!!!! Κι εγω την μαλωνω καμμια φορα την μεγαλη και μετα το μετανοιωνω και πιστευω ολες οσες εχουν 2 παιδακια δεν βλεπεις την Μαρινα :):)..και ιδιως εμεις που δεν δουλευουμε και ειμαστε ολοι μερα σπιτι...τα νευρα κροσια!!!!!! εμενα μ εχει βοηθησει πολυ το γυμναστηριο και για το σωμα αλλα και γιατι τουλαχιστον αυτη τη 1 ωρα ξεφευγω!!

Τα οικονομικα προβληματα λιγο πολυ ολοι τα εχουμε αλλοι περισσοτερο αλλοι λιγοτερο....μπορα ειναι και θα περασει!!! Oso gia toν γαμο δεν πειραζει ρε κοριτσακι μικρη εισαι θα τον κανεις σε κανα 2 χρονακια που θα εισαι και κορμαρα και θα εχουν μεγαλωσει και τα παιδακια σου!!

σε ευχαριστω μαρακι μου..να σου πω την αληθεια το σκεφτομαι και αλλιως για τον γαμο να τον κανω ελευθερα με την ησυχια μου και οχι να κατασκοτωνομαι τωρα να τα προλαβω ολα..γ@μ* τα οικονομικα μας..


:-D

Link to comment
Share on other sites

Αννια μου μη στεναχωριεσαι!!!! εχεις καταφερει τοσα πολλα σε τοσο μικρη ηλικια!!!!! Κι εγω την μαλωνω καμμια φορα την μεγαλη και μετα το μετανοιωνω και πιστευω ολες οσες εχουν 2 παιδακια δεν βλεπεις την Μαρινα :):)..και ιδιως εμεις που δεν δουλευουμε και ειμαστε ολοι μερα σπιτι...τα νευρα κροσια!!!!!! εμενα μ εχει βοηθησει πολυ το γυμναστηριο και για το σωμα αλλα και γιατι τουλαχιστον αυτη τη 1 ωρα ξεφευγω!!

Τα οικονομικα προβληματα λιγο πολυ ολοι τα εχουμε αλλοι περισσοτερο αλλοι λιγοτερο....μπορα ειναι και θα περασει!!! Oso gia toν γαμο δεν πειραζει ρε κοριτσακι μικρη εισαι θα τον κανεις σε κανα 2 χρονακια που θα εισαι και κορμαρα και θα εχουν μεγαλωσει και τα παιδακια σου!!

σε ευχαριστω μαρακι μου..να σου πω την αληθεια το σκεφτομαι και αλλιως για τον γαμο να τον κανω ελευθερα με την ησυχια μου και οχι να κατασκοτωνομαι τωρα να τα προλαβω ολα..γ@μ* τα οικονομικα μας..:roll:


:-D

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να ξέρω λεπτομέρειες, πιστεύω ότι είναι ευκαιρία τώρα με την βάπτιση να κάνετε και τον γάμο. Στην τελική μην κάνετε τραπέζι, παρά μόνο στους πολύ στενούς συγγενείς.

Μην στενοχωριέσαι με το σώμα σου. Σιγά σιγά θα επανέλθεις. Βάλε ένα πρόγραμμα στη διατροφή σου χωρίς όμως να ζυγίζεσαι κάθε μέρα, γιατί είναι ψυχοφθόρο.

Την "βαρεμάρα" την έχω και εγώ. Εϊμαι πολύ αναβλητική και δεν ξέρω τι έχω πάθει... Έχω χάσει και την υπομονή μου...

αχ τον εχουμε σκεφτει αλλιως τον γαμο το ξεω οτι ειναι ευκαιρια τωρα με την βαφτιση αλλα οπως και να τα βαζουμε δεν βγαινουν να γινει και ο γαμος τωρα θελει νυφικα μπομπονιερες ιστοριες οποτε υπομονη κανα 2χρονακια ακομα..


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...